master - en to kk translation catalogue (559 entries)

en: Launchers
kk: Жөнелткіштер

en: Activate favorite application 1
kk: 1-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 2
kk: 2-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 3
kk: 3-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 4
kk: 4-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 5
kk: 5-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 6
kk: 6-шы таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 7
kk: 7-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 8
kk: 8-ші таңдамалы қолданбаны белсендіру

en: Activate favorite application 9
kk: 9-шы таңдамалы қолданбаны белсендіру

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots.
en: Screenshots
kk: Скриншоттар

en: Take a screenshot interactively
kk: Скриншотты интерактивті түрде түсіру

en: Take a screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Take a screenshot of a window
kk: Терезе скриншотын түсіру

en: Record a screencast interactively
kk: Скринкастты интерактивті түрде жазу

en: System
kk: Жүйе

en: Show the notification list
kk: Хабарламалар тізімін көрсету

en: Focus the active notification
kk: Белсенді хабарламаға фокусты орнату

en: Show the overview
kk: Шолуды көрсету

en: Show all applications
kk: Барлық қолданбаларды көрсету

en: Open the application menu
kk: Қолданбалар мәзірін ашу

en: Window management and application launching
kk: Терезелерді басқару мен қолданбаларды жөнелту

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
kk: Alt-F2 ішінен өндірушілер мен сынаушылар үшін пайдалы ішкі саймандарды іске қосу

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
kk: Alt-F2 сұхбат арқылы қолжетерлік болатын ішкі жөндеу мен бақылау саймандарына қатынауды рұқсат ету.

en: UUIDs of extensions to enable
kk: Іске қосу үшін кеңейтулердің UUID-ры

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell.
kk: GNOME Shell кеңейтулерінде UUID қасиеті бар; бұл кілт жүктелетін кеңейтулер тізімін сақтайды. Жүйеге кірген кезде жүктелем дейтін кеңейту осы тізімде болуы тиіс. Бұл тізімді org.gnome.Shell ішіндегі EnableExtension және DisableExtension DBus тәсілдерімен де өзгертуге болады.

en: UUIDs of extensions to force disabling
kk: Мәжбүрлі сөндіру үшін кеңейтулер UUID-лары

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be disabled, even if loaded as part of the current mode. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell. This key takes precedence over the “enabled-extensions” setting.
kk: GNOME Shell кеңейтулерінде UUID қасиеті бар; бұл кілт сөндіру үшін кеңейтулер тізімін сақтайды, олар қазіргі режимде іске қосылған болса да. Сонымен қатар, бұл тізімді org.gnome.Shell EnableExtension және DisableExtension D-Bus тәсілдері арқылы түзетуге болады. Бұл кілт "enabled-extensions" баптауын үстінен басады.

en: Disable user extensions
kk: Пайдаланушы кеңейтулерін сөндіру

en: Disable all extensions the user has enabled without affecting the “enabled-extension” setting.
kk: "enabled-extension" баптауын тимей-ақ, пайдаланушы іске қосқан барлық кеңейтулерді сөндіру.

en: Disables the validation of extension version compatibility
kk: Кеңейту нұсқасы үйлесімділігінің расталуын сөндіреді

en: GNOME Shell will only load extensions that claim to support the current running version. Enabling this option will disable this check and try to load all extensions regardless of the versions they claim to support.
kk: GNOME Shell тек ағымдағы орындалып жатқан нұсқаны қолдаймын деп хабарлайтын кеңейтулерді жүктейтін болады. Бұл опцияны іске қосу ол мүмкіндікті сөндіреді, және кеңейту қолдайтын нұсқасына қарамастан жүктеп көретін болады.

en: List of desktop file IDs for favorite applications
kk: Таңдамалы қолданбалар үшін desktop файлдары ID-нің тізімі

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
kk: Осы анықтағыштарға сәйкес келетін қолданбалар таңдамалылар аймағында көрсетілетін болады.

en: History for command (Alt-F2) dialog
kk: Командалар сұхбаты (Alt-F2) үшін тарихы

note: Translators: looking glass is a debugger and inspector tool, see https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShell/LookingGlass
en: History for the looking glass dialog
kk: Іздеу сұхбатының тарихы

en: Always show the “Log out” menu item in the user menu.
kk: Пайдаланушы мәзірінде "Жүйеден шығу" нұсқасын әрқашан да көрсету.

en: This key overrides the automatic hiding of the “Log out” menu item in single-user, single-session situations.
kk: Бұл кілт бір пайдаланушы, бір сессия бар кезінде "Жүйеден шығу" мүмкіндігінің автоматты түрде жасыруын алмастырады.

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
kk: Шифрленген немесе қашықтағы файлдық жүйелерді тіркеу парольдерін сақтау керек пе, соны көрсетеді

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a “Remember Password” checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
kk: Қоршам шифрленген құрылғы немесе қашықтағы файлдық жүйе тіркелген кезде парольді сұрайды. Егер парольді болашақтағы қолданулар үшін сақтау керек болса, "Парольді есте сақтау" жалаушасын орнатыңыз. Бұл кілт жалаушаның бастапқы күйін орнатады.

en: The last selected non-default power profile
kk: Соңғы таңдалған әдепкі емес эл. қорегі профилі

en: Some systems support more than two power profiles. In order to still support toggling between two profiles, this key records the last selected non-default profile.
kk: Кейбір жүйелер екіден артық эл. корек профильдерін қолдайды. Екі профиль арасында ауысуды қолдау үшін бұл кілт соңғы таңдалған әдепкі емес профильді жазады.

en: The last version the “Welcome to GNOME” dialog was shown for
kk: "GNOME %s ішіне қош келдіңіз" сұхбаты көрсетілген соңғы нұсқасы

en: This key determines for which version the “Welcome to GNOME” dialog was last shown. An empty string represents the oldest possible version, and a huge number will represent versions that do not exist yet. This huge number can be used to effectively disable the dialog.
kk: Бұл кілт "GNOME %s ішіне қош келдіңіз" сұхбаты көрсетілген соңғы нұсқасын сипаттайды. Бос жол мүмкін болған ең ескі нұсқаны, ал үлкен сан әлі жоқ болып тұрған нұсқаларды сипаттайды. Бұл үлкен санды сұхбатты сөндіру үшін қолдануға болады.

en: Layout of the app picker
kk: Қолданбалар таңдаушысының жаймасы

en: Layout of the app picker. Each entry in the array is a page. Pages are stored in the order they appear in GNOME Shell. Each page contains an “application id” → 'data' pair. Currently, the following values are stored as 'data': • “position”: the position of the application icon in the page
kk: Қолданбалар таңдаушысының жаймасы. Массивтегі әрбір жазба жеке бет болып табылады. Беттер GNOME Shell-да көрсетілетін ретімен сақталады. Әр бетте "бағдарлама id" → "деректер" жұбы бар. Қазіргі кезде мәндер келесідей сақталады 'деректер': • "орын": беттегі бағдарлама таңбашасының орны

en: Keybinding to open the application menu
kk: Қолданбалар мәзірін ашу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to open the application menu.
kk: Қолданбалар мәзірін ашу үшін пернелер комбинациясы.

en: Keybinding to shift between overview states
kk: Шолу күйлері арасында ауысу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to shift between session, window picker and app grid
kk: Сессия, терезелер таңдаушысы және қолданбалар торы арасында ауысу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to shift between app grid, window picker and session
kk: Қолданбалар торы, терезелер таңдаушысы және сессия арасында ауысу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to open the “Show Applications” view
kk: "Қолданбаларды көрсету" көрінісін ашу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to open the “Show Applications” view of the Activities Overview.
kk: Көрініс ішінен "Қолданбаларды көрсету" ашу үшін пернелер комбинациясы.

en: Keybinding to open the overview
kk: Шолуды ашу үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to open the Activities Overview.
kk: Көріністі ашу үшін пернелер комбинациясы.

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list
kk: Хабарламалар тізімінің көрінуін іске қосу/сөндіру үшін пернелер комбинациясы

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list.
kk: Хабарламалар тізімінің көрінуін іске қосу/сөндіру үшін пернелер комбинациясы.

en: Keybinding to focus the active notification
kk: Белсенді ескертуге фокусты ауыстыру пернелер комбинациясы

en: Keybinding to focus the active notification.
kk: Белсенді ескертуге фокусты ауыстыру пернелер комбинациясы.

en: Switch to application 1
kk: 1-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 2
kk: 2-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 3
kk: 3-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 4
kk: 4-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 5
kk: 5-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 6
kk: 6-шы қолданбаға ауысу

en: Switch to application 7
kk: 7-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 8
kk: 8-ші қолданбаға ауысу

en: Switch to application 9
kk: 9-шы қолданбаға ауысу

en: Limit switcher to current workspace.
kk: Ауыстырғышты ағымдағы жұмыс орнымен шектеу.

en: If true, only applications that have windows on the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all applications are included.
kk: Таңдалса, ауыстырғышта тек ағымдағы жұмыс орнындағы терезелері бар қолданбалар көрсетіледі. Болмаса, барлық қолданбалар болады.

en: The application icon mode.
kk: Қолданбаның таңбаша режимі.

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are “thumbnail-only” (shows a thumbnail of the window), “app-icon-only” (shows only the application icon) or “both”.
kk: Терезелер ауыстырғышта қалай көрсетілетінін сипаттайды. Мүмкін мәндері "thumbnail-only" (терезенің кіші көрінісі көрсетіледі), "app-icon-only" (тек қолданба таңбашасы көрсетіледі) немесе "both" (екеуі де).

en: If true, only windows from the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all windows are included.
kk: Таңдалса, ауыстырғышта тек ағымдағы жұмыс орнындағы терезелер көрсетіледі. Болмаса, барлық терезелер болады.

en: Locations
kk: Орналасулар

en: The locations to show in world clocks
kk: Дүниежүзілік сағаттарда көрсетілетін орналасулар

en: Automatic location
kk: Автоматты орналасу

en: Whether to fetch the current location or not
kk: Ағымдағы орналасуды алу керек пе, жоқ па

en: Location
kk: Орналасу

en: The location for which to show a forecast
kk: Ауа райы болжамын көрсету үшін орналасу

en: Attach modal dialog to the parent window
kk: Модальды сұхбатты аталық терезесіне жалғау

en: This key overrides the key in org.gnome.mutter when running GNOME Shell.
kk: Бұл кілт GNOME Shell орындалған кезде org.gnome.mutter ішіндегі кілтті үстінен жазады.

en: Enable edge tiling when dropping windows on screen edges
kk: Терезелерді экран шеттеріне апарған кезде олардың өлшемдерін өзгертуді іске қосу

en: Workspaces are managed dynamically
kk: Жұмыс орындары динамикалы түрде басқарылады

en: Workspaces only on primary monitor
kk: Жұмыс орындар тек біріншілік мониторда

en: Delay focus changes in mouse mode until the pointer stops moving
kk: Тышқан режиміндегі фокусты ауыстыру курсор тоқтағанша дейін кідірту

en: Network Login
kk: Желілік кіру

en: Something’s gone wrong
kk: Бір нәрсе қате кетті

en: We’re very sorry, but there’s been a problem: the settings for this extension can’t be displayed. We recommend that you report the issue to the extension authors.
kk: Кешіріңіз, мәселе орын алды: бұл кеңейту үшін баптауларды көрсету мүмкін емес. Бұл мәселені кеңейту авторларына хабарлауды ұсынамыз.

en: Technical Details
kk: Техникалық ақпараты

en: Homepage
kk: Үй парағы

en: Visit extension homepage
kk: Кеңейтудің үй парағын шолу

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Password
kk: Пароль

en: Choose Session
kk: Сессияны таңдау

en: Not listed?
kk: Тізімде жоқсыз ба?

note: Translators: this message is shown below the username entry field to clue the user in on how to login to the local network realm
en: (e.g., user or %s)
kk: (мыс., пайдаланушы не %s)

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Login Window
kk: Жүйеге кіру терезесі

en: Authentication error
kk: Аутентификация қатесі

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can swipe their finger on the fingerprint reader
en: (or swipe finger across reader)
kk: (немесе саусағыңызды оқу құралынан өткізіңіз)

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can place their finger on the fingerprint reader instead
en: (or place finger on reader)
kk: (немесе саусақты оқу құралына орналастырыңыз)

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the power-off action in search
en: Power Off
kk: Сөндіру

note: Translators: A list of keywords that match the power-off action, separated by semicolons
en: power off;shutdown;halt;stop
kk: power off;shutdown;halt;stop;сөндіру;қайта қосу;тоқтату

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the restart action in search
en: Restart
kk: Қайта қосу

note: Translators: A list of keywords that match the restart action, separated by semicolons
en: reboot;restart;
kk: reboot;restart;қайта жүктеу;қайта іске қосу;

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the lock screen action in search
en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

note: Translators: A list of keywords that match the lock screen action, separated by semicolons
en: lock screen
kk: экранды блоктау

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the logout action in search
en: Log Out
kk: Жүйеден шығу

note: Translators: A list of keywords that match the logout action, separated by semicolons
en: logout;log out;sign off
kk: logout;log out;sign off;шығу;жүйеден шығу

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the suspend action in search
en: Suspend
kk: Ұйықтату

note: Translators: A list of keywords that match the suspend action, separated by semicolons
en: suspend;sleep
kk: ұйықтату

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the switch user action in search
en: Switch User
kk: Пайдаланушыны ауыстыру

note: Translators: A list of keywords that match the switch user action, separated by semicolons
en: switch user
kk: пайдаланушыны ауыстыру

note: Translators: A list of keywords that match the lock orientation action, separated by semicolons
en: lock orientation;unlock orientation;screen;rotation
kk: lock orientation;unlock orientation;screen;rotation;бұрылуды құлыптау;экран бұрылуы

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the screenshot UI action in search
en: Take a Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

note: Translators: A list of keywords that match the screenshot UI action, separated by semicolons
en: screenshot;screencast;snip;capture;record
kk: screenshot;screencast;snip;capture;record;скриншот;скринкаст;жазу;ұстау

[ctx: search-result]
en: Unlock Screen Rotation
kk: Экранды бұруды құлыптан босату

[ctx: search-result]
en: Lock Screen Rotation
kk: Экранды бұруды құлыптау

en: Command not found
kk: Команда табылмады

note: Replace "Error invoking GLib.shell_parse_argv: " with something nicer
en: Could not parse command:
kk: Команданы талдау мүмкін емес:

en: Execution of “%s” failed:
kk: "%s" жөнелту сәтсіз:

en: Just now
kk: Жаңа ғана

en: %d minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын

en: %d hour ago | %d hours ago
kk[0]: %d сағат бұрын

en: Yesterday
kk: Кеше

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: %d week ago | %d weeks ago
kk[0]: %d апта бұрын

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын

en: %d year ago | %d years ago
kk[0]: %d жыл бұрын

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
kk: Кеше, %H∶%M

note: Show only the time if date is on today eslint-disable-line no-lonely-if Translators: Time in 12h format
en: %l∶%M %p
kk: %H∶%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
kk: Кеше, %H∶%M

note: Translators: this is the week day name followed by a time string in 12h format. i.e. "Monday, 2:30 pm"
en: %A, %l∶%M %p
kk: %A, %H∶%M

note: Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25, 2:30 pm"
en: %B %-d, %l∶%M %p
kk: %B %-d, %H∶%M

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %-d %Y, %l∶%M %p
kk: %B %-d %Y, %H∶%M

en: Hotspot Login
kk: Қатынау нүктесіне кіру

en: Your connection to this hotspot login is not secure. Passwords or other information you enter on this page can be viewed by people nearby.
kk: Бұл қатынау нүктесіне кіруге байланысыңыз қауіпсіз емес. Бұл парақта енгізілген парольдер немесе басқа да ақпаратыңызды сол желідегі адамдар көре алады.

note: No support for non-modal system dialogs, so ignore the option let modal = options['modal'] || true;
en: Deny Access
kk: Тыйым салу

en: Grant Access
kk: Рұқсат ету

en: Unnamed Folder
kk: Атаусыз бума

en: %s has been pinned to the dash.
kk: %s қолданбалар панеліне бекітілді.

en: %s has been unpinned from the dash.
kk: %s қолданбалар панелінен босатылды.

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
kk: Ашық терезелер

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Show Details
kk: Деректерді көрсету

en: Quit
kk: Шығу

en: Unpin
kk: Босату

en: Pin to Dash
kk: Қолданбалар панеліне бекіту

en: Launch using Integrated Graphics Card
kk: Құрамындағы графикалық картаны пайдаланып жөнелту

en: Launch using Discrete Graphics Card
kk: Бөлек графикалық картаны пайдаланып жөнелту

en: Select Audio Device
kk: Аудио құрылғысын таңдаңыз

en: Sound Settings
kk: Дыбыс баптаулары

en: Headphones
kk: Құлаққап

en: Headset
kk: Микрофонды құлаққап

en: Microphone
kk: Микрофон

en: Change Background…
kk: Фонды өзгерту…

en: Display Settings
kk: Экран баптаулары

en: Settings
kk: Баптаулар

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S".
en: S
kk: Жк

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
kk: Дс

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
kk: Сс

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
kk: Ср

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
kk: Бс

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
kk: Жм

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
kk: Сн

en: Previous month
kk: Өткен ай

en: Next month
kk: Келесі ай

en: Week %V
kk: Апта %V

en: No Notifications
kk: Хабарламалар жоқ

en: Do Not Disturb
kk: Мазаламаңыз

en: Clear
kk: Тазарту

note: Translators: %s is an application name
en: “%s” is not responding.
kk: "%s" жауап бермейді.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
kk: Сіз оның жалғастыруын біраз уақыт бойы күте аласыз, немесе қолданбаны толықтай шығуды мәжбүрлете аласыз.

en: Force Quit
kk: Мәжбүрлі тоқтату

en: Wait
kk: Күту

en: External drive connected
kk: Сыртқы диск қосылды

en: External drive disconnected
kk: Сыртқы диск алынды

en: Unable to unlock volume
kk: Томды босату мүмкін емес

en: The installed udisks version does not support the PIM setting
kk: Орнатылған udisks нұсқасы PIM орнатуды қолдамайды

en: Open with %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Alternatively you can connect by pushing the “WPS” button on your router.
kk: Қосымша түрде, сіз роутердегі "WPS" батырмасын басу арқылы байланыса аласыз.

en: Connect
kk: Байланысу

en: Key
kk: Кілт

en: Private key password
kk: Жеке кілт паролі

en: Identity
kk: Идентификация

en: Service
kk: Қызмет

en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”.
kk: "%s" сымсыз желісіне қатынау үшін парольдер не шифрлеу кілттері керек.

en: Wired 802.1X authentication
kk: Сымды 802.1X аутентификациясы

en: Network name
kk: Желі атауы

en: DSL authentication
kk: DSL аутентификациясы

en: PIN code required
kk: PIN коды керек

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
kk: Сымсыз кеңжолақты құрылғы үшін PIN коды керек

en: A password is required to connect to “%s”.
kk: "%s" үшін байланысты орнату үшін пароль керек.

en: Network Manager
kk: Желілер басқарушысы

en: VPN password
kk: VPN паролі

en: Authentication Required
kk: Аутентификация керек

en: Administrator
kk: Әкімші

en: Authenticate
kk: Аутентификация

note: Translators: "that didn't work" refers to the fact that the * requested authentication was not gained; this can happen * because of an authentication error (like invalid password), * for instance.
en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
kk: Кешіріңіз, талап сәтсіз. Қайтадан көріңіз.

en: %s is now known as %s
kk: %s енді %s ретінде белгілі

en: Windows
kk: Терезелер

en: Show Applications
kk: Қолданбаларды көрсету

en: Today
kk: Бүгін

en: Tomorrow
kk: Ертең

[ctx: event list time]
note: Translators: Shown in calendar event list for all day events * Keep it short, best if you can use less then 10 characters
en: All Day
kk: Толық күн

en: No Events
kk: Оқиғалар жоқ

en: Add world clocks…
kk: Дүниежүзілік сағаттарды қосу…

en: World Clocks
kk: Дүниежүзілік сағаттар

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Go online for weather information
kk: Ауа райы ақпаратын алу үшін желіге байланысыңыз

en: Weather information is currently unavailable
kk: Ауа райы ақпараты ағымдағы уақытта қолжетерсіз

en: Weather
kk: Ауа райы

en: Select weather location…
kk: Ауа райы орнын таңдау…

[ctx: title]
en: Log Out %s
kk: Шығу: %s

[ctx: title]
en: Log Out
kk: Шығу

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
kk[0]: %s жүйеден автоматты түрде %d секундтан кейін шығады.

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
kk[0]: Сіз жүйеден автоматты түрде %d секундтан кейін шығасыз.

[ctx: button]
en: Log Out
kk: Шығу

[ctx: title]
en: Power Off
kk: Сөндіру

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
kk: Жаңартуларды орнату және сөндіру

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
kk[0]: Жүйе %d секундтан кейін автоматты түрде сөндіріледі.

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
kk: Кезекте тұрған БҚ жаңартуларын орнату

[ctx: button]
en: Power Off
kk: Сөндіру

[ctx: title]
en: Restart
kk: Қайта қосу

[ctx: title]
en: Install Updates & Restart
kk: Жаңартуларды орнату және қайта қосу

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
kk[0]: Жүйе %d секундтан кейін автоматты түрде қайта қосылады.

[ctx: button]
en: Restart
kk: Қайта қосу

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
kk: Қайта қосу және жаңартуларды орнату

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
kk[0]: Жүйе %d секундтан кейін автоматты түрде қайта қосылады және жаңартуларды орнатады.

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
kk: Қайта қосу және орнату

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
kk: Орнату және сөндіру

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
kk: Жаңартулар орнатылғаннан кейін сөндіру

[ctx: title]
en: Restart & Install Upgrade
kk: Қайта қосу және жаңартуларды орнату

note: Translators: This is the text displayed for system upgrades in the shut down dialog. First %s gets replaced with the distro name and second %s with the distro version to upgrade to
en: %s %s will be installed after restart. Upgrade installation can take a long time: ensure that you have backed up and that the computer is plugged in.
kk: %s %s қайта қосылғаннан кейін орнатылатын болады. Орнатуды жаңарту ұзақ уақытты алуы мүмкін: деректердің қор көшірмесі бар екеніне және компьютер эл. желісіне жалғанып тұрғанына көз жеткізіңіз.

en: Low battery power: please plug in before installing updates.
kk: Батарея заряд деңгейі аз: жаңартуларды орнату алдында эл. қорегі желісіне жалғаңыз.

en: Some applications are busy or have unsaved work
kk: Кейбір қолданбалар бос емес немесе сақталмаған жұмыстары бар

en: Other users are logged in
kk: Басқа пайдаланушылар жүйеге кіріп тұр

[ctx: button]
en: Boot Options
kk: Жүктеу параметрлері

note: Translators: Remote here refers to a remote session, like a ssh login
en: %s (remote)
kk: %s (қашықтағы)

note: Translators: Console here refers to a tty like a VT console
en: %s (console)
kk: %s (консоль)

en: Install
kk: Орнату

en: Install Extension
kk: Кеңейтуді орнату

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
kk: extensions.gnome.org адресінен "%s" жүктеп алып, орнату керек пе?

en: Extension Updates Available
kk: Кеңейту жаңартулары дайын

en: Extension updates are ready to be installed.
kk: Кеңейту жаңартулары орнатылуға дайын.

en: Allow inhibiting shortcuts
kk: Пернелер жарлығын алмастыруды рұқсат ету

note: Translators: %s is an application name like "Settings"
en: The application %s wants to inhibit shortcuts
kk: %s қолданбасы пернелер жарлығын алмастырғысы келеді

en: An application wants to inhibit shortcuts
kk: Қолданба пернелер жарлығын алмастырғысы келеді

note: Translators: %s is a keyboard shortcut like "Super+x"
en: You can restore shortcuts by pressing %s.
kk: Сіз жарлықтарды %s басу арқылы қалпына келтіре аласыз.

en: Deny
kk: Тыйым салу

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Slow Keys Turned On
kk: Баяу пернелер іске қосылған

en: Slow Keys Turned Off
kk: Баяу пернелер сөндірілген

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз Shift пернесін 8 секунд бойы басулы ұстадыңыз. Бұл Баяу пернелер мүмкіндігінің жарлығы, ол пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: Sticky Keys Turned On
kk: Жабысқақ пернелер іске қосылған

en: Sticky Keys Turned Off
kk: Жабысқақ пернелер сөндірілген

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row. This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз Shift пернесін қатарынан 5 рет бастыңыз. Бұл Жабысқақ пернелер мүмкіндігінің жарлығы, ол пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
kk: Сіз екі пернені бірге бастыңыз, немесе Shift пернесін қатарынан 5 рет бастыңыз. Бұл Жабысқақ пернелер мүмкіндігін сөндіреді, ол пернетақта жұмысына әсер етеді.

en: Leave On
kk: Іске қосулы қалдыру

en: Turn On
kk: Іске қосу

en: Turn Off
kk: Сөндіру

en: Leave Off
kk: Сөндірулі қалдыру

en: Region & Language Settings
kk: Аймақ және тіл баптаулары

en: No extensions installed
kk: Кеңейтулер орнатылмаған

note: Translators: argument is an extension UUID.
en: %s has not emitted any errors.
kk: %s ешбір қатені шығармады.

en: Hide Errors
kk: Қателерді жасыру

en: Show Errors
kk: Қателерді көрсету

en: Enabled
kk: Іске қосылған

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Error
kk: Қате

en: Out of date
kk: Ескірген

en: Downloading
kk: Жүктелуде

en: View Source
kk: Бастапқы кодын қарау

en: Web Page
kk: Веб парағы

en: System was put in unsafe mode
kk: Жүйе қауіпсіз емес режимге қойылды

en: Applications now have unrestricted access
kk: Қолданбаларда енді шектелмеген рұқсаттар бар

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Logged in as a privileged user
kk: Привилегияланған пайдаланушы ретінде жүйеге кірген

en: Running a session as a privileged user should be avoided for security reasons. If possible, you should log in as a normal user.
kk: Привилегияланған пайдаланушы ретінде сессияны орындаудан қауіпсіздік салдарынан аулақ болу керек. Мүмкін болса, қалыпты пайдаланушы ретінде жүйеге кіріңіз.

en: Screen Lock disabled
kk: Экранды блоктау сөндірілген

en: Screen Locking requires the GNOME display manager.
kk: Экранды блоктау GNOME дисплейлер басқарушысын талап етеді.

en: System Information
kk: Жүйелік ақпарат

en: Unknown artist
kk: Белгісіз әртіс

en: Unknown title
kk: Белгісіз атауы

note: Translators: this is the text displayed in the search entry when no search is active; it should not exceed ~30 characters.
en: Type to search
kk: Іздеу үшін теріңіз

en: Applications
kk: Қолданбалар

note: Translators: This is the main view to select activities. See also note for "Activities" string.
en: Overview
kk: Шолу

en: New shortcut…
kk: Жаңа жарлық…

en: Application defined
kk: Тағайындалған қолданбалар

en: Show on-screen help
kk: Экрандағы көмекті көрсету

en: Switch monitor
kk: Мониторды ауыстыру

en: Assign keystroke
kk: Пернелер жарлығын тағайындау

en: Done
kk: Дайын

en: Edit…
kk: Түзету…

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Press a button to configure
kk: Баптау үшін батырманы басыңыз

en: Press Esc to exit
kk: Шығу үшін Esc басыңыз

en: Press any key to exit
kk: Шығу үшін кез-келген батырманы басыңыз

en: Activities
kk: Көрініс

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
kk: Жүйелік

en: Top Bar
kk: Үстідегі панель

en: Run a Command
kk: Команданы орындау

en: Press ESC to close
kk: Жабу үшін ESC пернесін басыңыз

en: Restart is not available on Wayland
kk: Қайта қосу Wayland нұсқасында қолжетерсіз

en: Restarting…
kk: Қайта қосу…

en: GNOME needs to lock the screen
kk: GNOME экранды блоктау керек

note: We could not become modal, so we can't activate the screenshield. The user is probably very upset at this point, but any application using global grabs is broken Just tell them to stop using this app XXX: another option is to kick the user into the gdm login screen, where we're not affected by grabs
en: Unable to lock
kk: Блоктау мүмкін емес

en: Lock was blocked by an application
kk: Блоктауды басқа қолданба болдырмады

en: Selection
kk: Таңдау

en: Area Selection
kk: Аймақты таңдау

en: Screen
kk: Экран

en: Screen Selection
kk: Экранды таңдау

en: Window
kk: Терезе

en: Window Selection
kk: Терезені таңдау

en: Screenshot / Screencast
kk: Скриншот/скринкаст

en: Show Pointer
kk: Курсорды көрсету

note: Translators: this is the folder where recorded screencasts are stored.
en: Screencasts
kk: Скринкасттар

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
kk: Скринкаст, уақыты %d %t.webm

note: Translators: notification source name.
en: Screenshot
kk: Скриншот

note: Translators: notification title.
en: Screencast recorded
kk: Скринкаст жазылды

note: Translators: notification body when a screencast was recorded.
en: Click here to view the video.
kk: Видеоны қарау үшін осында шертіңіз.

note: Translators: button on the screencast notification. Translators: button on the screenshot notification.
en: Show in Files
kk: Файлдар қолданбасында көрсету

note: Translators: this is the name of the file that the screenshot is saved to. The placeholder is a timestamp, e.g. "2017-05-21 12-24-03".
en: Screenshot from %s
kk: Скриншот, уақыты %s

note: Translators: notification title.
en: Screenshot captured
kk: Скриншот түсірілді

note: Translators: notification body when a screenshot was captured.
en: You can paste the image from the clipboard.
kk: Суретті алмасу буферінен кірістіруге болады.

en: Screenshot taken
kk: Скриншот түсірілді

en: Searching…
kk: Іздеу…

en: No results.
kk: Нәтижелер жоқ.

en: %d more | %d more
kk[0]: тағы %d

en: Search
kk: Іздеу

en: Copy
kk: Көшіру

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Show Text
kk: Мәтінді көрсету

en: Hide Text
kk: Мәтінді жасыру

en: Caps lock is on.
kk: Caps lock іске қосылған.

en: Hidden Volume
kk: Жасырын том

en: Windows System Volume
kk: Windows жүйелік томы

en: Uses Keyfiles
kk: Кілт файлдарды қолданады

note: Translators: %s is the Disks application
en: To unlock a volume that uses keyfiles, use the <i>%s</i> utility instead.
kk: Кілт файлдарын қолданатын томды босату үшін, <i>%s</i> утилитасын қолданыңыз.

en: PIM Number
kk: PIM нөмірі

en: Remember Password
kk: Парольді есте сақтау

en: Unlock
kk: Босату

note: Translators: %s is the Disks application
en: Open %s
kk: %s ашу

en: The PIM must be a number or empty.
kk: PIM тек сандардан тұруы, немесе бос болуы тиіс.

note: Translators: %s is the Disks application
en: Unable to start %s
kk: %s іске қосу мүмкін емес

note: Translators: %s is the Disks application
en: Couldn’t find the %s application
kk: %s қолданбасы табылмады

en: Accessibility
kk: Қол жетерлілігі

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: Screen Reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: Screen Keyboard
kk: Экрандағы пернетақта

en: Visual Alerts
kk: Бейнелік хабарлау

en: Sticky Keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Slow Keys
kk: Баяу пернелер

en: Bounce Keys
kk: Қайталанатын пернелер

en: Mouse Keys
kk: Тышқан пернелері

en: Large Text
kk: Үлкен мәтін

en: Auto Rotate
kk: Авто бұру

en: Brightness
kk: Жарықтылығы

en: Dark Mode
kk: Қараңғы режім

en: Single Click
kk: Дара шерту

en: Double Click
kk: Қос шерту

en: Drag
kk: Тартып апару

en: Secondary Click
kk: Екінші шерту

en: Dwell Click
kk: Пернеде кідіртуден кейінгі сол жақпен шерту

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Show Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасын көрсету

en: Allow location access
kk: Орналасуға қатынауды рұқсат ету

note: Translators: %s is an application name
en: The app %s wants to access your location
kk: %s қолданбасы орналасуыңызға рұқсат сұрап отыр

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
kk: Орналасуыңызға қатынауды кез-кезген кезде жекелік баптауларының ішінен өзгертуге болады.

en: <unknown>
kk: <белгісіз>

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Disconnect %s
kk: %s байланысын үзу

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Connect to %s
kk: %s құрылғысымен байланысу

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Hotspot
kk: %s қатынау нүктесі

en: Night Light
kk: Түнгі жарық

[ctx: Power profile]
en: Performance
kk: Өнімділік

[ctx: Power profile]
en: Balanced
kk: Баланс

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
kk: Қорек үнемдеу

en: Power Profiles
kk: Эл. қорегі профильдері

en: Stop Screencast
kk: Скринкастты тоқтату

en: Stop Screen Sharing
kk: Экранмен бөлісуді тоқтату

en: Airplane Mode
kk: Ұшақтағы режим

note: Translators: entry in the window right click menu.
en: Take Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Power Off Menu
kk: Сөндіру мәзірі

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Restart…
kk: Қайта қосу…

en: Power Off…
kk: Сөндіру…

en: Log Out…
kk: Жүйеден шығу…

en: Switch User…
kk: Пайдаланушыны ауыстыру…

[ctx: action]
en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

en: Unknown Thunderbolt device
kk: Белгісіз Thunderbolt құрылғысы

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
kk: Сіз кетіп қалған уақытта жаңа құрылғы анықталған. Оны қолдануды бастау үшін, оны ажыратып, қайта салыңыз.

en: Unauthorized Thunderbolt device
kk: Авторизацияланбаған Thunderbolt құрылғысы

en: New device has been detected and needs to be authorized by an administrator.
kk: Жаңа құрылғы анықталды және де оны әкімші авторизациялау керек.

en: Thunderbolt authorization error
kk: Thunderbolt авторизация қатесі

en: Could not authorize the Thunderbolt device: %s
kk: Thunderbolt құралғысын авторизациялау мүмкін емес: %s

en: Volume changed
kk: Дыбыс өзгертілді

en: Volume
kk: Дыбыс деңгейі

en: Sound Output
kk: Дыбыс шығысы

en: Sound Input
kk: Дыбыс кірісі

note: Translators: this is for display mirroring i.e. cloning. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Mirror
kk: Айналы

note: Translators: this is for the desktop spanning displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Join Displays
kk: Экран­дарды біріктіру

note: Translators: this is for using only an external display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: External Only
kk: Тек сыртқы

note: Translators: this is for using only the laptop display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Built-in Only
kk: Тек құрамындағы

en: Swipe up to unlock
kk: Босату үшін жоғары өткізіңіз

en: Click or press a key to unlock
kk: Босату үшін шертіңіз немесе пернені басыңыз

en: Unlock Window
kk: Блоктауды алу терезесі

en: Log in as another user
kk: Басқа пайдаланушы ретінде жүйеге кіру

en: Welcome to GNOME %s
kk: GNOME %s ішіне қош келдіңіз

en: If you want to learn your way around, check out the tour.
kk: Егер айналаңызды үйренгіңіз келсе, турды шолыңыз.

en: No Thanks
kk: Жоқ рахмет

en: Take Tour
kk: Турды шолу

en: “%s” is ready
kk: "%s" дайын

note: Translators: This string should be shorter than 30 characters
en: Keep these display settings?
kk: Бұл экран баптауларын сақтауды қалайсыз ба?

en: Revert Settings
kk: Баптауларды қалпына келтіру

en: Keep Changes
kk: Өзгерістерді сақтау

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
kk[0]: Өзгертілген баптаулар %d секундтан кейін қалпына келтіріледі

en: Hide
kk: Жасыру

en: Restore
kk: Қалпына келтіру

en: Maximize
kk: Жазық қылу

en: Move
kk: Жылжыту

en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

en: Move Titlebar Onscreen
kk: Атау жолағын экранға жылжыту

en: Always on Top
kk: Әрқашан алдында

en: Always on Visible Workspace
kk: Әрқашан көрінетін жұмыс орнында

en: Move to Workspace Left
kk: Сол жақтағы жұмыс орнына жылжыту

en: Move to Workspace Right
kk: Оң жақтағы жұмыс орнына жылжыту

en: Move to Workspace Up
kk: Жоғарыдағы жұмыс орнына жылжыту

en: Move to Workspace Down
kk: Төмендегі жұмыс орнына жылжыту

en: Move to Monitor Up
kk: Жоғарыдағы мониторға жылжыту

en: Move to Monitor Down
kk: Төмендегі мониторға жылжыту

en: Move to Monitor Left
kk: Сол жақ мониторға жылжыту

en: Move to Monitor Right
kk: Оң жақ мониторға жылжыту

en: Close
kk: Жабу

en: Evolution Calendar
kk: Evolution күнтізбесі

en: Print version
kk: Баспа нұсқасы

en: Mode used by GDM for login screen
kk: GDM жүйеге кіру экраны үшін қолданатын режимі

en: Use a specific mode, e.g. “gdm” for login screen
kk: Жүйеге кіру экраны үшін арнайы режимді, мыс. "gdm", қолдану

en: List possible modes
kk: Қолжетерлік режимдерді тізіп шығу

[ctx: program]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Failed to launch “%s”
kk: "%s" жөнелту сәтсіз

en: Passwords do not match.
kk: Парольдер өзара сәйкес емес.

en: Password cannot be blank
kk: Пароль бос болуы мүмкін емес

en: Authentication dialog was dismissed by the user
kk: Аутентификация терезесін пайдаланушы тайдырды

en: Extensions
kk: Кеңейтулер

en: Manage your GNOME Extensions
kk: GNOME кеңейтулерін басқару

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: GNOME Extensions handles updating extensions, configuring extension preferences and removing or disabling unwanted extensions.
kk: GNOME кеңейтулері көмегімен кеңейтулерді жаңарту, баптау және оларды өшіру немесе сөндіруге болады.

en: Configure GNOME Shell Extensions
kk: GNOME Shell кеңейтулерін баптау

en: No Matches
kk: Сәйкестіктер жоқ

en: Remove “%s”?
kk: "%s" өшіру керек пе?

en: If you remove the extension, you need to return to download it if you want to enable it again
kk: Кеңейтуді өшірсеңіз, оны қайта іске қосу үшін қайта жүктеп алу керек болады

en: Remove
kk: Өшіру

en: %d extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
kk[0]: %d кеңейту жүйеге келесі рет кірген кезде жаңартылатын болады.

en: The extension is incompatible with the current GNOME version
kk: Бұл кеңейту ағымдағы GNOME нұсқасымен үйлеспейді

en: The extension had an error
kk: Кеңейтуде қате болды

en: The extension can be updated
kk: Кеңейтуді жаңартуға болады

en: Website
kk: Веб сайт

en: Remove…
kk: Өшіру…

en: Help
kk: Көмек

en: About Extensions
kk: Кеңейтулер туралы

en: Extensions can cause performance and stability issues. Disable extensions if you encounter problems with your system.
kk: Кеңейтулер өнімділік пен тұрақтылық мәселелерін тудыруы мүмкін. Жүйеңіздегі ақаулықтарға тап болсаңыз, кеңейтулерді сөндіріңіз.

en: Manually Installed
kk: Қолмен орнатылған

en: To find and add extensions, visit <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.
kk: Жаңа кеңейтулерді тауып, орнату үшін, <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a> шолыңыз.

en: Built-In
kk: Құрамындағы

en: No Installed Extensions
kk: Кеңейтулер орнатылмаған

en: We’re very sorry, but it was not possible to get the list of installed extensions. Make sure you are logged into GNOME and try again.
kk: Кешірім өтінеміз, барлық орнатылған кеңейтулер тізімін алу мүмкін болмады. GNOME ішіне кіргеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Extension Updates Ready
kk: Кеңейту жаңартулары дайын

note: Translators: a file path to an extension directory
en: The new extension was successfully created in %s.
kk: Жаңа кеңейту %s ішінде сәтті жасалды.

en: Name should be a very short (ideally descriptive) string.
    Examples are: %s
kk: Атауы қысқа мәтіндік жол (сипаттайтын) болуы тиіс.
    Мысалы: %s

en: Name
kk: Аты

en: Description is a single-sentence explanation of what your extension does.
    Examples are: %s
kk: Сипаттамасы - бұл сіздің кеңейтуіңіз жасайтын әрекеттің бір сөйлемді анықтамасы.
    Мысалы: %s

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: UUID is a globally-unique identifier for your extension.
    This should be in the format of an email address (clicktofocus@janedoe.example.com)
kk: UUID - бұл кеңейтуңіздің глобалды деңгейдегі бірегей идентификаторы.
    Ол эл. пошта адресі пішімінде болуы тиіс (clicktofocus@janedoe.example.com)

en: Choose one of the available templates:
kk: Қол жетімді үлгілердің бірін таңдаңыз:

en: Template
kk: Үлгі

en: The unique identifier of the new extension
kk: Жаңа кеңейтудің бірегей идентификаторы

en: NAME
kk: АТАУЫ

en: The user-visible name of the new extension
kk: Жаңа кеңейтудің пайдаланушыға көрінетін атауы

en: DESCRIPTION
kk: СИПАТТАМАСЫ

en: A short description of what the extension does
kk: Кеңейтудің қысқаша сипаттамасы

en: TEMPLATE
kk: ҮЛГІ

en: The template to use for the new extension
kk: Жаңа кеңейту үшін қолданылатын үлгі

en: Enter extension information interactively
kk: Кеңейту ақпаратын интерактивті түрде енгізу

en: Create a new extension
kk: Жаңа кеңейтуді жасау

en: Unknown arguments
kk: Белгісіз аргументтер

en: UUID, name and description are required
kk: UUID, аты және сипаттамасы керек

en: Failed to connect to GNOME Shell
kk: GNOME Shell-ға байланысты орнату сәтсіз аяқталды

en: Extension “%s” does not exist
kk: "%s" кеңейтуі жоқ

en: Disable an extension
kk: Кеңейтуді сөндіру

en: No UUID given
kk: UUID көрсетілмеген

en: More than one UUID given
kk: Бірден көп UUID көрсетілген

en: Enable an extension
kk: Кеңейтуді іске қосу

en: Extension “%s” doesn't exist
kk: "%s" кеңейтуі жоқ

en: Show extensions info
kk: Кеңейтулер ақпаратын көрсету

en: Overwrite an existing extension
kk: Бар болып тұрған кеңейтуді үстінен жазу

en: EXTENSION_BUNDLE
kk: КЕҢЕЙТУ_ДЕСТЕСІ

en: Install an extension bundle
kk: Кеңейту дестесін орнату

en: No extension bundle specified
kk: Кеңейту дестесі көрсетілмеген

en: More than one extension bundle specified
kk: Бірден көп кеңейту дестесі көрсетілген

en: Show user-installed extensions
kk: Пайдаланушы орнатқан кеңейтулерді көрсету

en: Show system-installed extensions
kk: Жүйелік деңгейде орнатылған кеңейтулерді көрсету

en: Show enabled extensions
kk: Іске қосылған кеңейтулерді көрсету

en: Show disabled extensions
kk: Сөндірілген кеңейтулерді көрсету

en: Show extensions with preferences
kk: Баптаулары бар кеңейтулерді көрсету

en: Show extensions with updates
kk: Жаңартулары бар кеңейтулерді көрсету

en: Print extension details
kk: Кеңейту ақпаратын басып шығару

en: List installed extensions
kk: Орнатылған кеңейтулерді тізіп шығару

en: FILE
kk: ФАЙЛ

en: Additional source to include in the bundle
kk: Дестеге қосылатын қосымша қайнар көз

en: SCHEMA
kk: СҰЛБА

en: A GSettings schema that should be included
kk: Құрамына енуі тиіс GSettings сұлбасы

en: DIRECTORY
kk: БУМА

en: The directory where translations are found
kk: Аудармалар орналасқан бума

en: DOMAIN
kk: ДОМЕН

en: The gettext domain to use for translations
kk: Аудармалар үшін қолданылуы тиіс gettext домені

en: Overwrite an existing pack
kk: Бар болып тұрған пакетті үстінен жазу

en: The directory where the pack should be created
kk: Десте жасалуы тиіс бума

en: SOURCE_DIRECTORY
kk: ҚАЙНАР_КӨЗ_БУМАСЫ

en: Create an extension bundle
kk: Кеңейту дестесін жасау

en: More than one source directory specified
kk: Бірден көп қайнар көз бумасы көрсетілген

en: Extension “%s” doesn't have preferences
kk: "%s" кеңейтудің баптаулары жоқ

en: Failed to open prefs for extension “%s”: %s
kk: "%s" кеңейтуі үшін қолданбаларды ашу сәтсіз аяқталды: %s

en: Opens extension preferences
kk: Кеңейту баптауларын ашады

en: Reset an extension
kk: Кеңейтуді қалпына келтіру

en: Cannot uninstall system extensions
kk: Жүйелік кеңейтулерді өшіру мүмкін емес

en: Failed to uninstall “%s”
kk: "%s" өшіру сәтсіз аяқталды

en: Uninstall an extension
kk: Кеңейтуді өшіру

en: Do not print error messages
kk: Қате туралы хабарламаларды басып шығармау

en: Path
kk: Жол

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

en: Version
kk: Нұсқасы

en: State
kk: Қалып-күйі

en: “version” takes no arguments
kk: “version” аргументтерді қабылдамайды

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: Print version information and exit.
kk: Нұсқа ақпаратын басып шығару және шығу.

en: COMMAND
kk: КОМАНДА

en: [ARGS…]
kk: [АРГУМЕНТТЕР…]

en: Commands:
kk: Командалар:

en: Print help
kk: Көмекті басып шығару

en: Enable extension
kk: Кеңейтуді іске қосу

en: Disable extension
kk: Кеңейтуді сөндіру

en: Reset extension
kk: Кеңейтуді қалпына келтіру

en: Uninstall extension
kk: Кеңейтуді өшіру

en: List extensions
kk: Кеңейтулерді тізіп шығару

en: Show extension info
kk: Кеңейту ақпаратын көрсету

en: Open extension preferences
kk: Кеңейту параметрлерін ашу

en: Create extension
kk: Кеңейтуді жасау

en: Package extension
kk: Кеңейтуді дестеге салу

en: Install extension bundle
kk: Кеңейту дестесін орнату

en: Use “%s” to get detailed help.
kk: Толық көмекті алу үшін "%s" пайдаланыңыз.

en: Plain
kk: Қалыпты

en: An empty extension
kk: Бос кеңейту

en: Indicator
kk: Индикатор

en: Add an icon to the top bar
kk: Жоғарғы панельге таңбашаны қосу

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
kk[0]: %u шығысы

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
kk[0]: %u кірісі

en: System Sounds
kk: Жүйелік дыбыстар
