Snapshot main - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Camera
lv: Kamera

en: Take pictures and videos
lv: Uzņemiet bildes un video

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: picture;photos;camera;webcam;snapshot;
lv: attēls;bilde;foto;kamera;tīmekļa kamera;momentuzņēmums;

en: Default window width
lv: Loga noklusējuma platums

en: Default window height
lv: Loga noklusējuma augstums

en: Default window maximized behaviour
lv: Noklusējuma darbība pie izvērsta loga

en: Play shutter sound
lv: Atskaņot fotoslēdža skaņu

en: Whether to play a shutter sound when taking pictures
lv: Nosaka, vai bildējot tiks atskaņota fotoslēdža skaņa

en: Show composition guidelines
lv: Rādīt kompozīcijas vadlīnijas

en: Whether to show composition guidelines when using the camera
lv: Nosaka vai rādīt kompozīcijas vadlīnijas, kad izmanto kameru

en: Countdown timer
lv: Laika atskaites taimeris

en: The duration of the countdown for taking photos, in seconds
lv: Bildēšanas laika aizkaves ilgums sekundēs

en: Capture mode
lv: Uzņemšanas režīms

en: Whether to take pictures or videos
lv: Vai uzņemt bildes vai video

en: Picture format
lv: Bildes formāts

en: Whether to save pictures as png or jpeg
lv: Nosaka bildes formātu kā png vai jpeg

en: Video format
lv: Video formāts

en: Whether to save videos as mp4 or webm
lv: Nosaka video formātu kā mp4 vai webm

en: Last Camera Used ID
lv: Pēdējoreiz lietotās kameras ID

en: An ID representing the last used camera
lv: ID, kas apzīmē pēdējoreiz izmantoto kameru

en: Take pictures and videos on your computer, tablet, or phone.
lv: Uzņemiet bildes vai video ar datoru, planšeti vai telefonu.

en: Camera's main interface
lv: Kameras galvenā saskarne

en: Camera's gallery viewer
lv: Kameras galerijas skatītājs

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lv: GNOME projekts

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: No Camera Found
lv: Kamera nav atrasta

en: Connect a camera device
lv: Pieslēdziet kameras ierīci

en: Picture Mode
lv: Bildes režīms

en: Recording Mode
lv: Ieraksta režīms

en: Countdown
lv: Laika atskaite

note: TRANSLATORS this indicates the countdown is disabled
en: None
lv: Nav

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _About Camera
lv: P_ar _Kameru

en: Open Gallery
lv: Atvērt galeriju

note: Set a fallback tooltip
en: Take Picture
lv: Uzņemt bildi

en: Select Camera
lv: Izvēlēties kameru

[ctx: Switch between front and back camera button]
en: Switch Camera
lv: Pārslēgt kameru

en: Gallery Menu
lv: Galerijas izvēlne

en: Previous Image
lv: Iepriekšējais attēls

en: Next Image
lv: Nākošais attēls

en: Open in Image Viewer
lv: Atvērt attēlu skatītājā

en: General
lv: Vispārīgi

en: _Shutter Sound
lv: _Fotoslēdža skaņa

en: _Composition Guidelines
lv: _Kompozīcijas palīglīnijas

[ctx: shortcut window]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
lv: Rādīt īsinājumtaustiņus

[ctx: shortcut window]
en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
lv: Atvērt iestatījumus

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: shortcut window]
en: Camera
lv: Kamera

[ctx: shortcut window]
en: Picture Mode
lv: Bildes režīms

[ctx: shortcut window]
en: Recording Mode
lv: Ieraksta režīms

[ctx: shortcut window]
en: Take Picture or Start Recording
lv: Uzņemt bildi vai sākt ierakstu

[ctx: shortcut window]
en: Show/Hide Composition Guidelines
lv: Slēpt/rādīt kompozīcijas vadlīnijas

[ctx: shortcut window]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: shortcut window]
en: Open/Close Gallery
lv: Atvērt/aizvērt galeriju

[ctx: shortcut window]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: shortcut window]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Gallery
lv: Galerija

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Photo from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Photo from {date}
lv: Fotogrāfija no {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Photo 12345" and it will be used as a file name.
en: Photo {number}
lv: Fotogrāfija {number}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {date}. This will appear as, e.g. "Recording from 2023-05-21 11-05-59.12345" and it will be used as a file name.
en: Recording from {date}
lv: Ieraksts no {date}

note: TRANSLATORS Do NOT translate {number}. This will appear as, e.g. "Recording 12345" and it will be used as a file name.
en: Recording {number}
lv: Ieraksts {number}

en: _Copy Picture
lv: _Kopēt bildi

en: _Copy Video
lv: _Kopēt video

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Could not play camera stream
lv: Neizdevās saņemt kameras straumi

en: Open in Video Player
lv: Atvērt ar Video Atskaņotāju

en: Copied to clipboard
lv: Kopēts starpliktuvē

en: Picture deleted
lv: Bilde ir dzēsta

en: Video deleted
lv: Video ir dzēsts

en: Start Recording
lv: Sākt ierakstīšanu

en: Stop Recording
lv: Pārtraukt ierakstīšanu

en: Could not take picture
lv: Neizdevās uzņemt bildi

en: Could not record video
lv: Neizdevās ierakstīt video
