gnome-sound-recorder master - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: Sound Recorder
sl: Snemalnik zvoka

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
sl: Snemalnik zvoka za GNOME

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
sl: Snemalnik zvoka je enostaven in sodoben program, ki omogoča hitro snemanje in predvajanje zvoka. Omogoča enostavnejše urejanje in ustvarjanje zvočnih opomnikov.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
sl: Snemalnik zvoka samodejno upravlja shranjevanje, zato ni treba skrbeti, da bi posnetek izgubili.

en: Supported audio formats:
sl: Podprti zvočni zapisi:

en: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 and MOV
sl: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 in MOV

en: The GNOME Project
sl: Projekt GNOME

en: Record sound via the microphone and play it back
sl: Snemanje zvoka z mikrofonom in predvajanje posnetkov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Audio;Application;Record;
sl: Zvok;Program;Snemaj;Shranjevanje;Govor;Diktafon;Sound;Record;Posnetki;

en: Window size
sl: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl: Velikost okna (širina in višina).

en: Window position
sl: Položaj okna

en: Window position (x and y).
sl: Položaj okna (x in y).

en: Maps media types to audio encoder preset names.
sl: Izpiše vrste zapisa na nastavljena imena zvočnega kodirnika.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
sl: Izpiše vrste zapisa na nastavljena imena zvočnega kodirnika. Če za vrsto posnetka preslikava ni določena, bodo uporabljene privzete nastavitve kodirnika.

en: Available channels
sl: Razpoložljivi kanali

en: Maps available channels. If there is not no mapping set, stereo channel will be used by default.
sl: Preslike razpoložljive kanale. Če nabor ni določen, bo privzeto uporabljen stereo kanal.

[ctx: shortcut window]
en: General
sl: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Record
sl: Začne snemanje

[ctx: shortcut window]
en: Stop Recording
sl: Zaustavi snemanje

[ctx: shortcut window]
en: Play / Pause / Resume
sl: Preklopi predvajanje in premor

[ctx: shortcut window]
en: Delete
sl: Izbriše posnetek

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sl: Odpre meni

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice‫

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Recording
sl: Snemanje

[ctx: shortcut window]
en: Seek Backward
sl: Išči nazaj

[ctx: shortcut window]
en: Seek Forward
sl: Išči naprej

[ctx: shortcut window]
en: Rename
sl: Preimenuje predmet

[ctx: shortcut window]
en: Export
sl: Izvozi v drug zapis

en: Resume Recording
sl: Nadaljuj snemanje

en: Pause Recording
sl: Naredi premor snemanja

en: Stop Recording
sl: Zaustavi snemanje

en: Delete Recording
sl: Izbriši posnetek

en: Export
sl: Izvozi

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Save
sl: Shrani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Seek 10s Backward
sl: Išči 10 s nazaj

en: Play
sl: Predvajaj

en: Pause
sl: Premor

en: Seek 10s Forward
sl: Išči 10 s naprej

en: Record
sl: Posnemi

en: Add Recordings
sl: Dodaj posnetke

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
sl: Snemanje je mogoče začeti s pritiskom na gumb <b>Posnemi</b>.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Close
sl: Zapri

en: Preferred Format
sl: Prednostni zapis

en: Audio Channel
sl: Zvokovni kanal

en: _Keyboard Shortcuts
sl: _Tipkovne bližnjice

en: About Sound Recorder
sl: O programu

en: A Sound Recording Application for GNOME
sl: Program za snemanje zvoka za okolje GNOME

note: Translators: ""Recording %d"" is the default name assigned to a file created by the application (for example, "Recording 1").
en: Recording %d
sl: posnetek %d

en: Delete recording?
sl: Ali želite izbrisati posnetek?

en: This recording will not be saved.
sl: Ta posnetek ne bo shranjen.

en: Resume
sl: Nadaljuj

note: Necessary code to move old recordings into the new location for few releases FIXME: Remove by 3.40/3.42
en: Recordings
sl: Posnetki

note: Translators: ""%s (Old)"" is the new name assigned to a file moved from the old recordings location
en: %s (Old)
sl: %s (staro)

en: Export Recording
sl: Izvozi posnetek

en: _Export
sl: _Izvozi

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: %d day ago | %d days ago
sl[0]: Pred %d dnevi
sl[1]: Pred %d dnem
sl[2]: Pred %d dnevoma
sl[3]: Pred %d dnevi

en: Last week
sl: Prejšnji teden

en: %d week ago | %d weeks ago
sl[0]: Pred %d tedni
sl[1]: Pred %d tednom
sl[2]: Pred %d tednoma
sl[3]: Pred %d tedni

en: Last month
sl: Prejšnji mesec

en: %d month ago | %d months ago
sl[0]: Pred %d meseci
sl[1]: Pred %d mesecem
sl[2]: Pred %d mesecema
sl[3]: Pred %d meseci

en: Last year
sl: Lansko leto

en: %d year ago | %d years ago
sl[0]: Pred %d leti
sl[1]: Pred %d letom
sl[2]: Pred %d letoma
sl[3]: Pred %d leti

en: "%s" deleted
sl: Datoteka »%s« je izbrisana.
