gnome-shell - en to ckb translation catalogue (315 entries)

en: Configure GNOME Shell Extensions
ckb: ڕێکخستنی زیادکراوەکانی گنۆم شێڵ

en: GNOME Shell
ckb: شێڵی گنۆم

en: Switch to application 1
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ١

en: Switch to application 2
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٢

en: Switch to application 3
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٣

en: Switch to application 4
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٤

en: Switch to application 5
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٥

en: Switch to application 6
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٦

en: Switch to application 7
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٧

en: Switch to application 8
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٨

en: Switch to application 9
ckb: گۆڕین بۆ داوانامەی ٩

en: Limit switcher to current workspace.
ckb: گۆڕەڕ سنوردار بکە تەنها بۆ ئەم شوێنکارە

en: The application icon mode.
ckb: دۆخی وێنۆچکەی داوانامە.

en: Locations
ckb: شوێنەکان

en: The locations to show in world clocks
ckb: ئەو شوێنانەی پیشان بدرێت لە کاتژمێری جیهانی

en: Automatic location
ckb: شوێنی خۆکار

en: Location
ckb: شوێن

en: The location for which to show a forecast
ckb: شوێنی کوێ بۆ پیشاندانی کەش

en: Network Login
ckb: چوونەژوورەوەی ڕایەڵە

en: Something’s gone wrong
ckb: هەندێک هەڵە ڕوویدا

en: Technical Details
ckb: زانیاری تەکنیکی

en: Copy Error
ckb: هەڵە لەبەربگرەوە

en: Homepage
ckb: پەڕەی سەرەکی

en: Visit extension homepage
ckb: سەردانی ماڵپەڕی زیادکراو بکە

en: Cancel
ckb: پاشگەزبوونەوە

en: Unlock
ckb: کردنەوە

en: Choose Session
ckb: دانیشتن هەڵبژێرە

en: Not listed?
ckb: لە لیستەکەدا نیە؟

en: Login Window
ckb: پەنجەرەی چوونەژوورەوە

en: Authentication error
ckb: هەڵە لە ڕێپێدان

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the power-off action in search
en: Power Off
ckb: بیکوژێنەوە

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the lock screen action in search
en: Lock Screen
ckb: پەردەی بەکلیلکراو

note: Translators: A list of keywords that match the lock screen action, separated by semicolons
en: lock screen
ckb: پەردەی بەکلیلکراو

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the logout action in search
en: Log Out
ckb: دەرچوون

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the suspend action in search
en: Suspend
ckb: ڕاگرتن

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the switch user action in search
en: Switch User
ckb: گۆڕینی بەکارهێنەر

note: Translators: A list of keywords that match the switch user action, separated by semicolons
en: switch user
ckb: گۆڕینی بەکارهێنەر

en: Command not found
ckb: فرمان نەدۆزرایەوە

en: Execution of “%s” failed:
ckb: جێبەجێکردنی “%s”  سەرکەوتوو نەبوو:

en: Just now
ckb: هەر ئێستا

en: %d minute ago | %d minutes ago
ckb[0]: %d خولەک پێش ئێستا
ckb[1]: %d خولەک پێش ئێستا

en: %d hour ago | %d hours ago
ckb[0]: %d کاژێر پێش ئێستا
ckb[1]: %d کاژێر پێش ئێستا

en: Yesterday
ckb: دوێنێ

en: %d day ago | %d days ago
ckb[0]: %d ڕۆژ پێش ئێستا
ckb[1]: %d ڕۆژ پێش ئێستا

en: %d week ago | %d weeks ago
ckb[0]: %d هەفتە پێش ئێستا
ckb[1]: %d هەفتە پێش ئێستا

en: %d month ago | %d months ago
ckb[0]: %d مانگ پێش ئێستا
ckb[1]: %d مانگ پێش ئێستا

en: %d year ago | %d years ago
ckb[0]: %d ساڵ پێش ئێستا
ckb[1]: %d ساڵ پێش ئێستا

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H∶%M
ckb: دوێنێ, %H∶%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l∶%M %p
ckb: دوێنێ, %l∶%M %p

note: TRANSLATORS: this is the title of the wifi captive portal login window
en: Hotspot Login
ckb: چوونەژوورەوەی هۆتسپۆت

note: No support for non-modal system dialogs, so ignore the option let modal = options['modal'] || true;
en: Deny Access
ckb: چوونەناو رەتبکەرەوە

en: Grant Access
ckb: چوونەناو بەدەستبهێنە

en: Unnamed Folder
ckb: بوخچەی بێ ناو

en: Frequent
ckb: نوێترین

en: All
ckb: هەمووی

en: Rename
ckb: ناولێنان

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
ckb: پەنجەرەکان بکرەوە

en: New Window
ckb: پەنجەرەیەکی نوێ

en: Remove from Favorites
ckb: سڕینەوە لە دڵخوازەکان

en: Add to Favorites
ckb: زیادکردن بۆ دڵخوازەکان

en: Show Details
ckb: پیشاندانی وردەکارییەکان

en: %s has been added to your favorites.
ckb: %s زیاد کرا بۆ دڵخوازەکان.

en: %s has been removed from your favorites.
ckb: %s سڕایەوە لە دڵخوازەکان.

en: Select Audio Device
ckb: ئامێری دەنگ دیاریبکە

en: Sound Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی دەنگ

en: Headphones
ckb: بیستۆکی گوێ

en: Headset
ckb: بیستۆک

en: Microphone
ckb: مایکرۆفۆن

en: Change Background…
ckb: پاشبنەما بگۆڕە

en: Display Settings
ckb: ڕێکخستنی روونما

en: Settings
ckb: ڕێكخستنەكان

[ctx: calendar-no-work]
note: Translators: Enter 0-6 (Sunday-Saturday) for non-work days. Examples: "0" (Sunday) "6" (Saturday) "06" (Sunday and Saturday).
en: 06
ckb: ٠٦

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S".
en: S
ckb: ی

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
ckb: د

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
ckb: س

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
ckb: چ

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
ckb: پ

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
ckb: هـ

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
ckb: ش

en: Previous month
ckb: مانگی پێشوو

en: Next month
ckb: مانگی داهاتوو

en: Week %V
ckb: هەفتەی %V

[ctx: event list time]
note: Translators: Shown in calendar event list for all day events * Keep it short, best if you can use less then 10 characters
en: All Day
ckb: هه‌موو ڕۆژێك

en: No Notifications
ckb: ئاگانامە نیە

en: No Events
ckb: ڕووداو نیە

en: Clear
ckb: پاککردنەوە

note: Translators: %s is an application name
en: “%s” is not responding.
ckb: “%s” وەڵام ناداتەوە.

en: Force Quit
ckb: دەرچوون بە زەبر

en: Wait
ckb: چاوەڕێبکە

en: External drive connected
ckb: وەگەڕخەری دەرەکی پەیوەستکرا

en: External drive disconnected
ckb: وەگەڕخەری دەرەکی پەیوەست نەکرا

en: Open with %s
ckb: بیکەرەوە لە ڕێگەی %s

en: Password:
ckb: تێپه‌ڕه‌وشه‌:

en: Connect
ckb: پەیوەندی ببەستە

en: Network Manager
ckb: ڕێکخەری ڕایەڵە

en: Authentication Required
ckb: ڕێگەپێدان داواکراوە

en: Administrator
ckb: بەڕێوەبەر

en: Authenticate
ckb: رێگەپێدان

note: Translators: "that didn't work" refers to the fact that the * requested authentication was not gained; this can happen * because of an authentication error (like invalid password), * for instance.
en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
ckb: ببورە، ئەوە کاری نەکرد. تکایە هەوڵبدە رەوە

en: Windows
ckb: پەنجەرەکان

en: Show Applications
ckb: داوانامەکان پیشان بدە

en: Add world clocks…
ckb: زیادکردنی کاتژمێری جیهانی...

en: World Clocks
ckb: کاتژمێری جیهانی

en: Weather
ckb: که‌ش وهه‌وا

en: Select a location…
ckb: شوێن دیاریبکە...

en: Loading…
ckb: باردەکرێت...

en: Go online for weather information
ckb: بچۆ سەرهێڵ بۆ زانیاری کەش وهەوا

en: Weather information is currently unavailable
ckb: زانیاری کەش وهەوا ئێستا بەردەست نیە

[ctx: title]
en: Log Out %s
ckb: بچۆ دەرەوە %s

[ctx: title]
en: Log Out
ckb: دەرچوون

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
ckb[0]: %s دەچیتە دەرەوە خۆکارانە پاش %d  چرکە.
ckb[1]: %s دەچیتە دەرەوە خۆکارانە پاش %d  چرکە.

en: You will be logged out automatically in %d second. | You will be logged out automatically in %d seconds.
ckb[0]: دەچیتە دەرەوە خۆکارانە پاش %d  چرکە.
ckb[1]: دەچیتە دەرەوە خۆکارانە پاش %d  چرکە.

[ctx: button]
en: Log Out
ckb: دەرچوون

[ctx: title]
en: Power Off
ckb: بیکوژێنەوە

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
ckb: نوێکاری دابمەزرێنە و بیکوژێنەوە

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
ckb[0]: سیستمەکە خۆکارانە دەکوژێتەوە پاش %d چرکە.
ckb[1]: سیستمەکە خۆکارانە دەکوژێتەوە پاش %d چرکە.

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
ckb: دامەزراندنی نوێکارییە وەستێنراوەکان

[ctx: button]
en: Restart
ckb: دووبارە پێکردنەوە

[ctx: button]
en: Power Off
ckb: بیکوژێنەوە

[ctx: title]
en: Restart
ckb: دووبارە پێکردنەوە

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
ckb[0]: سیستم خۆکارانە پێدەکرێتەوە پاش %d چرکە.
ckb[1]: سیستم خۆکارانە پێدەکرێتەوە پاش %d چرکە.

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
ckb: پێکردنەوە و دامەزراندنی نوێکارییەکان

en: The system will automatically restart and install updates in %d second. | The system will automatically restart and install updates in %d seconds.
ckb[0]: سیستم خۆکارانە پێدەکرێتەوە و نوێکارییەکان دادەمەزرێنێت پاش %d چرکە.
ckb[1]: سیستم خۆکارانە پێدەکرێتەوە و نوێکارییەکان دادەمەزرێنێت پاش %d چرکە.

[ctx: button]
en: Restart &amp; Install
ckb: پێکردنەوەی  &amp; دامەزراندن

[ctx: button]
en: Install &amp; Power Off
ckb: دامەزراندنی &amp; کوژاندنەوە

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
ckb: بیکوژێنەوە کاتێک نوێکارییەکان دادەمزرێن

[ctx: title]
en: Restart & Install Upgrade
ckb: پێکردنەوە و دامەزراندنی بەرزکردنەوە

en: Can't install “%s”:
ckb: ناتوانرێت “%s” دابمەزرێت:

en: Install
ckb: دامەزراندن

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
ckb: داگرتن و دامەزراندنی “%s” لە extensions.gnome.org؟

en: Deny
ckb: رەتیبکەرەوە

en: Allow
ckb: ڕێدان

en: Turn On
ckb: داگیرساندن

en: Turn Off
ckb: کوژاندنەوە

en: Region & Language Settings
ckb: ڕێکخستنی شوێن و زمان

en: No extensions installed
ckb: هیچ زیادکراوێک دانەمەزراوە

en: Hide Errors
ckb: هەڵە بشارەوە

en: Show Errors
ckb: هەڵەکان پیشان بدە

en: Enabled
ckb: چالاككراو

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
ckb: ناچالاککراوە

en: Error
ckb: هەڵە

en: Out of date
ckb: بەسەرچووە

en: Downloading
ckb: داگرتن

en: View Source
ckb: سەرچاوە پیشان بدە

en: Web Page
ckb: پەڕەی وێب

en: System Information
ckb: زانیاری سیستم

en: Unknown artist
ckb: هونەرمەندی نەناسراو

en: Unknown title
ckb: سەردێڕی نەناسراو

en: Undo
ckb: گەڕانەوە

note: Translators: This is the main view to select activities. See also note for "Activities" string.
en: Overview
ckb: پوختە

en: New shortcut…
ckb: قەدبڕی نوێ...

en: Application defined
ckb: داوانامە ناسراوە

en: Switch monitor
ckb: پیشاندەر بگۆڕە

en: Done
ckb: تەواو

en: Edit…
ckb: دەستکاری...

en: None
ckb: نییە

en: Press a button to configure
ckb: پەنجە بنێ بە دوگمەکە بۆ ڕێکخستن

en: Press Esc to exit
ckb: پەنجە بنێ بە Esc بۆ دەرچوون

en: Press any key to exit
ckb: پەنجە بنێ هەر کلیلێک بۆ دەرچوون

en: Quit
ckb: دەرچوون

note: Translators: If there is no suitable word for "Activities" in your language, you can use the word for "Overview".
en: Activities
ckb: چالاکییەکان

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
ckb: سیستەم

en: Top Bar
ckb: توڵی سەرەوە

en: Close
ckb: داخستن

en: Restart is not available on Wayland
ckb: پێکردنەوە بەردەست نیە لەسەر وایلاند

en: Restarting…
ckb: پێکردنەوە...

en: Lock
ckb: کلیلدان

en: GNOME needs to lock the screen
ckb: گنۆم پێوسیتت بە کلیلکردنی پەردەیە

note: We could not become modal, so we can't activate the screenshield. The user is probably very upset at this point, but any application using global grabs is broken Just tell him to stop using this app XXX: another option is to kick the user into the gdm login screen, where we're not affected by grabs
en: Unable to lock
ckb: نەتوانرا کلیل بدرێ

en: Searching…
ckb: گەڕان...

en: No results.
ckb: ئەنجام نیە.

en: %d more | %d more
ckb[0]: %d زیاتر
ckb[1]: %d زیاتر

en: Copy
ckb: لەبەرگرتنەوە

en: Paste
ckb: لكاندن

en: Show Text
ckb: نیشاندانی دەق

en: Hide Text
ckb: دەق بشارەوە

en: Hidden Volume
ckb: قەبارەی شاراوە

en: Windows System Volume
ckb: پەنجەرەکانی قەبارەی سیستم

note: Cisco LEAP
en: Password
ckb: تێپەڕەوشە

en: Remember Password
ckb: تێپەڕەوشەم بیربهێنەوە

note: Translators: %s is the Disks application
en: Open %s
ckb: “%s” بکەرەوە

en: Accessibility
ckb: دەستپێگەیشتن

en: Zoom
ckb: دوورپێش

en: Screen Reader
ckb: خوێنەرەوەی پەردە

en: Screen Keyboard
ckb: تەختەکلیلی پەردە

en: Visual Alerts
ckb: ئاگانامەیی بینەیی

en: Large Text
ckb: دەقی گەورە

en: Bluetooth
ckb: بلووتووس

en: Bluetooth Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی بلووتووس

note: Translators: this is the number of connected bluetooth devices
en: %d Connected | %d Connected
ckb[0]: %d پەیوەستە
ckb[1]: %d پەیوەستە

en: Off
ckb: کوژاوه‌

en: On
ckb: هەڵکراوە

en: Brightness
ckb: ڕوونی

en: Single Click
ckb: یەک کرتە

en: Double Click
ckb: دوو کرتە

en: Drag
ckb: ڕاکێشان

en: Secondary Click
ckb: کرتەی لاوەکی

en: Keyboard
ckb: تەختەکلیل

en: Show Keyboard Layout
ckb: کڵێسەی تەختەکلیل پیشان بدە

en: Location Enabled
ckb: شوێن چالاکە

en: Disable
ckb: ناچالاککردن

en: Privacy Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی تایبەتمەندی

en: Location In Use
ckb: شوێن لەکاردایە

en: Location Disabled
ckb: شوێن ناچالاکە

en: Enable
ckb: چالاک کردن

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings.
ckb: چوونەناوی شوێن دەتوانرێت بگۆڕدرێت لە بەشی ڕێکخستنەکانی تایبەتمەندی.

en: <unknown>
ckb: <نەزانراو>

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Off
ckb: %s کوژاوەتەوە

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Connected
ckb: %s بەستراوە

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Disconnecting
ckb: %s دەرهێڵبوون

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Connecting
ckb: %s پەیوەستبوون

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password; %s is a network identifier
en: %s Requires Authentication
ckb: %s پێویستی بە ڕێپێدانە

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated (for example it is disabled by rfkill, or it has no coverage; %s is a network identifier
en: %s Unavailable
ckb: %s بەردەست نیە

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Connection Failed
ckb: %s  پەیوەندیگرتن سەرکەوتوو نەبوو

en: Wired Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی وایەری

note: Translators: this is for a network device that cannot be activated because it's disabled by rfkill (airplane mode); %s is a network identifier
en: %s Disabled
ckb: %s ناچالاکە

en: Connect to Internet
ckb: پەیوەندی بکە بە ئینتەرنێت

en: Airplane Mode is On
ckb: دۆخی فرۆکە چالاکە

en: Wi-Fi is disabled when airplane mode is on.
ckb: وایفای ناچالاکە کاتێک دۆخی فرۆکە چالاکە.

en: Turn Off Airplane Mode
ckb: دۆخی فڕۆکە بکوژێنەوە

en: Wi-Fi is Off
ckb: وایفای کوژاوەتەوە

en: Wi-Fi needs to be turned on in order to connect to a network.
ckb: پێویستە وایفای چالاک بێت بۆ پەیوەندیگرتن بە ئینتەرنێتەوە.

en: Turn On Wi-Fi
ckb: وایفای دابگیرسێنە

en: Wi-Fi Networks
ckb: ڕایەڵەکانی وایفای

en: Select a network
ckb: ڕایەڵە دیاریبکە

en: No Networks
ckb: ڕایەڵە نیە

en: Select Network
ckb: ڕایەڵە دیاریبکە

en: Wi-Fi Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی وایفای

en: connecting…
ckb: پەیوەندی گرتن...

note: Translators: this is for network connections that require some kind of key or password
en: authentication required
ckb: ڕێپێدان داواکراوە

en: connection failed
ckb: پەیوەندی سەرکەوتوو نەبوو

en: VPN Settings
ckb: ڕێکخستنی VPN

en: VPN Off
ckb: VPN کارناکات

en: Network Settings
ckb: ڕێکخستنەکانی ڕایەڵە

en: %s Wired Connection | %s Wired Connections
ckb[0]: %s پەیوەستی وایەری
ckb[1]: %s پەیوەستی وایەری

en: %s Wi-Fi Connection | %s Wi-Fi Connections
ckb[0]: %s پەیوەستی وایفای
ckb[1]: %s پەیوەستی وایفای

en: %s Modem Connection | %s Modem Connections
ckb[0]: %s پەیوەستی مۆدیۆم
ckb[1]: %s پەیوەستی مۆدیۆم

en: Connection failed
ckb: پەیوەندی سەرکەوتوونەبوو

en: Night Light Disabled
ckb: ڕووناکی شەوانە ناچالاکە

en: Night Light On
ckb: ڕووناکی شەوانە چالاکە

en: Resume
ckb: بەردەوامبوونەوە

en: Disable Until Tomorrow
ckb: ناچالاکی بکە تا بەیانی

en: Power Settings
ckb: ڕێکخستنی توانا

en: Fully Charged
ckb: بەتواوی بارگاوی بووە

en: Not Charging
ckb: بارگاوی ناکات

note: 0 is reported when UPower does not have enough data to estimate battery life
en: Estimating…
ckb: بەنزیکەیی...

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Remaining (<percentage>)
en: %d∶%02d Remaining (%d %%)
ckb: %d∶%02d ماوە (%d %%)

note: Translators: this is <hours>:<minutes> Until Full (<percentage>)
en: %d∶%02d Until Full (%d %%)
ckb: %d∶%02d  بۆ پڕبوون (%d %%)

en: Screen is Being Shared
ckb: پەردە هاوبەشیپێکرا

en: Turn off
ckb: بیکوژێنەوە

note: The menu only appears when airplane mode is on, so just statically build it as if it was on, rather than dynamically changing the menu contents.
en: Airplane Mode On
ckb: دۆخی فرۆکە هەڵکراوە

en: Switch User
ckb: گۆڕینی بەکارهێنەر

en: Log Out
ckb: دەرچوون

en: Suspend
ckb: ڕاگرتن

en: Power Off
ckb: بیکوژێنەوە

en: Thunderbolt
ckb: سەندەربۆڵت

en: Volume
ckb: پلەی دەنگ

note: Translators: this is for display mirroring i.e. cloning. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Mirror
ckb: ئاوێنە

note: Translators: this is for the desktop spanning displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Join Displays
ckb: پشاندەرەکان پەیوەستبکە

note: Translators: this is for using only an external display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: External Only
ckb: تەنها دەرەکی

note: Translators: this is for using only the laptop display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Built-in Only
ckb: تەنها ناوەکی

en: Log in as another user
ckb: بچۆژوورەوە وە بەکارهێنەرێکی تر

en: Unlock Window
ckb: کردنەوەی پەنجەرە

en: Applications
ckb: داوانامەکان

en: Search
ckb: گەڕان

en: “%s” is ready
ckb: “%s” ئامادەیە

note: Translators: this and the following message should be limited in length, to avoid ellipsizing the labels.
en: Revert Settings
ckb: گێڕانەوەی ڕێکخستنەکان

en: Keep Changes
ckb: گۆڕانکارییەکان بهێڵەوە

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
ckb[0]: گۆڕینی ڕێکخستنەکان دەگەڕێنەوە دووای %d چرکە
ckb[1]: گۆڕینی ڕێکخستنەکان دەگەڕێنەوە دووای %d چرکە

en: Minimize
ckb: بچوککردنەوە

en: Unmaximize
ckb: گەورەنەکردن

en: Maximize
ckb: گەورەکردن

en: Move
ckb: جووڵان

en: Resize
ckb: فراوانکردنەوە

en: Always on Top
ckb: هەموو کات لەسەرەوە

en: Always on Visible Workspace
ckb: هەموو لە شوێنکاری بینراو

en: Move to Workspace Left
ckb: ناردن بۆ شوێنکاری چەپ

en: Move to Workspace Right
ckb: ناردن بۆ شوێنکاری ڕاست

en: Move to Workspace Up
ckb: ناردن بۆ شوێنکاری سەرەوە

en: Move to Workspace Down
ckb: ناردن بۆ شوێنکاری خوارەوە

en: Move to Monitor Up
ckb: ناردن بۆ پیشاندەری سەرەوە

en: Move to Monitor Down
ckb: ناردن بۆ پیشاندەری خوارەوە

en: Move to Monitor Left
ckb: ناردن بۆ پیشاندەری چەپ

en: Move to Monitor Right
ckb: ناردن بۆ پیشاندەری ڕاست

en: Name
ckb: ناو

en: Description
ckb: كورتەیەک

en: NAME
ckb: ناو

en: FILE
ckb: پەڕگە

en: Reset an extension
ckb: سفرکردنەوەی زیادکراو

en: Uninstall an extension
ckb: زیادکراو بسڕەوە

en: Path
ckb: ڕێڕەو

en: URL
ckb: بەستەر

en: Original author
ckb: نووسەری سەرەکی

en: Version
ckb: وەشان

en: State
ckb: دۆخ

en: Usage:
ckb: بەکارهێنان:

en: Print version information and exit.
ckb: چاپکردنی وەشانی زانیاری بچۆ دەرەوە.

en: COMMAND
ckb: فرمان

en: Commands:
ckb: فرمانەکان:

en: Print help
ckb: یارمەتی چاپکردن

en: Print version
ckb: وه‌شان چاپبکه‌

en: Enable extension
ckb: زیادکراو چالاک بکە

en: Disable extension
ckb: زیادکراو ناچالاک بکە

en: Reset extension
ckb: نوێکردنەوەی زیادکراو

en: Uninstall extension
ckb: سڕینەوەی زیادکراو

en: List extensions
ckb: لیستەکردنی زیادکراوەکان

en: Show extension info
ckb: زانیارییەکانی زیادکراو پیشان بدە

en: Create extension
ckb: دروستکردنی زیادکراو

en: Package extension
ckb: زیادکراوەکانی  گورزە

en: List possible modes
ckb: دۆخە گونجاوەکان لیست بکە

[ctx: program]
en: Unknown
ckb: نەناسراو

en: Passwords do not match.
ckb: تێپەڕوشە وەک یەک نین.

en: Password cannot be blank
ckb: تێپەڕوشە نابێ بەتاڵ بێت

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ckb: ڕێگەپێدان لەکارخرا لە لایەن بەکارهینەرەوە

en: System Sounds
ckb: دەنگەکانی سیستم
