gnome-sound-recorder master - en to an translation catalogue (58 entries)

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
an: Una gravadora de sons sencilla y moderna ta GNOME

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
an: A Gravadora de sons proporciona una interficie sencilla y moderna que ofreix una traza facil de gravar y reproducir sons. Permite fer una edición basica y creyar notas de voz.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
an: A Gravadora de sons chestiona automaticament o proceso d'alzau, por o que no ha de preocupar-se que a gravación se pierda accidentalment.

en: Window size
an: Grandaria d'a finestra

en: Window size (width and height).
an: Grandaria d'a finestra (amplaria y altura).

en: Window position
an: Posición d'a finestra

en: Window position (x and y).
an: Posición d'a finestra (X y Y).

en: Maps media types to audio encoder preset names.
an: Mapea os tipos de meyos a nombres de codificadors de son preestablecidos.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
an: Mapea os tipos de meyos a nombres de codificadors de son preestablecidos. Si no existe o mapeo ta un tipo de meyo, s'usará a configuración d'o codificador predeterminau.

en: Microphone volume level
an: Libel de volumen d'o microfono

en: Microphone volume level.
an: Libel de volumen d'o microfono.

en: Speaker volume level
an: Libel de volumen de l'altavoz

en: Speaker volume level.
an: Libel de volumen de l'altavoz.

en: Sound Recorder
an: Gravadora de sons

en: Record sound via the microphone and play it back
an: Gravar son con o microfono y reproducir-lo

en: Audio;Application;Record;
an: son;aplicación;gravar;

en: SoundRecorder
an: Gravadora de sons

en: Preferences
an: Preferencias

en: About
an: Arredol

en: Quit
an: Salir

en: Sound Recorder started
an: Gravadora de sons encetada

note: Translators: "Recordings" here refers to the name of the directory where the application places files */
en: Recordings
an: Gravacions

en: Yesterday
an: Ahiere

en: %d day ago | %d days ago
an[0]: Fa %d día
an[1]: Fa %d días

en: Last week
an: Zaguera semana

en: %d week ago | %d weeks ago
an[0]: Fa %d semana
an[1]: Fa %d semanas

en: Last month
an: Zaguer mes

en: %d month ago | %d months ago
an[0]: Fa %d mes
an[1]: Fa %d meses

en: Last year
an: Zaguer anyo

en: %d year ago | %d years ago
an[0]: fa %d anyo
an[1]: fa %d anyos

en: Info
an: Información

en: Cancel
an: Cancelar

en: Done
an: Feito

[ctx: File Name]
en: Name
an: Nombre

en: Source
an: Fuent

en: Date Modified
an: Calendata de modificación

en: Date Created
an: Calendata de creyación

[ctx: Media Type]
en: Type
an: Tipo

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
an: %d/%m/%Y %H:%M:%S

en: Record
an: Gravar

en: Add Recordings
an: Adhibir gravacions

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
an: Use o botón <b>Gravar</b> ta fer gravacions de son

en: Recording…
an: Gravando…

en: %d Recorded Sound | %d Recorded Sounds
an[0]: %d son gravau
an[1]: %d sons gravaus

en: Play
an: Reproducir

en: Pause
an: Pausar

en: Delete
an: Eliminar

en: Load More
an: Cargar más

en: Unable to play recording
an: No se puede reproducir a gravación

en: Preferred format
an: Formato preferiu

en: Volume
an: Volumen

en: Microphone
an: Microfono

en: Unable to create Recordings directory.
an: No se puede creyar o directorio Gravacions.

en: Your audio capture settings are invalid.
an: A configuración ta la captura de son no ye valida.

en: Not all elements could be created.
an: No se podioron creyar totz os elementos.

en: Not all of the elements were linked.
an: No s'han enlazau totz os elementos.

en: No Media Profile was set.
an: No s'ha establiu un perfil multimedia.

en: Unable to set the pipeline 
     to the recording state.
an: No se podió establir a canyería 
     a o estau d'a gravación.
