gnome-shell master - en to lt translation catalogue (589 entries)

en: Launchers
lt: Paleidikliai

en: Activate favorite app 1
lt: Paleisti mėgiamą programą 1

en: Activate favorite app 2
lt: Paleisti mėgiamą programą 2

en: Activate favorite app 3
lt: Paleisti mėgiamą programą 3

en: Activate favorite app 4
lt: Paleisti mėgiamą programą 4

en: Activate favorite app 5
lt: Paleisti mėgiamą programą 5

en: Activate favorite app 6
lt: Paleisti mėgiamą programą 6

en: Activate favorite app 7
lt: Paleisti mėgiamą programą 7

en: Activate favorite app 8
lt: Paleisti mėgiamą programą 8

en: Activate favorite app 9
lt: Paleisti mėgiamą programą 9

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots.
en: Screenshots
lt: Ekrano nuotraukos

en: Take a screenshot interactively
lt: Padaryti ekrano nuotrauką interaktyviai

en: Take a screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Take a screenshot of a window
lt: Padaryti lango nuotrauką

en: Record a screencast interactively
lt: Interaktyviai įrašyti ekrano vaizdą

en: System
lt: Sistema

en: Show the notification list
lt: Rodyti pranešimų sąrašą

en: Focus the active notification
lt: Fokusuoti aktyvų pranešimą

en: Show the overview
lt: Rodyti apžvalgą

en: Show all apps
lt: Rodyti visas programas

en: Open the app menu
lt: Atverti programų meniu

en: GNOME Shell
lt: GNOME Shell aplinka

en: Window management and application launching
lt: Langų tvarkymas ir programų paleidimas

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
lt: Įjungti vidinius, Alt-F2 klavišų pagalba pasiekiamus įrankius, naudingus programuotojams ir bandytojams

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
lt: Suteikia prieigą prie vidinio derinimo ir stebėjimo įrankių, naudojant Alt-F2 dialogą.

en: UUIDs of extensions to enable
lt: Įjungtų plėtinių UUID

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell.
lt: GNOME Shell plėtiniai turi UUID savybę; šiame rakte išvardinti plėtiniai, kurie turėtų būti įkelti. Bet kuris plėtinys, kuris nori būti įkeltas, turi būti šiame sąraše. Šį sąrašą taip pat galima keisti naudojant org.gnome.Shell D-Bus metodus EnableExtension ir DisableExtension.

en: UUIDs of extensions to force disabling
lt: Privestinai išjungtų plėtinių UUID

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be disabled, even if loaded as part of the current mode. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell. This key takes precedence over the “enabled-extensions” setting.
lt: GNOME Shell plėtiniai turi UUID savybę; šiame rakte išvardinti plėtiniai, kurie turėtų būti išjungti net jei yra įkelti kaip dalis dabartinės veiksenos.Šį sąrašą taip pat galima keisti naudojant org.gnome.Shell D-Bus metodus EnableExtension ir DisableExtension. Šiam raktui teikiama pirmenybė prieš „enabled-extensions“ parametrą.

en: Disable user extensions
lt: Išjungti naudotojo plėtinius

en: Disable all extensions the user has enabled without affecting the “enabled-extension” setting.
lt: Išjungti visus naudotojo įjungtus plėtinius nepakeičiant „enabled-extension“ nustatymo.

en: Disables the validation of extension version compatibility
lt: Išjungia plėtinio versijos suderinamumo tikrinimą

en: GNOME Shell will only load extensions that claim to support the current running version. Enabling this option will disable this check and try to load all extensions regardless of the versions they claim to support.
lt: GNOME Shell leidžia įkelti tik šiuo metu veikiančios versijos plėtinius. Šio parametro įjungimas išjungs šį tikrinimą ir bandys įkelti visus plėtinius nepaisant jų nurodomos palaikomos versijos.

en: List of desktop file IDs for favorite applications
lt: Mėgstamų programų darbalaukio failų ID sąrašas

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
lt: Programos, atitinkančios šiuos identifikatorius, bus rodomos mėgstamų srityje.

en: History for command (Alt-F2) dialog
lt: Komandų (Alt-F2) dialogo retrospektyva

note: Translators: looking glass is a debugger and inspector tool, see https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShell/LookingGlass
en: History for the looking glass dialog
lt: Didinamojo stiklo dialogo retrospektyva

en: Always show the “Log out” menu item in the user menu.
lt: Visada rodyti naudotojo meniu punktą „Atsijungti“.

en: This key overrides the automatic hiding of the “Log out” menu item in single-user, single-session situations.
lt: Šis raktas perrašo automatinį meniu punkto „Atsijungti“ slėpimą vieno naudotojo, vieno seanso situacijose.

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
lt: Ar atsiminti slaptažodį prijungiant šifruotas ar nutolusias failų sistemas

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a “Remember Password” checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
lt: Apvalkalas prašys slaptažodžio, kai prijungiamas šifruotas įrenginys ar nutolusi failų sistema. Jei slaptažodis gali būti įrašytas ateičiai, žymimasis langelis „Įsiminti slaptažodį“ bus rodomas. Šis raktas nustato numatytąją žymimojo langelio būseną.

en: The last selected non-default power profile
lt: Paskutinis pasirinktas ne numatytasis energijos profilis

en: Some systems support more than two power profiles. In order to still support toggling between two profiles, this key records the last selected non-default profile.
lt: Kai kurios sistemos palaiko daugiau nei du profilius. Siekiant palaikyti dviejų profilių keitimą, šiame rakte įrašomas paskutinis pasirinktas ne numatytasis profilis.

en: The last version the “Welcome to GNOME” dialog was shown for
lt: Paskutinė versija, kuriai buvo rodytas dialogas „Sveiki pradėję naudoti GNOME“

en: This key determines for which version the “Welcome to GNOME” dialog was last shown. An empty string represents the oldest possible version, and a huge number will represent versions that do not exist yet. This huge number can be used to effectively disable the dialog.
lt: Šis raktas nusako, kuriai versijai paskutinį kartą buvo rodytas dialogas „Sveiki pradėję naudoti GNOME“. Tuščia eilutė reiškia seniausią galimą versiją, o milžiniški skaičiai reiškia versijas, kurių dar nėra. Todėl milžiniškus skaičius galima naudoti šio dialogo išjungimui.

en: Layout of the app picker
lt: Programų pasirinkimo išdėstymas

en: Layout of the app picker. Each entry in the array is a page. Pages are stored in the order they appear in GNOME Shell. Each page contains an “application id” → 'data' pair. Currently, the following values are stored as 'data': • “position”: the position of the application icon in the page
lt: Programų pasirinkimo išdėstymas. Kiekvienas įrašas masyve yra puslapis. Puslapiai yra įrašomi tokia tvarka, kokia jie matomi GNOME apvalkale. Kiekviename puslapyje yra pora „programos id“ → „duomenys“. Šiuo metu tokios vertės yra įrašomos kaip „duomenys“: • “position”: programos piktogramos padėtis puslapyje

en: Keybinding to open the application menu
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriamas programų meniu

en: Keybinding to open the application menu.
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriamas programų meniu.

en: Keybinding to shift between overview states
lt: Klavišų susiejimas apžvalgos būsenų keitimui

en: Keybinding to shift between session, window picker and app grid
lt: Klavišų susiejimas perėjimui tarp seanso, langų pasirinkimo ir programų tinklelio

en: Keybinding to shift between app grid, window picker and session
lt: Klavišų susiejimas perėjimui tarp programų tinklelio, langų pasirinkimo bei seanso.

en: Keybinding to open the “Show Applications” view
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriamas rodinys „rodyti programas“

en: Keybinding to open the “Show Applications” view of the Activities Overview.
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriamas rodinys „rodyti programas“ veiklų apžvalgoje.

en: Keybinding to open the overview
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriama apžvalga

en: Keybinding to open the Activities Overview.
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo atveriama veiklų apžvalga.

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list
lt: Klavišų susiejimas pranešimų juostos matomumui perjungti

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list.
lt: Klavišų susiejimas pranešimų juostos matomumui perjungti.

en: Keybinding to focus the active notification
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo fokusuojamas aktyvus pranešimas

en: Keybinding to focus the active notification.
lt: Klavišų susiejimas, kuriuo fokusuojamas aktyvus pranešimas.

en: Switch to application 1
lt: Pereiti į programą 1

en: Switch to application 2
lt: Pereiti į programą 2

en: Switch to application 3
lt: Pereiti į programą 3

en: Switch to application 4
lt: Pereiti į programą 4

en: Switch to application 5
lt: Pereiti į programą 5

en: Switch to application 6
lt: Pereiti į programą 6

en: Switch to application 7
lt: Pereiti į programą 7

en: Switch to application 8
lt: Pereiti į programą 8

en: Switch to application 9
lt: Pereiti į programą 9

en: Limit switcher to current workspace.
lt: Apriboti perjungėją dabartine darbo sritimi.

en: If true, only applications that have windows on the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all applications are included.
lt: Jei teigiama, perjungimo lange bus rodomos tik programos, turinčios langų dabartinėje darbo srityje. Priešingu atveju įtraukiamos visos programos.

en: The application icon mode.
lt: Programos piktogramos veiksena.

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are “thumbnail-only” (shows a thumbnail of the window), “app-icon-only” (shows only the application icon) or “both”.
lt: Nustato, kaip langai yra rodomi perjungimo lange. Galimi pasirinkimai yra „thumbnail-only“ (rodo lango miniatiūrą), „app-icon-only“ (rodo tik programos piktogramą) arba „both“ (abu).

en: If true, only windows from the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all windows are included.
lt: Jei teigiama, perjungimo lange rodomi tik langai iš dabartinės darbo srities. Priešingu atveju įtraukiami visi langai.

en: Locations
lt: Vietos

en: The locations to show in world clocks
lt: Vietos, kurias rodyti pasaulio laikrodžiuose

en: Automatic location
lt: Automatinė vieta

en: Whether to fetch the current location or not
lt: Ar gauti dabartinę vietą

en: Location
lt: Vieta

en: The location for which to show a forecast
lt: Vieta, kuriai rodyti prognozę

en: Network Login
lt: Tinklo prisijungimas

en: Something’s gone wrong
lt: Atsitiko kažkas negero

en: We’re very sorry, but there’s been a problem: the settings for this extension can’t be displayed. We recommend that you report the issue to the extension authors.
lt: Atsiprašome, bet kilo problema: šio plėtinio nustatymų parodyti nepavyksta. Rekomenduojame pranešti apie problemą plėtinio autoriams.

en: Technical Details
lt: Techninė informacija

en: Homepage
lt: Namų tinklalapis

en: Visit extension homepage
lt: Aplankyti plėtinio namų tinklalapį

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Choose Session
lt: Pasirinkite seansą

en: Not listed?
lt: Nėra sąraše?

note: Translators: this message is shown below the username entry field to clue the user in on how to login to the local network realm
en: (e.g., user or %s)
lt: (pvz., naudotojas arba %s)

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Login Window
lt: Prisijungimo langas

en: Authentication error
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can swipe their finger on the fingerprint reader
en: (or swipe finger across reader)
lt: (arba perbraukite pirštu per skaitytuvą)

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can place their finger on the fingerprint reader instead
en: (or place finger on reader)
lt: (arba padėkite pirštą ant skaitytuvo)

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the power-off action in search
en: Power Off
lt: Išjungti

note: Translators: A list of keywords that match the power-off action, separated by semicolons
en: power off;poweroff;shutdown;halt;stop
lt: išjungti;perleisti;perkrauti;sustabdyti

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the restart action in search
en: Restart
lt: Perleisti

note: Translators: A list of keywords that match the restart action, separated by semicolons
en: reboot;restart;
lt: perleisti;paleisti iš naujo;

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the lock screen action in search
en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

note: Translators: A list of keywords that match the lock screen action, separated by semicolons
en: lock screen
lt: užrakinti ekraną

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the logout action in search
en: Log Out
lt: Atsijungti

note: Translators: A list of keywords that match the logout action, separated by semicolons
en: logout;log out;sign off
lt: atsijungti;išeiti;

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the suspend action in search
en: Suspend
lt: Pristabdyti

note: Translators: A list of keywords that match the suspend action, separated by semicolons
en: suspend;sleep
lt: pristabdyti;užmigdyti

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the switch user action in search
en: Switch User
lt: Keisti naudotoją

note: Translators: A list of keywords that match the switch user action, separated by semicolons
en: switch user
lt: keisti naudotoją

note: Translators: A list of keywords that match the lock orientation action, separated by semicolons
en: lock orientation;unlock orientation;screen;rotation
lt: orientacijos užrakinimas;orientacijos atrakinimas;ekranas;pasukimas

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the screenshot UI action in search
en: Take a Screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

note: Translators: A list of keywords that match the screenshot UI action, separated by semicolons
en: screenshot;screencast;snip;capture;record
lt: ekrano nuotrauka;ekrano įrašas;stebėjimas;fotografavimas;įrašymas;

[ctx: search-result]
en: Unlock Screen Rotation
lt: Atrakinti ekrano orientaciją

[ctx: search-result]
en: Lock Screen Rotation
lt: Užrakinti ekrano orientaciją

en: Command not found
lt: Komanda nerasta

note: Replace "Error invoking GLib.shell_parse_argv: " with something nicer
en: Could not parse command:
lt: Nepavyko perskaityti komandos:

en: Execution of “%s” failed:
lt: Nepavyko įvykdyti „%s“:

en: Just now
lt: Ką tik

en: %d minute ago | %d minutes ago
lt[0]: Prieš %d minutę
lt[1]: Prieš %d minutes
lt[2]: Prieš %d minučių

en: %d hour ago | %d hours ago
lt[0]: Prieš %d valandą
lt[1]: Prieš %d valandas
lt[2]: Prieš %d valandų

en: Yesterday
lt: Vakar

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: %d week ago | %d weeks ago
lt[0]: Prieš %d savaitę
lt[1]: Prieš %d savaites
lt[2]: Prieš %d savaičių

en: %d month ago | %d months ago
lt[0]: Prieš %d mėnesį
lt[1]: Prieš %d mėnesius
lt[2]: Prieš %d mėnesių

en: %d year ago | %d years ago
lt[0]: Prieš %d metus
lt[1]: Prieš %d metus
lt[2]: Prieš %d metų

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
lt: Vakar, %H:%M

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %-d %Y, %H∶%M
lt: %Y %m %-d, %H∶%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
lt: Vakar, %l∶%M %p

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %-d %Y, %l∶%M %p
lt: %Y %m %-d, %l∶%M %p

en: Hotspot Login
lt: Prisijungimas prie prieigos taško

en: Your connection to this hotspot login is not secure. Passwords or other information you enter on this page can be viewed by people nearby.
lt: Jūsų prisijungimas prie šio prieigos taško yra nesaugus. Slaptažodžius bei kitą šiame puslapyje jūsų įvedamą informaciją gali matyti kiti asmenys.

note: No support for non-modal system dialogs, so ignore the option let modal = options['modal'] || true;
en: Deny
lt: Neleisti

en: Allow
lt: Leisti

en: Unnamed Folder
lt: Nepavadintas aplankas

en: %s has been pinned to the dash.
lt: %s pridėta prie jūsų mėgstamų.

en: %s has been unpinned from the dash.
lt: %s pašalinta iš jūsų mėgstamų.

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
lt: Atverti langai

en: New Window
lt: Naujas langas

en: App Details
lt: Programos detali informacija

en: Quit
lt: Užverti

en: Unpin
lt: Atsegti

en: Pin to Dash
lt: Prisegti juostoje

en: Launch using Integrated Graphics Card
lt: Paleisti naudojant integruotą grafikos kortą

en: Launch using Discrete Graphics Card
lt: Paleisti naudojant konkrečią grafikos kortą

en: Select Audio Device
lt: Pasirinkite garso įrenginį

en: Sound Settings
lt: Garso nustatymai

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Headset
lt: Ausinės su mikrofonu

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Change Background…
lt: Keisti foną…

en: Display Settings
lt: Ekrano nustatymai

en: Settings
lt: Nustatymai

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
lt: P

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
lt: A

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
lt: T

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
lt: K

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
lt: P

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
lt: Š

en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Next month
lt: Kitas mėnuo

en: Week %V
lt: Savaitė %V

en: No Notifications
lt: Nėra pranešimų

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Clear
lt: Išvalyti

note: Translators: %s is an application name
en: “%s” is not responding.
lt: „%s“ neatsiliepia.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the app to quit entirely.
lt: Galite dar palaukti ir duoti programai laiko arba galite priverstinai išjungti programą.

en: Force Quit
lt: Priverstinai išjungti

en: Wait
lt: Laukti

en: External drive connected
lt: Prijungta išorinė laikmena

en: External drive disconnected
lt: Atjungta išorinė laikmena

en: Unable to unlock volume
lt: Nepavyksta atrakinti garso

en: The installed udisks version does not support the PIM setting
lt: Įdiegta udisks versija nepalaiko PIM nustatymo

en: Open with %s
lt: Atverti su %s

en: Alternatively you can connect by pushing the “WPS” button on your router.
lt: Taip pat galite prisijungti paspausdami „WPS“ mygtuką savo maršrutizatoriuje.

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Key
lt: Raktas

en: Private key password
lt: Privataus rakto slaptažodis

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Service
lt: Tarnyba

en: Authentication required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”.
lt: Slaptažodžiai arba šifravimo raktai yra būtini priėjimui prie belaidžio tinklo „%s“.

en: Wired 802.1X authentication
lt: Laidinis 802.1X tapatybės patvirtinimas

en: Network name
lt: Tinklo vardas

en: DSL authentication
lt: DSL tapatybės patvirtinimas

en: PIN code required
lt: Reikalingas PIN kodas

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
lt: Reikalingas PIN kodas mobiliajam plačiajuosčiam įrenginiui

en: A password is required to connect to “%s”.
lt: Būtinas slaptažodis norint prisijungti prie „%s“.

en: Network Manager
lt: Tinklo tvarkymas

en: VPN password
lt: VPN slaptažodis

en: Authentication Required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Authenticate
lt: Patvirtinti tapatybę

note: Translators: "that didn't work" refers to the fact that the * requested authentication was not gained; this can happen * because of an authentication error (like invalid password), * for instance.
en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
lt: Atsiprašome, tai nesuveikė. Bandykite dar kartą.

en: %s is now known as %s
lt: %s nuo šiol vadinasi %s

en: Windows
lt: Langai

en: Show Apps
lt: Rodyti programas

note: Translators: this is the name of the dock/favorites area on the left of the overview
en: Dash
lt: Paleidimo sritis

note: Translators: This is the date format to use when the calendar popup is * shown - it is shown just below the time in the top bar (e.g., * "Tue 9:29 AM").  The string itself should become a full date, e.g., * "February 17 2015".
en: %B %-d %Y
lt: %Y %B %-d.

note: Translators: This is the accessible name of the date button shown * below the time in the shell; it should combine the weekday and the * date, e.g. "Tuesday February 17 2015".
en: %A %B %e %Y
lt: %A, %Y m. %B %d d.

[ctx: calendar heading]
note: Translators: Shown on calendar heading when selected day occurs on different year
en: %B %-d %Y
lt: %Y %B %-d

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

[ctx: event list time]
note: Translators: Shown in calendar event list for all day events * Keep it short, best if you can use less then 10 characters
en: All Day
lt: Visa diena

note: Translators: Shown in calendar event list as the start/end of events * that only show day and month
en: %m/%d
lt: %m-%d

en: No Events
lt: Nėra įvykių

en: Add world clocks…
lt: Pridėti pasaulio laikrodžius…

en: World Clocks
lt: Pasaulio laikrodžiai

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Go online for weather information
lt: Prisijunkite prie tinklo orų informacijai gauti

en: Weather information is currently unavailable
lt: Orų informacija šiuo metu yra neprieinama

en: Weather
lt: Orai

en: Select weather location…
lt: Pasirinkite orų vietą…

[ctx: title]
en: Log Out %s
lt: Atjungti naudotoją %s

[ctx: title]
en: Log Out
lt: Atsijungti

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
lt[0]: %s bus automatiškai atjungta (-s) už %d sekundės.
lt[1]: %s bus automatiškai atjungta (-s) už %d sekundžių.
lt[2]: %s bus automatiškai atjungta (-s) už %d sekundžių.

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
lt[0]: Jūs būsite automatiškai atjungti už %d sekundės.
lt[1]: Jūs būsite automatiškai atjungti už %d sekundžių.
lt[2]: Jūs būsite automatiškai atjungti už %d sekundžių.

[ctx: button]
en: Log Out
lt: Atsijungti

[ctx: title]
en: Power Off
lt: Išjungti

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
lt: Įdiegti atnaujinimus ir išjungti

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
lt[0]: Sistema automatiškai išsijungs po %d sekundės.
lt[1]: Sistema automatiškai išsijungs po %d sekundžių.
lt[2]: Sistema automatiškai išsijungs po %d sekundžių.

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
lt: Įdiegti programinės įrangos atnaujinimus

[ctx: button]
en: Power Off
lt: Išjungti

[ctx: title]
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

[ctx: title]
en: Install Updates & Restart
lt: Įdiegti atnaujinimus ir perleisti

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
lt[0]: Sistema bus paleista iš naujo po %d sekundės.
lt[1]: Sistema bus paleista iš naujo po %d sekundžių.
lt[2]: Sistema bus paleista iš naujo po %d sekundžių.

[ctx: button]
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
lt: Perleisti ir įdiegti atnaujinimus

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
lt[0]: Sistema bus paleista iš naujo ir įdiegs atnaujinimus po %d sekundės.
lt[1]: Sistema bus paleista iš naujo ir įdiegs atnaujinimus po %d sekundžių.
lt[2]: Sistema bus paleista iš naujo ir įdiegs atnaujinimus po %d sekundžių.

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
lt: Perleisti ir įdiegti

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
lt: Įdiegti ir išjungti

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
lt: Išjungti baigus diegti atnaujinimus

[ctx: title]
en: Restart & Install Upgrade
lt: Perleisti ir įdiegti atnaujinimą

note: Translators: This is the text displayed for system upgrades in the shut down dialog. First %s gets replaced with the distro name and second %s with the distro version to upgrade to
en: %s %s will be installed after restart. Upgrade installation can take a long time: ensure that you have backed up and that the computer is plugged in.
lt: %s %s bus įdiegta po perleidimo. Sistemos atnaujinimas gali ilgai užtrukti: įsitikinkite, kad pasidarėte atsarginę duomenų kopiją, ir kad kompiuteris yra įjungtas į elektros tinklą.

en: Low battery power: please plug in before installing updates.
lt: Senka baterijos energija: įjunkite į elektros tinklą prieš įdiegdami atnaujinimus.

en: Some applications are busy or have unsaved work
lt: Kai kurios programos dirba arba turi neįrašyto darbo.

en: Other users are logged in
lt: Yra prisijungusių kitų naudotojų

[ctx: button]
en: Boot Options
lt: Įkėlimo parametrai

note: Translators: Remote here refers to a remote session, like a ssh login
en: %s (remote)
lt: %s (nutolęs)

note: Translators: Console here refers to a tty like a VT console
en: %s (console)
lt: %s (komandų eilutė)

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install Extension
lt: Išdiegti plėtinį

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
lt: Parsiųsti ir įdiegti „%s“ iš extensions.gnome.org?

en: Extension Updates Available
lt: Yra plėtinių atnaujinimų

en: Extension updates are ready to be installed.
lt: Plėtinių atnaujinimai paruošti diegimui.

en: Allow inhibiting shortcuts
lt: Leisti talpinti trumpinius

note: Translators: %s is an application name like "Settings"
en: The app %s wants to inhibit shortcuts
lt: Programa %s nori talpinti trumpinius

en: An app wants to inhibit shortcuts
lt: Programa nori talpinti trumpinius

note: Translators: %s is a keyboard shortcut like "Super+x"
en: You can restore shortcuts by pressing %s.
lt: Galite atstatyti trumpinius paspaudę %s

en: Slow Keys Turned On
lt: Lėtieji klavišai įjungti

en: Slow Keys Turned Off
lt: Lėtieji klavišai išjungti

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Ką tik palaikėte nuspaudę 8 sekundes Lyg2 klavišą. Tai yra lėtųjų klavišų trumpinus, kuris keičia klaviatūros veikseną.

en: Sticky Keys Turned On
lt: Kibieji klavišai įjungti

en: Sticky Keys Turned Off
lt: Kibieji klavišai išjungti

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row. This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Ką tik paspaudėte Lyg2 klavišą 5 kartus iš eilės. Tai yra kibiųjų klavišų trumpinys, kuris pakeičia klaviatūros veikseną.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
lt: Ką tik vienu metu paspaudėte du klavišus arba paspaudėte Lyg2 klavišą 5 kartus iš eilės. Tai įjungia kibiuosius klavišus ir pakeičia klaviatūros veikseną.

en: Leave On
lt: Palikti įjungtą

en: Turn On
lt: Įjungti

en: Turn Off
lt: Išjungti

en: Leave Off
lt: Palikti išjungtą

en: Keyboard Settings
lt: Klaviatūros nustatymai

en: No extensions installed
lt: Nėra įdiegtų plėtinių

note: Translators: argument is an extension UUID.
en: %s has not emitted any errors.
lt: %s nepranešė apie jokias klaidas.

en: Hide Errors
lt: Slėpti klaidas

en: Show Errors
lt: Rodyti klaidas

en: Enabled
lt: Įjungta

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
lt: Išjungta

en: Error
lt: Klaida

en: Out of date
lt: Pasenęs

en: Downloading
lt: Atsiunčiama

en: Disabling
lt: Išjungiama

en: Enabling
lt: Įjungiama

en: View Source
lt: Žiūrėti šaltinį

en: Web Page
lt: Tinklalapis

en: System was put in unsafe mode
lt: Sistema perjungta į nesaugią veikseną

en: Apps now have unrestricted access
lt: Programos dabar turi neribotą prieigą

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Logged in as a privileged user
lt: Prisijungta privilegijuotu naudotoju

en: Running a session as a privileged user should be avoided for security reasons. If possible, you should log in as a normal user.
lt: Saugumo sumetimais turėtų būti vengiama vykdyti seansus privilegijuotais naudotojais. Jei įmanoma, turėtumėt visada prisjungti normaliu naudotoju.

en: Screen Lock disabled
lt: Ekrano užraktas išjungtas

en: Screen Locking requires the GNOME display manager.
lt: Ekrano užrakinimas reikalaujas GNOME vaizduoklio valdyklės.

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Unknown artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown title
lt: Nežinomas pavadinimas

note: Translators: this is the text displayed in the search entry when no search is active; it should not exceed ~30 characters.
en: Type to search
lt: Rašykite, ko ieškote

en: Apps
lt: Programos

note: Translators: This is the main view to select activities. See also note for "Activities" string.
en: Overview
lt: Apžvalga

en: New shortcut…
lt: Naujas trumpinys…

en: App defined
lt: Programos nustatytas

en: Show on-screen help
lt: Rodyti pagalbą ekrane

en: Switch monitor
lt: Keisti monitorių

en: Assign keystroke
lt: Priskirti klavišų kombinaciją

en: Done
lt: Atlikta

en: Edit…
lt: Keisti…

en: None
lt: Nėra

en: Press a button to configure
lt: Spauskite mygtuką konfigūravimui

en: Press Esc to exit
lt: Spauskit Esc išėjimui

en: Press any key to exit
lt: Išėjimui spauskite bet kurį klavišą

en: Activities
lt: Apžvalga

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
lt: Sistema

en: Top Bar
lt: Viršutinė juosta

en: Open menu
lt: Atverti meniu

en: Run a Command
lt: Vykdyti komandą

en: Press ESC to close
lt: Spauskit ESC užvėrimui

en: Restart is not available on Wayland
lt: Perleisti Wayland aplinkoje negalima

en: Restarting…
lt: Perleidžiama…

en: GNOME needs to lock the screen
lt: GNOME aplinkai reikia užrakinti ekraną

en: Unable to lock
lt: Nepavyksta užrakinti

en: Lock was blocked by an app
lt: Programa užblokavo užrakinimą

en: Selection
lt: Žymėjimas

en: Area Selection
lt: Srities žymėjimas

en: Screen
lt: Ekranas

en: Screen Selection
lt: Ekrano žymėjimas

en: Window
lt: Langas

en: Window Selection
lt: Lango žymėjimas

en: Screenshot / Screencast
lt: Ekrano nuotrauka / įrašas

note: Translators: since this string refers to an action, it needs to be phrased as a verb.
en: Capture
lt: Fotografuoti

en: Show Pointer
lt: Rodyti žymeklį

note: Translators: this is the folder where recorded screencasts are stored.
en: Screencasts
lt: Ekrano įrašai

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
lt: Ekrano įrašas iš %d %t.webm

note: Translators: notification source name.
en: Screenshot
lt: Ekrano nuotrauka

note: Translators: notification title.
en: Screencast recorded
lt: Ekrano įrašas įrašytas

note: Translators: notification body when a screencast was recorded.
en: Click here to view the video.
lt: Spauskite čia įrašui žiūrėti.

note: Translators: button on the screencast notification. Translators: button on the screenshot notification.
en: Show in Files
lt: Rodyti Failuose

note: Translators: this is the name of the file that the screenshot is saved to. The placeholder is a timestamp, e.g. "2017-05-21 12-24-03".
en: Screenshot from %s
lt: Ekrano nuotrauka iš %s

note: Translators: notification title.
en: Screenshot captured
lt: Ekrano nuotrauka padaryta

note: Translators: notification body when a screenshot was captured.
en: You can paste the image from the clipboard.
lt: Galite įdėti paveikslėlį iš iškarpinės.

en: Screenshot taken
lt: Ekrano nuotrauka padaryta

en: Searching…
lt: Ieškoma…

en: No results.
lt: Nerasta atitikmenų.

en: %d more | %d more
lt[0]: dar %d
lt[1]: dar %d
lt[2]: dar %d

en: Search
lt: Ieškoti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įdėti

en: Show Text
lt: Rodyti tekstą

en: Hide Text
lt: Slėpti tekstą

en: Caps lock is on.
lt: Įjungtos didžiosios raidės.

en: Hidden Volume
lt: Paslėptas garsumas

en: Windows System Volume
lt: Windows sisteminis tomas

en: Uses Keyfiles
lt: Naudoja raktų failus

note: Translators: %s is the Disks application
en: To unlock a volume that uses keyfiles, use the <i>%s</i> utility instead.
lt: Norint atrakinti tomą, kuris naudoja raktų failus, naudokite <i>%s</i> įrankį.

en: You need an external utility like <i>Disks</i> to unlock a volume that uses keyfiles.
lt: Reikia išorinio įrankio, tokio kaip <i>Diskai</i> raktų failus naudojančiam tomui atrakinti.

en: PIM Number
lt: PIM numeris

en: Remember Password
lt: Atsiminti slaptažodį

en: Unlock
lt: Atrakinti

note: Translators: %s is the Disks application
en: Open %s
lt: Atverti %s

en: The PIM must be a number or empty.
lt: PIM turi būti numeris arba tuščias.

en: Accessibility
lt: Universali prieiga

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Zoom
lt: Priartinimas

en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Screen Keyboard
lt: Klaviatūra ekrane

en: Visual Alerts
lt: Vaizdo įspėjimai

en: Sticky Keys
lt: Kibieji klavišai

en: Slow Keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Bounce Keys
lt: Pasikartojantieji klavišai

en: Mouse Keys
lt: Pelės mygtukai

en: Accessibility Settings
lt: Prieigos nuostatos

en: Large Text
lt: Didelis tekstas

en: Auto Rotate
lt: Automatiškai pasukti

[ctx: title]
en: Background Apps
lt: Fone veikiančios programos

en: Apps known to be running without a window
lt: Žinomos programos, veikiančios be lango

en: App Settings
lt: Programų nustatymai

en: No Background Apps
lt: Nėra fone veikiančių programų

en: %d Background App | %d Background Apps
lt[0]: %d programa fone
lt[1]: %d programos fone
lt[2]: %d programų fone

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Bluetooth Settings
lt: Bluetooth nustatymai

en: No available or connected devices
lt: Nėra prieinamų ar prijungtų įrenginių

en: Turn on Bluetooth to connect to devices
lt: Įjunkite Bluetooth prisijungimui prie įrenginių

note: Translators: This is the number of connected bluetooth devices
en: %d Connected | %d Connected
lt[0]: %d prijungtas
lt[1]: %d prijungti
lt[2]: %d prijungta

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Dark Style
lt: Tamsus stilius

en: Single Click
lt: Vienas paspaudimas

en: Double Click
lt: Dvigubas paspaudimas

en: Drag
lt: Tempimas

en: Secondary Click
lt: Antrinis paspaudimas

en: Dwell Click
lt: Uždelstas paspaudimas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Show Keyboard Layout
lt: Rodyti klaviatūros išdėstymą

en: Allow location access
lt: Leisti vietos informacijos prieigą

note: Translators: %s is an application name
en: The app %s wants to access your location
lt: Programa %s nori prieigos prie jūsų būvimo vietos

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
lt: Prieigą prie vietos bet kada galima pakeisti privatumo nustatymuose.

en: Deny Access
lt: Atmesti prieigą

en: Grant Access
lt: Suteikti prieigą

en: <unknown>
lt: <nežinoma>

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Disconnect %s
lt: Atsijungti nuo %s

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Connect to %s
lt: Prisijungti prie %s

en: Secure
lt: Saugus

en: Not secure
lt: Nesaugus

en: Signal strength %s%%
lt: Signalo stiprumas %s%%

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Hotspot
lt: Prieigos taškas %s

en: %d connected | %d connected
lt[0]: %d prijungtas
lt[1]: %d prijungti
lt[2]: %d prijungta

en: VPN Settings
lt: VPN nustatymai

en: All Networks
lt: Visi tinklai

en: Wired Connections
lt: Laidiniai ryšiai

en: Wired Settings
lt: Laidinio ryšio nustatymai

en: Bluetooth Tethers
lt: Bluetooth ryšiai

note: Translators: "Tether" from "Bluetooth Tether"
en: Tether
lt: Ryšys

en: Mobile Connections
lt: Mobilieji ryšiai

en: Mobile Broadband Settings
lt: Mobiliojo plačiajuosčio tinklo nustatymai

note: Translators: "Mobile" from "Mobile Broadband"
en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Connection failed
lt: Nepavyko prisijungti

en: Activation of network connection failed
lt: Tinklo ryšio nepavyko aktyvuoti

en: Night Light
lt: Naktinis apšvietimas

[ctx: Power profile]
en: Performance
lt: Našus

[ctx: Power profile]
en: Balanced
lt: Balansuotas

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
lt: Taupantis energiją

en: Power Mode
lt: Energijos veiksena

en: Power Settings
lt: Energijos valdymo nustatymai

en: Stop Screencast
lt: Stabdyti ekrano įrašą

en: Stop Screen Sharing
lt: Stabdyti dalinimąsi ekranu

en: Airplane Mode
lt: Skrydžio veiksena

note: Translators: entry in the window right click menu.
en: Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Power Off Menu
lt: Išjungimo meniu

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Restart…
lt: Perleisti…

en: Power Off…
lt: Išjungti…

en: Log Out…
lt: Atsijungti…

en: Switch User…
lt: Keisti naudotoją…

[ctx: action]
en: Lock Screen
lt: Ekrano užraktas

en: Unknown Thunderbolt device
lt: Nežinoma Thunderbolt įrenginys

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
lt: Jums nesant aptiktas naujas įrenginys. Atjunkite ir vėl prijunkite įrenginį, jei norite jį naudoti.

en: Unauthorized Thunderbolt device
lt: Neleidžiamas Thunderbolt įrenginys

en: New device has been detected and needs to be authorized by an administrator.
lt: Buvo aptiktas naujas įrenginys, kurį turi leisti administratorius.

en: Thunderbolt authorization error
lt: Thunderbolt autorizacijos klaida

en: Could not authorize the Thunderbolt device: %s
lt: Nepavyko autorizuoti Thunderbolt įrenginio: %s

en: Volume changed
lt: Garsumas pakeistas

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Volume
lt: Garsumas

en: Sound Output
lt: Garso išvestis

en: Sound Input
lt: Garso įvestis

note: Translators: this is for display mirroring i.e. cloning. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Mirror
lt: Veidrodis

note: Translators: this is for the desktop spanning displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Join Displays
lt: Sujungti vaizduoklius

note: Translators: this is for using only an external display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: External Only
lt: Tik išorinis

note: Translators: this is for using only the laptop display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Built-in Only
lt: Tik vidinis

en: Swipe up to unlock
lt: Atrakinkite perbraukdami

en: Click or press a key to unlock
lt: Atrakinkite mygtuko ar klavišo paspaudimu

en: Unlock Window
lt: Atrakinimo langas

en: Log in as another user
lt: Prisijungti kitu naudotoju

en: Welcome to GNOME %s
lt: Sveiki pradėję naudoti GNOME %s

en: If you want to learn your way around, check out the tour.
lt: Jei norite sužinoti, kaip naudotis, išbandykite turą.

en: No Thanks
lt: Ne, ačiū

en: Take Tour
lt: Turas

en: “%s” is ready
lt: „%s“ yra pasirengusi

note: Translators: This string should be shorter than 30 characters
en: Keep these display settings?
lt: Ar norite įrašyti šiuos vaizduoklio nustatymus?

en: Revert Settings
lt: Grąžinti nustatymus

en: Keep Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
lt[0]: Pakeitimai bus grąžinti po %d sekundės
lt[1]: Pakeitimai bus grąžinti po %d sekundžių
lt[2]: Pakeitimai bus grąžinti po %d sekundžių

en: Hide
lt: Slėpti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Maximize
lt: Išdidinti

en: Move
lt: Perkelti

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Move Titlebar Onscreen
lt: Perkelti pavadinimo juostą į ekraną

en: Always on Top
lt: Visada viršuje

en: Always on Visible Workspace
lt: Visada matomoje darbo srityje

en: Move to Workspace Left
lt: Perkelti į kairiau esančią darbo sritį

en: Move to Workspace Right
lt: Perkelti į dešiniau esančią darbo sritį

en: Move to Workspace Up
lt: Perkelti į aukščiau esančią darbo sritį

en: Move to Workspace Down
lt: Perkelti į žemiau esančią darbo sritį

en: Move to Monitor Up
lt: Perkelti į aukščiau esantį monitorių

en: Move to Monitor Down
lt: Perkelti į žemiau esantį monitorių

en: Move to Monitor Left
lt: Perkelti į kairiau esantį monitorių

en: Move to Monitor Right
lt: Perkelti į dešiniau esantį monitorių

en: Close
lt: Užverti

en: Print version
lt: Išvesti versijos numerį

en: Mode used by GDM for login screen
lt: Veiksena, naudojama GDM prisijungimo ekrane

en: Use a specific mode, e.g. “gdm” for login screen
lt: Naudoti konkrečią veikseną, pvz., „gdm“ prisijungimo ekranui

en: List possible modes
lt: Išvardinti galimas veiksenas

en: Force animations to be enabled
lt: Priverstinai įjungti animacijas

[ctx: program]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Failed to launch “%s”
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Password cannot be blank
lt: Slaptažodis negali būti tuščias

en: Authentication dialog was dismissed by the user
lt: Naudotojas užvėrė tapatybės patvirtinimo dialogą

en: Icon '%s' not present in theme %s
lt: Piktogramos „%s“ nėra temoje %s

en: Failed to load icon
lt: Nepavyko įkelti piktogramos

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Manage your GNOME Extensions
lt: Tvarkyti GNOME plėtinius

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: GNOME Extensions handles updating extensions, configuring extension preferences and removing or disabling unwanted extensions.
lt: GNOME Plėtiniai atnaujina plėtinius, konfigūruoja jų nustatymus bei šalina arba išjungia nepageidaujamus plėtinius.

en: Configure GNOME Shell Extensions
lt: Konfigūruoti GNOME Shell plėtinius

en: No Matches
lt: Nėra atitikmenų

en: Remove “%s”?
lt: Pašalinti „%s“?

en: If you remove the extension, you need to return to download it if you want to enable it again
lt: Jei pašalinsite plėtinį, reikės grįžti prie jo atsisiuntimo, jei norėsite jį vėl įjungti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: %d extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
lt[0]: %d plėtinys bus atnaujintas kitą kartą prisijungus.
lt[1]: %d plėtiniai bus atnaujintas kitą kartą prisijungus.
lt[2]: %d plėtinių bus atnaujintas kitą kartą prisijungus.

en: The extension is incompatible with the current GNOME version
lt: Plėtinys yra nesuderinamas su dabartine GNOME versija

en: The extension had an error
lt: Plėtinyje kilo klaida

en: The extension can be updated
lt: Plėtiniai gali būti atnaujinti

en: Website
lt: Tinklalapis

en: Remove…
lt: Pašalinti…

en: Help
lt: Žinynas

en: About Extensions
lt: Apie plėtinius

en: Extensions can cause performance and stability issues. Disable extensions if you encounter problems with your system.
lt: Plėtiniai gali sukelti našumo ir stabilumo problemų. Išjunkite plėtinius, jei turite problemų su sistema.

en: Manually Installed
lt: Įdiegtas rankomis

en: To find and add extensions, visit <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.
lt: Plėtinius galima rasti ir įdiegti per apsilankius <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.

en: Built-In
lt: Vidinis

en: No Installed Extensions
lt: Nėra įdiegtų plėtinių

en: We’re very sorry, but it was not possible to get the list of installed extensions. Make sure you are logged into GNOME and try again.
lt: Atsiprašome, bet nepavyko gauti įdiegtų plėtinių sąrašo. Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie GNOME ir bandykite vėl.

en: Extension Updates Ready
lt: Plėtinių atnaujinimai paruošti

note: Translators: a file path to an extension directory
en: The new extension was successfully created in %s.
lt: Naujas plėtinys sėkmingai sukurtas kataloge %s.

en: Name should be a very short (ideally descriptive) string.
    Examples are: %s
lt: Pavadinimas turi būti trumpa (geriausia apibūdinant) simbolių eilutė.
    Pavyzdžiai: %s

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Description is a single-sentence explanation of what your extension does.
    Examples are: %s
lt: Aprašymas yra vieno sakinio paaiškinimas, ką daro plėtinys.
    Pavyzdžiai: %s

en: Description
lt: Aprašymas

en: UUID is a globally-unique identifier for your extension.
    This should be in the format of an email address (clicktofocus@janedoe.example.com)
lt: UUID yra visuotinai unikalus identifikatorius jūsų plėtiniui.
    Jis turėtų būti el. pašto adreso formato (clicktofocus@janedoe.example.com)

en: Choose one of the available templates:
lt: Pasirinkite vieną iš šablonų:

en: Template
lt: Šablonas

en: The unique identifier of the new extension
lt: Unikalus identifikatorius naujam plėtiniui

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: The user-visible name of the new extension
lt: Naudotojui matomas plėtinio pavadinimas

en: DESCRIPTION
lt: APRAŠYMAS

en: A short description of what the extension does
lt: Trumpas aprašymas, ką daro plėtinys

en: TEMPLATE
lt: ŠABLONAS

en: The template to use for the new extension
lt: Šablonas naujam plėtiniui

en: Enter extension information interactively
lt: Įveskite plėtinio informaciją interaktyviai

en: Create a new extension
lt: Sukurti naują plėtinį

en: Unknown arguments
lt: Nežinomi argumentai

en: UUID, name and description are required
lt: UUID, pavadinimas ir aprašymas yra būtini

en: Extension “%s” does not exist
lt: Plėtinio „%s“ nėra

en: Disable an extension
lt: Išjungti plėtinį

en: No UUID given
lt: Nenurodytas UUID

en: More than one UUID given
lt: Pateiktas daugiau nei vienas UUID

en: Enable an extension
lt: Išjungti plėtinį

en: Failed to connect to GNOME Shell
lt: Nepavyko prisijungti prie GNOME apvalkalo

en: Extension “%s” doesn't exist
lt: Plėtinio „%s“ nėra

en: Show extensions info
lt: Rodyti plėtinio informaciją

en: Overwrite an existing extension
lt: Perrašyti esamą plėtinį

en: EXTENSION_BUNDLE
lt: PLĖTINIO_RYŠULYS

en: Install an extension bundle
lt: Įdiegti plėtinio ryšulį

en: No extension bundle specified
lt: Nenurodytas plėtinio ryšulys

en: More than one extension bundle specified
lt: Nurodytas daugiau nei vienas plėtinio ryšulys

en: Show user-installed extensions
lt: Rodyti naudotojo įdiegtus plėtinius

en: Show system-installed extensions
lt: Rodyti sistemoje įdiegtus plėtinius

en: Show enabled extensions
lt: Rodyti įjungtus plėtinius

en: Show disabled extensions
lt: Rodyti išjungtus plėtinius

en: Show extensions with preferences
lt: Rodyti plėtinius su nuostatomis

en: Show extensions with updates
lt: Rodyti plėtinius su atnaujinimais

en: Print extension details
lt: Atspausdinti plėtinio informaciją

en: List installed extensions
lt: Išvardinti įdiegtus plėtinius

en: FILE
lt: FAILAS

en: Additional source to include in the bundle
lt: Papildomas šaltinis įdėjimui į ryšulį

en: A GSettings schema that should be included
lt: GSettings schema, kuri turi būti įtraukta

en: DIRECTORY
lt: KATALOGAS

en: The directory where translations are found
lt: Katalogas, kuriame yra vertimai

en: DOMAIN
lt: DOMENAS

en: The gettext domain to use for translations
lt: gettext domenas, naudojamas vertimams

en: Overwrite an existing pack
lt: Perrašyti esamą paketą

en: The directory where the pack should be created
lt: Katalogas, kuriame turi būti sukurtas paketas

en: SOURCE_DIRECTORY
lt: KODO_KATALOGAS

en: Create an extension bundle
lt: Sukurti plėtinio ryšulį

en: More than one source directory specified
lt: Nurodytas daugiau nei vienas kodo aplankas

en: Extension “%s” doesn't have preferences
lt: Plėtinys „%s“ neturi nustatymų

en: Failed to open prefs for extension “%s”: %s
lt: Nepavyko atverti nuostatų plėtinio „%s“: %s

en: Opens extension preferences
lt: Atveria plėtinio nuostatas

en: Reset an extension
lt: Atstatyti plėtinį

en: Cannot uninstall system extensions
lt: Negalima pašalinti sisteminių plėtinių

en: Failed to uninstall “%s”
lt: Nepavyko pašalinti „%s“

en: Uninstall an extension
lt: Išdiegti plėtinį

en: Do not print error messages
lt: Nespausdinti klaidų pranešimų

en: Path
lt: Kelias

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Version
lt: Versija

en: State
lt: Būsena

en: “version” takes no arguments
lt: „version“ nepriima argumentų

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Print version information and exit.
lt: Atspausdinti versijos informaciją ir išeiti.

en: COMMAND
lt: KOMANDA

en: [ARGS…]
lt: [ARG…]

en: Commands:
lt: Komandos:

en: Print help
lt: Atspausdinti žinyną

en: Enable extension
lt: Įjungti ]plėtinį

en: Disable extension
lt: Išjungti plėtinį

en: Reset extension
lt: Atstatyti plėtinį

en: Uninstall extension
lt: Išdiegti plėtinį

en: List extensions
lt: Išvardinti plėtinius

en: Show extension info
lt: Rodyti plėtinio informaciją

en: Open extension preferences
lt: Atverti plėtinio nuostatas

en: Create extension
lt: Sukurti plėtinį

en: Package extension
lt: Supakuoti plėtinį

en: Install extension bundle
lt: Įdiegti plėtinio ryšulį

en: Use “%s” to get detailed help.
lt: Detalesnį žinyną gausite panaudoję „%s“.

en: Plain
lt: Grynasis

en: An empty extension
lt: Tuščias plėtinys

en: Indicator
lt: Indikatorius

en: Add an icon to the top bar
lt: Pridėti piktogramą prie viršutinės juostos

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
lt[0]: %u išvestis
lt[1]: %u išvestys
lt[2]: %u išvesčių

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
lt[0]: %u įvestis
lt[1]: %u įvestys
lt[2]: %u įvesčių

en: System Sounds
lt: Sistemos garsai
