gnome-software master - en to kk translation catalogue (916 entries)

en: Software
kk: Бағд. қамтама

en: Install and update apps
kk: Қолданбаларды орнату және жаңарту

en: Software allows you to find and install new apps and system extensions and remove existing installed apps.
kk: Software қолданбасы сізге жаңа қолданбалар мен жүйелік кеңейтулерді тауып, орнатуды және орнатылған қолданбаларды өшіруді мүмкін қылады.

en: Software showcases featured and popular apps with useful descriptions and multiple screenshots per app. Apps can be found either through browsing the list of categories or by searching. It also allows you to update your system using an offline update.
kk: БҚ қолданбасы ұсынылатын және әйгілі қолданбаларды көрсетіп отырады, олардың пайдалы сипаттамасы және әрбіреуінің бірнеше скриншоты бар болады. Қолданбаларды санаттар тізімдерін шолу арқылы немесе тікелеі іздеу арқылы табуға болады. Сонымен қатар, бұл қолданба арқылы жүйеңізді желіден тыс жаңартуларымен жаңартуға болады.

en: Overview panel
kk: Шолу панелі

en: Details panel
kk: Көбірек ақпарат панелі

en: Installed panel
kk: Орнатылған панелі

en: Updates panel
kk: Жаңартулар панелі

en: The update details
kk: Жаңарту ақпараты

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Install an appstream file into a system location
kk: Appstream файлын жүйелік орналасуға орнату

en: Installing an appstream file into a system location
kk: Appstream файлы жүйелік орналасуға орнатылуда

en: A list of compatible projects
kk: Үйлесімді жобалар тізімі

en: This is a list of compatible projects we should show such as GNOME, KDE and XFCE.
kk: GNOME, KDE және XFCE сияқты көрсетуіміз керек болатын үйлесімді жобалар тізімі.

en: Whether to manage updates and upgrades in GNOME Software
kk: Жаңартуларды GNOME Software көмегімен басқару керек пе

en: If disabled, GNOME Software will hide the updates panel, not perform any automatic updates actions or prompt for upgrades.
kk: Сөндірілген болса, GNOME Software жаңартулар панелін жасырады, және ешбір автожаңарту немесе жүйелік жаңарту әрекеттерін орындамайды.

en: Automatically download and install updates
kk: Жаңартуларды автоматты түрде жүктеп алу және орнату

en: If enabled, GNOME Software automatically downloads software updates in the background, also installing ones that do not require a reboot.
kk: Іске қосылған болса, GNOME Software фонда жаңартуларды жүктеп алып, жүйені қайта іске қосуды талап етпейтіндерді өздігінен орнатады.

en: Notify the user about software updated in the background
kk: Фонда жаңартылған БҚ туралы пайдаланушыға хабарлау

en: If enabled, GNOME Software notifies the user about updates that happened whilst the user was idle.
kk: Іске қосылған болса, GNOME БҚ пайдаланушыға ол іссіз болған кезде орын алған жаңартулар туралы хабарлайды.

en: Whether to automatically refresh when on a metered connection
kk: Өлшенетін байланыста жаңартуларды автоматты түрде жүктеп алу керек пе

en: If enabled, GNOME Software automatically refreshes in the background even when using a metered connection (eventually downloading some metadata, checking for updates, etc., which may incur in costs for the user).
kk: Іске қосылған болса, GNOME Software фонда автожаңартылады, егер өлшенетін байланыста болса да (кейбір метадеректерді алу, жаңартуларды тексеру, т.б., бұл пайдаланушы байланыс үшін төлейтін ақысын арттыруы мүмкін).

en: Whether it’s the very first run of GNOME Software
kk: GNOME Software қолданбасының бірінші жөнелтілуі ме

en: Show star ratings next to applications
kk: Қолданбалар қасында рейтингті жұлдызшалар ретінде көрсету

en: Non-free applications show a warning dialog before install
kk: Еркін емес қолданбалар орнату алдында ескерту сұхбатын көрсетеді

en: When non-free applications are installed a warning dialog can be shown. This controls if that dialog is suppressed.
kk: Еркін емес қолданбалар орнатылған кезде ескерту сұхбатын көрсетілуі мүмкін. Осында ондай сұхбатты басуға болады.

en: The last update check timestamp
kk: Соңғы рет жаңартуды тексерудің уақыт белгісі

en: The last upgrade notification timestamp
kk: Соңғы рет жаңарту туралы ескертудің уақыт белгісі

en: The last update notification timestamp
kk: Соңғы рет жаңарту туралы ескертудің уақыт белгісі

en: The timestamp of the first security update, cleared after update
kk: Жаңартудан кейін тазартылатын қауіпсіздіктің бірінші жаңартуының уақыт белгісі

en: The last update timestamp
kk: Соңғы рет жаңартудың уақыт белгісі

en: The server to use for application reviews
kk: Қолданбаларға пікірлерді қалдыру үшін қолданылатын сервер

en: The minimum karma score for reviews
kk: Шолулар үшін карманың ең төменгі баллы

en: A list of official repositories that should not be considered 3rd party
kk: 3-ші жақты тарап ретінде қарастырылмауы тиіс ресми репозиторийлер тізімі

en: A list of required repositories that cannot be disabled or removed
kk: Сөндіруге немесе өшіруге болмайтын міндетті репозиторийлер тізімі

en: A list of official repositories that should be considered free software
kk: Еркін бағдарламалық қамтама ретінде қарастырылуы тиіс ресми репозиторийлер тізімі

en: Allow access to the Software Repositories dialog
kk: БҚ көздерін баптау сұхбатына қатынауды рұқсат ету

en: Offer upgrades for pre-releases
kk: Шығарылымға дейінгі нұсқаларға дейін жаңартуды ұсынып отыру

en: Show the installed size for apps in the list of installed applications
kk: Орнатылған бағдарламалар тізімінде бағдарламалардың орнатылған өлшемін көрсету

en: The URI that explains nonfree and proprietary software
kk: Тегін емес және меншігі бар бағдарламалық қамтаманы түсіндіретін URI

en: Install the AppStream files to a system-wide location for all users. If false, files are installed in non-standard $XDG_DATA_HOME/swcatalog/xml directory
kk: AppStream файлдарын барлық пайдаланушылар үшін жүйелік орналасуға орнату. Жалған болса, файлдар стандартты емес $XDG_DATA_HOME/swcatalog/xml бумасына орнатылатын болады

en: The timestamp of the last received historical updates.
kk: Соңғы алынған тарихи жаңартулардың уақыт белгісі.

en: A string storing the gnome-online-account id used to login
kk: Кіру үшін қолданылған gnome-online-account id сақтайтын мәтіндік жол

note: TRANSLATORS: tool that is used when moving profiles system-wide
en: GNOME Software AppStream system-wide installer
kk: GNOME Software AppStream жүйелік орынға орнатқышы

en: Failed to parse command line arguments
kk: Командалық жол аргументтерін талдау сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: user did not specify a valid filename
en: You need to specify exactly one filename
kk: Тек бір файл атын көрсету керек

note: TRANSLATORS: only able to install files as root
en: This program can only be used by the root user
kk: Бұл бағдарламаны тек әкімші (root) пайдалана алады

note: TRANSLATORS: error details
en: Failed to validate content type: %s
kk: Құрама түрін растау сәтсіз аяқталды: %s

note: TRANSLATORS: error details
en: Failed to move: %s
kk: Жылжыту сәтсіз: %s

en: Software Install
kk: БҚ орнату

en: Install selected software on the system
kk: Таңдалған БҚ-ны жүйеге орнату

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Cartoon Violence
kk: Мультфильмдегі зорлық-зомбылық

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Fantasy Violence
kk: Фэнтези зорлық-зомбылық

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Realistic Violence
kk: Реалистік зорлық-зомбылық

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Violence
kk: Жыныстық зорлық-зомбылық

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Alcohol
kk: Алкоголь

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to alcohol
kk: Алкогольге сілтемелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Narcotics
kk: Есірткі

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to illicit drugs
kk: Заңсыз есірткіге сілтемелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Tobacco
kk: Темекі

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to tobacco products
kk: Темекі өнімдеріне сілтемелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Nudity
kk: Жалаңаштық

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding nudity of any sort
kk: Қандай да бір жалаңаштық туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Themes
kk: Жыныстық тақырыптар

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
kk: Сексуалдық сипаттағы сілтемелер немесе бейнелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Profanity
kk: Қарғыс

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Inappropriate Humor
kk: Орынсыз әзіл

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Discrimination
kk: Кемсітушілік

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding discriminatory language of any kind
kk: Ешқандай дискриминациялық тіл туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Advertising
kk: Жарнама

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding advertising of any kind
kk: Қандай да бір жарнама туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Gambling
kk: Құмар ойындар

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding gambling of any kind
kk: Ешқандай құмар ойын туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Purchasing
kk: Сатып алу

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding the ability to spend money
kk: Ақшаны жарату мүмкіндігі туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Chat Between Users
kk: Пайдаланушылар арасында чат

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to chat with other users
kk: Басқа ойыншылармен чат мүмкіндігі туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Audio Chat Between Users
kk: Пайдаланушылар арасындағы дыбыстық чат

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to talk with other users
kk: Басқа ойыншылармен сөйлесу мүмкіндігі туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Contact Details
kk: Контакт ақпараты

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
kk: Әлеуметтік желілердегі аттар немесе эл. пошта адрестермен бөлісу туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Identifying Information
kk: Анықтайтын ақпарат

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of user information with third parties
kk: Пайдаланушы ақпаратын үшінші тараппен бөлісу туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Location Sharing
kk: Орналасумен бөлісу

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of physical location with other users
kk: Басқа пайдаланушылармен физикалық орналасумен бөлісу туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Homosexuality
kk: Гомосексуалдылық

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to homosexuality
kk: Гомосексуализмге сілтемелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Prostitution
kk: Жезөкшелік

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to prostitution
kk: Жезөкшелікке сілтемелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexualized Characters
kk: Сексуалды кейіпкерлер

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to desecration
kk: Арандатушылық сілтемелер немесе бейнелер туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Human Remains
kk: Адам қалдықтары

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding visible dead human remains
kk: Көзге көрінетін өлі адам туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Slavery
kk: Құлдық

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to slavery
kk: Құлдыққа сілтемелерге қатысты ақпарат жоқ

en: Does not include references to drugs
kk: Есірткіге сілтемелер жоқ

en: Does not include sex or nudity
kk: Жыныс қатынас немесе жалаңаштық жоқ

en: Does not include uncontrolled chat functionality
kk: Басқарылмайтын чат мүмкіндігі жоқ

en: Does not include violence
kk: Зорлық-зомбылығы жоқ

en: Drugs
kk: Есірткі

en: Strong Language
kk: Қатаң тіл

en: Money
kk: Ақша

en: Social
kk: Әлеуметтік

en: Violence
kk: Зорлық-зомбылық

[ctx: Age rating]
note: Translators: The app is considered suitable to be run by all ages of people. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: All
kk: Барлығы

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for all ages. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for everyone
kk: %s барлығына жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for children up to around age 3. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for toddlers
kk: %s сәбилерге жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for children up to around age 5. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for young children
kk: %s кішкентай балаларға жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for children up to around age 12. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for children
kk: %s балаларға жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for people up to around age 18. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for teenagers
kk: %s жасөспiрiмдерге жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for people aged up to and over 18. The placeholder is the app name.
en: %s is suitable for adults
kk: %s ересектерге жарамды

note: Translators: This is a dialogue title which indicates that an app is suitable * for a specified age group. The first placeholder is the app name, the second * is the age group.
en: %s is suitable for %s
kk: %s %s үшін жарамды

note: Translators: This is the title of the dialog which contains information about the suitability of an app for different ages. this one’s not a placeholder
en: Age Rating
kk: Жас бойынша рейтингі

en: How to contribute missing information
kk: Жетіспейтін ақпаратты қосу тәртібі

en: Local file
kk: Жергілікті файл

note: Translators: This is a heading for a row showing the package name of an app (such as ‘gnome-software-46.0-1’).
en: Package
kk: Десте

en: Pending
kk: Кезекте

en: Pending install
kk: Орнату кезекте тұр

en: Pending remove
kk: Өшіріруде кезекте

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * shows the status of an app being installed
en: Installing
kk: Орнатылуда

en: Removing
kk: Өшірілуде

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * shows the status of an app being downloaded
en: Downloading
kk: Жүктеп алуда

note: TRANSLATORS: button text TRANSLATORS: button text in the header when an app * can be installed TRANSLATORS: button text in the header when firmware * can be live-installed TRANSLATORS: update the fw
en: _Install
kk: Ор_нату

en: _Uninstall…
kk: Ө_шіру…

en: Network
kk: Желі

en: Can communicate over the network
kk: Желік арқылы байланыса алады

en: System Services
kk: Жүйелік қызметтер

en: Can access D-Bus services on the system bus
kk: Жүйелік шинада D-Bus қызметтеріне қатынай алады

en: Session Services
kk: Сессия қызметтері

en: Can access D-Bus services on the session bus
kk: Сессиялық шинада D-Bus қызметтеріне қатынай алады

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Can access arbitrary devices such as webcams
kk: Веб-камералар сияқты құрылғыларға қатынай алады

note: Translators: This indicates an app can access input devices. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access input devices
kk: Енгізу құрылғыларға қол жеткізе алады

note: Translators: This indicates an app can access input devices. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access microphones
kk: Микрофондарға қол жеткізе алады

en: Can access system device files
kk: Жүйелік құрылғылар файлдарына қатынай алады

en: Screen contents
kk: Экран мазмұны

note: Translators: This indicates an app can access the screen/display contents. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access screen contents
kk: Экран мазмұнына қол жеткізе алады

en: Home folder
kk: Үй бумасы

en: Can view, edit and create files
kk: Файлдарды қарау, түзету және жасау құқығы бар

en: Can view files
kk: Файлдарды қарай алады

en: File system
kk: Файлдық жүйе

note: The GS_APP_PERMISSIONS_FLAGS_FILESYSTEM_OTHER is used only as a flag, with actual files being part of the read/full lists
en: Downloads folder
kk: Жүктемелер бумасы

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Can view and change any settings
kk: Кез келген параметрлерді көре және өзгерте алады

en: Legacy display system
kk: Баяғы дисплей жүйесі

en: Uses an old, insecure display system
kk: Ескі, қауіпсіз емес дисплей жүйесін пайдаланады

en: Sandbox escape
kk: Құмсалғыштан шығып кету

en: Can escape the sandbox and circumvent any other restrictions
kk: Құмсалғыштан қашып, кез келген басқа шектеулерді айналып өте алады

note: TRANSLATORS: this is where the packager did not write * a description for the update
en: No update description available.
kk: Жаңартудың сипаттамасы жоқ.

note: FIXME support app == NULL set page title
en: Update Details
kk: Жаңарту ақпараты

en: Requires additional permissions
kk: Қосымша рұқсаттарды талап етеді

note: Translators: Header of the section with other users' opinions about the app.
en: Reviews
kk: Пікірлер

en: No reviews were found for this app.
kk: Бұл қолданба үшін пікірлер табылмады.

en: No Reviews
kk: Пікірлер жоқ

en: Version History
kk: Нұсқа тарихы

en: New in Version %s
kk: Нұсқа %s жаңалықтары

en: Version %s
kk: Нұсқа %s

en: No details for this release
kk: Бұл шығарылым үшін ақпараты жоқ

note: TRANSLATORS: this is a command line option
en: Start up mode: either ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ or ‘overview’
kk: Іске қосылу режимі келесіден біреу: ‘updates’, ‘updated’, ‘installed’ не ‘overview’

en: MODE
kk: РЕЖИМІ

en: Search for applications
kk: Қолданбаларды іздеу

en: SEARCH
kk: ІЗДЕУ

en: Show application details (using application ID)
kk: Қолданба ақпаратын көрсету (қолданба ID-ін қолданып)

en: Show application details (using package name)
kk: Қолданба ақпаратын көрсету (десте атын қолданып)

en: PKGNAME
kk: ДЕСТЕ_АТЫ

en: Install the application (using application ID)
kk: Қолданбаны орнату (қолданба ID-ін қолданып)

en: Uninstall the application (using application ID)
kk: Қолданбаны өшіру (қолданба ID-ін қолданып)

en: Open a local package file
kk: Жергілікті десте файлын ашу

en: FILENAME
kk: ФАЙЛ_АТЫ

en: The kind of interaction expected for this action: either ‘none’, ‘notify’, or ‘full’
kk: Бұл әрекет үшін күтілетін өзара іс-қимыл түрі: "none", "notify" немесе "full"

en: INTERACTION
kk: ӘРЕКЕТТЕСУ

en: Show a local metainfo or appdata file
kk: Жергілікті метаақпаратты немесе appdata файлын көрсету

en: Installs any pending updates in the background
kk: Кезекте тұрған әрбір жаңартуды фонда орнату

en: Show preferences
kk: Баптауларды көрсету

en: Quit the running instance
kk: Орындалып тұрған нұсқаның жұмысын аяқтау

en: Prefer local file sources to AppStream
kk: AppStream орнына жергілікті файлдағы қайнар көздерін қалау

en: Show version number
kk: Нұсқа ақпаратын шығару

en: Copyright © 2016–2023 GNOME Software contributors
kk: Copyright © 2016–2023 GNOME Software үлесін қосушылар

note: TRANSLATORS: this is the title of the about window TRANSLATORS: this is the menu item that opens the about window
en: About Software
kk: Осы туралы

note: TRANSLATORS: well, we seem to think so, anyway
en: A nice way to manage the software on your system.
kk: Жүйеңізде БҚ-ны басқарудың ыңғайлы жолы.

note: TRANSLATORS: we tried to show an app that did not exist
en: Sorry! There are no details for that application.
kk: Кешіріңіз! Бұл қолданба үшін ақпараты жоқ.

note: Translators: The disk usage of an app when installed. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Installed Size
kk: Орнатылған өлшемі

en: Includes %s of data and %s of cache
kk: Соның ішінде деректер %s және кэш %s

en: Includes %s of data
kk: Соның ішінде деректер %s

en: Includes %s of cache
kk: Соның ішінде кэш %s

en: Cache and data usage unknown
kk: Кэш және деректерді пайдалану белгісіз

note: Translators: The download size of an app. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Download Size
kk: Жүктеп алынатын өлшемі

en: Needs no additional system downloads
kk: Қосымша жүйе жүктеулері қажет емес

en: Needs an unknown size of additional system downloads
kk: Қосымша жүйе жүктеулерінің белгісіз өлшемі қажет

note: Translators: The placeholder is for a size string, * such as ‘150 MB’ or ‘1.5 GB’.
en: Needs %s of additional system downloads
kk: Қосымша жүйе жүктеулерінің %s қажет

note: Translators: Displayed if the download or installed size of * an app could not be determined. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Size is unknown
kk: Өлшемі белгісіз

note: Translators: This indicates an app requires no permissions to run. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: No permissions
kk: Рұқсаттар жоқ

note: Translators: This indicates an app uses the network. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Has network access
kk: Желіге қатынау құқығы бар

note: Translators: This indicates an app uses D-Bus system services. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Uses system services
kk: Жүйелік қызметтерді пайдаланады

note: Translators: This indicates an app uses D-Bus session services. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Uses session services
kk: Пайдаланушы сессия қызметтері

note: Translators: This indicates an app can access arbitrary hardware devices. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access hardware devices
kk: Аппараттық құрылғыларға қатынай алады

note: Translators: This indicates an app can access system devices such as /dev/shm. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access system devices
kk: Жүйелік файлдарына қатынай алады

note: Translators: This indicates an app can read/write to the user’s home or the entire filesystem. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can read/write all your data
kk: Барлық деректеріңізді оқи/жаза алады

note: Translators: This indicates an app can read (but not write) from the user’s home or the entire filesystem. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can read all your data
kk: Барлық деректеріңізді оқи алады

note: Translators: This indicates an app can read/write to the user’s Downloads directory. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can read/write your downloads
kk: Жүктемелеріңізді оқи/жаза алады

note: Translators: This indicates an app can read (but not write) from the user’s Downloads directory. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can read your downloads
kk: Жүктемелеріңізді оқи алады

note: Translators: This indicates an app can access data in the system unknown to the Software. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access some specific files
kk: Кейбір файлдарға қатынай алады

note: Translators: This indicates an app can access or change user settings. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can access and change user settings
kk: Пайдаланушы баптауларына қатынай және өзгерте алады

note: Translators: This indicates an app uses the X11 windowing system. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Uses a legacy windowing system
kk: Ескі терезелер жүйесін пайдаланады

note: Translators: This indicates an app can escape its sandbox. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Can acquire arbitrary permissions
kk: Еркін рұқсаттарды ала алады

note: Translators: This indicates an app was written and released by a developer who has been verified. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Software developer is verified
kk: Бағдарламалық қамтама әзірлеуші тексерілді

note: Translators: This indicates that an app has been packaged * by the user’s distribution and is probably safe. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Reviewed by OS distributor
kk: ОЖ таратушысы тексерген

note: Translators: This indicates that an app has been packaged * by the user’s distribution and is probably safe. * It’s used in a context tile, so should be short. * The '%s' is replaced by the distribution name. Translators: The '%s' is replaced by the distribution name.
en: Reviewed by %s
kk: %s тексерген

note: Translators: This indicates that an app has been packaged * by someone other than the user’s distribution, so might not be safe. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Provided by a third party
kk: Үшінші тарап ұсынған

note: Translators: This indicates an app or its runtime reached its end of life. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Software no longer supported
kk: Бағдарламалық қамтамаға енді қолдау жоқ

note: Translators: This indicates an app’s source code is freely available, so can be audited for security. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Auditable code
kk: Тексерілетін код

note: Translators: This indicates an app does not specify which license it's developed under. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Unknown license
kk: Белгісіз лицензия

note: Translators: This indicates an app is not licensed under a free software license. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Proprietary code
kk: Проприетарлы код

note: Translators: This indicates an app is not licensed under a free software license. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Special license
kk: Арнайы лицензия

note: Translators: The app is considered privileged, aka provided by the distribution. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Privileged
kk: Привилегияланған

note: Translators: The app is considered safe to install and run. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Safe
kk: Қауіпсіз

note: Translators: The app is considered probably safe to install and run. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Probably Safe
kk: Қауіпсіз сияқты

note: Translators: The app is considered potentially unsafe to install and run. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Potentially Unsafe
kk: Ықтимал қауіпсіз

note: Translators: The app is considered unsafe to install and run. * This is displayed in a context tile, so the string should be short.
en: Unsafe
kk: Қауіпсіз емес

en: Mobile Only
kk: Тек мобильді

en: Only works on a small screen
kk: Тек кішкентай экранда жұмыс істейді

en: Desktop Only
kk: Тек жұмыс үстелі

en: Only works on a large screen
kk: Тек үлкен экранда жұмыс істейді

en: Screen Size Mismatch
kk: Экран өлшемінің сәйкес келмеуі

en: Doesn’t support your current screen size
kk: Ағымдағы экран өлшеміңізді қолдамайды

en: Requires a touchscreen
kk: Сенсорлы экран қажет

en: Requires a keyboard
kk: Пернетақтаны қажет етеді

en: Requires a mouse
kk: Тышқанды қажет етеді

en: Gamepad Needed
kk: Джойстик керек

en: Requires a gamepad to play
kk: Ойнау үшін джойстик керек

note: Translators: This is used in a context tile to indicate that * an app works on phones, tablets *and* desktops. It should be * short and in title case.
en: Adaptive
kk: Адаптивті

en: Works on phones, tablets and desktops
kk: Телефондар, планшеттер және жұмыс үстелдерінде жұмыс істейді

en: Probably requires a keyboard or mouse
kk: Пернетақта немесе тышқанды қажет етуі мүмкін

en: Works on desktops and laptops
kk: Жұмыс үстелдер мен ноутбуктерде жұмыс істейді

note: Translators: This indicates that the content rating for an * app says it can be used by all ages of people, as it contains * no objectionable content.
en: Contains no age-inappropriate content
kk: Жасына сәйкес келмейтін мазмұн жоқ

en: No age rating information available
kk: Жас рейтингі туралы ақпарат жоқ

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * allows the app to be easily installed
en: Visit Website
kk: Веб-сайтын шолу

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * allows the app to be easily installed. * The ellipsis indicates that further steps are required
en: Install…
kk: Орнату…

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * allows to cancel a queued install of the app
en: Cancel
kk: Бас тарту

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * allows the app to be easily installed
en: Install
kk: Орнату

note: TRANSLATORS: this is a button in the updates panel
en: Download
kk: Жүктеп алу

note: TRANSLATORS: this is a button in the updates panel * that allows the app to be easily updated live
en: Update
kk: Жаңарту

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * allows the app to be easily removed
en: Uninstall…
kk: Өшіру…

note: TRANSLATORS: this is a button next to the search results that * shows the status of an app being erased
en: Uninstalling
kk: Өшірілуде

note: TRANSLATORS: during the update the device * will restart into a special update-only mode
en: Device cannot be used during update.
kk: Құрылғыны жаңарту кезінде қолдану мүмкін емес.

note: TRANSLATORS: this refers to where the app came from
en: Source: %s
kk: Қайнар көзі: %s

note: Translators: A message to indicate that an app has been renamed. The placeholder is the old human-readable name.
en: Renamed from %s
kk: Бұрынғы %s атынан аты ауыстырылды

note: Replace user-provided non-localized string with a localized text
en: Stopped Receiving Updates
kk: Жаңартуларды алу тоқтатылды

en: Critical Update
kk: Критикалық жаңарту

en: Critical update
kk: Критикалық жаңарту

[ctx: Single app]
en: Installed
kk: Орнатылған

note: Translators: The placeholder is an app name
en: Help Translate %s
kk: %s аударуға көмектесу

en: Translations
kk: Аудармалар

en: _Translation Website
kk: _Аудармалар веб-сайты

en: Login Required
kk: Жүйеге кіру қажет

note: TRANSLATORS: button text
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Login
kk: _Логин

note: Translators: Placeholder text for a login entry. Translators: It's an origin scope, 'User' or 'System' installation
en: User
kk: Пайдаланушы

note: Translators: Placeholder text for a login entry.
en: Password
kk: Пароль

note: TRANSLATORS: this is where all apps that don't * fit in other groups are put
en: Other
kk: Басқа

[ctx: Category]
note: TRANSLATORS: this is a subcategory matching all the * different apps in the parent category, e.g. "Games"
en: All
kk: Барлығы

note: TRANSLATORS: this is a subcategory of featured apps
en: Featured
kk: Ұсынылатын

note: Heading for featured apps on a category page Translators: This is a heading for software which has been featured ('picked') by the distribution.
en: Editor’s Choice
kk: Редактор таңдауы

note: Heading for recently updated apps on a category page Translators: This is a heading for software which has been recently released upstream.
en: New & Updated
kk: Жаңа және жаңартылған

note: Heading for web apps on a category page
en: Picks from the Web
kk: Интернеттен таңдалғандар

note: Heading for the rest of the apps on a category page
en: Other Software
kk: Басқа бағд. қамтама

note: TRANSLATORS: the user isn't reading the question
en: Please enter a number from 1 to %u:
kk: 1 және %u арасындағы санды енгізіңіз:

note: TRANSLATORS: asking the user to choose an app from a list
en: Choose an app:
kk: Қолданбаны таңдаңыз:

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: 3D Graphics
kk: 3D графикасы

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Photography
kk: Фотография

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Scanning
kk: Сканерлеу

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Vector Graphics
kk: Векторлық графика

[ctx: Menu of Graphics & Photography]
en: Viewers
kk: Қарау қолданбалары

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Audio Creation & Editing
kk: Аудионы жасау және түзету

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Music Players
kk: Музыкалық плеерлер

[ctx: Menu of Productivity]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Productivity]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Productivity]
en: Calendar
kk: Күнтізбе

[ctx: Menu of Productivity]
en: Database
kk: Дерекқор

[ctx: Menu of Productivity]
en: Finance
kk: Қаржы

[ctx: Menu of Productivity]
en: Word Processor
kk: Мәтіндік процессор

[ctx: Menu of Utilities]
en: Text Editors
kk: Мәтін түзетушілері

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Web Browsers
kk: Веб браузерлері

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Audio & Video]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Games]
en: Action
kk: Әрекет

[ctx: Menu of Games]
en: Adventure
kk: Саяхат

[ctx: Menu of Games]
en: Arcade
kk: Аркадалар

[ctx: Menu of Games]
en: Blocks
kk: Блоктар

[ctx: Menu of Games]
en: Board
kk: Тақталы

[ctx: Menu of Games]
en: Card
kk: Карта ойындары

[ctx: Menu of Games]
en: Emulators
kk: Эмуляторлар

[ctx: Menu of Games]
en: Kids
kk: Балалар үшін

[ctx: Menu of Games]
en: Logic
kk: Логикалық

[ctx: Menu of Games]
en: Role Playing
kk: Рольмен ойнау

[ctx: Menu of Games]
en: Sports
kk: Спорт

[ctx: Menu of Games]
en: Strategy
kk: Стратегиялық

[ctx: Menu of Communication & News]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Communication & News]
en: Chat
kk: Чат

[ctx: Menu of Education & Science]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Artificial Intelligence
kk: Жасанды интеллект

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Astronomy
kk: Астрономия

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Chemistry
kk: Химия

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Languages
kk: Тілдер

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Math
kk: Математика

[ctx: Menu of Communication & News]
en: News
kk: Жаңалықтар

[ctx: Menu of Education & Science]
en: Robotics
kk: Робототехника

[ctx: Menu of Art]
en: Art
kk: Өнер

[ctx: Menu of Reference]
en: Biography
kk: Өмірбаян

[ctx: Menu of Reference]
en: Comics
kk: Комикстер

[ctx: Menu of Reference]
en: Fiction
kk: Фантастика

[ctx: Menu of Reference]
en: Health
kk: Деңсаулық

[ctx: Menu of Reference]
en: History
kk: Тарих

[ctx: Menu of Reference]
en: Lifestyle
kk: Өмір стилі

[ctx: Menu of Reference]
en: Politics
kk: Саясат

[ctx: Menu of Reference]
en: Sports
kk: Спорт

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: All
kk: Барлығы

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Featured
kk: Ұсынылатын

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: Debuggers
kk: Жөндеушілер

[ctx: Menu of Developer Tools]
en: IDEs
kk: Өндіру орталары

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Codecs
kk: Кодектер

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Hardware Drivers
kk: Құрылғылық драйверлер

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Fonts
kk: Қаріптер

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Input Sources
kk: Кіріс қайнар көздері

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Language Packs
kk: Тілдік дестелер

[ctx: Menu of Add-ons]
en: Localization
kk: Локализация

note: Translators: this is a menu category
en: Create
kk: Жасау

note: Translators: this is a menu category
en: Work
kk: Жұмыс

note: Translators: this is a menu category
en: Play
kk: Ойнау

note: Translators: this is a menu category
en: Socialize
kk: Әлеуметтендіру

note: Translators: this is a menu category
en: Learn
kk: Үйрену

note: Translators: this is a menu category
en: Develop
kk: Өндіру

note: Translators: this is a menu category
en: Codecs
kk: Кодектер

note: Translators: this is a menu category
en: Hardware Drivers
kk: Құрылғылық драйверлер

note: Translators: this is a menu category
en: Fonts
kk: Қаріптер

note: Translators: this is a menu category
en: Input Sources
kk: Кіріс қайнар көздері

note: Translators: this is a menu category
en: Language Packs
kk: Тілдік дестелер

note: Translators: this is a menu category
en: Localization
kk: Локализация

note: TRANSLATORS: this is the summary of a notification that an app * has been successfully installed TRANSLATORS: this is the summary of a notification that a component
en: %s is now installed
kk: %s енді орнатылған

note: TRANSLATORS: an app has been installed, but * needs a reboot to complete the installation
en: A restart is required for the changes to take effect.
kk: Өзгерістер іске асуы үшін жүйені қайта қосу керек.

note: TRANSLATORS: this is the body of a notification that an app * has been successfully installed
en: App is ready to be used.
kk: Қолданба қолданылуға дайын.

note: TRANSLATORS: this is the summary of a notification that OS updates * have been successfully installed
en: System updates are now installed
kk: Жүйе жаңартулары орнатылды

note: TRANSLATORS: this is the body of a notification that OS updates * have been successfully installed
en: Recently installed updates are available to review
kk: Жуырда орнатылған жаңартулар бағалау үшін қолжетімді

note: TRANSLATORS: button text
en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Launch
kk: Жөнелту

note: TRANSLATORS: window title
en: Install Software?
kk: БҚ орнату керек пе?

note: TRANSLATORS: window title
en: Install Third-Party Software?
kk: Үшінші жақты БҚ орнату керек пе?

note: TRANSLATORS: window title
en: Enable Software Repository?
kk: БҚ көзін іске қосу керек пе?

note: TRANSLATORS: window title
en: Enable Third-Party Software Repository?
kk: Үшінші жақты БҚ көзін іске қосу керек пе?

note: TRANSLATORS: the replacements are as follows: * 1. App name, e.g. "Firefox" * 2. Software repository name, e.g. fedora-optional
en: %s is not <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">free and open source software</a>, and is provided by “%s”.
kk: %s <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Free_and_open-source_software">еркін және ашық БҚ</a> емес болып табылады, және оны “%s” ұсынады.

note: TRANSLATORS: the replacements are as follows: * 1. App name, e.g. "Firefox" * 2. Software repository name, e.g. fedora-optional
en: %s is provided by “%s”.
kk: %s дестесін “%s” ұсынады.

en: This software repository must be enabled to continue installation.
kk: Орнатуды жалғастыру үшін бұл БҚ көзі іске қосылған болуы тиіс.

note: TRANSLATORS: Laws are geographical, urgh...
en: It may be illegal to install or use %s in some countries.
kk: %s кейбір елдерде орнату немесе қолдану заңсыз болуы мүмкін.

note: TRANSLATORS: Laws are geographical, urgh...
en: It may be illegal to install or use this codec in some countries.
kk: Бұл кодекті кейбір елдерде орнату немесе қолдану заңсыз болуы мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is button text to not ask about non-free content again
en: Don’t _Warn Again
kk: Келесіде ескерт_пеу

note: TRANSLATORS: button text
en: Enable and _Install
kk: Іске қосу және _орнату

note: TRANSLATORS: these are show_detailed_error messages from the * package manager no mortal is supposed to understand, * but google might know what they mean
en: Detailed errors from the package manager follow:
kk: Дестелер басқарушысы ұсынған толығырақ ақпараты бар қателер:

en: Details
kk: Ақпараты

note: TRANSLATORS: button text
en: _Close
kk: Жа_бу

note: Translators: an accept button label, in a Cancel/Accept dialog
en: _Accept
kk: Қ_абылдау

note: TRANSLATORS: we've just live-updated some apps
en: An update has been installed | Updates have been installed
kk[0]: Жаңартулар орнатылды

note: TRANSLATORS: we've just removed some apps
en: An app has been removed | Apps have been removed
kk[0]: Қолданба(лар) өшірілді

note: TRANSLATORS: the new apps will not be run until we restart
en: A restart is required for it to take effect. | A restart is required for them to take effect.
kk[0]: Олар іске асуы үшін жүйені қайта қосу керек.

note: TRANSLATORS: button text
en: Not Now
kk: Қазір емес

note: TRANSLATORS: something happened less than 5 minutes ago
en: Just now
kk: Жаңа ғана

en: %d minute ago | %d minutes ago
kk[0]: %d минут бұрын

en: %d hour ago | %d hours ago
kk[0]: %d сағат бұрын

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: %d week ago | %d weeks ago
kk[0]: %d апта бұрын

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын

en: %d year ago | %d years ago
kk[0]: %d жыл бұрын

note: TRANSLATORS: this is a what we use in notifications if the app's name is unknown
en: An app
kk: Қолданба

note: TRANSLATORS: this is a notification displayed when an app needs additional MIME types.
en: %s is requesting additional file format support.
kk: %s қосымша файл пішімдерін қолдауды талап етеді.

note: TRANSLATORS: notification title
en: Additional MIME Types Required
kk: Қосымша MIME түрлері керек

note: TRANSLATORS: this is a notification displayed when an app needs additional fonts.
en: %s is requesting additional fonts.
kk: %s қосымша қаріптерді талап етеді.

note: TRANSLATORS: notification title
en: Additional Fonts Required
kk: Қосымша қаріптер керек

note: TRANSLATORS: this is a notification displayed when an app needs additional codecs.
en: %s is requesting additional multimedia codecs.
kk: %s қосымша мультимедиа кодектерін талап етеді.

note: TRANSLATORS: notification title
en: Additional Multimedia Codecs Required
kk: Қосымша мультимедиа кодектері керек

note: TRANSLATORS: this is a notification displayed when an app needs additional printer drivers.
en: %s is requesting additional printer drivers.
kk: %s қосымша принтер драйверлерін талап етеді.

note: TRANSLATORS: notification title
en: Additional Printer Drivers Required
kk: Қосымша принтер драйверлері керек

note: TRANSLATORS: this is a notification displayed when an app wants to install additional packages.
en: %s is requesting additional packages.
kk: %s қосымша дестелерді талап етеді.

note: TRANSLATORS: notification title
en: Additional Packages Required
kk: Қосымша дестелер керек

note: TRANSLATORS: this is a button that launches gnome-software
en: Find in Software
kk: Software ішінен табу

en: _Show More
kk: _Көбірек көрсету

en: _Show Less
kk: Азырақ көр_сету

en: Removing…
kk: Өшірілуде…

en: Requires restart to finish install
kk: Орнатуды аяқтау үшін қайта іске қосу қажет

en: Requires restart to finish remove
kk: Өшіруді аяқтау үшін қайта іске қосу қажет

note: TRANSLATORS: This is a label on top of the app's progress * bar to inform the user that the app should be installed soon
en: Pending installation…
kk: Орнату кезекте тұр…

note: TRANSLATORS: This is a label on top of the app's progress * bar to inform the user that the app should be updated soon
en: Pending update…
kk: Жаңарту кезекте…

note: Translators: This string is shown when downloading an app before install.
en: Downloading…
kk: Жүктеп алынуда…

note: Translators: This string is shown when preparing to download and install an app.
en: Preparing…
kk: Дайындау…

note: Translators: This string is shown when uninstalling an app.
en: Uninstalling…
kk: Өшірілуде…

note: Translators: the "%s" is replaced with an app name
en: %s is not installed, but it still has data present.
kk: %s орнатылмаған, бірақ сонда да оның деректері бар болып тұр.

en: _Restart
kk: Қа_йта қосу

note: TRANSLATORS: this is a button that allows the apps to * be installed. * The ellipsis indicates that further steps are required, * e.g. enabling software repositories or the like
en: _Install…
kk: Ор_нату…

note: Translators: %s is the user-visible app name
en: %s will appear in US English
kk: %s АҚШ ағылшын тілінде көрсетіледі

en: This app will appear in US English
kk: Бұл қолданба АҚШ ағылшын тілінде көрсетіледі

en: This software will appear in US English
kk: Бұл бағдарламалық қамтама АҚШ ағылшын тілінде көрсетіледі

en: Help _Translate
kk: _Аударуға көмектесу

note: Translators: the '%s' is replaced with a developer name or a project group
en: Other Apps by %s
kk: %s ұсынған басқа қолданбалар

note: TRANSLATORS: we need a remote server to process
en: You need internet access to write a review
kk: Пікірді қалдыру үшін интернетпен байланыс керек

en: This app is already provided by your distribution and should not be replaced.
kk: Бұл қолданба сіздің дистрибутивіңізбен ұсынылып тұр, оны алмастырмау керек.

en: This app doesn’t provide any links to a website, code repository or issue tracker.
kk: Бұл қолданба веб-сайтқа, код қоймасына немесе шығарылым трекеріне ешқандай сілтемені ұсынбайды.

en: This software is already provided by your distribution and should not be replaced.
kk: Бұл БҚ сіздің дистрибутивіңізбен ұсынылып тұр, оны алмастырмау керек.

en: This software doesn’t provide any links to a website, code repository or issue tracker.
kk: Бұл бағдарламалық қамтама веб-сайтқа, код қоймасына немесе шығарылым трекеріне ешқандай сілтемені ұсынбайды.

en: Unable to find “%s”
kk: "%s" табу мүмкін емес

en: Failed to submit review for “%s”: %s
kk: "%s" үшін пікірді қалдыру сәтсіз аяқталды: "%s"

en: Details page
kk: Көбірек ақпарат парағы

en: Loading App Details
kk: Қолданба ақпараты жүктелуде

en: Verified
kk: Тексерілді

note: TRANSLATORS: A label for a button to execute the selected app.
en: _Open
kk: _Ашу

en: _Update
kk: Жаңар_ту

note: TRANSLATORS: button text in the header when an app can be erased
en: Uninstall
kk: Өшіру

en: Add-ons
kk: Қосымшалар

en: This app can only be used when there is an active internet connection.
kk: Бұл қолданбаны тек Интернетпен белсенді байланыс болған кезде ғана қолдануға болады.

en: Software Repository Included
kk: БҚ қайнар көзі қоса берілді

en: This app includes a software repository which provides updates, as well as access to other software.
kk: Бұл қолданбада жаңартуларды және басқа да БҚ-қа қатынауды ұсынатын БҚ репозиторийі бар.

en: No Software Repository Included
kk: Ешбір БҚ қайнар көзі қоса берілмеді

en: This app does not include a software repository. It will not be updated with new versions.
kk: Бұл қолданбада БҚ репозиторийі жоқ. Ол жаңа нұсқаларға жаңартылмайтын болады.

note: Translators: a repository file used for installing software has been discovered.
en: Software Repository Identified
kk: БҚ қайнар көзі анықталды

en: Adding this software repository will give you access to additional software and upgrades.
kk: Бұл БҚ репозиторийін қосу сізге қосымша БҚ және жаңартуларға қол жеткізеді.

en: Only use software repositories that you trust.
kk: Тек сенімді БҚ қайнар көздерін қолданыңыз.

en: Clear app data
kk: Қолданба деректерін тазарту

en: D_elete Data
kk: Деректерді ө_шіру

en: No Metadata
kk: Метадеректер жоқ

en: Project _Website
kk: Жобаның _веб-сайты

en: _Donate
kk: Ақ_шалай көмектесу

en: Contribute _Translations
kk: _Аудармалармен үлес қосу

en: _Report an Issue
kk: Мәселені хаба_рлау

en: _Help
kk: _Көмек

[ctx: verb]
note: Translators: This is a verb, used on a button to ‘contact the developer’
en: _Contact
kk: Байланы_су

note: Translators: Button opening a dialog where the users can write and publish their opinions about the apps.
en: Write R_eview
kk: Пі_кір қалдыру

note: Translators: Button opening a dialog showing all reviews for an app.
en: All Reviews
kk: Барлық пікірлер

note: TRANSLATORS: status text when downloading
en: Downloading extra metadata files…
kk: Қосымша метадеректер файлдарын жүктеп алу…

note: TRANSLATORS: separator for a list of items
en:  and
kk:  және

note: TRANSLATORS: App window title for fonts installation. %s will be replaced by name of the script we're searching for.
en: Available fonts for the %s script | Available fonts for the %s scripts
kk[0]: %s жазуы үшін қолжетерлік қаріптер

note: TRANSLATORS: App window title for codec installation. %s will be replaced by actual codec name(s)
en: Available software for %s | Available software for %s
kk[0]: %s үшін қолжетерлік БҚ

en: Requested software not found
kk: Сұралған БҚ табылмады

en: Failed to find requested software
kk: Сұралған БҚ табу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: This string is used for codecs that weren't found
en: %s not found
kk: %s табылмады

note: TRANSLATORS: hyperlink title
en: on the website
kk: вебсайттан

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No apps are available that provide the file %s.
kk: %s файлын ұсынатын бірде-бір қолданба жоқ.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get missing apps might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және жетіспейтін қолданбаларды орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No apps are available for %s support.
kk: %s қолдауы үшін бірде-бір қолданба жоқ.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: %s is not available.
kk: %s қолжетерсіз.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get an app that can support this format might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және бұл пішімді қолдай алатын қолданбаны орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No fonts are available for the %s script support.
kk: %s жазудың қолдауы үшін бірде-бір қаріп жоқ.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get additional fonts might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және қосымша қаріптерді орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No addon codecs are available for the %s format.
kk: %s пішімі үшін бірде-бір аддон кодектері жоқ.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get a codec that can play this format might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және бұл пішімді ойната алатын кодекті орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No Plasma resources are available for %s support.
kk: %s қолдауы үшін бірде-бір Plasma ресурсы жоқ.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get additional Plasma resources might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және қосымша Plasma ресурстарын орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: this is when we know about an app or * addon, but it can't be listed for some reason
en: No printer drivers are available for %s.
kk: %s үшін принтер драйверлері жоқ.

note: TRANSLATORS: first %s is the codec name, and second %s is a * hyperlink with the "on the website" text
en: Information about %s, as well as options for how to get a driver that supports this printer might be found %s.
kk: %s туралы ақпаратты және бұл принтерді қолдайтын драйверді орнату жолы жөнінде %s білуге болады.

note: TRANSLATORS: hyperlink title
en: the documentation
kk: құжаттама

note: TRANSLATORS: no codecs were found. The first %s will be replaced by actual codec name(s), the second %s is the app name, which requested the codecs, the third %s is a link titled "the documentation"
en: Unable to find the %s requested by %s. Please see %s for more information. | Unable to find the %s requested by %s. Please see %s for more information.
kk[0]: %s сұраған %s табу мүмкін емес. Көбірек білу үшін, %s қараңыз.

note: TRANSLATORS: no codecs were found. First %s will be replaced by actual codec name(s), second %s is a link titled "the documentation"
en: Unable to find the %s you were searching for. Please see %s for more information. | Unable to find the %s you were searching for. Please see %s for more information.
kk[0]: Сіз іздеген %s табу мүмкін емес. Көбірек білу үшін, %s қараңыз.

en: Failed to find any search results: %s
kk: Іздеу нәтижелері табылмады: %s

en: %s file format
kk: %s файл пішімі

en: Install _All
kk: Барлығын ор_нату

en: Unable to Find Requested Software
kk: Сұралған БҚ табу мүмкін емес

en: Codecs page
kk: Кодектер беті

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Featured Apps List
kk: Ұсынылатын қолданбалар тізімі

en: Desktop Support
kk: Жұмыс үстел қолдауы

en: Supports being used on a large screen
kk: Үлкен экранда қолданылатынын қолдайды

en: Desktop Support Unknown
kk: Жұмыс үстеліне қолдау көрсету белгісіз

en: Not enough information to know if large screens are supported
kk: Үлкен экрандарға қолдау көрсетіліп жатқанын білу үшін ақпарат жеткіліксіз

en: Requires a large screen
kk: Үлкен экранды қажет етеді

en: Desktop Not Supported
kk: Жұмыс үстеліне қолдау әлі көрсетілмейді

en: Cannot be used on a large screen
kk: Үлкен экранда пайдалану мүмкін емес

en: Mobile Support
kk: Мобильді қолдауы

en: Supports being used on a small screen
kk: Кішкентай экранда қолданылатынын қолдайды

en: Mobile Support Unknown
kk: Мобильді қолдау белгісіз

en: Not enough information to know if small screens are supported
kk: Кішкентай экрандарға қолдау көрсетіліп жатқанын білу үшін ақпарат жеткіліксіз

en: Requires a small screen
kk: Кішкентай экранды қажет етеді

en: Mobile Not Supported
kk: Мобильді қолдау жоқ

en: Cannot be used on a small screen
kk: Кішкентай экранда пайдалану мүмкін емес

en: Keyboard Support
kk: Пернетақта қолдауы

en: Keyboard Support Unknown
kk: Пернетақтаны қолдау белгісіз

en: Not enough information to know if keyboards are supported
kk: Пернетақталарға қолдау көрсетілгенін білу үшін ақпарат жеткіліксіз

en: Keyboard Required
kk: Пернетақта керек

en: Supports keyboards
kk: Пернетақталарды қолдайды

en: Keyboard Not Supported
kk: Пернетақтаға қолдау жоқ

en: Cannot be used with a keyboard
kk: Пернетақтамен пайдалану мүмкін емес

en: Mouse Support
kk: Тышқан қолдауы

en: Requires a mouse or pointing device
kk: Тышқан немесе нұсқағыш құрылғыны қажет етеді

en: Mouse Support Unknown
kk: Тышқанды қолдау белгісіз

en: Not enough information to know if mice or pointing devices are supported
kk: Тышқан немесе көрсету құрылғыларының қолдауы бар-жоқ екенін білу үшін ақпарат жеткіліксіз

en: Mouse Required
kk: Тышқан керек

en: Supports mice and pointing devices
kk: Тышқандар мен көрсету құрылғыларын қолдайды

en: Mouse Not Supported
kk: Тышқанға қолдау жоқ

en: Cannot be used with a mouse or pointing device
kk: Тышқан немесе нұсқағыш құрылғыны пайдалану мүмкін емес

en: Touchscreen Support
kk: Сенсорлы экран қолдауы

en: Touchscreen Support Unknown
kk: Сенсорлы экран қолдауы белгісіз

en: Not enough information to know if touchscreens are supported
kk: Сенсорлы экрандардың қолдауы бар-жоғын білу үшін ақпарат жеткіліксіз

en: Touchscreen Required
kk: Сенсорлы экран керек

en: Supports touchscreens
kk: Сенсорлы экрандарды қолдайды

en: Touchscreen Not Supported
kk: Сенсорлы экрандарға қолдау жоқ

en: Cannot be used with a touchscreen
kk: Сенсорлы экранмен пайдалану мүмкін емес

en: Gamepad Required
kk: Джойстик керек

en: Requires a gamepad
kk: Ойнау үшін джойстик керек

en: Gamepad Support
kk: Джойстик қолдауы

en: Supports gamepads
kk: Джойстиктерді қолдайды

note: Translators: It’s unknown whether this app is supported on * the current hardware. The placeholder is the app name.
en: %s probably works on this device
kk: %s осы құрылғыда жұмыс істейтін сияқты

note: Translators: The app will work on the current hardware. * The placeholder is the app name.
en: %s works on this device
kk: %s осы құрылғыда жұмыс істейді

note: Translators: The app will possbily work on the current hardware. * The placeholder is the app name.
en: %s possibly works on this device
kk: %s осы құрылғыда жұмыс істеуі мүмкін

note: Translators: The app may not work fully on the current hardware. * The placeholder is the app name.
en: %s will not work properly on this device
kk: %s бұл құрылғыда дұрыс жұмыс істемейді

note: Translators: The app will not work properly on the current hardware. * The placeholder is the app name.
en: %s will not work on this device
kk: %s бұл құрылғыда жұмыс істемейді

note: Translators: This is the title of the dialog which contains information about the hardware support/requirements of an app
en: Hardware Support
kk: Құрылғылық қолдау

en: Navigation
kk: Навигация

en: Navigate to Explore Page
kk: Шолу бетіне өту

en: Navigate to Installed Page
kk: Орнатылған бетіне өту

en: Navigate to Updates Page
kk: Жаңартулар бетіне өту

en: Open Preferences
kk: Баптауларды ашу

en: Help
kk: Көмек

[ctx: List of installed apps]
note: Translators: This is in the context of a list of apps which are installed on the system.
en: Installed
kk: Орнатылған

en: Installed page
kk: Орнатылған парағы

en: In Progress
kk: Орындалуда

note: origin_ui on a remote is the repo dialogue section name, * not the remote title
en: Apps
kk: Қолданбалар

en: Web Apps
kk: Веб-қолданбалары

en: System Apps
kk: Жүйелік қолданбалар

en: Community Built
kk: Қауымдастық құрастырған

en: _Get Involved
kk: Қа_тысу

note: Translators: This indicates an app does not specify which license it's developed under.
en: Unknown License
kk: Белгісіз лицензия

en: _Learn More
kk: Көбірек бі_лу

en: This app does not specify what license it is developed under, and may be proprietary. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
kk: Бұл қолданба қай лицензия аясында әзірленгенін көрсетпейді, және де проприетарлы болуы мүмкін. Ол анықтауға қиын болатын жолдармен қауіпсіз емес болуы мүмкін және ол бақылаусыз өзгеруі мүмкін.
    
    Сіз бұл қолданбаға үлес қоса алмауыңыз мүмкін.

en: This software does not specify what license it is developed under, and may be proprietary. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this software.
kk: Бұл бағдарламалық қамтама қай лицензия аясында әзірленгенін көрсетпейді, және де проприетарлы болуы мүмкін. Ол анықтауға қиын болатын жолдармен қауіпсіз емес болуы мүмкін және ол бақылаусыз өзгеруі мүмкін.
    
    Сіз бұл бағдарламалық қамтамаға үлес қоса алмауыңыз мүмкін.

note: Translators: This is used for "License    Proprietary"
en: Proprietary
kk: Проприетарлы

en: This app is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may not be able to contribute to this app.
kk: Бұл қолданба ашық түрде әзірленбеген, сондықтан оның қалай жұмыс істейтінін оның әзірлеушілері ғана біледі. Ол анықтауға қиын болатын жолдармен қауіпсіз емес болуы мүмкін және ол бақылаусыз өзгеруі мүмкін.
    
    Сіз бұл қолданбаға үлес қоса алмауыңыз мүмкін.

en: This software is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may not be able to contribute to this software.
kk: Бұл бағдарламалық қамтама ашық түрде әзірленбеген, сондықтан оның қалай жұмыс істейтінін оның әзірлеушілері ғана біледі. Ол анықтауға қиын болатын жолдармен қауіпсіз емес болуы мүмкін және ол бақылаусыз өзгеруі мүмкін.
    
    Сіз бұл бағдарламалық қамтамаға үлес қоса алмауыңыз мүмкін.

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Special License
kk: Арнайы лицензия

note: Translators: The first placeholder here is a link to information about the license, and the second placeholder here is the name of a software license.
en: This software is developed under the special license <a href="%s">%s</a>.
    
    You may or may not be able to contribute to this software.
kk: Бұл бағдарламалық қамтама арнайы <a href="%s">%s лицензиясы</a> аясында әзірленген.
    
    Сіз бұл бағдарламалық қамтамаға үлес қосуыңыз де, қоса алмауыңыз да мүмкін.

en: Loading page
kk: Бетті жүктеу

en: Starting Up
kk: Іске қосылу

en: Moderate page
kk: Бетті модерациялау

en: There are no reviews to moderate
kk: Модерациялау үшін пікірлер жоқ

en: Unknown source
kk: Белгісіз қайнар көзі

note: Translators: It's like a beta version of the software, a test version
en: Beta
kk: Бета

note: TRANSLATORS: This is the header for package additions during * a system update
en: Additions
kk: Қосылатындар

note: TRANSLATORS: This is the header for package removals during * a system update
en: Removals
kk: Өшірілетіндер

[ctx: Packages to be updated during a system upgrade]
note: TRANSLATORS: This is the header for package updates during * a system update
en: Updates
kk: Жаңартулар

note: TRANSLATORS: This is the header for package downgrades during * a system update
en: Downgrades
kk: Нұсқасы төмендетілетіндер

note: Translators: This is a clickable link on the third party repositories message dialog. It's part of a constructed sentence: "Provides access to additional software from [selected external sources]. Some proprietary software is included."
en: selected external sources
kk: таңдалған сыртқы дереккөздер

note: TRANSLATORS: Heading asking whether to turn third party software repositories on of off.
en: Enable Third Party Software Repositories?
kk: Үшінші жақты БҚ көздерін іске қосу керек пе?

note: TRANSLATORS: button to keep the third party software repositories off
en: _Ignore
kk: Еле_меу

note: TRANSLATORS: button to turn on third party software repositories TRANSLATORS: button to accept the agreement
en: _Enable
kk: Іск_е қосу

en: Available for your operating system
kk: Сіздің операциялық жүйеңіз үшін қолжетімді

note: Translators: the '%s' is replaced with the distribution name, constructing for example: "Available for Fedora Linux"
en: Available for %s
kk: %s үшін қолжетімді

note: Translators: This is the title of the main page of the UI.
en: Explore
kk: Шолу

en: Overview page
kk: Шолу парағы

note: Translators: This is a heading for a section with all available apps.
en: Available Apps
kk: Қолжетімді қолданбалар

note: Translators: This is a heading for a list of categories.
en: Other Categories
kk: Басқа санаттар

en: No App Data Found
kk: Қолданба деректері табылмады

[ctx: Distribution name]
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: TRANSLATORS: button text
en: _OK
kk: _ОК

en: User declined installation
kk: Пайдаланушы орнатудан бас тартты

note: TRANSLATORS: this is a prompt message, and * '%s' is an app summary, e.g. 'GNOME Clocks'
en: Prepare %s
kk: %s дайындау

note: TRANSLATORS: this is a prompt message, and '%s' is an * repository name, e.g. 'GNOME Nightly'
en: Are you sure you want to remove the %s repository?
kk: %s репозиторийін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

note: TRANSLATORS: longer dialog text
en: All apps from %s will be uninstalled, and you will have to re-install the repository to use them again.
kk: %s ішінен барлық қолданбалар өшіріледі, және оларды қолданғыңыз келсе, сізге бұл репозиторийді қайтадан орнату керек болады.

note: TRANSLATORS: this is a prompt message, and '%s' is an * app summary, e.g. 'GNOME Clocks'
en: Uninstall %s?
kk: %s өшіру керек пе?

en: App Settings & Data
kk: Қолданба баптаулары мен деректері

note: Translators: the '%s' is replaced with the app name
en: It will not be possible to use %s after removal.
kk: Өшіруден кейін %s қолдану мүмкін болмайды.

note: Translators: this is part of section about deleting app's data, where the 'keep' means 'keep the data'
en: _Keep
kk: Қа_лдыру

note: Translators: this is part of section about deleting app's data
en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Permanently deletes data to save disk space
kk: Дискідегі орынды сақтау үшін деректерді толығымен өшіреді

note: TRANSLATORS: this is button text to remove the app
en: _Uninstall
kk: Ө_шіру

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Software Updates
kk: Бағд. қамтама жаңартулары

en: _Automatic
kk: _Автоматты түрде

en: Automatic Update _Notifications
kk: Автоматты жаңарту е_скертулері

en: Content Filters
kk: Мазмұн сүзгілері

en: Incompatible Software
kk: Үйлесімсіз БҚ

en: _Upgrade
kk: _Жаңарту

en: Disable Repository?
kk: Репозиторийді сөндіру керек пе?

en: Remove Repository?
kk: Репозиторийді өшіру керек пе?

note: TRANSLATORS: this is button text to disable a repo
en: _Disable
kk: Сөн_діру

note: TRANSLATORS: this is button text to remove a repo
en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Enable New Repositories
kk: Жаңа репозиторийлерді іске қосу

en: Turn on new repositories when they are added.
kk: Жаңа репозиторийлер қосылған кезде оларды іске қосу.

note: TRANSLATORS: this is the clickable * link on the third party repositories info bar
en: more information
kk: қосымша ақпарат

note: TRANSLATORS: this is the third party repositories info bar. The '%s' is replaced with a link consisting a text "more information", which constructs a sentence: "Additional repositories from selected third parties - more information."
en: Additional repositories from selected third parties — %s.
kk: Таңдалған үшінші жақты ұсынушыларынан қосымша БҚ репозиторийлер — %s.

en: Fedora Third Party Repositories
kk: Үшінші жақты Fedora репозиторийлері

note: TRANSLATORS: this is the fallback text we use if we can't figure out the name of the operating system
en: the operating system
kk: операциялық жүйе

en: Software Repositories
kk: БҚ қайнар көздері

en: No Repositories
kk: Репозиторийлер жоқ

note: TRANSLATORS: This string states how many apps have been * installed from a particular repo, and is displayed on a row * describing that repo. The placeholder is the number of apps.
en: %u app installed | %u apps installed
kk[0]: %u қолданба орнатылды

note: TRANSLATORS: This string states how many add-ons have been * installed from a particular repo, and is displayed on a row * describing that repo. The placeholder is the number of add-ons.
en: %u add-on installed | %u add-ons installed
kk[0]: %u қосымша орнатылды

note: TRANSLATORS: This string is used to construct the 'X apps and Y add-ons installed' sentence, stating how many things have been * installed from a particular repo. It’s displayed on a row describing * that repo. The placeholder is the number of apps, and the translated * string will be substituted in
en: %u app | %u apps
kk[0]: %u қолданба

note: TRANSLATORS: This string is used to construct the 'X apps and Y add-ons installed' sentence, stating how many things have been * installed from a particular repo. It’s displayed on a row describing * that repo. The placeholder is the number of add-ons, and the translated * string will be substituted
en: %u add-on | %u add-ons
kk[0]: %u қосымша

note: TRANSLATORS: This string is used to construct the 'X apps and Y add-ons installed' sentence, stating how many things have been * installed from a particular repo. It’s displayed on a row describing * that repo. The first placeholder is the translated string “%u app” or * “%u apps”. The second placeh
en: %s and %s installed | %s and %s installed
kk[0]: %s және %s орнатылды

en: Checking installed software…
kk: Орнатылған БҚ тексеру…

en: Remove
kk: Өшіру

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		A really bad app
en: Hate it
kk: Жек көремін

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		Not a great app
en: Don’t like it
kk: Ұнатпаймын

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		A fairly-good app
en: It’s OK
kk: Жарайды

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		A good app
en: Like it
kk: Ұнатамын

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		A really awesome app
en: Love it
kk: Тамаша

note: TRANSLATORS: lighthearted star rating description; *		No star has been clicked yet
en: Select a Star to Leave a Rating
kk: Рейтингті қалдыру үшін жұлдызшаны таңдаңыз

note: TRANSLATORS: the review can't just be copied and pasted
en: Please take more time writing the review
kk: Пікірді жазу үшін көбірек уақыт жұмсаңыз

note: TRANSLATORS: the review is not acceptable
en: Please choose a star rating
kk: Жұлдызшалы рейтингті таңдаңыз

note: TRANSLATORS: the review is not acceptable
en: The summary is too short
kk: Қорытындысы тым қысқа

note: TRANSLATORS: the review is not acceptable
en: The summary is too long
kk: Қорытындысы тым ұзын

note: TRANSLATORS: the review is not acceptable
en: The description is too short
kk: Сипаттамасы тым қысқа

note: TRANSLATORS: the review is not acceptable
en: The description is too long
kk: Сипаттамасы тым ұзын

note: Translators: Title of the dialog box where the users can write and publish their opinions about the apps.
en: Write a Review
kk: Пікір қалдыру

note: Translators: A button to publish the user's opinion about the app.
en: _Send
kk: _Жіберу

en: Review Summary
kk: Пікір қорытындысы

[ctx: app review]
note: Translators: This is where the users enter their opinions about the apps.
en: Write a short review
kk: Қысқа пікірді қалдыру

en: %u review total | %u reviews total
kk[0]: %u пікір

en: out of 5 stars
kk: 5 жұлдыздың ішінен

[ctx: Reviewer name]
note: TRANSLATORS: this is when a user doesn't specify a name
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: TRANSLATORS: we explain what the action is going to do
en: You can report reviews for abusive, rude, or discriminatory behavior.
kk: Әдепсіз, дөрекілік немесе кемсітушілік пікірлер туралы хабарлауға болады.

note: TRANSLATORS: we ask the user if they really want to do this
en: Once reported, a review will be hidden until it has been checked by an administrator.
kk: Хабарланғаннан кейін пікір әкімші тексергенге дейін жасырылған болады.

note: TRANSLATORS: window title when * reporting a user-submitted review * for moderation
en: Report Review?
kk: Пікірге шағым жазу керек пе?

note: TRANSLATORS: button text when * sending a review for moderation
en: _Report
kk: Шағым жібе_ру

note: Translators: Users can express their opinions about other users' opinions about the apps.
en: Was this review useful to you?
kk: Бұл пікір сізге пайдалы болды ма?

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Report…
kk: Шағым жіберу…

en: Remove…
kk: Өшіру…

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: No Permissions
kk: Рұқсаттар жоқ

en: App is fully sandboxed
kk: Қолданба толығымен құмсалғышта жасайды

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Network Access
kk: Желіге қатынау

en: Can access the internet
kk: Интернетке қатынай алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: No Network Access
kk: Желіге қатынау жоқ

en: Cannot access the internet
kk: Интернетке қатынай алмайды

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Uses System Services
kk: Жүйелік қызметтерді пайдаланады

en: Can request data from system services
kk: Жүйелік қызметтерден деректерді сұрай алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Uses Session Services
kk: Пайдаланушы сессия қызметтері

en: Can request data from session services
kk: Сеанс қызметтерінен деректерді сұрай алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: User Device Access
kk: Пайдаланушы құрылғыларына қатынау

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
kk: Веб-камера немесе ойын контроллері сияқты құрылғыларға қатынай алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: No User Device Access
kk: Пайдаланушы құрылғыларына қатынау мүмкіндік жоқ

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
kk: Веб-камера немесе ойын контроллері сияқты құрылғыларға қатынай алмайды

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Microphone Access
kk: Микрофонға қатынау

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: System Device Access
kk: Жүйелік құрылғыларға қатынау

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Legacy Windowing System
kk: Бұрыңғы терезелер жүйесі

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Arbitrary Permissions
kk: Еркін рұқсаттар

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: User Settings
kk: Пайдаланушы баптаулары

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Full File System Read/Write Access
kk: Файлдық жүйесіне толық оқу/жазу рұқсаты

en: Can read and write all data on the file system
kk: Файл жүйесінде барлық деректерді оқи және жаза алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Home Folder Read/Write Access
kk: Үй бумасына оқу/жазу рұқсаты

en: Can read and write all data in your home directory
kk: Үй бумаңызда барлық деректерді оқи және жаза алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Full File System Read Access
kk: Файлдық жүйесіне толық оқу рұқсаты

en: Can read all data on the file system
kk: Файл жүйесінде барлық деректерді оқи алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Home Folder Read Access
kk: Үй бумасына оқу рұқсаты

en: Can read all data in your home directory
kk: Үй бумаңызда барлық деректерді оқи алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Download Folder Read/Write Access
kk: Жүктемелер бумасына оқу/жазу рұқсаты

en: Can read and write all data in your downloads directory
kk: Жүктемелер бумаңызда барлық деректерді оқи және жаза алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Download Folder Read Access
kk: Жүктемелер бумасына оқу рұқсаты

en: Can read all data in your downloads directory
kk: Жүктемелер бумаңызда барлық деректерді оқи алады

en: Can read and write all data in the directory
kk: Бумадағы барлық деректерді оқи және жаза алады

en: Can read all data in the directory
kk: Бумадағы барлық деректерді оқи алады

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: No File System Access
kk: Файл жүйесіне қатынау жоқ

en: Cannot access the file system at all
kk: Файл жүйесіне мүлдем қатынай алмайды

note: Translators: This indicates an app was written and released by a developer who has been verified. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: App developer is verified
kk: Бағдарламаны әзірлеуші тексерілді

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
kk: Осы бағдарламаны әзірлеуші олардың кім екеніне тексерілді

note: Translators: This indicates an app uses an outdated SDK. * It’s used in a context tile, so should be short.
en: Insecure Dependencies
kk: Қауіпсіз емес тәуелділіктер

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Proprietary Code
kk: Проприетарлы код

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
kk: Бастапқы код ашық емес, сондықтан оны өз бетінше тексеру мүмкін емес және қауіпсіз емес болуы мүмкін

note: Translators: This refers to permissions (for example, from flatpak) which an app requests from the user.
en: Auditable Code
kk: Тексерілетін код

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
kk: Бастапқы код ашық болып табылады және тәуелсіз аудиттен өтуі мүмкін, бұл қолданбаның қауіпсіз болуына көбірек мүмкін етеді

note: Translators: The app is considered privileged, aka provided by the distribution. * The placeholder is the app name.
en: %s is privileged
kk: %s привилегияланған

note: Translators: The app is considered safe to install and run. * The placeholder is the app name.
en: %s is safe
kk: %s қауіпсіз

note: Translators: The app is considered probably safe to install and run. * The placeholder is the app name.
en: %s is probably safe
kk: %s қауiпсiз сияқты

note: Translators: The app is considered potentially unsafe to install and run. * The placeholder is the app name.
en: %s is potentially unsafe
kk: %s қауiпсiз емес болуы мүмкін

note: Translators: The app is considered unsafe to install and run. * The placeholder is the app name.
en: %s is unsafe
kk: %s қауiпсiз еме

[ctx: Unknown license]
note: Translators: This is used for "License    Unknown"
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: This is the title of the dialog which contains information about the permissions of an app
en: Safety
kk: Қауіпсіздік

en: License
kk: Лицензиясы

note: Translators: This is a heading for a row showing the origin/source of an app (such as ‘flathub’).
en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Outdated SDK version
kk: Ескірген SDK нұсқасы

note: Translators: This is the accessible description for a button to go to the previous screenshot in the screenshot carousel.
en: Previous Screenshot
kk: Алдыңғы скриншот

note: Translators: This is the accessible description for a button to go to the next screenshot in the screenshot carousel.
en: Next Screenshot
kk: Келесі скриншот

note: Translators: Shortened form of “no screenshots available” when showing an app’s details.
en: No Screenshots
kk: Скриншоттар жоқ

note: TRANSLATORS: this is when we try to download a screenshot and * we get back 404
en: Screenshot not found
kk: Скриншот табылмады

note: TRANSLATORS: possibly image file corrupt or not an image
en: Failed to load image
kk: Бейнені жүктеу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: this is when we request a screenshot size that * the generator did not create or the parser did not add
en: Screenshot size not found
kk: Скриншот өлшемі табылмады

note: TRANSLATORS: this is when we try create the cache directory * but we were out of space or permission was denied
en: Could not create cache
kk: Кэшті жасау мүмкін емес

note: TRANSLATORS: this is when we try to download a screenshot * that was not a valid URL
en: Screenshot not valid
kk: Скриншот жарамсыз

note: TRANSLATORS: this is when networking is not available
en: Screenshot not available
kk: Скриншот қолжетерсіз

en: Screenshot
kk: Скриншот

note: TRANSLATORS: this is when there are too many search results * to show in in the search page
en: %u more match | %u more matches
kk[0]: тағы %u сәйкестік

en: Search page
kk: Іздеу парағы

en: Search for Apps
kk: Қолданбаларды іздеу

en: No App Found
kk: Қолданбалар табылмады

note: TRANSLATORS: this is part of the in-app notification, * where the %s is the truncated hostname, e.g. * 'alt.fedoraproject.org' * where the %s is the origin id, e.g. 'fedora' * where the %s is a multi-word localised app name * e.g. 'Getting things GNOME!"
en: “%s”
kk: "%s"

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to download updates
kk: Жаңартуларды жүктеп алу сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to get list of updates
kk: Жаңартулар тізімін алу мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification, * where the %s is the app name (e.g. "GIMP")
en: Unable to install %s
kk: %s орнату мүмкін емес

en: Unable to install: authentication required
kk: Орнату мүмкін емес: аутентификация керек

en: Unable to install: device must be plugged in
kk: Орнату мүмкін емес: құрылғы эл. желісіне жалғануы керек

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification, * where the %s is the app name (e.g. "GIMP")
en: Unable to update %s
kk: %s жаңарту мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to install updates
kk: Жаңартуларды орнату мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to upgrade
kk: Жаңарту мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification TRANSLATORS: we failed to get a proper error code
en: Sorry, something went wrong
kk: Кешіріңіз, бірнәрсе қате кетті

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to install: authentication failed
kk: Орнату мүмкін емес: аутентификация сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification
en: Unable to install
kk: Орнату мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification, * the %s is the origin, e.g. "Fedora" or * "Fedora Project [fedoraproject.org]"
en: Unable to contact %s
kk: %s адресіне байланысу мүмкін емес

note: TRANSLATORS: failure text for the in-app notification, where the 'Software' means this app, aka 'GNOME Software'.
en: Restart Software to use new plugins
kk: Жаңа плагиндерді пайдалану үшін БҚ қолданбасын қайта іске қосу

note: TRANSLATORS: not enough juice to do this safely
en: Battery level is too low
kk: Батареяның деңгейі тым төмен

en: _Software Repositories
kk: _БҚ қайнар көздері

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернетақта жарлықтары

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: Search
kk: Іздеу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Search apps
kk: Қолданбаларды іздеу

note: Translators: A label for a button to show all available software.
en: _Explore
kk: _Шолу

[ctx: List of installed apps]
note: Translators: A label for a button to show only software which is already installed.
en: _Installed
kk: Орнат_ылған

[ctx: Header bar button for list of apps to be updated]
note: Translators: A label for a button to show only updates which are available to install.
en: _Updates
kk: Жаңар_тулар

en: Go back
kk: Артқа

note: Translators: This is shown in a bubble to represent a 0 byte * storage size, so its context is “storage size: none”. The * bubble is small, so the string should be as short as * possible.
en: None
kk: Ешнәрсе

en: App Data
kk: Қолданба деректері

en: Data needed for the app to run
kk: Қолданбаның жұмысы үшін қажетті деректер

en: User Data
kk: Пайдаланушы деректері

en: Data created by you in the app
kk: Қолданбада сіз жасаған деректер

en: Cache Data
kk: Кэш деректері

en: Temporary cached data
kk: Уақытша кэштелген деректер

en: The app itself
kk: Қолданбаның өзі

en: Required Dependencies
kk: Талап етілетін тәуелділіктер

en: Shared system components required by this app
kk: Осы қолданбаға қажетті жүйенің ортақ компоненттері

[ctx: Download size]
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: This is the title of the dialog which contains information about the storage or download size needed for an app
en: Storage
kk: Сақтау орны

note: Translators: Please do not translate the markup or link href
en: Cached data can be cleared from the <a href="dummy">_app settings</a>.
kk: Кэштелген деректерді <a href="dummy">қолд_анба параметрлерінен тазартуға</a>болады.

en: %s (Installed)
kk: %s (Орнатылған)

en: %s (Installing)
kk: %s (Орнатылуда)

en: %s (Downloading)
kk: %s (Жүктеліп алынуда)

en: %s (Removing)
kk: %s (Өшірілуде)

en: _Details
kk: _Ақпараты

en: Examine Disk
kk: Дискті сынау

en: Network Settings
kk: Желі баптаулары

en: _Restart Now…
kk: Қазір қа_йта қосу…

note: TRANSLATORS: this is the subtitle of the installed updates dialog window. %s will be replaced by the date when the updates were installed. The date format is defined by the locale's preferred date representation ("%x" in strftime.)
en: Installed on %s
kk: Орнатылған %s

note: TRANSLATORS: this is the title of the installed updates dialog window
en: Installed Updates
kk: Орнатылған жаңартулар

en: No Updates Installed
kk: Жаңартулар орнатылмады

en: Updates Are Out of Date
kk: Мерзімі аяқталған жаңартулар

en: Please check for available updates
kk: Қолжетімді жаңартуларды тексеру

en: Critical Updates Ready to Install
kk: Орнатуға дайын критикалық жаңартулар

en: Critical Updates Available to Download
kk: Жүктеуге дайын критикалық жаңартулар

en: Updates Ready to Install
kk: Орнатуға дайын жаңартулар

en: Software updates are ready and waiting
kk: Бағдарламалық қамтама жаңартулары дайын және күтуде

en: Updates Available to Download
kk: Жүктеуге болатын жаңартулар

note: TRANSLATORS: apps were auto-updated and restart is required
en: %u App Updated — Restart Required | %u Apps Updated — Restart Required
kk[0]: %u қолданба жаңартылды — қайта іске қосу керек

note: TRANSLATORS: apps were auto-updated
en: %u App Updated | %u Apps Updated
kk[0]: %u қолданба жаңартылды

note: TRANSLATORS: %1 is an app name, e.g. Firefox
en: %s has been updated.
kk: %s жаңартылды.

note: TRANSLATORS: the app needs restarting
en: Please restart the app.
kk: Қолданбаны қайта іске қосыңыз.

note: TRANSLATORS: %1 and %2 are both app names, e.g. Firefox
en: %s and %s have been updated.
kk: %s және %s жаңартылды.

note: TRANSLATORS: at least one app needs restarting
en: %u app requires a restart. | %u apps require a restart.
kk[0]: %u қолданба қайта іске қосуды талап етеді.

note: TRANSLATORS: %1, %2 and %3 are all app names, e.g. Firefox
en: Includes %s, %s and %s.
kk: Соның ішінде %s, %s және %s.

note: TRANSLATORS: this is when the current operating system version goes end-of-life
en: Operating System Updates Unavailable
kk: ОЖ жаңартулары қолжетерсіз

note: TRANSLATORS: this is the message dialog for the distro EOL notice
en: Upgrade to continue receiving security updates.
kk: Қауіпсіздік жаңартуларын алуды жалғастыру үшін жаңартыңыз.

note: TRANSLATORS: this is a distro upgrade, the replacement would be the * distro name, e.g. 'Fedora'
en: A new version of %s is available to install
kk: Орнату үшін %s жаңа нұсқасы қолжетерлік

note: TRANSLATORS: this is a distro upgrade
en: Software Upgrade Available
kk: БҚ жаңартулары қолжетерлік

note: TRANSLATORS: title when we offline updates have failed
en: Software Updates Failed
kk: БҚ жаңартулары сәтсіз

note: TRANSLATORS: message when we offline updates have failed
en: An important operating system update failed to be installed.
kk: Маңызды жүйе жаңартуларын орнату сәтсіз аяқталды.

en: Show Details
kk: Деректерді көрсету

note: TRANSLATORS: Notification title when we've done a distro upgrade
en: System Upgrade Complete
kk: Жүйелік жаңарту аяқталды

note: TRANSLATORS: This is the notification body when we've done a * distro upgrade. First %s is the distro name and the 2nd %s * is the version, e.g. "Welcome to Fedora 28!"
en: Welcome to %s %s!
kk: %s %s ішіне қош келдіңіз!

note: TRANSLATORS: title when we've done offline updates
en: Software Update Installed | Software Updates Installed
kk[0]: БҚ жаңартулары орнатылды

note: TRANSLATORS: message when we've done offline updates
en: An important operating system update has been installed. | Important operating system updates have been installed.
kk[0]: Маңызды жүйе жаңартулары орнатылды.

[ctx: updates]
note: TRANSLATORS: Button to look at the updates that were installed. * Note that it has nothing to do with the app reviews, the * users can't express their opinions here. In some languages * "Review (evaluate) something" is a different translation than * "Review (browse) something."
en: Review
kk: Қарап шығу

note: TRANSLATORS: this is when the offline update failed
en: Failed To Update
kk: Жаңарту сәтсіз аяқталды

note: TRANSLATORS: the user must have updated manually after * the updates were prepared
en: The system was already up to date.
kk: Жүйе жаңа болып тұр.

note: TRANSLATORS: the user aborted the update manually
en: The update was cancelled.
kk: Жаңартудан бас тартылды.

note: TRANSLATORS: the package manager needed to download * something with no network available
en: Internet access was required but wasn’t available. Please make sure that you have internet access and try again.
kk: Интернетпен байланыс керек болды, бірақ ол жоқ. Оны тексеріп, қайталап көріңіз.

note: TRANSLATORS: if the package is not signed correctly
en: There were security issues with the update. Please consult your software provider for more details.
kk: Жаңартудың қауіпсіздік мәселелері бар. Көбірек білу үшін БҚ өндірушісіне хабарласыңыз.

note: TRANSLATORS: we ran out of disk space
en: There wasn’t enough disk space. Please free up some space and try again.
kk: Диск орны жетпеді. Орынды босатып, қайталап көріңіз.

note: TRANSLATORS: We didn't handle the error type
en: We’re sorry: the update failed to install. Please wait for another update and try again. If the problem persists, contact your software provider.
kk: Кешірім сұраймыз: жаңартуды орнату сәтсіз аяқталды. Басқа жаңартуды күтіп, қайталап көріңіз. Сонда да мәселе кетпесе, БҚ өндірушісіне хабарласыңыз.

note: TRANSLATORS: This is the time when we last checked for updates
en: Last checked: %s
kk: Соңғы тексерілген: %s

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Check for Updates
kk: Жаңартуларға тексеру

note: TRANSLATORS:  the first %s is the distro name, e.g. 'Fedora' * and the second %s is the distro version, e.g. '25'
en: %s %s has stopped receiving critical software updates
kk: %s %s критикалық жаңартуларды алуды тоқтатты

note: TRANSLATORS: This message is meant to tell users that they need to upgrade * or else their distro will not get important updates.
en: Your operating system has stopped receiving critical software updates
kk: Сіздің операциялық жүйеңіз критикалық жаңартуларды алуды тоқтатты

note: TRANSLATORS: this is to explain that downloading updates may cost money
en: Charges May Apply
kk: Ақы алынуы мүмкін

note: TRANSLATORS: we need network to do the updates check
en: Checking for updates while using mobile broadband could cause you to incur charges.
kk: Сымсыз кеңжолақты желісін пайдалану кезінде жаңартуларға тексеру қосымша шығындарға әкеп соғуы мүмкін.

note: TRANSLATORS: this is a link to the control-center network panel
en: Check _Anyway
kk: Сонд_а да тексеру

note: TRANSLATORS: can't do updates check
en: No Network
kk: Желі жоқ

note: TRANSLATORS: we need network to do the updates check
en: Internet access is required to check for updates.
kk: Жаңартуларға тексеру үшін Интернетпен байланыс керек.

note: TRANSLATORS: this is a link to the control-center network panel
en: Network _Settings
kk: _Желі баптаулары

en: Software Upgrades Downloaded
kk: БҚ жаңартулары жүктеліп алынды

en: Software upgrades have been downloaded and are ready to be installed.
kk: БҚ жаңартулары жүктеліп алынды және орнатуға дайын.

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексеру

[ctx: Apps to be updated]
en: Updates
kk: Жаңартулар

en: Updates page
kk: Жаңартулар парағы

note: TRANSLATORS: the updates panel is starting up.
en: Loading Updates
kk: Жаңартулар жүктеліп алынуда

note: TRANSLATORS: the updates panel is starting up.
en: This could take a while
kk: Бұл біраз уақытты алуы мүмкін

note: TRANSLATORS: This means all software (plural) installed on this system is up to date.
en: Up to Date
kk: Жаңа болып тұр

en: Use Mobile Data?
kk: Мобильді деректерді қолдану керек пе?

en: Checking for updates when using mobile broadband could cause you to incur charges
kk: Сымсыз кеңжолақты желісін пайдалану кезінде жаңартуларға тексеру қосымша шығындарға әкеп соғуы мүмкін

en: _Check Anyway
kk: _Сонда да тексеру

en: No Connection
kk: Байланыс жоқ

en: Go online to check for updates
kk: Жаңартуларды тексеру үшін онлайн өту

en: _Network Settings
kk: _Желі баптаулары

en: Error
kk: Қате

en: Updates are automatically managed
kk: Жаңартулар автоматты түрде басқарылады

en: 
    • The current network connection is metered
kk: 
    • Ағымдағы желі байланысты өлшенеді

en: 
    • The current network connection prohibits large downloads
kk: 
    • Ағымдағы желілік байланыс үлкен жүктеулерге тыйым салды

en: 
    • Power saver mode is active
kk: 
    • Қуат үнемдеу режимі белсенді

en: 
    • Game mode is active
kk: 
    • Ойын режимі белсенді

en: Power saver mode is active - software updates paused
kk: Қуат үнемдеу режимі белсенді - бағдарламалық қолданба жаңартулары аялдатылды

en: Game mode is active - software updates paused
kk: Ойын режимі белсенді - бағдарламалық қамтама жаңартулары аялдатылды

note: TRANSLATORS: This is the button for installing all * offline updates
en: _Restart & Update…
kk: Қа_йта қосу және жаңарту…

note: TRANSLATORS: This is the button for upgrading all * online-updatable apps
en: U_pdate All
kk: Барлығын жаңа_рту

en: Software Updates Downloaded
kk: БҚ жаңартулары жүктеліп алынды

en: Software updates have been downloaded and are ready to be installed.
kk: БҚ жаңартулары жүктеліп алынды және орнатуға дайын.

note: TRANSLATORS: This is the header for system firmware that * requires a reboot to apply
en: Integrated Firmware
kk: Құрамындағы бинарлық кодтар

note: TRANSLATORS: This is the header for offline OS and offline * app updates that require a reboot to apply
en: Requires Restart
kk: Қайта қосуды талап етеді

note: TRANSLATORS: This is the header for online runtime and * app updates, typically flatpaks or snaps
en: App Updates
kk: Қолданба жаңартулары

note: TRANSLATORS: This is the header for device firmware that can * be installed online
en: Device Firmware
kk: Құрылғының бинарлық кодтары

en: _Download
kk: Жү_ктеп алу

note: TRANSLATORS: This is the text displayed when a distro * upgrade is available. The first %s is the distro name * and the 2nd %s is the version, e.g. "Fedora 35 Available"
en: %s %s Available
kk: %s %s қолжетімді

note: TRANSLATORS: This is the text displayed when a distro * upgrade is available. The %s is the distro name, * e.g. "GNOME OS Available"
en: %s Available
kk: %s қолжетімді

en: Learn about the new version
kk: Жаңа нұсқа туралы көбірек білу

note: Translators: the first '%s' is replaced with the downloaded size, the second '%s' with the total download size, forming text like "135 MB of 2 GB downloaded"
en: %s of %s downloaded
kk: %s жүктелді, барлығы %s

note: Translators: the '%u' is replaced with the actual percentage being already downloaded, forming text like "13% downloaded"
en: %u%% downloaded
kk: %u%% жүктелді

en: A major upgrade, with new features and added polish.
kk: Маңызды жаңарту, жаңа мүмкіндіктерді әкеледі.

en: _Restart & Upgrade…
kk: Қа_йта қосу және жаңарту…

en: Remember to back up data and files before upgrading.
kk: Жаңартылу алдында деректер және файлдарыңыздың қор көшірмелерін жасауды ұмытпаңыз.

en: Failed to delete file “%s”: %s
kk: "%s" файлын өшіру қатесі: %s

en: Failed to delete directory “%s”: %s
kk: "%s" бумасын өшіру қатесі: %s

en: Add, remove or update software on this computer
kk: Бұл компьютерде БҚ-ны қосу, өшіру не жаңарту

note: Translators: Search terms to find this app. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Updates;Upgrade;Sources;Repositories;Preferences;Install;Uninstall;Program;Software;App;Store;
kk: Жаңарту;Қайнар көздер;Репозиторийлер;Баптаулар;Орнату;Өшіру;Бағдарлама;БҚ;Қолданба;Дүкен;

note: TRANSLATORS: this is a group of updates that are not * packages and are not shown in the main list
en: System Updates
kk: Жүйе жаңартулары

note: TRANSLATORS: this is a longer description of the * "System Updates" string
en: General system updates, such as security or bug fixes, and performance improvements.
kk: Қауіпсіздік немесе қателерді түзету және өнімділікті жақсарту сияқты жалпы жүйе жаңартулары.

note: Translators: The '%s' is replaced with the OS name, like "Endless OS"
en: %s update with new features and fixes.
kk: Жаңа мүмкіндіктер мен түзетулері бар %s жаңартуы.

en: Web App
kk: Веб-қолданбасы

en: Web Apps Support
kk: Веб қолданбалар қолдауы

en: Run popular web applications in a browser
kk: Әйгілі веб қолданбаларын браузер ішінде жөнелту

note: TRANSLATORS: status text when downloading
en: Downloading upgrade information…
kk: Жаңарту ақпаратын жүктеп алу…

note: TRANSLATORS: this is a title for Fedora distro upgrades
en: Upgrade for the latest features, performance and stability improvements.
kk: Соңғы мүмкіндіктер, өнімділік және тұрақтылық жақсартуларын алу үшін жаңарту.

en: Flatpak Support
kk: Flatpak қолдауы

en: Flatpak is a framework for desktop apps on Linux
kk: Flatpak - бұл Linux үшін жұмыс үстел қолданбаларының жүйесі

note: Reference: https://docs.flatpak.org/en/latest/flatpak-command-reference.html#idm45858571325264
en: System folder %s
kk: Жүйелік бума %s

en: Home subfolder %s
kk: Үй бумасында ішкі бума %s

en: Host system folders
kk: Хост-жүйенің бумалары

en: Host system configuration from /etc
kk: /etc ішінен хост жүйесінің баптаулары

en: Desktop folder
kk: Жұмыс үстелі бумасы

en: Desktop subfolder %s
kk: Жұмыс үстелдің ішкі бумасы %s

en: Documents folder
kk: Құжаттар бумасы

en: Documents subfolder %s
kk: Құжаттар бумасының ішкі бумасы %s

en: Music folder
kk: Музыка бумасы

en: Music subfolder %s
kk: Музыка бумасының ішкі бумасы %s

en: Pictures folder
kk: Суреттер бумасы

en: Pictures subfolder %s
kk: Суреттер бумасының ішкі бумасы %s

en: Public Share folder
kk: Жалпы ортақ бөлісу бумасы

en: Public Share subfolder %s
kk: Жалпы ортақ бөлісу бумасының ішкі бумасы %s

en: Videos folder
kk: Видеолар бумасы

en: Videos subfolder %s
kk: Видеолар бумасының ішкі бумасы %s

en: Templates folder
kk: Үлгілер бумасы

en: Templates subfolder %s
kk: Үлгілер бумасының ішкі бумасы %s

en: User cache folder
kk: Пайдаланушының кэш бумасы

en: User cache subfolder %s
kk: Пайдаланушының кэш бумасының ішкі бумасы %s

en: User configuration folder
kk: Пайдаланушы баптаулары бумасы

en: User configuration subfolder %s
kk: Пайдаланушы баптаулары бумасының ішкі бумасы %s

en: User data folder
kk: Пайдаланушы деректері бумасы

en: User data subfolder %s
kk: Пайдаланушының деректер бумасының ішкі бумасы %s

en: User runtime folder
kk: Пайдаланушының орындалу уақытындағы деректер бумасы

en: User runtime subfolder %s
kk: Пайдаланушының орындалу уақытындағы деректер бумасының ішкі бумасы %s

en: Filesystem access to %s
kk: Файл жүйенің %s үшін қатынау

note: TRANSLATORS: status text when downloading new metadata
en: Getting flatpak metadata for %s…
kk: %s үшін flatpak метадеректерін алу…

en: User Installation
kk: Пайдаланушы орнатуы

en: System Installation
kk: Жүйелік орнату

note: TRANSLATORS: as in laptop battery power
en: System power is too low to perform the update
kk: Жүйе заряды жаңартуды орындау үшін тым төмен

note: TRANSLATORS: as in laptop battery power
en: System power is too low to perform the update (%u%%, requires %u%%)
kk: Жүйе заряды жаңартуды орындау үшін тым төмен (%u%%, ал керек шамасы %u%%)

note: TRANSLATORS: for example the batteries *inside* the Bluetooth mouse
en: Device battery power is too low
kk: Құрылғы батареясының деңгейі тым төмен

note: TRANSLATORS: for example the batteries *inside* the Bluetooth mouse
en: Device battery power is too low (%u%%, requires %u%%)
kk: Құрылғы батареясының заряды тым төмен (%u%%, ал керек шамасы %u%%)

note: TRANSLATORS: usually this is when we're waiting for a reboot
en: Device is waiting for the update to be applied
kk: Құрылғы жаңартуды іске асыруды күтіп тұр

note: TRANSLATORS: as in, wired mains power for a laptop
en: Device requires AC power to be connected
kk: Құрылғы байланысу үшін эл. желі қорегінің жалғанғанын талап етеді

note: TRANSLATORS: lid means "laptop top cover"
en: Device cannot be used while the lid is closed
kk: Қақпақ жабық кезінде құрылғыны қолдану мүмкін емес

note: TRANSLATORS: a specific part of hardware, * the first %s is the device name, e.g. 'Unifying Receiver`
en: %s Device Update
kk: %s құрылғы жаңартуы

note: TRANSLATORS: the entire system, e.g. all internal devices, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s System Update
kk: %s жүйе жаңартуы

note: TRANSLATORS: the EC is typically the keyboard controller chip, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Embedded Controller Update
kk: %s ендірілген контроллер жаңартуы

note: TRANSLATORS: ME stands for Management Engine, the Intel AMT thing, * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s ME Update
kk: %s ME жаңартуы

note: TRANSLATORS: ME stands for Management Engine (with Intel AMT), * where the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Corporate ME Update
kk: %s корпоративтік ME жаңартуы

note: TRANSLATORS: ME stands for Management Engine, where * the first %s is the device name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Consumer ME Update
kk: %s пайдаланушылық ME жаңартуы

note: TRANSLATORS: the controller is a device that has other devices * plugged into it, for example ThunderBolt, FireWire or USB, * the first %s is the device name, e.g. 'Intel ThunderBolt`
en: %s Controller Update
kk: %s контроллер жаңартуы

note: TRANSLATORS: the Thunderbolt controller is a device that * has other high speed Thunderbolt devices plugged into it; * the first %s is the system name, e.g. 'ThinkPad P50`
en: %s Thunderbolt Controller Update
kk: %s Thunderbolt контроллері жаңартуы

note: TRANSLATORS: the CPU microcode is firmware loaded onto the CPU * at system bootup
en: %s CPU Microcode Update
kk: %s процессор микрокодының жаңартуы

note: TRANSLATORS: configuration refers to hardware state, * e.g. a security database or a default power value
en: %s Configuration Update
kk: %s баптаулар жаңартуы

note: TRANSLATORS: battery refers to the system power source
en: %s Battery Update
kk: %s батарея жаңартуы

note: TRANSLATORS: camera can refer to the laptop internal * camera in the bezel or external USB webcam
en: %s Camera Update
kk: %s камера жаңартуы

note: TRANSLATORS: TPM refers to a Trusted Platform Module
en: %s TPM Update
kk: %s TPM жаңартуы

note: TRANSLATORS: TouchPad refers to a flat input device
en: %s Touchpad Update
kk: %s тачпад жаңартуы

note: TRANSLATORS: Mouse refers to a handheld input device
en: %s Mouse Update
kk: %s тышқан жаңартуы

note: TRANSLATORS: Keyboard refers to an input device for typing
en: %s Keyboard Update
kk: %s пернетақта жаңартуы

note: TRANSLATORS: Storage Controller is typically a RAID or SAS adapter
en: %s Storage Controller Update
kk: %s сақтауыш контроллер жаңартуы

note: TRANSLATORS: Network Interface refers to the physical * PCI card, not the logical wired connection
en: %s Network Interface Update
kk: %s желілік контроллер жаңартуы

note: TRANSLATORS: Video Display refers to the laptop internal display or * external monitor
en: %s Display Update
kk: %s монитор жаңартуы

note: TRANSLATORS: BMC refers to baseboard management controller which * is the device that updates all the other firmware on the system
en: %s BMC Update
kk: %s ME жаңартуы

note: TRANSLATORS: Receiver refers to a radio device, e.g. a tiny Bluetooth * device that stays in the USB port so the wireless peripheral works
en: %s USB Receiver Update
kk: %s USB қабылдағышының жаңартуы

note: TRANSLATORS: drive refers to a storage device, e.g. SATA disk
en: %s Drive Update
kk: %s жетек жаңартуы

note: TRANSLATORS: flash refers to solid state storage, e.g. UFS or eMMC
en: %s Flash Drive Update
kk: %s Flash жетегі жаңартуы

note: TRANSLATORS: SSD refers to a Solid State Drive, e.g. non-rotating * SATA or NVMe disk
en: %s SSD Update
kk: %s SSD жаңартуы

note: TRANSLATORS: GPU refers to a Graphics Processing Unit, e.g. * the "video card"
en: %s GPU Update
kk: %s GPU жаңартуы

note: TRANSLATORS: Dock refers to the port replicator hardware laptops are * cradled in, or lowered onto
en: %s Dock Update
kk: %s док станция жаңартуы

note: TRANSLATORS: Dock refers to the port replicator device connected * by plugging in a USB cable -- which may or may not also provide power
en: %s USB Dock Update
kk: %s USB Dock жаңартуы

en: Firmware update could not be applied:
kk: Бинарлы кодтар жаңартуын іске асыру мүмкін емес:

en: Firmware
kk: Бинарлық кодтар

en: Firmware Upgrade Support
kk: Бинарлық кодтарды жаңарту қолдауы

en: Provides support for firmware upgrades
kk: Бинарлық кодтарды жаңарту мүмкіндігін ұсынады

en: Install Unsigned Software?
kk: Қолтаңбасы жоқ БҚ орнату керек пе?

en: Download Unsigned Software?
kk: Қолтаңбасы жоқ БҚ жүктеп алу керек пе?

en: Update Unsigned Software?
kk: Қолтаңбасы жоқ БҚ жаңарту керек пе?

en: Packages
kk: Дестелер

en: Failed to install updates:
kk: Жаңартуларды орнату мүмкін емес:

en: Operating System (OSTree)
kk: Операциялық жүйе (OSTree)

note: TRANSLATORS: default snap store name
en: Snap Store
kk: Snap дүкені

en: Snap Support
kk: Snap қолдауы

en: A snap is a universal Linux package
kk: Snap - бұл әмбебап Linux дестесі
