gnome-pomodoro 0.13.0 - en to nl translation catalogue (128 entries)

en: A time management utility for GNOME
nl: Een tijdindelingstoepassing voor GNOME

en: A GNOME utility that helps managing time according to Pomodoro Technique. It intends to improve productivity and focus by taking short breaks after every 25 minutes of work.
nl: Een GNOME-hulptoepassing die u helpt tijd in te delen volgens de Pomodoro-techniek. Deze techniek is bedoeld om uw productiviteit en focus te verbeteren door telkens na 25 minuten werken korte pauzes te nemen.

en: Timer window
nl: Tijdklokvenster

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Indicator for GNOME Shell
nl: GNOME Shell-indicator

en: A simple time management utility
nl: Een eenvoudige tijdindelingstoepassing

en: timer;
nl: timer;tijdklok;tijdindeling;

en: Start
nl: Starten

en: Pause
nl: Onderbreken

en: Resume
nl: Hervatten

en: Stop
nl: Stoppen

en: Short Break
nl: Korte pauze

en: Long Break
nl: Lange pauze

en: _Timer
nl: _Tijdklok

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Keyboard shortcut to toggle the timer. Enter new shortcut to change.
nl: Sneltoets om de tijdklok aan of uit te zetten. Druk op een nieuwe toetscombinatie om te veranderen.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Timer
nl: Tijdklok

en: Pomodoro duration
nl: Pomodoro-duur

en: Break duration
nl: Pauzeduur

en: Long break duration
nl: Duur van lange pauze

en: Pomodoros before a long break
nl: Pomodoro's voorafgaand aan een lange pauze

en: Keyboard shortcut
nl: Sneltoets

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Screen notifications
nl: Schermmeldingen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Wait for activity after a break
nl: Wachten op activiteit na pauzes

en: Plugins…
nl: Plug-ins…

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Back
nl: Terug

en: It's time to take a break
nl: Het is tijd voor een pauze

en: Nothing to see yet
nl: Er valt hier nog niks te zien

en: Complete a few sessions
nl: Rond een paar sessies af

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Previous (Alt+Left)
nl: Vorige (Alt+pijltje naar links)

en: Next (Alt+Right)
nl: Vorige (Alt+pijltje naar rechts)

en: Today
nl: Vandaag

en: Start Pomodoro
nl: Pomodoro starten

en: _About
nl: _Over

en: Actions
nl: Acties

en: Action
nl: Actie

en: Custom actions…
nl: Aangepaste acties…

en: Complete
nl: Afronden

en: Skip
nl: Overslaan

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Command
nl: Opdracht

en: Triggers
nl: Roept aan:

en: Name
nl: Naam

en: _Short Break
nl: _Korte pauze

en: _Long Break
nl: _Lange pauze

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: State
nl: Status

en: State Duration
nl: Statusduur

en: Elapsed Time
nl: Verstreken tijd

note: this.stack.add_titled (this.timer_stack, "timer", _("Timer"));
en: Stats
nl: Statistieken

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Pomodoro Timer
nl: Pomodoro-tijdklok

en: Start Timer
nl: Tijdklok starten

en: Pause Timer
nl: Tijdklok onderbreken

en: Stop Timer
nl: Tijdklok stoppen

en: Pause break
nl: Onderbreken

en: Pause Pomodoro
nl: Onderbreken

en: Take a break
nl: Neem een pauze

en: Resume break
nl: Hervatten

en: Resume Pomodoro
nl: Hervatten

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
nl[0]: Nog %d minuut te gaan
nl[1]: Nog %d minuten te gaan

en: %d second remaining | %d seconds remaining
nl[0]: %d seconde te gaan
nl[1]: %d seconden te gaan

en: Pomodoro is about to end
nl: De Pomodoro verstrijkt bijna

en: Take a long break
nl: Neem een lange pauze

en: Take a short break
nl: Neem een korte pauze

en: Break is about to end
nl: De pauze is bijna voorbij

en: Break is over
nl: Pauze is afgelopen

note: body = _("Get ready for Pomodoro");
en: Get ready…
nl: Maak je klaar…

en: Skip Break
nl: Pauze overslaan

en: +1 Minute
nl: +1 minuut

en: Report issue
nl: Probleem melden

en: Failed to run <i>%s</i> service
nl: <i>%s</i> kan niet worden uitgevoerd

en: Hide other notifications
nl: Andere meldingen verbergen

en: Volume:
nl: Volumeniveau:

en: Clock Ticking
nl: Tikkende klok

en: Timer Ticking
nl: Tikkende tijdklok

en: Woodland Birds
nl: Bosvogels

en: Bell
nl: Bel

en: Loud Bell
nl: Luide bel

en: Select Custom Sound
nl: Kies een eigen geluid

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Select
nl: _Kiezen

en: Ticking Sound
nl: Getik

en: End of Break Sound
nl: Geluid aan het einde van de pauze

en: Start of Break Sound
nl: Geluid aan het begin van de pauze

en: Off
nl: Uit

en: Ticking sound
nl: Getik

en: Start of break sound
nl: Geluid aan het begin van de pauze

en: End of break sound
nl: Geluid aan het einde de pauze

en: About Pomodoro
nl: Over Pomodoro

en: Start/Stop
nl: Starten/Stoppen

en: Pause/Resume
nl: Onderbreken/Hervatten

en: Skip to a pomodoro or to a break
nl: Spring naar een pomodoro of naar een pauze

en: Extend current pomodoro or break
nl: Verleng huidige pomodoro of pauze

en: Reset current session
nl: Reset huidige sessie

en: Run as background service
nl: Uitvoeren als achtergronddienst

en: Show preferences
nl: Voorkeuren tonen

en: Quit application
nl: Toepassing afsluiten

en: Print version information and exit
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten

en: Focus on your task.
nl: Focus op je taak.

en: You have %d minute | You have %d minutes
nl[0]: Je hebt nog %d minuut
nl[1]: Je hebt nog %d minuten

en: You have %d second | You have %d seconds
nl[0]: Je hebt nog %d seconde
nl[1]: Je hebt nog %d seconden

en: Take a longer break
nl: Neem een langere pauze

en: Lengthen it
nl: Verlengen

en: Shorten it
nl: Inkorten

en: Start pomodoro
nl: Pomodoro starten

en: Using "%s" as shortcut will interfere with typing. Try adding another key, such as Control, Alt or Shift.
nl: De toets ‘%s’ wordt gebruikt om te typen. Probeer een tweede toets toe te voegen, zoals Ctrl, Alt of Shift.

en: Keyboard Shortcut
nl: Sneltoets

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Busy
nl: Bezig

en: Idle
nl: Inactief

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: %d m
nl: %d min.

en: %.0f h
nl: %.0f uur

en: %.1f h
nl: %.1f uur

en: Break
nl: Pauze

en: This week
nl: Deze week

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten
