gnome-sound-recorder master - en to af translation catalogue (62 entries)

en: Sound Recorder
af: Klankopnemer

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
af: 'n Eenvoudige, moderne klankopnemer vir GNOME

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
af: Klankopnemer verskaf 'n moderne koppelvlak en bied 'n eenvoudige manier om klank op te neem en terug te speel. Verder laat dit basiese redigeering toe en stel jou instaat om klanknotas te neem.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
af: Klankopnemer hanteer die stoor van opnames outomaties sodat jy nie daaroor hoef te bekommer nie.

en: Supported audio formats:
af: Ondersteunde klankformate:

en: Window size
af: Venstergrootte

en: Window size (width and height).
af: Venstergrootte (wydte en hoogte)

en: Window position
af: Vensterposisie

en: Window position (x and y).
af: Vensterposisie (x en y)

en: Maps media types to audio encoder preset names.
af: Koppel media tipes aan klankenkodeerder se vooropgestelde name.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
af: Koppel media tipes aan klankenkodeerder se vooropgestelde name. As geen koppeling teenwoordig is nie, sal verstek klankenkodeerder-instellings gebruik word.

en: Available channels
af: Beskikbaar kanale

en: Maps available channels. If there is not no mapping set, stereo channel will be used by default.
af: Ontdek beskikbare kanale. As daar nie 'n koppeling is nie, sal die stereo-kanaal as standaard gebruik word.

en: Microphone volume level
af: Mikrofoon volume vlak

en: Microphone volume level.
af: Mikrofoon volume vlak.

en: Speaker volume level
af: Luidspreker volume vlak

en: Speaker volume level.
af: Luidspreker volume vlak.

en: Record sound via the microphone and play it back
af: Neem klank op deur die mikrofoon en speel dit terug

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Audio;Application;Record;
af: Klank;Toepassing;Opneem;

en: SoundRecorder
af: Klankopnemer

en: Sound Recorder started
af: Klankopnemer het begin

note: Translators: "Recordings" here refers to the name of the directory where the application places files
en: Recordings
af: Opnames

en: Yesterday
af: Gister

en: %d day ago | %d days ago
af[0]: %d dag gelede
af[1]: %d dae gelede

en: Last week
af: Verlede week

en: %d week ago | %d weeks ago
af[0]: %d week gelede
af[1]: %d weke gelede

en: Last month
af: Verlede maand

en: %d month ago | %d months ago
af[0]: %d maand gelede
af[1]: %d maande gelede

en: Last year
af: Verlede jaar

en: %d year ago | %d years ago
af[0]: %d jaar gelede
af[1]: %d jare gelede

en: Info
af: Inligting

en: Cancel
af: Kanselleer

note: finish button (stop recording)
en: Done
af: Klaar

[ctx: File Name]
note: File Name item Translators: "File Name" is the label next to the file name in the info dialog
en: Name
af: Naam

note: Source item
en: Source
af: Bron

note: Date Modified item
en: Date Modified
af: Datum verander

note: Date Created item
en: Date Created
af: Datum geskep

[ctx: Media Type]
note: Media type item Translators: "Type" is the label next to the media type (Ogg Vorbis, AAC, ...) in the info dialog
en: Type
af: Tipe

note: Media type data
en: Unknown
af: Onbekend

en: Record
af: Opneem

en: Preferences
af: Voorkeure

en: About Sound Recorder
af: Aangaande klankopnemer

en: Add Recordings
af: Voeg opnames by

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
af: Gebruik die <b>Opneem</b> knoppie om 'n klankopname te maak

en: Recording…
af: Besig met opname…

note: Translators: This is the title in the headerbar
en: %d Recorded Sound | %d Recorded Sounds
af[0]: %d Klank opgeneem
af[1]: %d Klanke opgeneem

en: Play
af: Speel

en: Pause
af: Stop

en: Delete
af: Skrap

en: Load More
af: Laai meer

en: Unable to play recording
af: Kan nie die opname speel nie

en: Preferred format
af: Verkose formaat

en: Default mode
af: Verstekmodus

en: Microphone
af: Mikrofoon

en: Unable to create Recordings directory.
af: Kan nie die opnames lêergids maak nie.

en: Please install the GStreamer 1.0 PulseAudio plugin.
af: Installeer asseblief die GStreamer 1.0 PulseAudio uitbreiding.

en: Your audio capture settings are invalid.
af: Jou klankopname instellings is ongeldig.

en: Not all elements could be created.
af: Nie al die elemente is geskep nie.

en: Not all of the elements were linked.
af: Nie al die elemente was gekoppel nie.

en: No Media Profile was set.
af: Geen media profiel was ingestel nie.

en: Unable to set the pipeline 
     to the recording state.
af: Kon nie die pyplyn na die 
    opname toestand stel nie.

note: Translators: ""Clip %d"" is the default name assigned to a file created by the application (for example, "Clip 1").
en: Clip %d
af: Klank %d
