gnome-sound-recorder master - en to fur translation catalogue (69 entries)

en: Sound Recorder
fur: Regjistradôr di suns

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
fur: Un sempliç, moderni regjistradôr di suns par GNOME

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
fur: Regjistradôr di suns e je une semplice e moderne interface che a furnìs un mût trasparent e clâr di regjistrâ e riprodusi audio. E permet di fâ modifichis basilârs e di creâ pro memorie vocâi.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
fur: Regjistradôr di sun al ministre in maniere automatiche il procès di salvament cussì che no si à di vê pôre di vê scartât cence volê la regjistrazion precedent.

en: Supported audio formats:
fur: Formâts audio supuartâts:

en: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 and MOV
fur: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 e MOV

en: The GNOME Project
fur: Il progjet GNOME

en: Record sound via the microphone and play it back
fur: Regjistre suns cul microfon e ju riprodûs

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Audio;Application;Record;
fur: Audio;Aplicazion;Regjistrazion;

en: Window size
fur: Dimension barcon

en: Window size (width and height).
fur: Dimension barcon (largjece e altece).

en: Window position
fur: Posizion barcon

en: Window position (x and y).
fur: Posizion barcon (x e y).

en: Maps media types to audio encoder preset names.
fur: Fâ une mape dai gjenars di file multimediâi par i nons predefinîts dal codificadôr.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
fur: Al fâs une mape dai gjenars di file multimediâi pai nons predefinîts dal codificadôr. Se no'ndi son mapis configuradis, a vignaran dopradis lis impostazions predefinidis dal codificadôr.

en: Available channels
fur: Canâi disponibii

en: Maps available channels. If there is not no mapping set, stereo channel will be used by default.
fur: Mapis canâi disponibii. Se no son impostazions di mape, il canâl stereo al ven doprât come predefinît.

[ctx: shortcut window]
en: General
fur: Gjenerâl

[ctx: shortcut window]
en: Record
fur: Regjistre

[ctx: shortcut window]
en: Stop Recording
fur: Ferme regjistrazion

[ctx: shortcut window]
en: Play / Pause / Resume
fur: Sune / Pause / Ripie

[ctx: shortcut window]
en: Delete
fur: Elimine

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
fur: Vierç menù

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
fur: Scurtis di tastiere

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fur: Jes

[ctx: shortcut window]
en: Recording
fur: Regjistrazion

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backward
fur: Va indaûr

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forward
fur: Va indenant

[ctx: shortcut window]
en: Rename
fur: Cambie non

[ctx: shortcut window]
en: Export
fur: Espuarte

en: Resume Recording
fur: Ripie la regjistrazion

en: Pause Recording
fur: Met in pause la regjistrazion

en: Stop Recording
fur: Ferme la regjistrazion

en: Delete Recording
fur: Elimine la regjistrazion

en: Export
fur: Espuarte

en: Rename
fur: Cambie non

en: Save
fur: Salve

en: Delete
fur: Elimine

en: Seek 10s Backward
fur: Va indaûr di 10s

en: Play
fur: Riprodûs

en: Seek 10s Forward
fur: Va indenant di 10s

en: Record
fur: Regjistre

en: Add Recordings
fur: Zonte regjistrazions

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
fur: Dopre il pulsant <b>Regjistre</b> par fâ regjistrazions di sun

en: Undo
fur: Disfe

en: Close
fur: Siere

en: Preferred Format
fur: Formât preferît

en: Audio Channel
fur: Canâl audio

en: _Keyboard Shortcuts
fur: Scurtis di _tastiere

en: About Sound Recorder
fur: Informazions su Regjistradôr di suns

en: A Sound Recording Application for GNOME
fur: Une aplicazion par regjistrâ suns par GNOME

note: Translators: ""Recording %d"" is the default name assigned to a file created by the application (for example, "Recording 1").
en: Recording %d
fur: Regjistrazion %d

en: Delete recording?
fur: Eliminâ la regjistrazion?

en: This recording will not be saved.
fur: Cheste regjistrazion no vignarà salvade.

en: Resume
fur: Ripie

note: Necessary code to move old recordings into the new location for few releases FIXME: Remove by 3.40/3.42
en: Recordings
fur: Regjistrazions

note: Translators: ""%s (Old)"" is the new name assigned to a file moved from the old recordings location
en: %s (Old)
fur: %s (vecjo)

en: Export Recording
fur: Espuarte la regjistrazion

en: _Export
fur: _Espuarte

en: _Cancel
fur: _Anule

en: Yesterday
fur: Îr

en: %d day ago | %d days ago
fur[0]: %d zornade indaûr
fur[1]: %d zornadis indûr

en: Last week
fur: Ultime setemane

en: %d week ago | %d weeks ago
fur[0]: %d setemane indaûr
fur[1]: %d setemanis indaûr

en: Last month
fur: Ultin mês

en: %d month ago | %d months ago
fur[0]: %d mês indaûr
fur[1]: %d mês indaûr

en: Last year
fur: Ultin an

en: %d year ago | %d years ago
fur[0]: %d an indaûr
fur[1]: %d agns indaûr

en: "%s" deleted
fur: “%s” eliminât
