gnome-shell master - en to he translation catalogue (614 entries)

en: Launchers
he: משגרים

en: Activate pinned app 1
he: הפעלת יישום מוצמד 1

en: Activate pinned app 2
he: הפעלת יישום מוצמד 2

en: Activate pinned app 3
he: הפעלת יישום מוצמד 3

en: Activate pinned app 4
he: הפעלת יישום מוצמד 4

en: Activate pinned app 5
he: הפעלת יישום מוצמד 5

en: Activate pinned app 6
he: הפעלת יישום מוצמד 6

en: Activate pinned app 7
he: הפעלת יישום מוצמד 7

en: Activate pinned app 8
he: הפעלת יישום מוצמד 8

en: Activate pinned app 9
he: הפעלת יישום מוצמד 9

en: Open new window of pinned app 1
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 1

en: Open new window of pinned app 2
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 2

en: Open new window of pinned app 3
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 3

en: Open new window of pinned app 4
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 4

en: Open new window of pinned app 5
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 5

en: Open new window of pinned app 6
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 6

en: Open new window of pinned app 7
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 7

en: Open new window of pinned app 8
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 8

en: Open new window of pinned app 9
he: פתיחת חלון חדש ביישום מוצמד 9

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots.
en: Screenshots
he: צילומי מסך

en: Take a screenshot interactively
he: צילום מסך באופן מודרך

en: Take a screenshot
he: צילום המסך

en: Take a screenshot of a window
he: צילום של חלון

en: Record a screencast interactively
he: הסרטת המסך באופן מודרך

en: System
he: מערכת

en: Show the notification list
he: הצגת רשימת ההתרעות

en: Open the quick settings menu
he: פתיחת תפריט ההגדרות המהירות

en: Focus the active notification
he: התמקדות על ההתרעה הפעילה

en: Show the overview
he: הצגת הסקירה

en: Show all apps
he: הצגת כל היישומים

en: Allow extension installation
he: לאפשר התקנת הרחבות

en: Allow users to install extensions in their home folder. If disabled, the InstallRemoteExtension D-Bus method will fail, and extensions are only loaded from system directories on startup. It does not affect extensions that are already loaded, so a change only takes full effect on the next login.
he: לאפשר למשתמשים להתקין הרחבות בתיקיית הבית שלהם. אם האפשרות מושבתת, השיטה InstallRemoteExtension של D-Bus תיכשל והרחבות תיטענה רק מתיקיות המערכת עם ההפעלה. זה לא משפיע על ההרחבות שכבר נטענו, לכן שינוי שכזה משפיע רק החל מהכניסה הבאה למערכת.

en: Layout of the app picker
he: פריסת בורר היישומים

en: Switch to application 1
he: מעבר ליישום 1

en: Switch to application 2
he: מעבר ליישום 2

en: Switch to application 3
he: מעבר ליישום 3

en: Switch to application 4
he: מעבר ליישום 4

en: Switch to application 5
he: מעבר ליישום 5

en: Switch to application 6
he: מעבר ליישום 6

en: Switch to application 7
he: מעבר ליישום 7

en: Switch to application 8
he: מעבר ליישום 8

en: Switch to application 9
he: מעבר ליישום 9

en: Open a new instance of application 1
he: פתיחת מופע חדש של יישום 1

en: Open a new instance of application 2
he: פתיחת מופע חדש של יישום 2

en: Open a new instance of application 3
he: פתיחת מופע חדש של יישום 3

en: Open a new instance of application 4
he: פתיחת מופע חדש של יישום 4

en: Open a new instance of application 5
he: פתיחת מופע חדש של יישום 5

en: Open a new instance of application 6
he: פתיחת מופע חדש של יישום 6

en: Open a new instance of application 7
he: פתיחת מופע חדש של יישום 7

en: Open a new instance of application 8
he: פתיחת מופע חדש של יישום 8

en: Open a new instance of application 9
he: פתיחת מופע חדש של יישום 9

en: Screen brightness up
he: הגברת בהירות הצג

en: Screen brightness up on current monitor
he: הגברת בהירות הצג הנוכחי

en: Screen brightness down
he: הנמכת בהירות הצג

en: Screen brightness down on current monitor
he: החשכת הבהירות של הצג הנוכחי

en: Screen brightness cycle
he: החלפה מעגלית של בהירות הצג

en: Screen brightness cycle on current monitor
he: החלפה מעגלית של בהירות הצג הנוכחי

en: Limit switcher to current workspace.
he: הגבלת המחליף למרחב העבודה הנוכחי.

en: The application icon mode.
he: היישום במצב סמל.

en: Locations
he: מקומות

en: The locations to show in world clocks
he: המקומות להצגה בשעוני העולם

en: Automatic location
he: מיקום אוטומטית

en: Whether to fetch the current location or not
he: האם למשוך את המקום הנוכחי או לא

en: Location
he: מקום

en: The location for which to show a forecast
he: המקום להצגת תחזית עבורו

note: Keep in sync with subprojects/extensions-app
en: Extensions
he: הרחבות

en: Network Login
he: חיבורי רשת

en: Utilities
he: כלי עזר

en: Extension Error
he: שגיאת הרחבה

note: Translators: %s is an extension name
en: Unable to display the settings for “%s”.
he: לא ניתן להציג את ההגדרות עבור „%s”.

note: Translators: Link label in the phrase "Information about this problem may be available on the extension website"
en: extension website
he: אתר ההרחבות

note: Translators: %s is "extension website"
en: Information about this problem may be available on the %s.
he: המידע על הבעיה הזאת עשוי להיות זמין דרך %s.

en: Error Details
he: פרטי שגיאה

en: Copy Error
he: שגיאת העתקה

en: Screen Time Limit Reached
he: הגעת למגבלת זמן המסך

en: Daily limit for screen time on this device has been reached. Resume tomorrow.
he: הגעת למגבלת זמן המסך היומית המותרת במכשיר הזה. אפשר להמשיך מחר.

note: Translators: this is for ignoring a screen time limit for parental controls
en: Ignore
he: התעלמות

en: Cancel
he: ביטול

en: Password
he: סיסמה

en: Choose Session
he: בחירת הפעלה

en: Accessibility
he: נגישות

note: Translators: is running for <username>
en: Remote login is not possible because a remote session is already running for %s. To login remotely, you must log out from the remote session or force stop it.
he: כניסה מרחוק אינה אפשרית כיוון שכבר יש הפעלה מרוחקת עבור %s. כדי להיכנס מרחוק, יש לצאת מההפעלה המרוחקת או לכפות את עצירתה.

note: Translators: is running for <username>
en: Login is not possible because a remote session is already running for %s. To login, you must log out from the remote session or force stop it.
he: כניסה אינה אפשרית כיוון שכבר יש הפעלה מרוחקת עבור %s. כדי להיכנס, יש לצאת מההפעלה המרוחקת או לכפות את עצירתה.

note: Translators: is running for <username>
en: Remote login is not possible because a local session is already running for %s. To login remotely, you must log out from the local session or force stop it.
he: כניסה מרחוק אינה אפשרית כיוון שכבר יש הפעלה מקומית עבור %s. כדי להיכנס מרחוק, יש לצאת מההפעלה המקומית או לכפות את עצירתה.

note: Translators: is running for <username>
en: Login is not possible because a session is already running for %s. To login, you must log out from the session or force stop it.
he: כניסה אינה אפשרית כיוון שכבר יש הפעלה עבור %s. כדי להיכנס, יש לצאת מההפעלה או לכפות את עצירתה.

en: Session Already Running
he: ההפעלה כבר רצה

en: Force stopping will quit any running apps and processes, and could result in data loss
he: אילוץ העצירה יסגור יישומים ותהליכים פעילים ויכול להוביל לאבדן נתונים

en: Force Stop
he: אילוץ עצירה

en: Not listed?
he: אינך ברשימה?

note: Translators: this message is shown below the username entry field to clue the user in on how to login to the local network realm
en: (e.g., user or %s)
he: (למשל, משתמש או %s)

en: Username
he: שם משתמש

en: Login Attempt Timed Out
he: הזמן שהוקצב לניסיון הכניסה תם

en: Login took too long, please try again
he: הכניסה למערכת ארכה זמן רב מדי, נא לנסות שוב

en: Login Window
he: חלון כניסה

en: Authentication error
he: שגיאת אימות

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can swipe their finger on the fingerprint reader
en: (or swipe finger across reader)
he: (או להחליק אצבע על הקורא)

note: Translators: this message is shown below the password entry field to indicate the user can place their finger on the fingerprint reader instead
en: (or place finger on reader)
he: (או לשים אצבע על הקורא)

en: Break complete sound
he: צליל סיום הפסקה

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה אחת (%d)
he[1]: %d שניות
he[2]: %d שניות
he[3]: %d שניות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: דקה אחת (%d)
he[1]: %d דקות
he[2]: %d דקות
he[3]: %d דקות

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה אחת (%d)
he[1]: שעתיים (%d)
he[2]: %d שעות
he[3]: %d שעות

en: %d day | %d days
he[0]: יום אחד (%d)
he[1]: יומיים (%d)
he[2]: %d ימים
he[3]: %d ימים

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: It will be time for a break in %s | It will be time for a break in %s
he[0]: הזמן לצאת להפסקה יגיע בעוד %s
he[1]: הזמן לצאת להפסקה יגיע בעוד %s
he[2]: הזמן לצאת להפסקה יגיע בעוד %s
he[3]: הזמן לצאת להפסקה יגיע בעוד %s

en: Movement Break Soon
he: הפסקת תנועה בקרוב

en: Eyesight Break Soon
he: הפסקת מבט בקרוב

en: Break Soon
he: הפסקה בקרוב

en: Movement Break in Progress
he: בהפסקת תנועה

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: Continue moving around for %s | Continue moving around for %s
he[0]: להמשיך לנוע סביב למשך %s
he[1]: להמשיך לנוע סביב למשך %s
he[2]: להמשיך לנוע סביב למשך %s
he[3]: להמשיך לנוע סביב למשך %s

en: Eyesight Break in Progress
he: בהפסקת תנועה

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: Continue looking away for %s | Continue looking away for %s
he[0]: להמשיך להסיט את המבט למשך %s
he[1]: להמשיך להסיט את המבט למשך %s
he[2]: להמשיך להסיט את המבט למשך %s
he[3]: להמשיך להסיט את המבט למשך %s

en: Break in Progress
he: בזמן הפסקה

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: %s left in your break | %s left in your break
he[0]: נותרה %s להפסקה שלך
he[1]: נותרו %s להפסקה שלך
he[2]: נותרו %s להפסקה שלך
he[3]: נותרו %s להפסקה שלך

en: Time for a Movement Break
he: הגיע הזמן להפסקת תנועה

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: Take a break from the device and move around for %s | Take a break from the device and move around for %s
he[0]: נא לצאת להפסקה מהמכשיר ולנוע במרחב למשך %s
he[1]: נא לצאת להפסקה מהמכשיר ולנוע במרחב למשך %s
he[2]: נא לצאת להפסקה מהמכשיר ולנוע במרחב למשך %s
he[3]: נא לצאת להפסקה מהמכשיר ולנוע במרחב למשך %s

en: Time for an Eyesight Break
he: הגיע הזמן להפסקת מבט

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: Take a break from the screen. Look at least 6 meters away for at least %s | Take a break from the screen. Look at least 6 meters away for at least %s
he[0]: נא לצאת להפסקה מהמסך. להביט למרחק של 6 מטרים לפחות למשך %s לפחות
he[1]: נא לצאת להפסקה מהמסך. להביט למרחק של 6 מטרים לפחות למשך %s לפחות
he[2]: נא לצאת להפסקה מהמסך. להביט למרחק של 6 מטרים לפחות למשך %s לפחות
he[3]: נא לצאת להפסקה מהמסך. להביט למרחק של 6 מטרים לפחות למשך %s לפחות

en: Time for a Break
he: הגיע הזמן להפסקה

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: It’s time to take a break. Get away from the device for %s! | It’s time to take a break. Get away from the device for %s!
he[0]: הגיע הזמן לצאת להפסקה. להתרחק מהמכשיר למשך %s!
he[1]: הגיע הזמן לצאת להפסקה. להתרחק מהמכשיר למשך %s!
he[2]: הגיע הזמן לצאת להפסקה. להתרחק מהמכשיר למשך %s!
he[3]: הגיע הזמן לצאת להפסקה. להתרחק מהמכשיר למשך %s!

note: %s will be replaced with a string that describes a time interval, such as “2 minutes”, “40 seconds” or “1 hour”
en: You were due to take a break %s ago | You were due to take a break %s ago
he[0]: איחרת לצאת להפסקה לפני %s
he[1]: איחרת לצאת להפסקה לפני %s
he[2]: איחרת לצאת להפסקה לפני %s
he[3]: איחרת לצאת להפסקה לפני %s

en: Break Overdue
he: ההפסקה חלפה

en: There is %s remaining in your break | There are %s remaining in your break
he[0]: נותרה %s להפסקה שלך
he[1]: נותרו %s להפסקה שלך
he[2]: נותרו %s להפסקה שלך
he[3]: נותרו %s להפסקה שלך

en: Break Interrupted
he: ההפסקה נקטעה

note: Translators: As in "Delay the break"
en: Delay
he: השהיה

note: Translators: As in "Skip the break"
en: Skip
he: דילוג

note: Translators: As in "Take the break"
en: Take
he: לקחת

note: Translators: This is a notification to warn the user that a screen time break will start shortly.
en: Break in %d second | Break in %d seconds
he[0]: הפסקה בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: הפסקה בעוד %d שניות
he[2]: הפסקה בעוד %d שניות
he[3]: הפסקה בעוד %d שניות

en: Brightness
he: בהירות

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the power-off action in search
en: Power Off
he: כיבוי

note: Translators: A list of keywords that match the power-off action, separated by semicolons
en: power off;poweroff;shutdown;halt;stop
he: כיבוי;סגירה;יציאה;הפעלה מחדש;עצירה;הפסקה

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the restart action in search
en: Restart
he: הפעלה מחדש

note: Translators: A list of keywords that match the restart action, separated by semicolons
en: reboot;restart;
he: הפעלה מחדש; כיבוי והדלקה;הדלקה מחדש;

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the lock screen action in search
en: Lock Screen
he: נעילת המסך

note: Translators: A list of keywords that match the lock screen action, separated by semicolons
en: lock screen
he: נעילת המסך

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the logout action in search
en: Log Out
he: יציאה

note: Translators: A list of keywords that match the logout action, separated by semicolons
en: logout;log out;sign off
he: יציאה;התנתקות;התנתק;ניתוק;הינתקות;הנתקות

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the suspend action in search
en: Suspend
he: השהיה

note: Translators: A list of keywords that match the suspend action, separated by semicolons
en: suspend;sleep
he: השהיה;שינה;תרדמת

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the switch user action in search
en: Switch User
he: החלפת משתמש

note: Translators: A list of keywords that match the switch user action, separated by semicolons
en: switch user
he: החלפת משתמש

note: Translators: A list of keywords that match the lock orientation action, separated by semicolons
en: lock orientation;unlock orientation;screen;rotation
he: נעילת כיוון;שחרור נעילת כיוון;מסך;סיבוב;כיוון;הטיה;היפוך

[ctx: search-result]
note: Translators: The name of the screenshot UI action in search
en: Take a Screenshot
he: צילום המסך

note: Translators: A list of keywords that match the screenshot UI action, separated by semicolons
en: screenshot;screencast;snip;capture;record
he: צילום מסך;תפיסה;הקלטה;סקרין שוט;סקרינשוט;לכידה;חיתוך;תמונה

[ctx: search-result]
en: Unlock Screen Rotation
he: שחרור נעילת סיבוב מסך

[ctx: search-result]
en: Lock Screen Rotation
he: נעילת סיבוב מסך

en: GNOME needs to save screen time data
he: על GNOME לשמור נתוני זמן מסך

en: Screen Time Limit is almost up
he: כמעט הגעת להגבלת זמן המסך

en: The computer will lock in %d second. | The computer will lock in %d seconds.
he[0]: המחשב יינעל עוד שנייה.
he[1]: המחשב יינעל בעוד שתי שניות.
he[2]: המחשב יינעל בעוד %d שניות.
he[3]: המחשב יינעל בעוד %d שניות.

en: Screen Time Limit in %d Minute | Screen Time Limit in %d Minutes
he[0]: הגבלת זמן המסך בעוד %d דקות
he[1]: הגבלת זמן המסך בעוד %d דקות
he[2]: הגבלת זמן המסך בעוד %d דקות
he[3]: הגבלת זמן המסך בעוד %d דקות

en: Your screen time limit is approaching
he: הגבלת זמן המסך שלך מתקרבת

en: It’s time to stop using the device
he: זה הזמן להפסיק את השימוש במכשיר

en: Command not found
he: הפקודה לא נמצאה

en: Execution of “%s” failed:
he: ההרצה של „%s” נכשלה:

en: Just now
he: לפני רגע

en: %d minute ago | %d minutes ago
he[0]: לפני דקה אחת (%d)
he[1]: לפני %d דקות
he[2]: לפני %d דקות
he[3]: לפני %d דקות

en: %d hour ago | %d hours ago
he[0]: לפני שעה אחת (%d)
he[1]: לפני שעתיים (%d)
he[2]: לפני %d שעות
he[3]: לפני %d שעות

en: Yesterday
he: אתמול

en: %d day ago | %d days ago
he[0]: לפני יום אחד (%d)
he[1]: לפני יומיים (%d)
he[2]: לפני %d ימים
he[3]: לפני %d ימים

en: %d week ago | %d weeks ago
he[0]: לפני שבוע אחד (%d)
he[1]: לפני שבועיים (%d)
he[2]: לפני %d שבועות
he[3]: לפני %d שבועות

en: %d month ago | %d months ago
he[0]: לפני חודש אחד (%d)
he[1]: לפני חודשיים (%d)
he[2]: לפני %d חודשים
he[3]: לפני %d חודשים

en: %d year ago | %d years ago
he[0]: לפני שנה אחת (%d)
he[1]: לפני שנתיים (%d)
he[2]: לפני %d שנים
he[3]: לפני %d שנים

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 24h format. i.e. "Yesterday, 14:30"
en: Yesterday, %H:%M
he: אתמול ב־%H:%M

note: Translators: this is the week day name followed by a time string in 24h format. i.e. "Monday, 14:30"
en: %A, %H:%M
he: %A ב־%H:%M

note: Translators: this is the month name and day number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25, 14:30"
en: %B %-d, %H:%M
he: %-d ב%B, %H:%M

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 24h format. i.e. "May 25 2012, 14:30"
en: %B %-d %Y, %H:%M
he: %-d ב%B %Y, %H:%M

note: Translators: this is the word "Yesterday" followed by a time string in 12h format. i.e. "Yesterday, 2:30 pm"
en: Yesterday, %l:%M %p
he: אתמול, ב־%l∶%M‏ %p

note: Translators: this is the week day name followed by a time string in 12h format. i.e. "Monday, 2:30 pm"
en: %A, %l:%M %p
he: %A, ב־%l:%M‏ %p

note: Translators: this is the month name, day number, year number followed by a time string in 12h format. i.e. "May 25 2012, 2:30 pm"
en: %B %-d %Y, %l:%M %p
he: %-d ב%B %Y, %l:%M %p

en: Your connection seems to be secure
he: נראה כי ההתחברות שלך בטוחה

en: Your connection to this hotspot login is not secure. Passwords or other information you enter on this page can be viewed by people nearby.
he: ההתחברות שלך לנקודה חמה זו אינה בטוחה. סיסמאות ומידע אחר שהזנת עשויים להיות גלויים לאנשים בקרבת מקום.

en: Hotspot Login
he: התחברות לנקודה חמה

note: No support for non-modal system dialogs, so ignore the option let modal = options['modal'] || true;
en: Deny
he: לדחות

en: Allow
he: לאפשר

en: Unnamed Folder
he: תיקייה ללא שם

en: %s has been pinned to the dash.
he: ‏%s הוצמד לחלונית היישומים.

en: %s has been unpinned from the dash.
he: ‏%s הוסר מחלונית היישומים.

en: Undo
he: ביטול

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
he: חלונות פתוחים

en: New Window
he: חלון חדש

en: App Details
he: פרטי יישום

en: Quit
he: יציאה

en: Unpin
he: ביטול הצמדה

en: Pin to Dash
he: הצמדה לחלונית היישומים

en: Launch Using Integrated Graphics Card
he: הפעלה תוך שימוש בכרטיס מסך משולב

en: Launch Using Discrete Graphics Card
he: הפעלה תוך שימוש בכרטיס מסך נפרד

en: Select Audio Device
he: בחירת התקן שמע

en: Sound Settings
he: הגדרות שמע

en: Headphones
he: אזניות

en: Headset
he: אזניות עם מיקרופון

en: Microphone
he: מיקרופון

en: Change Background…
he: החלפת הרקע…

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

[ctx: calendar-no-work]
note: Translators: Enter 0-6 (Sunday-Saturday) for non-work days. Examples: "0" (Sunday) "6" (Saturday) "06" (Sunday and Saturday).
en: 06
he: 65

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S".
en: S
he: א

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
he: ב

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
he: ג

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
he: ד

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
he: ה

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
he: ו

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
he: ש

en: Previous month
he: חודש קודם

en: Next month
he: חודש הבא

en: Week %V
he: שבוע %V

en: No Notifications
he: אין התרעות

en: Clear
he: ניקוי

[ctx: action]
en: Clear all notifications
he: לפנות את כל ההתראות

note: Translators: %s is an application name
en: “%s” Is Not Responding
he: ‏„%s” לא מגיב

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the app to quit entirely
he: באפשרותך להמתין זמן קצר או לכפות על היישום להיסגר לחלוטין

en: Force Quit
he: לכפות סגירה

en: Wait
he: המתנה

en: External drive connected
he: חובר כונן חיצוני

en: External drive disconnected
he: נותק כונן חיצוני

en: Unable to unlock volume
he: לא ניתן לנעול את העצמה

en: The installed udisks version does not support the PIM setting
he: גרסת udisks המותקנת לא תומכת בהגדרת PIM

note: Translators: %s is the name of a partition on a external drive
en: “%s” connected
he: ‏„%s” מחובר

en: Disk can now be used
he: כעת ניתן להשתמש בכונן

en: Open with %s
he: פתיחה באמצעות %s

en: Alternatively you can connect by pushing the “WPS” button on your router
he: לחלופין ניתן להתחבר על ידי לחיצה על כפתור ה־„WPS” בנתב שלך

en: Connect
he: התחברות

en: Key
he: מפתח

en: Private key password
he: ססמת מפתח פרטי

en: Identity
he: זהות

en: Service
he: שירות

en: Authentication required
he: נדרש אימות

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network “%s”
he: יש צורך בסיסמאות או במפתחות הצפנה כדי לגשת לרשת האלחוטית „%s”

en: Wired 802.1X authentication
he: אימות Wired 802.1X

en: Network name
he: שם הרשת

en: DSL authentication
he: אימות DSL

en: PIN code required
he: נדרש קוד PIN

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
he: נדרש קוד PIN עבור התקן החיבור האלחוטי בפס רחב

en: A password is required to connect to “%s”
he: נדרשת סיסמה כדי להתחבר אל „%s”

en: VPN password
he: ססמת VPN

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Administrator
he: מנהל

en: Authenticate
he: אימות

note: Translators: "that didn't work" refers to the fact that the * requested authentication was not gained; this can happen * because of an authentication error (like invalid password), * for instance.
en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
he: פעולה זו לא הצליחה. נא לנסות שוב, עמך הסליחה.

en: Windows
he: חלונות

en: Show Apps
he: הצגת יישומים

note: Translators: this is the name of the dock/favorites area on the bottom of the overview
en: Dash
he: חלונית

note: Translators: This is the date format to use when the calendar popup is * shown - it is shown just below the time in the top bar (e.g., * "Tue 9:29 AM").  The string itself should become a full date, e.g., * "February 17 2015".
en: %B %-d %Y
he: %-d ב%B %Y

note: Translators: This is the accessible name of the date button shown * below the time in the shell; it should combine the weekday and the * date, e.g. "Tuesday February 17 2015".
en: %A %B %e %Y
he: %A %e ב%B %Y

[ctx: calendar heading]
note: Translators: Shown on calendar heading when selected day occurs on current year
en: %B %-d
he: %-d ב%B

[ctx: calendar heading]
note: Translators: Shown on calendar heading when selected day occurs on different year
en: %B %-d %Y
he: %-d ב%B %Y

en: Today
he: היום

en: Tomorrow
he: מחר

[ctx: event list time]
note: Translators: Shown in calendar event list for all day events * Keep it short, best if you can use less then 10 characters
en: All Day
he: יום שלם

note: Translators: Shown in calendar event list as the start/end of events * that only show day and month
en: %m/%d
he: %d/%m

en: No Events
he: אין אירועים

en: Add World Clocks…
he: הוספת שעונים מהעולם…

en: World Clocks
he: שעוני העולם

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Go Online for Weather Information
he: יש להתחבר בשביל מידע על מזג האוויר

en: Weather Information Unavailable
he: מידע על מזג האוויר לא זמין כרגע

en: Weather
he: מזג אוויר

en: Select Weather Location…
he: בחירת מיקום למזג אוויר…

[ctx: title]
en: Log Out %s
he: הוצאת %s

[ctx: title]
en: Log Out
he: יציאה

en: %s will be logged out automatically in %d second | %s will be logged out automatically in %d seconds
he[0]: תתבצע התנתקות מהמשתמש %s באופן אוטומטי בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: תתבצע התנתקות מהמשתמש %s באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[2]: תתבצע התנתקות מהמשתמש %s באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[3]: תתבצע התנתקות מהמשתמש %s באופן אוטומטי בעוד %d שניות

en: You will be logged out automatically in %d second | You will be logged out automatically in %d seconds
he[0]: תתבצע התנתקות מהמשתמש שלך באופן אוטומטי בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: תתבצע התנתקות מהמשתמש שלך באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[2]: תתבצע התנתקות מהמשתמש שלך באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[3]: תתבצע התנתקות מהמשתמש שלך באופן אוטומטי בעוד %d שניות

[ctx: button]
en: Log Out
he: יציאה

[ctx: title]
en: Power Off
he: כיבוי

[ctx: title]
en: Install Updates & Power Off
he: התקנת עדכונים וכיבוי

en: The system will power off automatically in %d second | The system will power off automatically in %d seconds
he[0]: יתבצע כיבוי של המערכת באופן אוטומטי בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: יתבצע כיבוי של המערכת באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[2]: יתבצע כיבוי של המערכת באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[3]: יתבצע כיבוי של המערכת באופן אוטומטי בעוד %d שניות

[ctx: checkbox]
en: Install pending software updates
he: התקנת עדכוני תכנה בהמתנה

[ctx: button]
en: Power Off
he: כיבוי

[ctx: title]
en: Restart
he: הפעלה מחדש

[ctx: title]
en: Install Updates & Restart
he: התקנת עדכונים והפעלה מחדש

en: The system will restart automatically in %d second | The system will restart automatically in %d seconds
he[0]: המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[2]: המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[3]: המערכת תופעל מחדש באופן אוטומטי בעוד %d שניות

[ctx: button]
en: Restart
he: הפעלה מחדש

[ctx: title]
en: Restart & Install Updates
he: הפעלה מחדש והתקנת עדכונים

en: The system will automatically restart and install updates in %d second | The system will automatically restart and install updates in %d seconds
he[0]: המערכת תופעל מחדש ותתקין עדכונים באופן אוטומטי בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: המערכת תופעל מחדש ותתקין עדכונים באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[2]: המערכת תופעל מחדש ותתקין עדכונים באופן אוטומטי בעוד %d שניות
he[3]: המערכת תופעל מחדש ותתקין עדכונים באופן אוטומטי בעוד %d שניות

[ctx: button]
en: Restart & Install
he: הפעלה מחדש והתקנה

[ctx: button]
en: Install & Power Off
he: התקנה וכיבוי

[ctx: checkbox]
en: Power off after updates are installed
he: כיבוי לאחר התקנת עדכונים

en: Low battery power: please plug in before installing updates
he: פועל על סוללה נמוכה: יש לחבר לחשמל לפני התקנת עדכונים

en: Some applications are busy or have unsaved work
he: כמה יישומים עסוקים או שיש עבודה שלא נשמרה

en: Other users are logged in
he: משתמשים נוספים מחוברים

[ctx: button]
en: Boot Options
he: אפשרויות אתחול

note: Translators: Remote here refers to a remote session, like a ssh login
en: %s (remote)
he: %s (מרוחק)

note: Translators: Console here refers to a tty like a VT console
en: %s (console)
he: %s (מסוף)

en: Install
he: התקנה

en: Install Extension
he: התקנת הרחבות

en: Download and install “%s” from extensions.gnome.org?
he: להוריד ולהתקין את „%s” מתוך extensions.gnome.org?

en: Extension Updates Available
he: עדכוני הרחבות זמינים

en: Extension updates are ready to be installed
he: עדכוני הרחבות מוכנים להתקנה

en: Allow inhibiting shortcuts
he: לאפשר השבתת צירופי מקשים

note: Translators: %s is an application name like "Settings"
en: The app %s wants to inhibit shortcuts
he: היישום %s רוצה למנוע צירופי מקשים

en: An app wants to inhibit shortcuts
he: יישום רוצה למנוע צירופי מקשים

note: Translators: %s is a keyboard shortcut like "Super+x"
en: You can restore shortcuts by pressing %s
he: נתן לשחזר צירופי מקשים בהקשה על %s

en: Slow Keys Turned On
he: מצב מקשים אטיים פועל

en: Slow Keys Turned Off
he: מצב מקשים אטיים כבוי

en: You just held down the Shift key for 8 seconds. This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: יש ללחוץ על המקש Shift במשך 8 שניות. זה הקיצור לתכונת המקשים האיטיים, המשפיעה על המקלדת שלך.

en: Sticky Keys Turned On
he: מצב מקשים דביקים פועל

en: Sticky Keys Turned Off
he: מצב מקשים דביקים כבוי

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row. This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: יש ללחוץ 5 פעמים ברציפות על מקש ה־Shift. זה הקיצור לתכונת המקשים הדביקים, המשפיעה על המקלדת שלך.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row. This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
he: יש ללחוץ על שני מקשים בו־זמנית, או ללחוץ 5 פעמים ברציפות על מקש ה־Shift. זה יכבה את תכונת המקשים הדביקים, המשפיעה על המקלדת שלך.

en: Leave On
he: להשאיר פועל

en: Turn On
he: הפעלה

en: Turn Off
he: כיבוי

en: Leave Off
he: להשאיר כבוי

en: Keyboard Settings
he: הגדרות מקלדת

en: No extensions installed
he: לא מותקנות הרחבות

note: Translators: argument is an extension UUID.
en: %s has not emitted any errors
he: ‏%s לא העלה שגיאות כלשהן

en: Hide Errors
he: הסתרת השגיאות

en: Show Errors
he: הצגת השגיאות

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: מושבת

en: Error
he: שגיאה

en: Out of date
he: לא בתוקף

en: Downloading
he: בהורדה

en: Deactivating
he: משבית

en: Activating
he: מפעיל

en: View Source
he: צפייה במקור

en: Web Page
he: דף אינטרנט

en: System was put in unsafe mode
he: המערכת הועברה למצב בלתי בטוח

en: Apps now have unrestricted access
he: ליישומים יש עכשיו גישה בלתי מוגבלת

en: Logged in as a privileged user
he: מחובר כמשתמש בעל הרשאות מיוחדות

en: Running a session as a privileged user should be avoided for security reasons. If possible, you should log in as a normal user.
he: יש להימנע מהרצת הפעלה כמשתמש בעל הרשאות מיוחדות מסיבות אבטחה. אם אפשרי, יש להתחבר כמשתמש רגיל.

en: Screen Lock disabled
he: מסך נעילה מושבת

en: Screen Locking requires the GNOME display manager
he: מסך נעילה דורש הרצת מנהל תצוגה של GNOME

note: Translators: this is the string displayed in the header when a message source doesn't have a name
en: Unknown App
he: יישום לא ידוע

en: Notification sound
he: צליל התראות

en: Unknown artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown title
he: כותרת לא ידועה

note: Translators: this is the text displayed in the search entry when no search is active; it should not exceed ~30 characters.
en: Type to search
he: יש להקליד כדי לחפש

en: Apps
he: יישומים

note: Translators: This is the main view to select activities. See also note for "Activities" string.
en: Overview
he: סקירה

en: New shortcut…
he: צירוף מקשים חדש…

en: App defined
he: הגדרת יישום

en: Show on-screen help
he: הצגת עזרה על המסך

en: Switch monitor
he: החלפת צגים

en: Assign keystroke
he: הקצאת מקש

en: Done
he: בוצע

en: Edit…
he: עריכה…

en: None
he: לא כלום

en: Press a button to configure
he: יש ללחוץ על כפתור להגדרה

en: Press Esc to exit
he: יש להקיש Esc ליציאה

en: Press any key to exit
he: יש להקיש על מנת לצאת

note: Translators: If there is no suitable word for "Activities" in your language, you can use the word for "Overview".
en: Activities
he: פעילויות

[ctx: System menu in the top bar]
en: System
he: מערכת

en: Top Bar
he: הסרגל העליון

en: Open menu
he: פתיחת תפריט

en: Run a Command
he: הרצת פקודה

en: Press ESC to close
he: יש להקיש Esc לסגירה

en: GNOME needs to lock the screen
he: על GNOME לנעול את המסך

note: Translators: notification source name for screenshots and recordings.
en: Screen Capture
he: צילום המסך

en: Selection
he: בחירה

en: Area Selection
he: בחירת אזור

en: Screen
he: מסך

en: Screen Selection
he: בחירת מסך

en: Window
he: חלון

en: Window Selection
he: בחירת חלון

en: Take Screenshot
he: צילום המסך

en: Record Screen
he: הקלטת מסך

note: Translators: since this string refers to an action, it needs to be phrased as a verb.
en: Capture
he: לכידה

en: Show Pointer
he: הצגת הסמן

note: Translators: this is the folder where recorded screencasts are stored.
en: Screencasts
he: הקלטות מסך

note: Translators: this is a filename used for screencast * recording, where "%d" and "%t" date and time, e.g. * "Screencast From 07-17-2013 10:00:46 PM"
en: Screencast From %d %t
he: הקלטת מסך מתאריך %d %t

note: Translators: notification title.
en: Screencast recorded
he: המסך הוקלט

note: Translators: notification title.
en: Screencast failed to start
he: הפעלת הקלטת המסך נכשלה

note: Translators: notification title.
en: Screencast ended: Out of disk space
he: הקלטת המסך הסתיימה: נגמר המקום בכונן

note: We can encourage user to try again on service crashes since the recorder will auto-blocklist the pipeline that crashed. Translators: notification title.
en: Screencast ended unexpectedly, please try again
he: הקלטת המסך הסתיימה במפתיע, נא לנסות שוב

note: Translators: notification title.
en: Screencast ended unexpectedly
he: הקלטת המסך הסתיימה באופן בלתי צפוי

note: Translators: notification body when a screencast was recorded.
en: Click here to view the video
he: לחיצה כאן תציג את הווידאו

note: Translators: button on the screencast notification. Translators: button on the screenshot notification.
en: Show in Files
he: הצגה בקבצים

note: Translators: this is the name of the file that the screenshot is saved to. The placeholder is a timestamp, e.g. "2017-05-21 12-24-03".
en: Screenshot From %s
he: צילום מסך מתאריך %s

note: Translators: notification title.
en: Screenshot captured
he: המסך צולם

note: Translators: notification body when a screenshot was captured.
en: You can paste the image from the clipboard
he: אפשר להדביק את התמונה מלוח הגזירים

en: Screenshot taken
he: המסך צולם

en: Searching
he: בחיפוש

en: No results
he: אין תוצאות

en: %d more | %d more
he[0]: עוד %d
he[1]: עוד %d
he[2]: עוד %d
he[3]: עוד %d

en: Search
he: חיפוש

en: Copy
he: העתקה

en: Paste
he: הדבקה

en: Show Text
he: הצגת טקסט

en: Hide Text
he: הסתרת טקסט

en: Caps lock is on
he: מקש Caps Lock פועל

en: Hidden Volume
he: כרך מוסתר

en: Windows System Volume
he: מחיצת המערכת

en: Uses Keyfiles
he: משתמש בקובצי מפתחות

note: Translators: %s is the Disks application
en: To unlock a volume that uses keyfiles, use the <i>%s</i> utility instead
he: כדי לשחרר נעילה שמשתמשת בקובצי מפתחות יש להשתמש בכלי <i>%s</i> במקום

en: You need an external utility like <i>Disks</i> to unlock a volume that uses keyfiles
he: יש להשתמש בכלים חיצוניים כמו <i>כוננים</i> כדי לשחרר נעילה שמשתמשת בקובצי מפתחות

en: PIM Number
he: מספר PIM

en: Remember Password
he: שמירת הסיסמה

en: Unlock
he: שחרור

note: Translators: %s is the Disks application
en: Open %s
he: פתיחה באמצעות %s

en: The PIM must be a number or empty
he: ה־PIM חייב להיות ריק או מספר

en: High Contrast
he: ניגודיות גבוהה

en: Zoom
he: תקריב

en: Screen Reader
he: מקריא מסך

en: Screen Keyboard
he: מקלדת מסך

en: Visual Alerts
he: התראות חזותיות

en: Sticky Keys
he: מקשים דביקים

en: Slow Keys
he: מקשים איטיים

en: Bounce Keys
he: מקשים קופצים

en: Mouse Keys
he: מקשי עכבר

en: Accessibility Settings
he: הגדרות נגישות

en: Large Text
he: טקסט גדול

en: Auto Rotate
he: סיבוב אוטומטי

[ctx: title]
en: Background Apps
he: יישומים פועלים ברקע

en: Apps known to be running without a window
he: יישומים שפועלים ללא חלון

en: App Settings
he: הגדרות יישום

en: No Background Apps
he: אף יישום לא פועל ברקע

en: %d Background App | %d Background Apps
he[0]: יישום אחד (%d) פועל ברקע
he[1]: %d יישומים פועלים ברקע
he[2]: %d יישומים פועלים ברקע
he[3]: %d יישומים פועלים ברקע

en: Keyboard Brightness
he: בהירות מקלדת

en: Off
he: כבוי

en: Low
he: נמוכה

en: High
he: גבוהה

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Open keyboard brightness menu
he: פתיחת תפריט בהירות מקלדת

en: Disconnect
he: ניתוק

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Disconnect %s
he: ניתוק %s

note: Translators: %s is a device name like "MyPhone"
en: Connect to %s
he: התחברות אל %s

en: Bluetooth
he: בלוטות'

en: Open Bluetooth menu
he: פתיחת תפריט בלוטות׳

en: Bluetooth Settings
he: הגדרות בלוטות׳

en: No available or connected devices
he: אין התקנים זמינים או מחוברים

en: Turn on Bluetooth to connect to devices
he: יש להפעיל בלוטות׳ כדי להתחבר להתקנים

note: Translators: This is the number of connected bluetooth devices
en: %d Connected | %d Connected
he[0]: %d מחובר
he[1]: %d מחוברים
he[2]: %d מחוברים
he[3]: %d מחוברים

en: Open brightness menu
he: פתיחת תפריט בהירות

en: Dark Style
he: מצב כהה

en: Do Not Disturb
he: נא לא להפריע

en: Single Click
he: לחיצה בודדת

en: Double Click
he: לחיצה כפולה

en: Drag
he: גרירה

en: Secondary Click
he: לחיצה משנית

en: Dwell Click
he: לחיצה בהשהיה

en: Show Keyboard Layout
he: הצגת פריסת המקלדת

en: Allow location access
he: לאפשר גישה למיקום שלך

note: Translators: %s is an application name
en: The app %s wants to access your location
he: היישום %s רוצה גישה למיקום שלך

en: Location access can be changed at any time from the privacy settings
he: ניתן לשנות בכל עת את הרשאות הגישה למיקום שלך מהגדרות הפרטיות

en: Deny Access
he: מניעת גישה

en: Grant Access
he: אפשור גישה

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

en: Secure
he: מאובטחת

en: Not secure
he: לא מאובטחת

en: Signal strength %s%%
he: עוצמת קליטה %s%%

note: Translators: %s is a network identifier
en: %s Hotspot
he: נקודה חמה %s

en: %d connected | %d connected
he[0]: %d התחבר
he[1]: %d התחברו
he[2]: %d התחברו
he[3]: ‫%d התחברו

en: Open VPN menu
he: פתיחת תפריט VPN

en: VPN Settings
he: הגדרות VPN

en: Wi–Fi
he: רשת אלחוטית

en: Open Wi–Fi menu
he: פתיחת תפריט רשת אלחוטית

en: All Networks
he: כל הרשתות

en: Wired Connections
he: התחברויות קוויות

en: Open wired connections menu
he: פתיחת תפריט חיבורים קוויים

en: Wired Settings
he: הגדרות רשת קווית

en: Bluetooth Tethers
he: קישרת בלוטות׳

en: Open Bluetooth tethers menu
he: פתיחת תפריט קשירת בלוטות׳

note: Translators: "Tether" from "Bluetooth Tether"
en: Tether
he: קישרת

en: Mobile Connections
he: התחברויות ניידות

en: Open mobile connections menu
he: פתיחת תפריט חיבורים ניידים

en: Mobile Broadband Settings
he: הגדרות פס־רחב נייד

note: Translators: "Mobile" from "Mobile Broadband"
en: Mobile
he: נייד

en: Sign in to Network
he: כניסה לרשת

en: Connection failed
he: ההתחברות נכשלה

en: Activation of network connection failed
he: הפעלת חיבור הרשת נכשלה

en: Night Light
he: תאורת לילה

[ctx: Power profile]
en: Performance
he: ביצועים

[ctx: Power profile]
en: Balanced
he: מאוזן

[ctx: Power profile]
en: Power Saver
he: חיסכון בחשמל

[ctx: Power profile]
en: Custom
he: התאמה אישית

[ctx: Quick settings button title]
en: Power Mode
he: מצב צריכת חשמל

en: Open power profiles menu
he: פתיחת תפריט פרופילי צריכת חשמל

[ctx: Quick settings menu header]
en: Power Mode
he: מצב צריכת חשמל

en: Power Settings
he: הגדרות צריכת החשמל

en: Stop Screencast
he: עצירת הקלטת המסך

en: Stop Screen Sharing
he: עצירת שיתוף מסך

en: Airplane Mode
he: מצב טיסה

en: Power Off Menu
he: תפריט כיבוי

en: Suspend
he: השהיה

en: Restart…
he: הפעלה מחדש…

en: Power Off…
he: כיבוי…

en: Log Out…
he: יציאה…

en: Switch User…
he: החלפת משתמש…

[ctx: action]
en: Lock Screen
he: נעילת מסך

en: Unknown Thunderbolt device
he: התקן Thunderbolt לא ידוע

en: New device has been detected while you were away. Please disconnect and reconnect the device to start using it.
he: התקן חדש זוהה כאשר לא היית בנמצא. נא לנתק ולחבר מחדש את ההתקן על מנת להתחיל להשתמש בו.

en: Unauthorized Thunderbolt device
he: התקן Thunderbolt לא מאומת

en: New device has been detected and needs to be authorized by an administrator
he: התקן חדש זוהה וצריך לעבור אימות על ידי מנהל

en: Thunderbolt authorization error
he: שיגאת אימות Thunderbolt

en: Could not authorize the Thunderbolt device: %s
he: לא ניתן לאמת את התקן ה־Thunderbolt: ‏%s

en: Volume changed
he: עצמת השמע השתנתה

en: Unmute
he: ביטול ההשתקה

en: Mute
he: השתקה

en: Volume
he: עצמה

en: Sound Output
he: פלט שמע

en: Open sound output menu
he: פתיחת תפריט פלט שמע

en: Sound Input
he: קלט שמע

en: Open sound input menu
he: פתיחת תפריט קלט שמע

note: Translators: this is for display mirroring i.e. cloning. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Mirror
he: מראה

note: Translators: this is for the desktop spanning displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Join Displays
he: צירוף תצוגות

note: Translators: this is for using only external displays. * Try to keep it under around 15 characters.
en: External Only
he: חיצוני בלבד

note: Translators: this is for using only the laptop display. * Try to keep it under around 15 characters.
en: Built-in Only
he: מובנה בלבד

note: Translators: This is a time format for a date in long format
en: %A %B %-d
he: %A, %d ב%B

en: Swipe up to unlock
he: יש להחליק למעלה כדי לשחרר

en: Click or press a key to unlock
he: יש ללחוץ או להקיש כדי לשחרר

en: Unlock Window
he: שחרור החלון

en: Log in as another user
he: כניסה בתור משתמש אחר

en: GNOME %s
he: ‏GNOME %s

en: Welcome to %s
he: ברוכים הבאים אל ‏‎%s‎‎

en: If you want to learn your way around, check out the tour
he: אם ברצונך ללמוד ולהכיר את הסביבה שלך, כדאי להעיף מבט בסיור

en: Take Tour
he: אקח את הסיור

en: “%s” is ready
he: ‏„%s” מוכן

note: Translators: This string should be shorter than 30 characters
en: Keep these display settings?
he: האם ברצונך לשמור הגדרות תצוגה אלה?

en: Revert Settings
he: שחזור הגדרות

en: Keep Changes
he: שמירת שינויים

en: Settings changes will revert in %d second | Settings changes will revert in %d seconds
he[0]: שינויי הגדרות ישוחזרו בעוד שנייה אחת (%d)
he[1]: שינויי הגדרות ישוחזרו בעוד %d שניות
he[2]: שינויי הגדרות ישוחזרו בעוד %d שניות
he[3]: שינויי הגדרות ישוחזרו בעוד %d שניות

[ctx: window-menu]
note: Translators: entry in the window right click menu.
en: Take Screenshot
he: צילום המסך

en: Hide
he: הסתרה

en: Restore
he: שחזור

en: Maximize
he: הגדלה

en: Move
he: הזזה

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Always on Top
he: תמיד עליון

en: Always on Visible Workspace
he: הצגה בכל מרחבי העבודה

en: Move to Workspace Left
he: הזזה למרחב העבודה שמשמאל

en: Move to Workspace Right
he: הזזה למרחב העבודה שמימין

en: Move to Workspace Up
he: הזזה למרחב העבודה שמלמעלה

en: Move to Workspace Down
he: הזזה למרחב העבודה שמלמטה

en: Move to Monitor Up
he: הזה לצג שמלמעלה

en: Move to Monitor Down
he: הזזה לצג שמלמטה

en: Move to Monitor Left
he: הזזה לצג שמשמאל

en: Move to Monitor Right
he: הזזה לצג שמימין

en: Close
he: סגירה

en: Mode used by GDM for login screen
he: המצב בו GDM יעשה שימוש לצורך מסך הכניסה

en: Use a specific mode, e.g. “gdm” for login screen
he: שימוש במצב מסוים, לדוגמה: „gdm“ למסך הכניסה

en: List possible modes
he: הצגת המצבים האפשריים

en: Force animations to be enabled
he: לכפות הפעלת הנפשות

[ctx: program]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Failed to launch “%s”
he: אירע כשל בטעינת „%s”

en: Passwords do not match
he: הסיסמאות אינן תואמות

en: Password cannot be blank
he: הסיסמה אינה יכולה להישאר ריקה

en: Authentication dialog was dismissed by the user
he: המשתמש בחר להתעלם מתיבת דו־שיח האימות

en: Failed to load icon
he: טעינת הסמל נכשלה

en: Manage your GNOME Extensions
he: ניהול הרחבות GNOME שלך

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
he: מיזם GNOME

en: GNOME Extensions handles updating extensions, configuring extension preferences and removing or disabling unwanted extensions.
he: הרחבות GNOME מטפל בעדכון הרחבות, הגדרת אפשרויות של כל הרחבה, הסרה והשבתת הרחבות לא רצויות.

en: Main Window
he: חלון ראשי

en: Available Updates
he: עדכונים זמינים

en: Search View
he: תצוגת חיפוש

en: Configure GNOME Shell Extensions
he: הגדרת הרחבות GNOME Shell

en: The installed version of this extension (%s) is incompatible with the current version of GNOME (%s). The extension has been disabled.
he: הגרסה המותקנת של הרחבה זו (%s) אינה תואמת לגרסת GNOME הנוכחית (%s). ההרחבה הושבתה.

en: The installed version of this extension is incompatible with the current version of GNOME (%s). The extension has been disabled.
he: הגרסה המותקנת של הרחבה זו אינה תואמת לגרסת GNOME הנוכחית (%s). ההרחבה הושבתה.

en: An error has occurred in this extension. This could cause issues elsewhere in the system. It is recommended to turn the extension off until the error is resolved.
he: אירעה שגיאה בהרחבה זה. זה עלול לגרום לבעיות במקומות אחרים במערכת. מומלץ להשבית את ההרחבה עד שהבעיה תיפתר.

note: translators: Details for an extension error
en: Error details:
he: פרטי שגיאה:

en: Version %s
he: גרסה %s

en: Remove “%s”?
he: להסיר את „%s”?

en: If you remove the extension, you need to return to download it if you want to enable it again
he: אם ההרחבה תוסר, על מנת להפעיל אותה שוב עליך יהיה להוריד אותה שוב

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Remove
he: _הסרה

en: %d extension will be updated on next login. | %d extensions will be updated on next login.
he[0]: יתבצע עדכון של הרחבה אחת (%d) בכניסה הבאה למערכת.
he[1]: יתבצע עדכון של %d הרחבות בכניסה הבאה למערכת.
he[2]: יתבצע עדכון של %d הרחבות בכניסה הבאה למערכת.
he[3]: יתבצע עדכון של %d הרחבות בכניסה הבאה למערכת.

en: Updates Details
he: פרטי עדכון

en: A new version of this extension is ready and will be loaded on next login.
he: גרסה חדשה של הרחבה זו מוכנה ותיטען בכניסה הבאה למערכת.

en: Extension Details
he: פרטי הרחבה

en: _Website
he: _אתר אינטרנט

en: _Settings
he: ה_גדרות

en: _Remove…
he: _הסרה…

en: Keyboard Shortcuts
he: צירופי מקשים

en: About Extensions
he: על אודות הרחבות

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Search extensions
he: חיפוש הרחבות

en: _Log Out…
he: י_ציאה…

en: _Extensions
he: ה_רחבות

en: More Information
he: מידע נוסף

en: Extensions can cause performance and stability issues. It is recommended to disable all extensions if you experience problems with your system.
he: הרחבות עשויות לגרום לבעיות ביצועים ויציבות. מומלץ להשבית את כל ההרחבות במידה ונתקלת בבעיות במערכת שלך.

en: User Extensions
he: הרחבות משתמש

en: System Extensions
he: הרחבות מערכת

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: No Results Found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Try a different search
he: יש לנסות חיפוש שונה

en: No Installed Extensions
he: אין אף הרחבה מותקנת

en: To find and add extensions, visit <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.
he: על מנת למצוא ולהוסיף הרחבות, יש לבקר באתר <a href="https://extensions.gnome.org">extensions.gnome.org</a>.

en: Something’s gone wrong
he: משהו השתבת

en: We’re very sorry, but it was not possible to get the list of installed extensions. Make sure you are logged into GNOME and try again.
he: אנו מצטערים, אך לא ניתן לקבל את רשימת ההרחבות המותקנות. יש לוודא שהתחברת לתוך GNOME ולנסות שוב.

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
he: פתיחת תפריט

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Search
he: הצגת החיפוש

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
he: הצגת צירופי מקשים

[ctx: shortcut window]
en: Quit
he: יציאה

en: Description
he: תיאור

en: List installed extensions
he: הצגת ההרחבות המותקנות

en: More than one source directory specified
he: צוינה יותר מתיקיית מקור אחת

en: Extension “%s” doesn't have preferences
he: להרחבה „%s” אין העדפות

en: Failed to open prefs for extension “%s”: %s
he: פתיחת ההעדפות של ההרחבה „%s” נכשלה: %s

en: Login to extensions.gnome.org
he: כניסה אל extensions.gnome.org

en: Warning! Password will be echoed
he: אזהרה! הסיסמאות תופענה לאחר החזרה

en: USERNAME
he: שם_משתמש

en: Username to log into https://extensions.gnome.org
he: שם משתמש לכניסה אל https://extensions.gnome.org

en: PASSWORD
he: סיסמה

en: Password to log into https://extensions.gnome.org
he: סיסמה לכניסה אל https://extensions.gnome.org

en: Read https://extensions.gnome.org password from file, use "-" for stdin
he: לקרוא את הסיסמה אל https://extensions.gnome.org מקובץ, אפשר להשתמש ב־„-” עבור stdin (הקלט התקני)

en: Accept the terms of service at https://extensions.gnome.org/upload/
he: יש לאשר את תנאי השירות דרך https://extensions.gnome.org/upload/‎

en: FILE…
he: קובץ…

en: Upload new extension versions
he: העלאות גרסאות חדשות של הרחבה

en: Only one of --password and --password-file can be used
he: אפשר להשתמש רק באחת מבין האפשרויות ‎--password ו־‎--password-file

en: You must accept the terms of service to upload extensions
he: יש לאשר את תנאי השירות כדי להעלות הרחבות

en: No files given
he: לא סופקו קבצים

en: Version
he: גרסה

en: Enabled
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: State
he: מצב

en: Plain
he: תבנית

en: An empty extension
he: הרחבה ריקה

en: Indicator
he: מחוון

en: Add an icon to the top bar
he: הוספת סמליל לסרגל העליון

en: Quick Settings Item
he: פריט בהגדרות מהירות

en: Add an item to quick settings
he: הוספת פריט להגדרות מהירות

note: translators: * The device has been disabled
en: Disabled
he: מנוטרל

note: translators: * The number of sound outputs on a particular device
en: %u Output | %u Outputs
he[0]: ערוץ פלט אחד (%u)
he[1]: %u ערוצי פלט
he[2]: %u ערוצי פלט
he[3]: %u ערוצי פלט

note: translators: * The number of sound inputs on a particular device
en: %u Input | %u Inputs
he[0]: ערוץ קלט אחד (%u)
he[1]: %u ערוצי קלט
he[2]: %u ערוצי קלט
he[3]: ‫%u ערוצי קלט

en: System Sounds
he: צלילי מערכת
