snapshot main - en to kk translation catalogue (79 entries)

en: Camera
kk: Камера

en: Take pictures and videos
kk: Фотолар мен видеоларды түсіру

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: picture;photos;camera;webcam;snapshot;
kk: picture;photos;camera;webcam;snapshot;сурет;фото;камера;веб-камера;түсірілім;

en: Default window width
kk: Терезенің бастапқы ені

en: Default window height
kk: Терезенің бастапқы биіктігі

en: Default window maximized behaviour
kk: Қолданбаның жазық терезесінің мінез-құлығы

en: Play shutter sound
kk: Түсіру дыбысын ойнату

en: Whether to play a shutter sound when taking pictures
kk: Фотоларды түсіру дыбысын ойнату керек пе

en: Show composition guidelines
kk: Құрастыру көмекшілерін көрсету

en: Whether to show composition guidelines when using the camera
kk: Камераны қолдану кезінде құрастыру көмекшілерін көрсету керек пе

en: Countdown timer
kk: Кері санау таймері

en: The duration of the countdown for taking photos, in seconds
kk: Фото түсіру кезінде кері санаудың ұзақтығы, секунд

en: Capture mode
kk: Түсіру режимі

en: Whether to take pictures or videos
kk: Фото немесе видео түсіру керек пе

en: Picture format
kk: Сурет пішімі

en: Whether to save pictures as png or jpeg
kk: Суреттерді png немесе jpeg ретінде сақтау керек пе

en: Video format
kk: Видео пішімі

en: Whether to save videos as mp4 or webm
kk: Видеоларды mp4 немесе webm ретінде сақтау керек пе

en: Last Camera Used ID
kk: Соңғы қолданылған камера идентификаторы

en: An ID representing the last used camera
kk: Соңғы пайдаланылған камераны білдіретін идентификатор

en: Take pictures and videos on your computer, tablet, or phone.
kk: Фото мен видеоларды компьютер, планшет немесе телефоныңызда түсіру.

en: Camera's main interface
kk: Камераның негізгі интерфейсі

en: Camera's gallery viewer
kk: Камераның галерея көрсетушісі

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: No Camera Found
kk: Камера табылмады

en: Connect a camera device
kk: Камера құрылғысын таңдаңыз

en: Picture Mode
kk: Сурет режимі

en: Recording Mode
kk: Жазу режимі

en: Countdown
kk: Кері санау

note: TRANSLATORS this indicates the countdown is disabled
en: None
kk: Ешнәрсе

note: TRANSLATORS this is time for a countdown in seconds
en: 3s
kk: 3с

note: TRANSLATORS this is time for a countdown in seconds
en: 5s
kk: 5с

note: TRANSLATORS this is time for a countdown in seconds
en: 10s
kk: 10с

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _About Camera
kk: Камера тур_алы

en: Open Gallery
kk: Галереяны ашу

note: Set a fallback tooltip
en: Take Picture
kk: Фотоны түсіру

en: Select Camera
kk: Камераны таңдау

[ctx: Switch between front and back camera button]
en: Switch Camera
kk: Камераны ауыстыру

en: Gallery Menu
kk: Галерея мәзірі

en: Previous Image
kk: Алдыңғы сурет

en: Next Image
kk: Келесі сурет

en: Open in Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетушісінде ашу

en: General
kk: Жалпы

en: _Shutter Sound
kk: _Түсіру дыбысы

en: _Composition Guidelines
kk: Құрастыру _көмекшілері

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Main Menu
kk: Басты мәзір

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
kk: Баптауларды ашу

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Camera
kk: Камера

[ctx: shortcut window]
en: Picture Mode
kk: Сурет режимі

[ctx: shortcut window]
en: Recording Mode
kk: Жазу режимі

[ctx: shortcut window]
en: Take Picture or Start Recording
kk: Фотоны түсіру немесе жазуды бастау

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide Composition Guidelines
kk: Құрастыру көмекшілерін көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Gallery
kk: Галерея

[ctx: shortcut window]
en: Open/Close Gallery
kk: Галереяны ашу/жабу

[ctx: shortcut window]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: shortcut window]
en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Gallery
kk: Галерея

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Photo from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Photo from {date}
kk: Фото, түсірілген күні {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Photo 12345" and it will be used as a file name.
en: Photo {number}
kk: Фото {number}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Recording from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Recording from {date}
kk: Жазба, түсірілген күні {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Recording 12345" and it will be used as a file name.
en: Recording {number}
kk: Жазба {number}

en: _Copy Picture
kk: Суретті _көшіру

en: _Copy Video
kk: Видеоны _көшіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Could not play camera stream
kk: Камера ағынын ойнату мүмкін емес

en: Open in Video Player
kk: Видео плеерінде ашу

en: Copied to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшірілді

en: Picture deleted
kk: Сурет өшірілді

en: Video deleted
kk: Видео өшірілді

en: Start Recording
kk: Жазуды бастау

en: Stop Recording
kk: Жазуды аяқтау

en: Could not take picture
kk: Фото түсіру мүмкін емес

en: Could not record video
kk: Видео түсіру мүмкін емес
