snapshot main - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Camera
lt: Kamera

en: Take pictures and videos
lt: Fotografuokite ir filmuokite

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: picture;photos;camera;webcam;snapshot;
lt: paveikslėlis;nuotraukos;kamera;internetinė;

en: Default window width
lt: Numatytasis lango plotis

en: Default window height
lt: Numatytasis lango aukštis

en: Default window maximized behaviour
lt: Numatytoji lango išdidinimo veiksena

en: Play shutter sound
lt: Groti fotografavimo garsą

en: Whether to play a shutter sound when taking pictures
lt: Ar groti fotoaparato garsą fotografuojant

en: Show composition guidelines
lt: Rodyti komponavimo gaires

en: Whether to show composition guidelines when using the camera
lt: Ar rodyti komponavimo gaires naudojant kamerą

en: Countdown timer
lt: Laikmatis

en: The duration of the countdown for taking photos, in seconds
lt: Laikmačio trukmė sekundėmis fotografuojant

en: Capture mode
lt: Kameros veiksena

en: Whether to take pictures or videos
lt: Fotografuoti ar filmuoti

en: Picture format
lt: Paveikslėlio formatas

en: Whether to save pictures as png or jpeg
lt: Ar įrašyti paveikslėlius kaip png, ar jpeg

en: Video format
lt: Vaizdo įrašo formatas

en: Whether to save videos as mp4 or webm
lt: Ar įrašyti vaizdo įrašus kaip mp4, ar webm

en: Last Camera Used ID
lt: Paskutinės naudotos kameros ID

en: An ID representing the last used camera
lt: ID, nusakantis paskutinę naudotą kamerą

en: Take pictures and videos on your computer, tablet, or phone.
lt: Fotografuokite ir filmuokite savo kompiuteriu, planšete ar telefonu.

en: Camera's main interface
lt: Kameros pagrindinė sąsaja

en: Camera's gallery viewer
lt: Kameros galerijos peržiūra

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: No Camera Found
lt: Kamera nerasta

en: Connect a camera device
lt: Prijungti kameros įrenginį

en: Picture Mode
lt: Paveikslėlio veiksena

en: Recording Mode
lt: Filmavimo veiksena

en: Countdown
lt: Laikmatis

note: TRANSLATORS this indicates the countdown is disabled
en: None
lt: Nėra

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Camera
lt: _Apie kamerą

en: Open Gallery
lt: Atverti galeriją

note: Set a fallback tooltip
en: Take Picture
lt: Fotografuoti

en: Select Camera
lt: Pasirinkti kamerą

[ctx: Switch between front and back camera button]
en: Switch Camera
lt: Keisti kamerą

en: Gallery Menu
lt: Galerijos meniu

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Open in Image Viewer
lt: Atverti paveikslėlių žiūryklę

en: General
lt: Esmė

en: _Shutter Sound
lt: _Fotografavimo garsas

en: _Composition Guidelines
lt: _Komponavimo gairės

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

[ctx: shortcut window]
en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
lt: Atverti nuostatas

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Camera
lt: Kamera

[ctx: shortcut window]
en: Picture Mode
lt: Paveikslėlio veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Recording Mode
lt: Filmavimo veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Take Picture or Start Recording
lt: Fotografuoti ar pradėti filmuoti

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide Composition Guidelines
lt: Rodyti/slėpti komponavimo gaires

[ctx: shortcut window]
en: Gallery
lt: Galerija

[ctx: shortcut window]
en: Open/Close Gallery
lt: Atverti/užverti galeriją

[ctx: shortcut window]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: shortcut window]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Gallery
lt: Galerija

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Photo from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Photo from {date}
lt: Nuotrauka iš {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Photo 12345" and it will be used as a file name.
en: Photo {number}
lt: Nuotrauka {number}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Recording from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Recording from {date}
lt: Filmuoti nuo {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Recording 12345" and it will be used as a file name.
en: Recording {number}
lt: Įrašas {number}

en: _Copy Picture
lt: _Kopijuoti paveikslėlį

en: _Copy Video
lt: _Kopijuoti vaizdo įrašą

en: _Delete
lt: Iš_trinti

en: Could not play camera stream
lt: Nepavyko groti kameros srauto

en: Open in Video Player
lt: Atverti vaizdo grotuvą

en: Copied to clipboard
lt: Nukopijuotą į iškarpinę

en: Picture deleted
lt: Paveikslėlis ištrintas

en: Video deleted
lt: Vaizdo įrašas ištrintas

en: Start Recording
lt: Pradėti filmuoti

en: Stop Recording
lt: Stabdyti filmavimą

en: Could not take picture
lt: Nepavyko nufotografuoti

en: Could not record video
lt: Nepavyko įrašyti vaizdo

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas
