gnome-shell master - en to uk translation catalogue (598 entries)

en: Launchers
uk: Пускачі

en: Activate favorite app 1
uk: Активувати улюблену програму 1

en: Activate favorite app 2
uk: Активувати улюблену програму 2

en: Activate favorite app 3
uk: Активувати улюблену програму 3

en: Activate favorite app 4
uk: Активувати улюблену програму 4

en: Activate favorite app 5
uk: Активувати улюблену програму 5

en: Activate favorite app 6
uk: Активувати улюблену програму 6

en: Activate favorite app 7
uk: Активувати улюблену програму 7

en: Activate favorite app 8
uk: Активувати улюблену програму 8

en: Activate favorite app 9
uk: Активувати улюблену програму 9

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots.
en: Screenshots
uk: Знімки екрана

en: Take a screenshot interactively
uk: Зробити знімок екрана інтерактивно

en: Take a screenshot
uk: Зробити знімок

en: Take a screenshot of a window
uk: Зробити знімок вікна

en: Record a screencast interactively
uk: Записати з екрана інтерактивно

en: System
uk: Система

en: Show the notification list
uk: Показувати перелік сповіщень

en: Focus the active notification
uk: Перейти до активних сповіщень

en: Show the overview
uk: Показати огляд

en: Show all apps
uk: Показати всі програми

en: Open the app menu
uk: Відкрити меню програм

en: Window management and application launching
uk: Керування вікнами та запуск програм

en: Enable internal tools useful for developers and testers from Alt-F2
uk: Увімкнути внутрішні засоби, які будуть корисними для розробників і випробування при натисненні Alt-F2

en: Allows access to internal debugging and monitoring tools using the Alt-F2 dialog.
uk: Надає доступ до внутрішніх засобів зневаджування та спостереження через Alt-F2.

en: UUIDs of extensions to enable
uk: Увімкнути розширення UUID

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be loaded. Any extension that wants to be loaded needs to be in this list. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell.
uk: Розширення GNOME Shell мають властивості «UUID»; цей ключ перелічує розширення, які потрібно завантажувати. Вимкнення розширень ігноруватиме ці налаштування для розширень, які з'являються в обох переліках. Також можете орудувати цим переліком через способи EnableExtension і DisableExtension DBus DisableExtension DBus на org.gnome.Shell.

en: UUIDs of extensions to force disabling
uk: Коди UUID розширень, які примусово вимкнено

en: GNOME Shell extensions have a UUID property; this key lists extensions which should be disabled, even if loaded as part of the current mode. You can also manipulate this list with the EnableExtension and DisableExtension D-Bus methods on org.gnome.Shell. This key takes precedence over the “enabled-extensions” setting.
uk: Розширення GNOME Shell мають властивості «UUID»; цей ключ перелічує розширення, які потрібно вимкнути, навіть якщо вони завантажені в поточному сеансі. Також можете комбінувати цей список через методи D-Bus «EnableExtension» і «DisableExtension» у org.gnome.Shell. Це ключ переважає над параметром «enabled-extensions».

en: Disable user extensions
uk: Вимкнути розширення користувача

en: Disable all extensions the user has enabled without affecting the “enabled-extension” setting.
uk: Вимкнути всі розширення, які користувач увімкнув сам, без використання параметра «enabled-extension».

en: Disables the validation of extension version compatibility
uk: Вимикає перевірку сумісності версії розширення

en: GNOME Shell will only load extensions that claim to support the current running version. Enabling this option will disable this check and try to load all extensions regardless of the versions they claim to support.
uk: GNOME Shell завантажуватиме тільки розширення, які вимагають поточну версію. Увімкнення цього параметра вимкне цю перевірку і спробує завантажувати всі розширення, навіть попри те, що версії можуть бути несумісні.

en: List of desktop file IDs for favorite applications
uk: Перелічити ідентифікатори файла стільниці для улюблених програм

en: The applications corresponding to these identifiers will be displayed in the favorites area.
uk: Програми, які відповідають цьому ідентифікатору, буде показано в ділянці улюбленого.

en: History for command (Alt-F2) dialog
uk: Історія для команд (Alt-F2)

note: Translators: looking glass is a debugger and inspector tool, see https://wiki.gnome.org/Projects/GnomeShell/LookingGlass
en: History for the looking glass dialog
uk: Історія для пошуку дзеркальних діалогів

en: Always show the “Log out” menu item in the user menu.
uk: Завжди показувати пункт меню «Вийти» у меню користувача.

en: This key overrides the automatic hiding of the “Log out” menu item in single-user, single-session situations.
uk: Цей ключ перевизначає автоматичне приховування пункту меню «Вийти» за умови, що користувач або сеанс тільки один.

en: Whether to remember password for mounting encrypted or remote filesystems
uk: Чи запам'ятовувати пароль для монтування шифрованих або віддалених файлових систем

en: The shell will request a password when an encrypted device or a remote filesystem is mounted. If the password can be saved for future use a “Remember Password” checkbox will be present. This key sets the default state of the checkbox.
uk: Середовище вимагатиме пароль, коли змонтовано зашифрований пристрій або віддалену файлову систему. Якщо пароль можна зберегти для подальшого вжитку, то з'явиться параметр «Запам'ятати пароль». Цей ключ вказує типовий стан цього параметра.

en: The last selected non-default power profile
uk: Останній вибраний нетиповий профіль живлення

en: Some systems support more than two power profiles. In order to still support toggling between two profiles, this key records the last selected non-default profile.
uk: У деяких системах передбачено понад два профілі живлення. Для уможливлення перемикання між двома профілями у цьому ключі записано останній нетиповий профіль.

en: The last version the “Welcome to GNOME” dialog was shown for
uk: Останню версію вікна «Вітаємо у GNOME» було показано для

en: This key determines for which version the “Welcome to GNOME” dialog was last shown. An empty string represents the oldest possible version, and a huge number will represent versions that do not exist yet. This huge number can be used to effectively disable the dialog.
uk: Цей ключ визначає, для якої версії було востаннє показано вікно «Вітаємо у GNOME». Порожній рядок відповідає найстарішій доступній версії, а дуже велике число — версіям, яких іще не існує. Таким великим числом можна скористатися для того, щоб вимкнути показ вікна.

en: Layout of the app picker
uk: Компонування засобу вибору програм

en: Layout of the app picker. Each entry in the array is a page. Pages are stored in the order they appear in GNOME Shell. Each page contains an “application id” → 'data' pair. Currently, the following values are stored as 'data': • “position”: the position of the application icon in the page
uk: Компонування засобу вибору програм. Кожен запис у цьому масиві є сторінкою. Сторінки зберігаються у порядку, у якому їх буде показано у GNOME Shell. Кожна сторінка містить пану записів “ідентифікатор програми” → 'дані'. У поточній версії як 'дані' може бути збережено такі значення: • “позиція”: позиція піктограми програми на сторінці

en: Keybinding to open the application menu
uk: Комбінація клавіш, щоб відкрити меню програм

en: Keybinding to open the application menu.
uk: Комбінація клавіш, щоб відкрити меню програм.

en: Keybinding to shift between overview states
uk: Комбінація клавіш для перемикання між станами огляду

en: Keybinding to shift between session, window picker and app grid
uk: Комбінація клавіш для переходу між сеансом, засобом вибору вікна та таблицею програм

en: Keybinding to shift between app grid, window picker and session
uk: Комбінація клавіш для переходу між таблицею програм, засобом вибору вікна та сеансом

en: Keybinding to open the “Show Applications” view
uk: Комбінація клавіш, щоб «Показати програми»

en: Keybinding to open the “Show Applications” view of the Activities Overview.
uk: Комбінація клавіш, щоб «Показати програми» в огляді діяльності.

en: Keybinding to open the overview
uk: Комбінація клавіш, щоб відкрити огляд

en: Keybinding to open the Activities Overview.
uk: Комбінація клавіш, щоб відкрити огляд діяльності.

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list
uk: Комбінація клавіш, щоб змінювати видимість переліку сповіщень

en: Keybinding to toggle the visibility of the notification list.
uk: Комбінація клавіш, щоб змінювати видимість переліку сповіщень.

en: Keybinding to focus the active notification
uk: Комбінація клавіш, щоб перейти до активних сповіщень

en: Keybinding to focus the active notification.
uk: Комбінація клавіш, щоб перейти до активних сповіщень.

en: Switch to application 1
uk: Перемкнутися на програму 1

en: Switch to application 2
uk: Перемкнутися на програму 2

en: Switch to application 3
uk: Перемкнутися на програму 3

en: Switch to application 4
uk: Перемкнутися на програму 4

en: Switch to application 5
uk: Перемкнутися на програму 5

en: Switch to application 6
uk: Перемкнутися на програму 6

en: Switch to application 7
uk: Перемкнутися на програму 7

en: Switch to application 8
uk: Перемкнутися на програму 8

en: Switch to application 9
uk: Перемкнутися на програму 9

en: Limit switcher to current workspace.
uk: Обмежити перемикач на поточний робочий простір.

en: If true, only applications that have windows on the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all applications are included.
uk: Якщо це вказано, то тільки програми з поточного робочого простору будуть показані в перемикачі. Інакше — програми з усіх просторів.

en: The application icon mode.
uk: Режим піктограм для програм.

en: Configures how the windows are shown in the switcher. Valid possibilities are “thumbnail-only” (shows a thumbnail of the window), “app-icon-only” (shows only the application icon) or “both”.
uk: Налаштовує яким чином вікна показуються в перемикачі. Допустимі значення: «thumbnail-only» (показує мініатюру вікна), «app-icon-only» (показує тільки піктограми програм) або «both» (обидва).

en: If true, only windows from the current workspace are shown in the switcher. Otherwise, all windows are included.
uk: Якщо це вказано, то тільки вікна з поточного робочого простору будуть показані в перемикачі. Інакше — вікна з усіх просторів.

en: Locations
uk: Місцевості

en: The locations to show in world clocks
uk: Місцевість для світового годинника

en: Automatic location
uk: Автоматичне визначення місцевості

en: Whether to fetch the current location or not
uk: Чи одержувати поточну локацію

en: Location
uk: Місцевість

en: The location for which to show a forecast
uk: Місцевість для прогнозу погоди

en: Network Login
uk: Мережевий вхід

en: Something’s gone wrong
uk: Трапилась халепа

en: We’re very sorry, but there’s been a problem: the settings for this extension can’t be displayed. We recommend that you report the issue to the extension authors.
uk: На жаль, виникла помилка: неможливо показати параметри для розширення. Радимо, повідомити про ваду автора розширення.

en: Technical Details
uk: Технічні подробиці

en: Homepage
uk: Сторінка

en: Visit extension homepage
uk: Відвідати сторінку розширення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Password
uk: Пароль

en: Choose Session
uk: Виберіть сеанс

en: Not listed?
uk: Немає в переліку?

note: Translators: this message is shown below the username entry field to clue the user in on how to login to the local network realm
en: (e.g., user or %s)
uk: (наприклад, користувач або %s)

en: Username
uk: Користувач

en: Login Window
uk: Вікно входу

en: Authentication error
uk: Помилка автентифікації

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can swipe their finger on the fingerprint reader
en: (or swipe finger across reader)
uk: (або проведіть пальцем на зчитувачі)

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can place their finger on the fingerprint reader instead
en: (or place finger on reader)
uk: (або розташуйте палець на зчитувачі)

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the power-off action in search
en: Power Off
uk: Вимкнути

note: Translators: A list of keywords that match the power-off action, separated by semicolons
en: power off;poweroff;shutdown;halt;stop
uk: вимкнути;перезавантажити;зупинити;power off;poweroff;shutdown;halt;stop

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the restart action in search
en: Restart
uk: Перезапустити

note: Translators: A list of keywords that match the restart action, separated by semicolons
en: reboot;restart;
uk: reboot;restart;перезавантаження;перезапуск;

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the lock screen action in search
en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

note: Translators: A list of keywords that match the lock screen action, separated by semicolons
en: lock screen
uk: заблокувати екран;lock screen

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the logout action in search
en: Log Out
uk: Вийти

note: Translators: A list of keywords that match the logout action, separated by semicolons
en: logout;log out;sign off
uk: вийти;завершити роботу;logout;log out;sign off

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the suspend action in search
en: Suspend
uk: Призупинити

note: Translators: A list of keywords that match the suspend action, separated by semicolons
en: suspend;sleep
uk: призупинити;сон;suspend;sleep

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the switch user action in search
en: Switch User
uk: Змінити користувача

note: Translators: A list of keywords that match the switch user action, separated by semicolons
en: switch user
uk: змінити користувача;перемкнути;switch user

note: Translators: A list of keywords that match the lock orientation action, separated by semicolons
en: lock orientation;unlock orientation;screen;rotation
uk: заблокувати орієнтацію;розблокувати орієнтацію;екран;обертання;lock orientation;unlock orientation;screen;rotation

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the screenshot UI action in search
en: Take a Screenshot
uk: Зробити знімок екрана

note: Translators: A list of keywords that match the screenshot UI action, separated by semicolons
en: screenshot;screencast;snip;capture;record
uk: screenshot;screencast;snip;capture;record;знімок;вікна;вікно;скрінкаст;запис з екрана;захоплення;запис;

[ctx: search-result]
en: Unlock Screen Rotation
uk: Розблокувати обертання екрана

[ctx: search-result]
en: Lock Screen Rotation
uk: Заблокувати обертання екрана

en: Command not found
uk: Команди не знайдено

note: Replace "Error invoking GLib.shell_parse_argv: " with something nicer
en: Could not parse command:
uk: Неможливо розібрати команду:

en: Execution of “%s” failed:
uk: Не вдалось виконати «%s»:

en: Just now
uk: Щойно

en: %d minute ago | %d minutes ago
uk[0]: %d хвилина тому
uk[1]: %d хвилини тому
uk[2]: %d хвилин тому
uk[3]: %d хвилина тому

en: %d hour ago | %d hours ago
uk[0]: %d година тому
uk[1]: %d години тому
uk[2]: %d годин тому
uk[3]: %d година тому

en: Yesterday
uk: Учора

en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому
uk[3]: %d день тому

en: %d week ago | %d weeks ago
uk[0]: %d тиждень тому
uk[1]: %d тижні тому
uk[2]: %d тижнів тому
uk[3]: %d тиждень тому

en: %d month ago | %d months ago
uk[0]: %d місяць тому
uk[1]: %d місяці тому
uk[2]: %d місяців тому
uk[3]: %d місяць тому

en: %d year ago | %d years ago
uk[0]: %d рік тому
uk[1]: %d роки тому
uk[2]: %d років тому
uk[3]: %d рік тому

note: Translators: Time in 24h format
en: %H∶%M
uk: %H:%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
uk: Учора, %H∶%M

note: Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25, 14:30"
en: %B %-d, %H∶%M
uk: %-d %B, %H∶%M

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %-d %Y, %H∶%M
uk: %-d %B %Y, %H∶%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
uk: Учора, %l∶%M %p

note: Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25, 2:30 pm"
en: %B %-d, %l∶%M %p
uk: %-d %B, %l∶%M %p

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %-d %Y, %l∶%M %p
uk: %-d %B %Y, %l∶%M %p

en: Hotspot Login
uk: Вхід в точку

en: Your connection to this hotspot login is not secure. Passwords or other information you enter on this page can be viewed by people nearby.
uk: З'єднання з точкою — небезпечне. Пароль та інша інформація, яку ви вводите на цій сторінці, може бути перехоплено людьми поруч.

note: No support for non-modal system dialogs, so ignore the option let modal = options['modal'] || true;
en: Deny
uk: Заборонити

en: Allow
uk: Дозволити

en: Unnamed Folder
uk: Неназвана тека

en: %s has been pinned to the dash.
uk: %s було пришпилено до панелі приладів.

en: %s has been unpinned from the dash.
uk: %s було відшпилено від панелі приладів.

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
uk: Відкрити вікна

en: New Window
uk: Нове вікно

en: App Details
uk: Подробиці щодо програми

en: Quit
uk: Вийти

en: Unpin
uk: Відшпилити

en: Pin to Dash
uk: Пришпилити до панелі приладів

en: Launch using Integrated Graphics Card
uk: Запустити через інтегровану графічну плату

en: Launch using Discrete Graphics Card
uk: Запустити через дискретну графічну плату

en: Select Audio Device
uk: Вибрати звуковий пристрій

en: Sound Settings
uk: Параметри звуку

en: Headphones
uk: Навушники

en: Headset
uk: Гарнітура

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Change Background…
uk: Змінити тло…

en: Display Settings
uk: Параметри екрана

en: Settings
uk: Параметри

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S".
en: S
uk: Н

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
uk: П

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
uk: В

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
uk: С

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
uk: Ч

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
uk: П

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
uk: С

en: Previous month
uk: Попередній місяць

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Week %V
uk: Тиждень %V

en: No Notifications
uk: Немає сповіщень

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Clear
uk: Очистити

note: Translators: %s is an application name
en: “%s” is not responding.
uk: «%s» не відповідає.

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the app to quit entirely.
uk: Можете трошки зачекати відновлення активності або примусово закрити програму.

en: Force Quit
uk: Примусово закрити

en: Wait
uk: Зачекати

en: External drive connected
uk: Зовнішній пристрій під'єднано

en: External drive disconnected
uk: Зовнішній пристрій від'єднано

en: Unable to unlock volume
uk: Неможливо розблокувати том

en: The installed udisks version does not support the PIM setting
uk: Наявна версія udisks не підтримує параметри PIM

en: Open with %s
uk: Відкрити через %s

en: Alternatively you can connect by pushing the “WPS” button on your router.
uk: Також можете під'єднатися, натиснувши кнопку «WPS» на вашому маршрутизаторі.

en: Connect
uk: З'єднатись

en: Key
uk: Ключ

en: Private key password
uk: Пароль до закритого ключа

en: Identity
uk: Профіль

en: Service
uk: Служба

en: Authentication required
uk: Необхідна автентифікація

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”.
uk: Потрібно паролі або зашифровані ключі для доступу до радіомережі «%s».

en: Wired 802.1X authentication
uk: Дротова автентифікація 802.1X

en: Network name
uk: Назва мережі

en: DSL authentication
uk: Автентифікація DSL

en: PIN code required
uk: Потрібен код PIN

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
uk: Потрібен код PIN для мобільних широкосмугових пристроїв

en: PIN
uk: Пін-код

en: A password is required to connect to “%s”.
uk: Пароль потрібен для з'єднання з «%s».

en: Network Manager
uk: Керування мережею

en: VPN password
uk: Пароль VPN

en: Authentication Required
uk: Необхідна автентифікація

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Authenticate
uk: Автентифікувати

note: Translators: "that didn't work" refers to the fact that the * requested authentication was not gained; this can happen * because of an authentication error (like invalid password), * for instance.
en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
uk: Вибачте, це не спрацювало. Спробуйте ще.

en: %s is now known as %s
uk: %s тепер відомий як %s

en: Windows
uk: Вікна

en: Show Apps
uk: Показати програми

note: Translators: this is the name of the dock/favorites area on the left of the overview
en: Dash
uk: Панель приладів

note: Translators: This is the date format to use when the calendar popup is * shown - it is shown just below the time in the top bar (e.g., * "Tue 9:29 AM").  The string itself should become a full date, e.g., * "February 17 2015".
en: %B %-d %Y
uk: %-d %B %Y

note: Translators: This is the accessible name of the date button shown * below the time in the shell; it should combine the weekday and the * date, e.g. "Tuesday February 17 2015".
en: %A %B %e %Y
uk: %A %-d %B %Y

[ctx: calendar heading]
note: Translators: Shown on calendar heading when selected day occurs on current year
en: %B %-d
uk: %-d %B

[ctx: calendar heading]
note: Translators: Shown on calendar heading when selected day occurs on different year
en: %B %-d %Y
uk: %-d %B %Y

en: Today
uk: Сьогодні

en: Tomorrow
uk: Завтра

[ctx: event list time]
note: Translators: Shown in calendar event list for all day events * Keep it short, best if you can use less then 10 characters
en: All Day
uk: Увесь день

note: Translators: Shown in calendar event list as the start/end of events * that only show day and month
en: %m/%d
uk: %d.%m

en: No Events
uk: Немає подій

en: Add world clocks…
uk: Додати світові годинники…

en: World Clocks
uk: Світові годинники

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Go online for weather information
uk: Увійти в мережу за прогнозом погоди

en: Weather information is currently unavailable
uk: Наразі інформації про погоду недоступна

en: Weather
uk: Погода

en: Select weather location…
uk: Виберіть місцевість для погоди…

[ctx: title]
en: Log Out %s
uk: Завершити сеанс %s

[ctx: title]
en: Log Out
uk: Завершити сеанс

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
uk[0]: %s вийде автоматично через %d секунду.
uk[1]: %s вийде автоматично через %d секунди.
uk[2]: %s вийде автоматично через %d секунд.
uk[3]: %s вийде автоматично через %d секунду.

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
uk[0]: Вихід автоматично через %d секунду.
uk[1]: Вихід автоматично через %d секунди.
uk[2]: Вихід автоматично через %d секунд.
uk[3]: Вихід автоматично через %d секунду.

[ctx: button]
en: Log Out
uk: Вийти

[ctx: title]
en: Power Off
uk: Вимкнути

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
uk: Установити оновлення і вимкнути

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично вимкнеться через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично вимкнеться через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично вимкнеться через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично вимкнеться через %d секунду.

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
uk: Установити оновлення, які в черзі

[ctx: button]
en: Power Off
uk: Вимкнути

[ctx: title]
en: Restart
uk: Перезапустити

[ctx: title]
en: Install Updates & Restart
uk: Установити оновлення і перезапустити

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично перезапуститься через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично перезапуститься через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично перезапуститься через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично перезапуститься через %d секунду.

[ctx: button]
en: Restart
uk: Перезапустити

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
uk: Перезапустити і встановити оновлення

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
uk[0]: Система автоматично перезапуститься та встановить оновлення через %d секунду.
uk[1]: Система автоматично перезапуститься та встановить оновлення через %d секунди.
uk[2]: Система автоматично перезапуститься та встановить оновлення через %d секунд.
uk[3]: Система автоматично перезапуститься та встановить оновлення через %d секунду.

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
uk: Перезапустити та встановити

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
uk: Установити та вимкнути

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
uk: Вимкнути після встановлення оновлень

[ctx: title]
en: Restart & Install Upgrade
uk: Перезапустити і встановити оновлення

note: Translators: This is the text displayed for system upgrades in the shut down dialog. First %s gets replaced with the distro name and second %s with the distro version to upgrade to
en: %s %s will be installed after restart. Upgrade installation can take a long time: ensure that you have backed up and that the computer is plugged in.
uk: %s %s буде встановлено після перезапуску. Оновлення може тривати довго: переконайтесь, що ви зробили резервні копії та комп'ютер під'єднано до живлення.

en: Low battery power: please plug in before installing updates.
uk: Низький рівень заряду батареї: під'єднайте до живлення перед установленням оновлень.

en: Some applications are busy or have unsaved work
uk: Деякі програми зайняті або мають незбережені дані

en: Other users are logged in
uk: Є інші користувачі з активним сеансом

[ctx: button]
en: Boot Options
uk: Параметри завантаження

note: Translators: Remote here refers to a remote session, like a ssh login
en: %s (remote)
uk: %s (віддалено)

note: Translators: Console here refers to a tty like a VT console
en: %s (console)
uk: %s (консоль)

en: Install
uk: Встановити

en: Install Extension
uk: Встановити розширення

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
uk: Звантажити і встановити «%s» з extensions.gnome.org?

en: Extension Updates Available
uk: Випущено оновлення розширень

en: Extension updates are ready to be installed.
uk: Приготовано до встановлення оновлення розширень.

en: Allow inhibiting shortcuts
uk: Дозволити успадкування скорочень

note: Translators: %s is an application name like "Settings"
en: The app %s wants to inhibit shortcuts
uk: Програма %s бажає успадкувати клавіатурні скорочення

en: An app wants to inhibit shortcuts
uk: Програма бажає успадкувати скорочення

note: Translators: %s is a keyboard shortcut like "Super+x"
en: You can restore shortcuts by pressing %s.
uk: Можна відновити скорочення, натиснувши %s.

en: Slow Keys Turned On
uk: Повільні клавіші ввімкнено

en: Slow Keys Turned Off
uk: Повільні клавіші вимкнено

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви затиснули клавішу «Shift» на 8 секунд. Це скорочення для повільних клавіш, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: Sticky Keys Turned On
uk: Липкі клавіші ввімкнено

en: Sticky Keys Turned Off
uk: Липкі клавіші вимкнено

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row. This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви натиснули клавішу «Shift» 5 раз підряд. Це скорочення для липких клавіш, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви натиснули дві клавіші одночасно або клавішу «Shift» 5 раз підряд. Це вимикає липкі клавіші, які впливають на роботу вашої клавіатури.

en: Leave On
uk: Залишити

en: Turn On
uk: Увімкнути

en: Turn Off
uk: Вимкнути

en: Leave Off
uk: Покинути

en: Keyboard Settings
uk: Параметри клавіатури

en: No extensions installed
uk: Не встановлено розширення

note: Translators: argument is an extension UUID.
en: %s has not emitted any errors.
uk: %s не випустила жодної помилки.

en: Hide Errors
uk: Сховати помилки

en: Show Errors
uk: Показати помилки

en: Enabled
uk: Увімкнено

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Error
uk: Помилка

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Downloading
uk: Звантаження

en: Disabling
uk: Вимикання

en: Enabling
uk: Вмикання

en: View Source
uk: Переглянути джерело

en: Web Page
uk: Веб-сторінка

en: System was put in unsafe mode
uk: Систему переведено у небезпечний режим

en: Apps now have unrestricted access
uk: Тепер програми мають необмежений доступ до даних

en: Undo
uk: Повернути

en: Logged in as a privileged user
uk: Увійшов як наділений користувач

en: Running a session as a privileged user should be avoided for security reasons. If possible, you should log in as a normal user.
uk: З міркувань безпеки слід уникати сеансів з наділеними правами. Користуйтесь звичайним сеансом.

en: Screen Lock disabled
uk: Блокування екрана вимкнено

en: Screen Locking requires the GNOME display manager.
uk: Блокування екрана потребує керування входом GNOME.

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: Unknown artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown title
uk: Невідома назва

note: Translators: this is the text displayed in the search entry when no search is active; it should not exceed ~30 characters.
en: Type to search
uk: Введіть текст для пошуку

en: Apps
uk: Програми

note: Translators: This is the main view to select activities. See also note for "Activities" string.
en: Overview
uk: Огляд

en: New shortcut…
uk: Нове скорочення…

en: App defined
uk: Програму визначено

en: Show on-screen help
uk: Показати екранну довідку

en: Switch monitor
uk: Перемкнути монітор

en: Assign keystroke
uk: Призначити клавішу

en: Done
uk: Зроблено

en: Edit…
uk: Редагувати…

en: None
uk: Немає

en: Press a button to configure
uk: Натисніть кнопку, щоб налаштувати

en: Press Esc to exit
uk: Натисніть клавішу «Esc», щоб вийти

en: Press any key to exit
uk: Натисніть будь-яку клавішу, щоб вийти

en: Activities
uk: Діяльність

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
uk: Система

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: Open menu
uk: Відкрити меню

en: Run a Command
uk: Виконати команду

en: Press ESC to close
uk: Натисніть клавішу «Esc», щоб закрити

en: Restart is not available on Wayland
uk: Перезапускання недоступне в сеансі Wayland

en: Restarting…
uk: Перезапускання…

en: GNOME needs to lock the screen
uk: GNOME потребує заблокувати екран

en: Unable to lock
uk: Неможливо заблокувати

en: Lock was blocked by an app
uk: Блокування заборонено програмою

en: Selection
uk: Вибір

en: Area Selection
uk: Вибір ділянки

en: Screen
uk: Екран

en: Screen Selection
uk: Вибір екрана

en: Window
uk: Вікно

en: Window Selection
uk: Вибір вікна

en: Screenshot / Screencast
uk: Знімок / Запис відео з екрана

note: Translators: since this string refers to an action, it needs to be phrased as a verb.
en: Capture
uk: Захопити

en: Show Pointer
uk: Показувати вказівник

note: Translators: this is the folder where recorded screencasts are stored.
en: Screencasts
uk: Трансляції з екрана

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast from 07-17-2013 10:00:46 PM.webm"
en: Screencast from %d %t.webm
uk: Запис з %d %t.webm

note: Translators: notification source name.
en: Screenshot
uk: Знімок екрана

note: Translators: notification title.
en: Screencast recorded
uk: Записано відео з екрана

note: Translators: notification body when a screencast was recorded.
en: Click here to view the video.
uk: Натисніть тут, щоб переглянути відео.

note: Translators: button on the screencast notification. Translators: button on the screenshot notification.
en: Show in Files
uk: Показувати у «Файлах»

note: Translators: this is the name of the file that the screenshot is saved to. The placeholder is a timestamp, e.g. "2017-05-21 12-24-03".
en: Screenshot from %s
uk: Знімок екрана з %s

note: Translators: notification title.
en: Screenshot captured
uk: Знімок зроблено

note: Translators: notification body when a screenshot was captured.
en: You can paste the image from the clipboard.
uk: Ви можете вставити зображення з буфера обміну даними.

en: Screenshot taken
uk: Знімок зроблено

en: Searching…
uk: Пошуки…

en: No results.
uk: Безрезультатно.

en: %d more | %d more
uk[0]: ще %d
uk[1]: ще %d
uk[2]: ще %d
uk[3]: ще %d

en: Search
uk: Пошук

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Show Text
uk: Показати текст

en: Hide Text
uk: Сховати текст

en: Caps lock is on.
uk: Caps lock активовано.

en: Hidden Volume
uk: Прихований том

en: Windows System Volume
uk: Том системи Windows

en: Uses Keyfiles
uk: Використовує зашифровані файли

note: Translators: %s is the Disks application
en: To unlock a volume that uses keyfiles, use the <i>%s</i> utility instead.
uk: Використайте <i>%s</i>, щоб розблокувати том.

en: You need an external utility like <i>Disks</i> to unlock a volume that uses keyfiles.
uk: Вам знадобиться зовнішня допоміжна програма, подібна до програми <i>Диски</i> для розблоковування тому, де використано файли ключів.

en: PIM Number
uk: Номер PIM

en: Remember Password
uk: Запам'ятати пароль

en: Unlock
uk: Розблокувати

note: Translators: %s is the Disks application
en: Open %s
uk: Відкрити %s

en: The PIM must be a number or empty.
uk: PIM має бути числом або порожній.

en: Accessibility
uk: Доступність

en: High Contrast
uk: Висока контрастність

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Screen Reader
uk: Читання з екрану

en: Screen Keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: Visual Alerts
uk: Візуальні тривоги

en: Sticky Keys
uk: Липкі клавіші

en: Slow Keys
uk: Повільні клавіші

en: Bounce Keys
uk: Пружні клавіші

en: Mouse Keys
uk: Клавіші миші

en: Accessibility Settings
uk: Параметри доступності

en: Large Text
uk: Більший текст

en: Auto Rotate
uk: Автоматичне обертання

[ctx: title]
en: Background Apps
uk: Фонові програми

en: Apps known to be running without a window
uk: Програми, які запускаються без відкриття вікна

en: App Settings
uk: Параметри програми

en: No Background Apps
uk: Немає фонових програм

en: %d Background App | %d Background Apps
uk[0]: %d фонова програма
uk[1]: %d фонові програми
uk[2]: %d фонових програм
uk[3]: %d фонова програма

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Bluetooth Settings
uk: Параметри Bluetooth

en: No available or connected devices
uk: Немає доступних або з'єднаних пристроїв

en: Turn on Bluetooth to connect to devices
uk: Увімкнути Bluetooth для встановлення з'єднання з пристроями

note: Translators: This is the number of connected bluetooth devices
en: %d Connected | %d Connected
uk[0]: %d з'єднаний
uk[1]: %d з'єднані
uk[2]: %d з'єднаних
uk[3]: %d з'єднаний

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Dark Style
uk: Темний стиль

en: Single Click
uk: Одинарний клац

en: Double Click
uk: Подвійний клац

en: Drag
uk: Перетягування

en: Secondary Click
uk: Правий клац

en: Dwell Click
uk: Затриманий клац

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Show Keyboard Layout
uk: Показати розкладку клавіатури

en: Allow location access
uk: Дозволити доступ до даних перебування

note: Translators: %s is an application name
en: The app %s wants to access your location
uk: Програмі %s потрібен доступ до даних щодо місця вашого перебування

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
uk: Доступ до місця перебування можна змінити в будь-яку мить у параметрах конфіденційності.

en: Deny Access
uk: Заборонити доступ

en: Grant Access
uk: Надати доступ

en: <unknown>
uk: <невідомо>

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Disconnect %s
uk: Від'єднатися від %s

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Connect to %s
uk: З'єднатися з %s

en: Secure
uk: є захищеною

en: Not secure
uk: не є захищеною

en: Signal strength %s%%
uk: Потужність сигналу - %s%%

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Hotspot
uk: Точка доступу %s

en: %d connected | %d connected
uk[0]: %d з'єднаний
uk[1]: %d з'єднаних
uk[2]: %d з'єднаних
uk[3]: %d з'єднаний

en: VPN Settings
uk: Параметри VPN

en: All Networks
uk: Всі мережі

en: Wired Connections
uk: Дротові з'єднання

en: Wired Settings
uk: Параметри мережі

en: Bluetooth Tethers
uk: Bluetooth-прив'язки

note: Translators: "Tether" from "Bluetooth Tether"
en: Tether
uk: Пов'язування

en: Mobile Connections
uk: Мобільні з'єднання

en: Mobile Broadband Settings
uk: параметри мобільної радіомережі

note: Translators: "Mobile" from "Mobile Broadband"
en: Mobile
uk: Мобільний

en: Connection failed
uk: Не вдалось з'єднатись

en: Activation of network connection failed
uk: Не вдалось увімкнути мережеве з'єднання

en: Night Light
uk: Нічне світло

[ctx: Power profile]
en: Performance
uk: Швидкодія

[ctx: Power profile]
en: Balanced
uk: Баланс

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
uk: Заощадження

en: Power Mode
uk: Режим живлення

en: Power Profiles
uk: Профілі живлення

en: Power Settings
uk: Енергетичні параметри

en: Stop Screencast
uk: Припинити трансляцію з екрана

en: Stop Screen Sharing
uk: Припинити спільне використання екрана

en: Airplane Mode
uk: Режим польоту

note: Translators: entry in the window right click menu.
en: Take Screenshot
uk: Зробити знімок

en: Power Off Menu
uk: Меню вимикання

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Restart…
uk: Перезапуск…

en: Power Off…
uk: Вимкнути…

en: Log Out…
uk: Вийти…

en: Switch User…
uk: Змінити користувача…

[ctx: action]
en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Unknown Thunderbolt device
uk: Невідомий пристрій Thunderbolt

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
uk: Виявлено новий пристрій протягом вашої відсутності. Будь ласка, перепід'єднайте пристрій для його використання.

en: Unauthorized Thunderbolt device
uk: Незавірений пристрій Thunderbolt

en: New device has been detected and needs to be authorized by an administrator.
uk: Виявлено новий пристрій, який потребує схвалення від адміністратора.

en: Thunderbolt authorization error
uk: Помилка завірення Thunderbolt

en: Could not authorize the Thunderbolt device: %s
uk: Неможливо завірити пристрій Thunderbolt: %s

en: Volume changed
uk: Гучність змінено

en: Unmute
uk: Увімкнути звук

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Volume
uk: Гучність

en: Sound Output
uk: Виведення звуку

en: Sound Input
uk: Введення звуку

note: Translators: this is for display mirroring i.e. cloning. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Mirror
uk: Віддзеркалення

note: Translators: this is for the desktop spanning displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Join Displays
uk: Приєднання екранів

note: Translators: this is for using only an external display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: External Only
uk: Тільки зовнішній

note: Translators: this is for using only the laptop display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Built-in Only
uk: Тільки вбудований

note: Translators: This is a time format for a date in long format
en: %A %B %-d
uk: %A, %-d %B

en: Swipe up to unlock
uk: Проведіть вгору для розблокування

en: Click or press a key to unlock
uk: Клацніть або натисніть клавішу для розблокування

en: Unlock Window
uk: Розблокувати вікно

en: Log in as another user
uk: Увійти як інший користувач

en: Welcome to GNOME %s
uk: Вітаємо у GNOME %s

en: If you want to learn your way around, check out the tour.
uk: Якщо хочете дізнатися більше про середовище, ознайомтеся із нашим туром.

en: No Thanks
uk: Ні, дякую

en: Take Tour
uk: Здійснити тур

en: “%s” is ready
uk: «%s» готовий

note: Translators: This string should be shorter than 30 characters
en: Keep these display settings?
uk: Зберегти ці параметри екрана?

en: Revert Settings
uk: Повернути параметри

en: Keep Changes
uk: Зберегти зміни

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
uk[0]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунду
uk[1]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунди
uk[2]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунд
uk[3]: Зміни параметрів буде повернуто через %d секунду

en: Hide
uk: Приховати

en: Restore
uk: Відновити

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Move
uk: Перемістити

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Move Titlebar Onscreen
uk: Перемістити заголовок на екран

en: Always on Top
uk: Завжди зверху

en: Always on Visible Workspace
uk: Завжди на видимому робочому просторі

en: Move to Workspace Left
uk: Перемістити у робочий простір ліворуч

en: Move to Workspace Right
uk: Перемістити у робочий простір праворуч

en: Move to Workspace Up
uk: Перемістити у робочий простір зверху

en: Move to Workspace Down
uk: Перемістити у робочу область знизу

en: Move to Monitor Up
uk: Перемістити до монітору зверху

en: Move to Monitor Down
uk: Перемістити до монітору знизу

en: Move to Monitor Left
uk: Перемістити до монітору ліворуч

en: Move to Monitor Right
uk: Перемістити до монітору праворуч

en: Close
uk: Закрити

en: Print version
uk: Показати версію

en: Mode used by GDM for login screen
uk: Використовуваний режим GDM для екрану входу

en: Use a specific mode, e.g. “gdm” for login screen
uk: Використовувати вказаний режим, приклад, «gdm» для вікна входу

en: List possible modes
uk: Перелік можливих режимів

en: Force animations to be enabled
uk: Примусове вмикання анімацій

[ctx: program]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Failed to launch “%s”
uk: Не вдалося запустити «%s»

en: Passwords do not match.
uk: Пароль не збігається.

en: Password cannot be blank
uk: Пароль не може бути порожнім

en: Authentication dialog was dismissed by the user
uk: Вікно автентифікації відхилено користувачем

en: Icon '%s' not present in theme %s
uk: Піктограми «%s» немає у темі %s

en: Failed to load icon
uk: Не вдалось завантажити піктограму

en: Extensions
uk: Розширення

en: Manage your GNOME Extensions
uk: Керуйте вашими розширеннями GNOME

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: GNOME Extensions handles updating extensions, configuring extension preferences and removing or disabling unwanted extensions.
uk: «Розширення» GNOME обробляють оновлення розширень, налаштовування параметрів розширень, а також вилучення та вимикання небажаних розширень.

en: Configure GNOME Shell Extensions
uk: Налаштувати розширення GNOME Shell

en: No Matches
uk: Немає відповідників

en: Remove “%s”?
uk: Вилучити «%s»?

en: If you remove the extension, you need to return to download it if you want to enable it again
uk: Якщо ви вилучите розширення, вам доведеться отримати його код знову, якщо ви захочете його знову увімкнути

en: Remove
uk: Вилучити

en: %d extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
uk[0]: Під час наступного входу до системи буде оновлено %d розширення.
uk[1]: Під час наступного входу до системи буде оновлено %d розширення.
uk[2]: Під час наступного входу до системи буде оновлено %d розширень.
uk[3]: Під час наступного входу до системи буде оновлено одне розширення.

en: The extension is incompatible with the current GNOME version
uk: Розширення є несумісним із поточною версією GNOME

en: The extension had an error
uk: У розширенні сталася помилка

en: The extension can be updated
uk: Розширення може бути оновлено

en: Website
uk: Сайт

en: Remove…
uk: Вилучити…

en: Help
uk: Довідка

en: About Extensions
uk: Про розширення

en: Extensions can cause performance and stability issues. Disable extensions if you encounter problems with your system.
uk: Розширення можуть спричиняти проблеми зі швидкодією і стабільністю. Вимкніть розширення, якщо у вас виникнуть проблеми із роботою системи.

en: Manually Installed
uk: Встановлені вручну

en: To find and add extensions, visit <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.
uk: Щоб знайти і додати потрібні вам розширення, відвідайте <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.

en: Built-In
uk: Вбудовані

en: No Installed Extensions
uk: Розширення, які не встановлено

en: We’re very sorry, but it was not possible to get the list of installed extensions. Make sure you are logged into GNOME and try again.
uk: На жаль, неможливо одержати перелік установлених розширень. Переконайтесь, що ви увійшли в GNOME і спробуйте ще раз.

en: Extension Updates Ready
uk: Готові оновлення розширень

note: Translators: a file path to an extension directory
en: The new extension was successfully created in %s.
uk: Нове розширення успішно створено в %s.

en: Name should be a very short (ideally descriptive) string.
    Examples are: %s
uk: Назва повинна бути дуже короткою (бажано максимально описовою).
    Наприклад: %s

en: Name
uk: Назва

en: Description is a single-sentence explanation of what your extension does.
    Examples are: %s
uk: Опис — пояснення одним реченням того, що розширення робить.
    Наприклад: %s

en: Description
uk: Опис

en: UUID is a globally-unique identifier for your extension.
    This should be in the format of an email address (clicktofocus@janedoe.example.com)
uk: UUID — глобальний унікальний код вашого розширення.
    Він зберігається у форматі електронної адреси (clicktofocus@janedoe.example.com)

en: Choose one of the available templates:
uk: Виберіть один із доступних шаблонів:

en: Template
uk: Шаблон

en: The unique identifier of the new extension
uk: Унікальний код розширення

en: NAME
uk: НАЗВА

en: The user-visible name of the new extension
uk: Загальна назва розширення

en: DESCRIPTION
uk: ОПИС

en: A short description of what the extension does
uk: Короткий опис того, що розширення робить

en: TEMPLATE
uk: ШАБЛОН

en: The template to use for the new extension
uk: Шаблон, яким слід скористатися для нового розширення

en: Enter extension information interactively
uk: Ввести інформацію про розширення покроково

en: Create a new extension
uk: Створити розширення

en: Unknown arguments
uk: Невідомі параметри

en: UUID, name and description are required
uk: UUID, назва і опис — обов'язкові

en: Extension “%s” does not exist
uk: Розширення «%s» не існує

en: Disable an extension
uk: Вимкнути розширення

en: No UUID given
uk: Не надано UUID

en: More than one UUID given
uk: Надано понад один UUID

en: Enable an extension
uk: Увімкнути розширення

en: Failed to connect to GNOME Shell
uk: Не вдалося з'єднатися із GNOME Shell

en: Extension “%s” doesn't exist
uk: Розширення «%s» не існує

en: Show extensions info
uk: Показати відомості про розширення

en: Overwrite an existing extension
uk: Перезаписати наявне розширення

en: EXTENSION_BUNDLE
uk: КОМПЛЕКТ_РОЗШИРЕНЬ

en: Install an extension bundle
uk: Встановити комплект розширень

en: No extension bundle specified
uk: Не вказано жодного комплекту розширень

en: More than one extension bundle specified
uk: Вказано більше за один комплект розширень

en: Show user-installed extensions
uk: Показати користувацькі розширення

en: Show system-installed extensions
uk: Показати системні розширення

en: Show enabled extensions
uk: Показати увімкнені розширення

en: Show disabled extensions
uk: Показати вимкнені розширення

en: Show extensions with preferences
uk: Показати розширення з параметрами

en: Show extensions with updates
uk: Показувати оновлення розширень

en: Print extension details
uk: Показати відомості про розширення

en: List installed extensions
uk: Перелічити встановлені розширення

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Additional source to include in the bundle
uk: Додаткове джерело для комплекту

en: SCHEMA
uk: СХЕМА

en: A GSettings schema that should be included
uk: Схема GSettings

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: The directory where translations are found
uk: Каталог, де зберігаються переклади

en: DOMAIN
uk: ПЕРЕКЛАД

en: The gettext domain to use for translations
uk: Спосіб як працювати з перекладами

en: Overwrite an existing pack
uk: Перезаписати наявний пакунок

en: The directory where the pack should be created
uk: Каталог, де створюється пакунок

en: SOURCE_DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ_ДЖЕРЕЛА

en: Create an extension bundle
uk: Створити комплект розширень

en: More than one source directory specified
uk: Вказано понад один каталог джерела

en: Extension “%s” doesn't have preferences
uk: У розширення «%s» немає налаштувань

en: Failed to open prefs for extension “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити налаштування для розширення «%s»: %s

en: Opens extension preferences
uk: Відкриває параметри розширення

en: Reset an extension
uk: Перезапустити розширення

en: Cannot uninstall system extensions
uk: Не можна вилучати загальносистемні розширення

en: Failed to uninstall “%s”
uk: Не вдалося вилучити «%s»

en: Uninstall an extension
uk: Вилучити розширення

en: Do not print error messages
uk: Не виводити повідомлення про помилки

en: Path
uk: Шлях

en: URL
uk: Посилання

en: Original author
uk: Засновник

en: Version
uk: Версія

en: State
uk: Стан

en: “version” takes no arguments
uk: «version» не потребує параметрів

en: Usage:
uk: Використання:

en: Print version information and exit.
uk: Вивести версію та вийти.

en: COMMAND
uk: Команда

en: [ARGS…]
uk: [ПАРАМЕТРИ…]

en: Commands:
uk: Команди:

en: Print help
uk: Вивести версію

en: Enable extension
uk: Увімкнути розширення

en: Disable extension
uk: Вимкнути розширення

en: Reset extension
uk: Перезапустити розширення

en: Uninstall extension
uk: Вилучити розширення

en: List extensions
uk: Перелічити розширення

en: Show extension info
uk: Показати відомості про розширення

en: Open extension preferences
uk: Відкрити параметри розширення

en: Create extension
uk: Створити розширення

en: Package extension
uk: Запакувати розширення

en: Install extension bundle
uk: Встановити комплект розширень

en: Use “%s” to get detailed help.
uk: Натисніть «%s», щоб показати докладну довідку.

en: Plain
uk: Просте

en: An empty extension
uk: Порожнє розширення

en: Indicator
uk: Індикатор

en: Add an icon to the top bar
uk: Додає піктограму на верхню панель

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
uk[0]: %u вивід
uk[1]: %u виводи
uk[2]: %u виводів
uk[3]: %u вивід

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
uk[0]: %u вхід
uk[1]: %u входи
uk[2]: %u входів
uk[3]: %u вхід

en: System Sounds
uk: Системні звуки
