gnome-sound-recorder master - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Sound Recorder
lt: Garso įrašymas

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
lt: Paprasta garso įrašymo programa GNOME aplinkai

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
lt: Garso įrašymas suteikia paprastą ir modernią sąsają, kuri leidžia paprastai įrašyti bei groti garsą. Ji leidžia atlikti bazinį redagavimą bei sukurti garso įrašus.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
lt: Garso įrašymas automatiškai apdoroja įrašymo procesą, tad nereikia rūpintis, kad netyčia neišmestumėt ankstesnio įrašo.

en: Supported audio formats:
lt: Palaikomi garso formatai:

en: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 and MOV
lt: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 ir MOV

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Record sound via the microphone and play it back
lt: Įrašykite garsą mikrofonu ir jį grokite

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Audio;Application;Record;
lt: Garsas;Programa;Įrašyti;

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis)

en: Window position
lt: Lango padėtis

en: Window position (x and y).
lt: Lango padėtis (x ir y)

en: Maps media types to audio encoder preset names.
lt: Susieja daugialypės terpės tipus su garso koduotojų vardais.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
lt: Susieja daugialypės terpės tipus su garso koduotojų vardais. Jei nėra atitinkančio daugialypės terpės tipo, bus naudojamas numatytasis koduotojas.

en: Available channels
lt: Prieinami kanalai

en: Maps available channels. If there is not no mapping set, stereo channel will be used by default.
lt: Susieja prieinamus kanalus. Jei nėra nustatyto susiejimo, numatytai bus naudojamas stereo kanalas.

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Record
lt: Įrašyti

[ctx: shortcut window]
en: Stop Recording
lt: Sustabdyti įrašymą

[ctx: shortcut window]
en: Play / Pause / Resume
lt: Groti / pristabdyti / tęsti

[ctx: shortcut window]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Recording
lt: Įrašas

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backward
lt: Grįžti atgal

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forward
lt: Eiti pirmyn

[ctx: shortcut window]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: shortcut window]
en: Export
lt: Eksportuoti

en: Resume Recording
lt: Tęsti įrašymą

en: Pause Recording
lt: Pristabdyti įrašymą

en: Stop Recording
lt: Sustabdyti įrašymą

en: Delete Recording
lt: Ištrinti įrašą

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Seek 10s Backward
lt: Grįžti 10s atgal

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Seek 10s Forward
lt: Eiti 10s pirmyn

en: Record
lt: Įrašyti

en: Add Recordings
lt: Pridėti įrašus

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
lt: Naudokite mygtuką <b>Įrašyti</b> garso įrašams padaryti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Close
lt: Užverti

en: Preferred Format
lt: Pageidaujamas formatas

en: Audio Channel
lt: Audio kanalas

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: About Sound Recorder
lt: Apie garso įrašymą

en: A Sound Recording Application for GNOME
lt: Garso įrašymo programa GNOME aplinkai

note: Translators: ""Recording %d"" is the default name assigned to a file created by the application (for example, "Recording 1").
en: Recording %d
lt: Įrašas %d

en: Delete recording?
lt: Ištrinti įrašą?

en: This recording will not be saved.
lt: Šis įrašas nebus įrašytas.

en: Resume
lt: Tęsti

note: Necessary code to move old recordings into the new location for few releases FIXME: Remove by 3.40/3.42
en: Recordings
lt: Įrašai

note: Translators: ""%s (Old)"" is the new name assigned to a file moved from the old recordings location
en: %s (Old)
lt: %s (senas)

en: Export Recording
lt: Eksportuoti įrašą

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Yesterday
lt: Vakar

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: %d week ago | %d weeks ago
lt[0]: Prieš %d savaitę
lt[1]: Prieš %d savaites
lt[2]: Prieš %d savaičių

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: %d month ago | %d months ago
lt[0]: Prieš %d mėnesį
lt[1]: Prieš %d mėnesius
lt[2]: Prieš %d mėnesių

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: %d year ago | %d years ago
lt[0]: Prieš %d metus
lt[1]: Prieš %d metus
lt[2]: Prieš %d metų

en: "%s" deleted
lt: „%s“ ištrintas
