gnome-pomodoro - en to pl translation catalogue (128 entries)

en: A time management utility for GNOME
pl: Narzędzie do zarządzania czasem dla pulpitu GNOME

en: A GNOME utility that helps managing time according to Pomodoro Technique. It intends to improve productivity and focus by taking short breaks after every 25 minutes of work.
pl: Narzędzie dla pulpitu GNOME do zarządzania czasem techniką Pomodoro. Dzięki robieniu regularnych przerw ma na celu zmniejszyć zmęczenie i poprawić produktywność.

en: Timer window
pl: Okno minutnika

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Indicator for GNOME Shell
pl: Wskaźnik dla GNOME Shell

en: A simple time management utility
pl: Proste narzędzie do zarządzania czasem

en: timer;
pl: minutnik;

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Resume
pl: Wznów

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Short Break
pl: Krótka Przerwa

en: Long Break
pl: Długa Przerwa

en: _Timer
pl: _Minutnik

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: Keyboard shortcut to toggle the timer. Enter new shortcut to change.
pl: Skrót klawiszowy do aktywowania minutnika. Wciśnij nową kombinację klawiszy by zmienić.

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Timer
pl: Minutnik

en: Pomodoro duration
pl: Długość pomodoro

en: Break duration
pl: Długość przerwy

en: Long break duration
pl: Długość długiej przerwy

en: Pomodoros before a long break
pl: Liczba pomodoro w cyklu

en: Keyboard shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Screen notifications
pl: Powiadomienia ekranowe

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Wait for activity after a break
pl: Po przerwie zaczekaj na aktywność

en: Plugins…
pl: Wtyczki…

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Back
pl: Cofnij

en: It's time to take a break
pl: Naszedł czas na zrobienie przerwy

en: Nothing to see yet
pl: Nic do zobaczenia

en: Complete a few sessions
pl: Ukończ parę sesji

en: Day
pl: Dzień

en: Week
pl: Tydzień

en: Month
pl: Miesiąc

en: Previous (Alt+Left)
pl: Wstecz (Alt+Left)

en: Next (Alt+Right)
pl: Dalej (Alt+Right)

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Start Pomodoro
pl: Zacznij pomodoro

en: _About
pl: _O programie

en: Actions
pl: Akcje

en: Action
pl: Akcja

en: Custom actions…
pl: Własne akcje…

en: Complete
pl: Ukończenie

en: Skip
pl: Pominięcie

en: Enable
pl: Włącz

en: Command
pl: Polecenie

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: Name
pl: Nazwa

en: _Short Break
pl: _Krótka Przerwa

en: _Long Break
pl: _Długa Przerwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: State
pl: Stan

en: State Duration
pl: Długość Stanu

en: Elapsed Time
pl: Upłunięty Czas

note: this.stack.add_titled (this.timer_stack, "timer", _("Timer"));
en: Stats
pl: Statystyki

en: Quit
pl: Zakończ

en: Pomodoro Timer
pl: Minutnik pomodoro

en: Start Timer
pl: Rozpocznij pomodoro

en: Pause Timer
pl: Wstrzymaj Minutnik

en: Stop Timer
pl: Zatrzymaj Minutnik

en: Pause break
pl: Wstrzymaj przerwę

en: Pause Pomodoro
pl: Wstrzymaj Pomodoro

en: Take a break
pl: Zrób przerwę

en: Resume break
pl: Wznów przerwę

en: Resume Pomodoro
pl: Wznów Pomodoro

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
pl[0]: %d minuta do końca
pl[1]: %d minuty do końca
pl[2]: %d minut do końca

en: %d second remaining | %d seconds remaining
pl[0]: %d sekunda do końca
pl[1]: %d sekundy do końca
pl[2]: %d sekund do końca

en: Pomodoro is about to end
pl: Pomodoro za chwilę się skończy

en: Take a long break
pl: Zrób długą przerwę

en: Take a short break
pl: Zrób krótką przerwę

en: Break is about to end
pl: Przerwa za chwilę się skończy

en: Break is over
pl: Przerwa się skończyła

note: body = _("Get ready for Pomodoro");
en: Get ready…
pl: Przygotuj się…

en: Skip Break
pl: Pomiń Przerwę

en: +1 Minute
pl: +1 Minuta

en: Report issue
pl: Zgłoś problem

en: Failed to run <i>%s</i> service
pl: Nie udało się uruchomić usługi <i>%s</i>

en: Hide other notifications
pl: Ukrywaj inne powiadomienia

en: Volume:
pl: Głośność:

en: Clock Ticking
pl: Tykanie Zegara

en: Timer Ticking
pl: Tykanie Stopera

en: Woodland Birds
pl: Głosy Ptaków

en: Bell
pl: Dzwonek

en: Loud Bell
pl: Głośny Dzwonek

en: Select Custom Sound
pl: Wybierz Własny Dźwięk

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Select
pl: _Wybierz plik

en: Ticking Sound
pl: Tykanie

en: End of Break Sound
pl: Dźwięk zakończenia przerwy

en: Start of Break Sound
pl: Dźwięk rozpoczęcia przerwy

en: Off
pl: Wyłączone

en: Ticking sound
pl: Tykanie

en: Start of break sound
pl: Dźwięk rozpoczęcia przerwy

en: End of break sound
pl: Dźwięk zakończenia przerwy

en: About Pomodoro
pl: O Pomodoro

en: Start/Stop
pl: Rozpocznij/Zatrzymaj

en: Pause/Resume
pl: Wstrzymaj/Wznów

en: Skip to a pomodoro or to a break
pl: Przejdź do pomodoro lub do przerwy

en: Extend current pomodoro or break
pl: Przedłuż obecne pomodoro lub przerwę

en: Reset current session
pl: Zresetuj bieżącą sesję

en: Run as background service
pl: Uruchom w tle

en: Show preferences
pl: Pokaż preferencje

en: Quit application
pl: Zakończ aplikację

en: Print version information and exit
pl: Wyświetl wersję i tyle

en: Focus on your task.
pl: Skup się na pracy.

en: You have %d minute | You have %d minutes
pl[0]: Została %d minuta
pl[1]: Zostały %d minuty
pl[2]: Zostało %d minut

en: You have %d second | You have %d seconds
pl[0]: Została %d sekunda
pl[1]: Zostały %d sekundy
pl[2]: Zostało %d sekund

en: Take a longer break
pl: Weź dłuższą przerwę

en: Lengthen it
pl: Wydłuż przerwę

en: Shorten it
pl: Skróć przerwę

en: Start pomodoro
pl: Zacznij pomodoro

en: Using "%s" as shortcut will interfere with typing. Try adding another key, such as Control, Alt or Shift.
pl: Skrót "%s" będzie kolidował z pisaniem. Spróbuj innej kombinacji np. dodając Control, Alt bądź Shift.

en: Keyboard Shortcut
pl: Skrót Klawiszowy

en: Available
pl: Dostępny

en: Busy
pl: Zajęty

en: Idle
pl: Niedostępny

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: %.0f h
pl: %.0f g

en: %.1f h
pl: %.1f g

en: Break
pl: Przerwa

en: This week
pl: Ten tydzień

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut
