gnome-sound-recorder master - en to kk translation catalogue (55 entries)

en: Sound Recorder
kk: Дыбыстарды жазу қолданбасы

en: A simple, modern sound recorder for GNOME
kk: GNOME үшін жеңіл әрі заманауи дыбыстарды жазу қолданбасы

en: Sound Recorder provides a simple and modern interface that provides a straight-forward way to record and play audio. It allows you to do basic editing, and create voice memos.
kk: Дыбыстарды жазу қолданбасы аудионы жазу және ойнатуға арналған жеңіл, заманауи әрі түсінікті интерфейсті ұсынады. Ол қарапайым түзетуді, әрі дыбыстық жазбаларды жасауды мүмкін етеді.

en: Sound Recorder automatically handles the saving process so that you do not need to worry about accidentally discarding the previous recording.
kk: Дыбыстарды жазу қолданбасы сақтауды өзі орындайды, сол себептен, жасалған дыбыстық жазбалар жоғала ма деп уайымдау керек емес.

en: Supported audio formats:
kk: Қолдауы бар аудио пішімдері:

en: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 and MOV
kk: Ogg Vorbis, Opus, FLAC, MP3 және MOV

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Record sound via the microphone and play it back
kk: Дыбыстарды микрофон көмегімен жазып алып, оларды ойнату

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Audio;Application;Record;
kk: Audio;Application;Record;Аудио;Қолданба;Жазба;

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window position
kk: Терезе орны

en: Window position (x and y).
kk: Терезе орны (x және y).

en: Maps media types to audio encoder preset names.
kk: Медиа түрлерін кодтаушының сақталған баптауларымен сәйкестеу.

en: Maps media types to audio encoder preset names. If there is no mapping set, the default encoder settings will be used.
kk: Медиа түрлерін кодтаушының сақталған баптауларымен сәйкестеу. Сәйкестеу орнатылмаса, үнсіз келісім кодтаушысы қолданылатын болады.

en: Available channels
kk: Қолжетерлік арналар

en: Maps available channels. If there is not no mapping set, stereo channel will be used by default.
kk: Қолжетерлік арналарды байланыстырады. Байланыстыру орнатылмаса, үнсіз келісім бойынша стерео арна қолданылатын болады.

en: Export
kk: Экспорттау

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Save
kk: Сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Seek 10s Backward
kk: 10 сек артқа жылжу

en: Play
kk: Ойнату

en: Pause
kk: Аялдату

en: Seek 10s Forward
kk: 10 сек алға жылжу

en: Record
kk: Жазып алу

en: Add Recordings
kk: Жазбаларды қосу

en: Use the <b>Record</b> button to make sound recordings
kk: Дыбыстарды жазып алу үшін <b>Жазып алу</b> батырмасын қолданыңыз

en: Resume Recording
kk: Жазуды жалғастыру

en: Pause Recording
kk: Жазуды аялдату

en: Stop Recording
kk: Жазуды тоқтату

en: Cancel Recording
kk: Жазудан бас тарту

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Close
kk: Жабу

en: Preferred Format
kk: Таңдамалы пішімі

en: Audio Channel
kk: Аудио арнасы

en: Stereo
kk: Стерео

en: Mono
kk: Моно

en: About Sound Recorder
kk: Дыбыстарды жазу қолданбасы туралы

en: A Sound Recording Application for GNOME
kk: GNOME үшін дыбыс жазуға арналған қолданба

note: Translators: ""Recording %d"" is the default name assigned to a file created by the application (for example, "Recording 1").
en: Recording %d
kk: Жазба %d

note: Necessary code to move old recordings into the new location for few releases FIXME: Remove by 3.40/3.42
en: Recordings
kk: Жазбалар

note: Translators: ""%s (Old)"" is the new name assigned to a file moved from the old recordings location
en: %s (Old)
kk: %s (Ескі)

en: Export Recording
kk: Жазуды экспорттау

en: _Export
kk: _Экспорттау

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Yesterday
kk: Кеше

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: Last week
kk: Өткен аптада

en: %d week ago | %d weeks ago
kk[0]: %d апта бұрын

en: Last month
kk: Өткен айда

en: %d month ago | %d months ago
kk[0]: %d ай бұрын

en: Last year
kk: Былтыр

en: %d year ago | %d years ago
kk[0]: %d жыл бұрын

en: "%s" deleted
kk: "%s" өшірілді
