gnome-subtitles master - en to uk translation catalogue (377 entries)

en: Gnome Subtitles
uk: Субтитри Gnome

en: Video subtitling for the GNOME desktop
uk: Створення субтитрів до відео у стільничному середовищі GNOME

en: Gnome Subtitles is a subtitle editor for the GNOME desktop environment. It allows to create, synchronize, convert and translate subtitles by using a friendly user interface with video preview.
uk: «Субтитри Gnome» — редактор субтитрів для стільничного середовища GNOME. Програма уможливлює створення, синхронізацію, перетворення і переклад субтитрів за допомогою зручного інтерфейсу із попереднім переглядом відео.

en: A total of 22 subtitle formats are supported, including but not limited to: SubRip, MicroDVD, FAB Subtitler, MPlayer, Sub Station Alpha, MPSub and SubViewer.
uk: Передбачено підтримку загалом 22 форматів субтитрів, зокрема: SubRip, MicroDVD, FAB Subtitler, MPlayer, Sub Station Alpha, MPSub і SubViewer.

en: Main window
uk: Основне вікно

en: Subtitle Editor
uk: Редактор субтитрів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: subtitles;video;captions;
uk: subtitles;video;captions;субтитри;відео;

en: Encodings shown in menu
uk: Кодування, які показано у меню

en: List of encodings shown in the File Open/Save dialogs.
uk: Список кодувань, які буде показано у вікнах відкриття-збереження субтитрів.

en: File Open encoding option
uk: Варіант кодування для відкриття файлів

en: Encoding option to use by default when opening files. Possible values are: "AutoDetect" to use auto detection, "RememberLastUsed" to remember the last used encoding, "CurrentLocale" to use the current locale, and "Specific" to use a specific encoding. The encoding for "RememberLastUsed" and "Specific" is stored in the file_open_encoding key.
uk: Параметр кодування, яке має бути типово використано при відкритті файлів. Можливі значення: «AutoDetect» — визначити кодування автоматично, «RememberLastUsed» — запам'ятати останнє використане кодування, «CurrentLocale» — використати поточну локаль, і «Specific» — використати вказане кодування. Дані для варіантів «RememberLastUsed» і «Specific» зберігаються у ключі file_open_encoding.

en: File Open encoding
uk: Кодування для відкриття файла

en: Encoding to use when opening files. Besides the actual encoding, used when "RememberLastUsed" or "Specific" are set in the file_open_encoding_option key, other possible values are "AutoDetect" and "CurrentLocale".
uk: Кодування, яким слід скористатися для відкриття файлів. Окрім рядка із назвою кодування, який буде використано, якщо встановлено значення «RememberLastUsed» або «Specific» для ключа file_open_encoding_option, іншими можливими значеннями є «AutoDetect» і «CurrentLocale».

en: Auto detection fallback encoding
uk: Резервне кодування при автовизначенні

en: Encoding to use when auto detection fails.
uk: Кодування, яким слід скористатися, якщо не вдасться визначити кодування автоматично.

en: File Save encoding option
uk: Варіант кодування для збереження файлів

en: Encoding option to use by default when saving files. Possible values are: "KeepExisting" to use the existing file's encoding, "RememberLastUsed" to remember the last used encoding, "CurrentLocale" to use the current locale, and "Specific" to use a specific encoding. The encoding for "RememberLastUsed" and "Specific" is stored in the file_save_encoding key.
uk: Варіант кодування, яким слід типово користуватися для збереження файлів. Можливі значення: «KeepExisting» — скористатися кодуванням наявного файла, «RememberLastUsed» — запам'ятати останнє використане кодування, «CurrentLocale» — скористатися поточною локаллю, і «Specific» — скористатися вказаним кодуванням. Назва кодування для варіантів «RememberLastUsed» і «Specific» зберігається у ключі file_save_encoding.

en: File Save encoding
uk: Кодування збереження файлів

en: Encoding to use when saving files. Besides the actual encoding, used when "RememberLastUsed" or "Specific" are set in the file_save_encoding_option key, other possible values are "KeepExisting" and "CurrentLocale".
uk: Кодування, яким слід скористатися для зберігання файлів. Окрім рядка із назвою кодування, який буде використано, якщо встановлено значення «RememberLastUsed» або «Specific» для ключа file_save_encoding_option, іншими можливими значеннями є «KeepExisting» і «CurrentLocale».

en: File Save format option
uk: Варіант форматування для збереження файлів

en: Subtitle format option to use by default when saving files. Possible values are: "KeepExisting" to use the existing file's format, "RememberLastUsed" to remember the last used format, and "Specific" to use a specific format. The subtitle format for "RememberLastUsed" and "Specific" is stored in the file_save_format key.
uk: Формат субтитрів, яким слід типово скористатися при зберіганні файлів. Можливі значення: «KeepExisting» — використати формат наявного файла, «RememberLastUsed» — запам'ятати останній використаний формат, і «Specific» — скористатися вказаним форматом. Значення формату субтитрів для варіантів «RememberLastUsed» і «Specific» зберігається у ключі file_save_format.

en: File Save format
uk: Формат збереження файлів

en: Subtitle format to use when saving files. Besides the actual format, used when "RememberLastUsed" or "Specific" are set in the file_save_format_option key, other possible values are "KeepExisting" and "CurrentLocale".
uk: Формат субтитрів, яким слід скористатися для зберігання файлів. Окрім рядка із назвою формату, який буде використано, якщо встановлено значення «RememberLastUsed» або «Specific» для ключа file_save_format_option, іншими можливими значеннями є «KeepExisting» і «CurrentLocale».

en: File Save newline option
uk: Варіант розриву рядків для збереження файлів

en: Newline option to use by default when saving files. Possible values are: "RememberLastUsed" to remember the last used newline type, and "Specific" to use a specific newline type. The newline type for "RememberLastUsed" and "Specific" is stored in the file_save_newline key.
uk: Варіант символів розриву рядків, яким слід типово користуватися при зберіганні файлів. Можливі значення: «RememberLastUsed» — запам'ятати останній використаний тип розривів рядків, і «Specific» — використати вказаний тип розриву рядків. Значення типу розривів рядків для варіантів «RememberLastUsed» і «Specific» зберігається у ключі file_save_newline.

en: File Save newline
uk: Розрив рядків для збереження файлів

en: Newline type to use when saving files.
uk: Тип розриву рядків, яким слід скористатися при збереженні файлів.

en: Save translation when saving subtitles
uk: Зберігати переклад при збереженні субтитрів

en: Whether to save existing translations when saving subtitles.
uk: Визначає, чи слід зберігати наявні переклади при збереженні субтитрів.

en: Automatically choose the video file
uk: Автоматично вибирати відеофайл

en: Whether to automatically choose the video file to open, when opening a subtitle file. A video file is chosen based on the name of the subtitle file.
uk: Визначає, чи слід автоматично вибирати файл відео для відкриття при відкритті файла субтитрів. Файл відео буде вибрано на основі назви файла субтитрів.

en: Apply reaction delay
uk: Застосовувати затримку реакції

en: Whether to apply a reaction delay when setting the start or end times of a subtitle with the video playing.
uk: Визначає, чи слід застосовувати затримку реакції при встановленні моментів початку або завершення показу субтитрів при відтворенні відео.

en: Reaction delay
uk: Затримка реакції

en: Time, in milliseconds, to subtract from the start or end times when setting them with the video playing.
uk: Час у мілісекундах, який слід відняти від часу початку або кінця при встановленні під час відтворення відео.

en: Seek the video on subtitles change
uk: Позиціювати відео при зміні субтитрів

en: Whether to seek the video to the start of the first subtitle when one or more subtitles are changed.
uk: Визначає, чи слід позиціювати відео на початок перших субтитрів, коли вносяться зміни до одного або декількох рядків субтитрів.

en: Seek on change rewind
uk: Позиціювати при зміні прокручування

en: Time, in milliseconds, to rewind the video when seeking on subtitles change.
uk: Час у мілісекундах для прокручування відео при позиціюванні при зміні субтитрів.

en: View line lengths
uk: Перегляд довжини рядків

en: Whether to view line lengths as characters counts in the subtitle list.
uk: Визначає, чи слід показувати довжини рядків у символах у списку субтитрів.

en: Window width
uk: Ширина вікна

en: The width of the Main Window.
uk: Ширина головного вікна.

en: Window height
uk: Висота вікна

en: The height of the Main Window.
uk: Висота головного вікна.

en: Active spellcheck language for text
uk: Активна мова для перевірки правопису у тексті

en: The language used to check the spelling of subtitle text.
uk: Мова, яку слід використовувати для перевірки правопису у тексті субтитрів.

en: Active spellcheck language for translation
uk: Активна мова перевірки правопису для перекладу

en: The language used to check the spelling of subtitle translation.
uk: Мова, яку слід використовувати для перевірки правопису у перекладі субтитрів.

en: Autocheck spelling
uk: Автоматична перевірка правопису

en: Whether to automatically check the spelling of subtitle text.
uk: Визначає, чи слід автоматично перевіряти правопис у тексті субтитрів.

en: Auto backup
uk: Автоматичне резервне копіювання

en: Whether to automatically backup files. A copy of the file will be periodically saved with a ~ suffix.
uk: Визначає, чи слід автоматично створювати резервні копії файлів. Копію файла буде періодично збережено із суфіксом ~.

en: Backup time
uk: Інтервал резервного копіювання

en: Time interval, in seconds, to automatically backup files. A minimum of 30 seconds is recommended.
uk: Інтервал часу у секундах для автоматичного зберігання файлів резервних копій. Рекомендуємо встановити значення, яке є не меншим за 30 секунд.

en: Time step increment
uk: Крок за часом

en: Time, in milliseconds, to add or subtract when adjusting times in spinbutton controls (e.g., start, end and duration).
uk: Час у мілісекундах для додавання або віднімання при коригуванні моментів часу за допомогою обертової кнопки (наприклад, початку, кінця і тривалості).

en: Frames step increment
uk: Крок за кадрами

en: Frames to add or subtract when adjusting frames in spinbutton controls (e.g., start, end and duration).
uk: Кадри, які слід додати або відняти при коригування кадрів за допомогою обертової кнопки (наприклад, початку, кінця і тривалості).

en: Time between subtitles
uk: Часовий проміжок між субтитрами

en: Recommended time between subtitles, in milliseconds, used for example when splitting a subtitle in two.
uk: Рекомендований проміжок часу між субтитрами у мілісекундах. Використовується, наприклад, при поділу одного рядка субтитрів на два.

note: Error messages
en: Unable to obtain the complete media information.
uk: Не вдалося отримати повні відомості щодо мультимедійних даних.

en: The file contains no video or audio.
uk: У файлі не міститься відеоданих або звукових даних.

en: _File
uk: _Файл

en: _New
uk: С_творити

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Save
uk: З_берегти

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: _Translation
uk: _Переклад

en: _Reload
uk: Перезаванта_жити

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Headers
uk: За_головки

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Undo
uk: _Скасувати

en: _Redo
uk: Пов_торити

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Format
uk: Форм_атувати

en: _Bold
uk: _Напівжирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: _Split Lines
uk: _Роз’єднати рядки

en: _Merge Lines
uk: _Об'єднати рядки

en: _Insert Subtitle
uk: _Вставити субтитри

en: _Before
uk: _До

en: _After
uk: _Після

en: At _Video Position
uk: У поз_ицію відео

en: _Delete Subtitles
uk: Ви_лучити субтитри

en: Pr_eferences
uk: Н_алаштування

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Frames
uk: _Кадри

en: _Times
uk: _Часові позначки

en: _Line Lengths
uk: Дов_жини рядків

en: _Video
uk: _Відеозаписи

en: Video _Subtitles
uk: Від_еосубтитри

en: _Text
uk: _Текст

en: Translatio_n
uk: Пере_клад

en: _Search
uk: П_ошук

en: _Find
uk: З_найти

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти далі

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попереднє

en: _Replace
uk: За_мінити

en: T_imings
uk: Т_аймінги

en: _Input Frame Rate
uk: В_хідна частота кадрів

en: _Current Frame Rate
uk: По_точна частота кадрів

en: _Synchronize
uk: _Синхронізувати

en: _Adjust
uk: С_коригувати

en: Sh_ift
uk: Зс_ув

en: Vide_o
uk: В_ідео

en: _Play / Pause
uk: _Пуск / Пауза

en: _Loop Selection
uk: _Циклічне відтворення позначеного

en: R_ewind
uk: _Назад

en: _Forward
uk: _Далі

en: _Seek to…
uk: П_озиціювання до…

en: Seek _to Selection
uk: Пози_ціювання за позначеним

en: Select _Nearest Subtitle
uk: Вибрати _найближчі субтитри

en: A_uto Select Subtitle
uk: _Автоматично вибирати субтитри

en: Set Subtitle St_art
uk: Встановити по_чаток субтитрів

en: Set Subtitle En_d
uk: Встановити _кінець субтитрів

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Autocheck Spelling
uk: _Автоматична перевірка правопису

en: Set _Languages
uk: Встановити _мови

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Donate
uk: _Підтримати фінансово

en: Request a New _Feature
uk: Надіслати запит щодо _нової можливості

en: Report a _Bug
uk: Повідомити про _ваду

en: _About
uk: _Про програму

en: New File
uk: Новий файл

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: Insert
uk: Вставити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Time
uk: Час

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sets the subtitle Start to the current video position
uk: Встановлює початок субтитрів на поточну позицію у відео

en: Sets the subtitle End to the current video position
uk: Встановлює кінець субтитрів на поточну позицію у відео

en: Sets the subtitle Start and End while the video is playing. Keep the button pressed for the duration of each subtitle.
uk: Встановлює початок і кінець субтитрів під час відтворення відео. Утримуйте кнопку натиснутою, щоб побачити тривалість кожного з рядків субтитрів.

en: Tip: use Ctrl+Plus/Minus and Alt+Plus/Minus (on the numpad) to adjust start and end timings.
    Shift+Plus/Minus (on the numpad) shifts timings.
uk: Підказка: скористайтеся комбінаціями Ctrl+Плюс/Мінус або Alt+Плюс/Мінус (на цифровій панелі клавіатури), щоб скоригувати таймінги початку та кінця.
    Shift+Плюс/Мінус (на цифровій панелі клавіатури) зсуває таймінги.

note: This is the start time/frame of a subtitle.
en: Start:
uk: Початок:

en: End:
uk: Кінець:

note: This is the duration of a subtitle.
en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Adjusting timings
uk: Коригування таймінгів

en: Changing Input Frame Rate
uk: Зміна вхідної частоти кадрів

en: Changing Video Frame Rate
uk: Зміна частоти кадрів відео

en: Toggling Bold
uk: Перемикання напівжирного

en: Toggling Italic
uk: Перемикання курсиву

en: Toggling Underline
uk: Перемикання підкреслювання

en: Editing Start
uk: Початок редагування

en: Editing End
uk: Кінець редагування

en: Editing Duration
uk: Тривалість редагування

en: Undo
uk: Скасувати

en: Redo
uk: Повторити

en: Deleting Subtitles
uk: Вилучаємо субтитри

en: Editing Text
uk: Редагуємо текст

en: Editing Translation
uk: Редагуємо переклад

en: Inserting Subtitle
uk: Вставляємо субтитри

en: Merging subtitles
uk: Об'єднуємо субтитри

en: Replacing All
uk: Замінюємо все

en: Shifting timings
uk: Зсування таймінгів

en: Splitting subtitles
uk: Поділ субтитрів

en: Synchronizing timings
uk: Таймінги синхронізації

en: Setting Subtitle Start
uk: Встановлення початку субтитрів

en: Setting Subtitle End
uk: Встановлення кінця субтитрів

note: To translators: this is the filename for new files (before being saved for the first time)
en: Unsaved Subtitles
uk: Незбережені субтитри

note: To translators: this defines the name of a translation file. {0}=filename, {1}=language. Example: MovieName (fr translation)
en: {0} ({1} translation)
uk: {0} (переклад, {1})

en: {0} (translation)
uk: {0} (переклад)

note: GEOSTD8, HZ not used
en: Western
uk: західноєвропейське

en: Central European
uk: центральноєвропейське

en: South European
uk: південноєвропейське

en: Baltic
uk: балтійське

note: Added
en: Cyrillic
uk: кирилиця

note: Added
en: Arabic
uk: арабське

note: Added
en: Greek
uk: грецьке

note: Added
en: Hebrew
uk: іврит

en: Turkish
uk: турецьке

en: Nordic
uk: скандинавське

en: Celtic
uk: кельтське

en: Romanian
uk: румунське

note: ISO-8859-8-I not used Added Little endian
en: Unicode
uk: Юнікод

en: UTF-8 without BOM
uk: UTF-8 без BOM

note: Added UCS-2 and UCS-4 not used
en: Chinese Traditional
uk: традиційне китайське

en: Cyrillic/Russian
uk: кирилиця/російська

note: ARMSCII-8 not used Added ISO-IR-111, KOI8R, KOI8U not used
en: Japanese
uk: японське

note: EUC-JP-MS not used
en: Korean
uk: корейське

note: EUC-TW not used
en: Chinese Simplified
uk: спрощене китайське

en: Portuguese
uk: португальське

note: Added
en: Icelandic
uk: ісландське

en: French Canadian
uk: канадське французьке

en: Cyrillic/Ukrainian
uk: кирилиця/українська

note: TCVN, TIS-620, UHC, VISCII not used
en: Central
uk: центральноєвропейське

en: Vietnamese
uk: в'єтнамське

en: Current Locale
uk: Поточна локаль

en: Unknown
uk: Невідомо

en: About Gnome Subtitles
uk: Про «Субтитри Gnome»

en: _All subtitles
uk: _Усі субтитри

en: _Selected subtitles
uk: _Вибрані субтитри

en: Subtitles between those selected and the _first
uk: Субтитри між позначеними і _першими

en: Subtitles between those selected and the _last
uk: Субтитри між позначеними і _останніми

en: Character Encodings
uk: Кодування символів

note: Left part: Available VBox
en: Available Encodings
uk: Доступні кодування

note: Right part: Shown VBox
en: Chosen Encodings
uk: Вибрані кодування

en: Description
uk: Опис

en: Encoding
uk: Кодування

en: Headers
uk: Заголовки

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Author:
uk: Автор:

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Album:
uk: Альбом:

en: By:
uk: Від:

en: Version:
uk: Версія:

en: Program:
uk: Програма:

en: Source:
uk: Джерело:

en: Date:
uk: Дата:

en: Frame Rate:
uk: Частота кадрів:

en: File:
uk: Файл:

en: Note:
uk: Зауваження:

en: Media Type:
uk: Тип носія:

en: Audio
uk: Звук

en: Video
uk: Відео

en: Original Script:
uk: Початковий текст:

en: Original Translation:
uk: Початковий переклад:

en: Original Editing:
uk: Початкове редагування:

en: Original Timing:
uk: Початковий таймінг:

en: Original Script Checking:
uk: Початкова перевірка тексту:

en: Script Updated By:
uk: Автор оновлення тексту:

en: Collisions:
uk: Колізії:

en: Timer:
uk: Таймер:

en: Play Res X:
uk: Розд. відтв. за X:

en: Play Res Y:
uk: Розд. відтв. за Y:

en: Play Depth:
uk: Глибина відтворення:

en: File Path:
uk: Шлях до файла:

en: Delay:
uk: Затримка:

en: CD Track:
uk: Доріжка CD:

en: Font Name:
uk: Назва шрифту:

en: Font Color:
uk: Колір шрифту:

en: Font Style:
uk: Стиль шрифту:

en: Font Size:
uk: Розмір шрифту:

en: Video to Open:
uk: Відео для відкриття:

en: Character Encoding:
uk: Кодування символів:

en: None
uk: Немає

en: All Files
uk: усі файли

en: All Subtitle Files
uk: Усі файли субтитрів

en: File Properties
uk: Властивості файла

en: File Name
uk: Назва файла

en: Path
uk: Шлях

en: Character Encoding
uk: Набір символів

en: Subtitle Format
uk: Формат субтитрів

en: Timing Mode
uk: Режим таймінгу

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Subtitle Format:
uk: Формат субтитрів:

en: Line Ending:
uk: Кодування рядка:

en: Open Translation File
uk: Відкрити файл перекладу

en: Save Translation As
uk: Зберегти переклад як

en: An unknown error has occurred. Please report a bug and include this error name:
uk: Сталася невідома помилка. Будь ласка, повідомте про ваду і додайте таку назву помилки:

note: Strings
en: Could not save the file
uk: Не вдалося зберегти файл

en: Save to another file
uk: Зберегти до іншого файла

en: You have run out of memory. Please close some programs and try again.
uk: У вашій системі не вистачає пам'яті. Будь ласка, заверште роботу якихось програм і повторіть спробу.

en: An I/O error has occurred.
uk: Сталася помилка введення-виведення.

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
uk: Недостатньо прав для збереження файла.

en: The specified file is invalid.
uk: Вказаний файл є некоректним.

note: Strings
en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете файл, всі зміни будуть остаточно втрачені.

note: Strings
en: Save the changes to subtitles "{0}" before creating new subtitles?
uk: Зберегти зміни до субтитрів «{0}», перш ніж створювати нові субтитри?

en: Create without Saving
uk: Створення без збереження

en: Save the changes to translation "{0}" before creating new subtitles?
uk: Зберегти зміни у перекладі «{0}», перш ніж відкривати нові субтитри?

en: Save the changes to translation "{0}" before creating a new translation?
uk: Зберегти зміни у перекладі «{0}», перш ніж відкривати новий переклад?

en: Save the changes to subtitles "{0}" before opening?
uk: Зберегти зміни до субтитрів «{0}» до відкриття?

en: Open without Saving
uk: Відкриття без збереження

en: Save the changes to translation "{0}" before opening?
uk: Зберегти зміни до перекладу «{0}» до відкриття?

en: Save the changes to subtitles "{0}" before closing?
uk: Зберегти зміни до субтитрів «{0}» до закриття?

en: Close without Saving
uk: Закрити без збереження

en: Save the changes to translation "{0}" before closing?
uk: Зберегти зміни до перекладу «{0}» до закриття?

en: Could not open the file {0}.
uk: Не вдалося відкрити файл {0}.

en: Open another file
uk: Відкрити інший файл

en: Unable to detect the subtitle format. Please check that the file type is supported.
uk: Не вдалося визначити формат субтитрів. Будь ласка, перевірте, чи є цей тип файлів серед підтримуваних.

en: The encoding used is not supported by your system. Please choose another encoding.
uk: У вашій системі не передбачено підтримки використаного кодування. Будь ласка, виберіть інше кодування.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
uk: Недостатньо прав для відкривання файлу.

en: The file could not be found.
uk: Не вдалося знайти файл.

en: The file appears to be too large for a text-based subtitle file.
uk: Здається, файл є надто великим для текстового файла субтитрів.

en: The file path appears to be invalid.
uk: Здається, шлях до файла є некоректним.

en: Could not play the file '{0}'.
uk: Не вдалося відтворити файл «{0}».

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Files
uk: Файли

en: Editing
uk: Редагування

note: Translation File Saving
en: When saving subtitle files, automatically save their _translation
uk: При зберігання файлів субтитрів автоматично зберігати п_ереклад

en: Translation File Saving
uk: Збереження файла перекладу

en: Character _encoding to use:
uk: _Кодування символів:

en: If auto detection _fails, use:
uk: Якщо не вдасться ви_явити автоматично, скористатися:

en: Automatically choose the _video file to open
uk: Автоматично ви_бирати файл відео для відкриття

en: File Open Dialog
uk: Вікно відкриття файлів

en: _Subtitle format to use:
uk: _Формат субтитрів:

en: Ch_aracter encoding to use:
uk: К_одування символів:

en: _Newline type to use:
uk: _Тип розривів рядків:

en: File Save As Dialog
uk: Вікно зберігання файла із новою назвою

en: Create a _backup copy of files every
uk: Створ_ювати резервні копії файлів кожні

en: minutes
uk: хвилин

en: Backup
uk: Резервне копіювання

en: _Seek the video to the selected subtitle when changing timings
uk: _Позиціювати відео до позначених субтитрів при зміні таймінгів

en: Play
uk: Відтворити

en: ms before the actual start to help review new timings
uk: мс до справжнього початку, щоб полегшити рецензування нових таймінгів

en: Video Seeking
uk: Позиціювання у відео

en: Leave
uk: Вийти

en: ms between subtitles when inserting or splitting
uk: мс між субтитрами при вставлянні або поділі

en: Gap Between Subtitles
uk: Інтервал між субтитрами

en: Subtr_act
uk: Від_няти

en: ms when setting subtitle start/end while playing the video
uk: мс при встановленні початку або кінця рядка субтитрів при відтворенні відео

en: Reaction Delay
uk: Затримка реакції

en: Remember the last used encoding
uk: Запам'ятати останнє використане кодування

en: Keep the encoding used on file open
uk: Зберігати кодування, яке використано при відкритті файла

en: Keep the format used on file open
uk: Зберігати формат, який використано при відкритті файла

en: Remember the last used format
uk: Запам'ятати останній використаний формат

en: Remember the last used type
uk: Запам'ятати останній використаний тип

en: Replace
uk: Замінити

en: Find
uk: Знайти

en: F_ind
uk: З_найти

en: Replace _with
uk: Замінити н_а

en: _Match case
uk: Враховувати _регістр

en: Search _backwards
uk: _Шукати назад

en: Regular _expression
uk: _Формальний вираз

en: Wra_p around
uk: _Огорнути навколо

note: Action area
en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Set Languages
uk: Встановлення мов

note: Left part: Text Language
en: Text Language
uk: Мова тексту

note: Right part: Translation Language
en: Translation Language
uk: Мова перекладу

en: Use your distro's package manager to install additional languages (tip: search for 'spell'). Supported language packs: {0}.
uk: Скористайтеся програмою для керування пакунками дистрибутива, щоб встановити додаткові мови (підказка: шукайте пакунки зі «spell» у назві). Підтримувані мовні пакунки: {0}.

en: Adjust Timings Between 2 Points
uk: Коригування таймінгів між 2 точками

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: Subtitle No.:
uk: № рядка субтитрів:

en: New Start:
uk: Новий початок:

en: First Point
uk: Перша точка

en: Second Point
uk: Друга точка

en: Apply To
uk: Застосувати до

en: Shift Timings
uk: Зсунути таймінги

en: Apply
uk: Застосувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Set From Video
uk: Встановити з відео

en: Sets the shift amount in order for the selected subtitles to start at the current video position.
uk: Встановлює величину зсуву для того, щоб вибрані субтитри починалися у поточній позиції відео.

en: Amount
uk: Об'єм

note: Tips label
en: Tip: alternatively use Shift + Numpad Plus/Minus to shift timings directly from the main window.
uk: Підказка: ви також можете скористатися комбінаціями Shift + Плюс/Мінус (на цифровому блоці клавіатури) для зсування таймінгів безпосередньо у головному вікні програми.

en: Synchronize Timings
uk: Синхронізувати таймінги

en: Sync Points
uk: Точки синхронізації

en: Subtitles between sync points
uk: Субтитри між точками синхронізації

en: Info
uk: Інформація

note: Number column
en: Subtitle No.
uk: № рядка субтитрів

en: Start
uk: Початок

en: New Start
uk: Новий початок

en: Add sync points by selecting subtitles and adjusting the video to their correct position. At least 2 points are needed.
uk: Додайте точки синхронізації, позначивши рядок субтитрів і скоригувавши позицію у відео до належної. Слід вказати принаймні 2 точки.

en: Add 1 more sync point to start synchronizing. Adding more points will improve accuracy.
uk: Додайте ще одну точку синхронізації, щоб розпочати синхронізацію. Додавання точок синхронізації поліпшить точність показу субтитрів.

en: Synchronization is ready. All subtitles will be synchronized.
uk: Синхронізація готова. Усі субтитри буде синхронізовано.

en: Synchronization is ready. The following subtitles will not be synchronized: {0}.
uk: Синхронізація готова: Не буде синхронізовано ці рядки субтитрів: {0}.

en: Synchronization is ready. The following subtitles will not be synchronized: {0} and {1}.
uk: Синхронізація готова: Не буде синхронізовано ці рядки субтитрів: {0} і {1}.

en: Open Video
uk: Відкриття відео

en: All Media Files
uk: усі мультимедійні файли

en: Video Files
uk: відеофайли

en: Audio Files
uk: звукові файли

en: Seek Video To
uk: Позиціювання у відео

en: _Seek
uk: По_зиціювання

en: Seek _video to:
uk: Позиціювати _відео до:

en: Add or Remove…
uk: Додати або вилучити…

en: Automatically Detected
uk: Автовизначення

en: System Default
uk: Типове системне

note: To translators: OVR and INS correspond to the Overwrite and Insert text editing modes.
en: OVR
uk: ЗАМ

en: INS
uk: ВСТ

note: To translators: Trans corresponds to Translation (used here to denote whether text or translation is being edited).
en: Text
uk: Текст

en: Trans
uk: Пер

note: To translators: Ln corresponds to Line
en: Ln
uk: Ряд

note: To translators: Col corresponds to Column
en: Col
uk: Поз

en: Media Player Error
uk: Помилка програвача

en: An unexpected error has occurred: '{0}'. See the log for additional information.
uk: Сталася неочікувана помилка: «{0}». Додаткові відомості можна знайти у журналі.

en: Frame
uk: Кадр

note: Number column
en: No.
uk: №

en: End
uk: Кінець

en: Translation
uk: Переклад
