gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (109 entries)

en: Test your logic skills in this number grid puzzle
et: Loogikavõimeid proovile panev tabelmõistatuste lahendamine

en: game;board;tiles;japanese;
et: mäng;lauamäng;ruudustik;jaapani;

en: Print Sudokus
et: Sudokude printimine

en: Print Games
et: Mängude printimine

en: _Number of sudoku to print:
et: Prin_ditavate sudokude arv:

en: _Sudokus per page:
et: _Sudokusid lehekülje kohta:

en: Levels of difficulty to print
et: Prinditavate mõistatuste raskusaste

en: _Easy
et: Ker_ge

en: _Medium
et: _Keskmine

en: _Hard
et: _Raske

en: _Very Hard
et: _Väga raske

en: Details
et: Üksikasjad

en: _Mark games as played once you've printed them.
et: Väljaprinditud _mõistatusted märgitakse lahendatuteks.

en: _Include games you've already played in list of games to print
et: Prindi_takse ka juba lahendatud mõistatused

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Saved Games
et: Sal_vestatud mängud

en: Add a new tracker
et: Uue jälgija lisamine

en: Remove the selected tracker
et: Valitud jälgija eemaldamine

en: Make the tracked changes permanent
et: Jälgijasse märgitud muudatuste rakendamine

en: H_ide
et: _Peida

en: Hide the tracked values
et: Jälgijasse märgitud muudatuste peitmine

en: The popular Japanese logic puzzle
    
    GNOME Sudoku is a part of GNOME Games.
et: Populaarne Jaapani loogikamäng.
    
    GNOME Sudoku kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Easy
et: Lihtne

en: Medium
et: Keskmine

en: Hard
et: Raske

en: Very hard
et: Väga raske

note: Then we're today within the minute
en: Last played %(n)s second ago | Last played %(n)s seconds ago
et[0]: Viimati mängitud %(n)s sekund tagasi
et[1]: Viimati mängitud %(n)s sekundit tagasi

en: Last played %(n)s minute ago | Last played %(n)s minutes ago
et[0]: Viimati mängitud %(n)s minut tagasi
et[1]: Viimati mängitud %(n)s minutit tagasi

note: Translators, see strftime manual in order to translate %? format strings
en: Last played at %I:%M %p
et: Viimati mängitud kell %H:%M

note: Translators, see strftime manual in order to translate %? format strings
en: Last played yesterday at %I:%M %p
et: Viimati mängitud eile kell %H:%M

note: Translators, see strftime manual in order to translate %? format strings
en: Last played on %A at %I:%M %p
et: Viimati mängitud: %A kell %H:%M

note: Translators, see strftime manual in order to translate %? format strings
en: Last played on %B %e %Y
et: Viimati mängitud: %d. %B %Y

en: Easy puzzle
et: Lihtne mõistatus

en: Medium puzzle
et: Tavaline mõistatus

en: Hard puzzle
et: Keeruline mõistatus

en: Very hard puzzle
et: Väga keeruline mõistatus

en: Played for %d hour | Played for %d hours
et[0]: Mängitud %d tund
et[1]: Mängitud %d tundi

en: Played for %d minute | Played for %d minutes
et[0]: Mängitud %d minut
et[1]: Mängitud %d minutit

en: Played for %d second | Played for %d seconds
et[0]: Mängitud %d sekund
et[1]: Mängitud %d sekundit

en: Do you really want to do this?
et: Soovid sa seda teha?

en: Don't ask me this again.
et: Seda küsimust rohkem mitte küsida.

en: _Game
et: _Mäng

en: New game
et: Uus mäng

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Undo
et: _Unusta

en: Undo last action
et: Viimase tegevuse unustamine

en: _Redo
et: Uu_esti

en: Redo last action
et: Unustatud tegevuse uuesti tegemine

en: Puzzle _Statistics...
et: Mõistatuse _statistika...

en: _Print...
et: _Prindi...

en: Print _Multiple Sudokus...
et: Prindi _mitu sudokut...

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Hint
et: _Vihje

en: Show a square that is easy to fill.
et: Hõlpsasti täidetava ruudu näitamine.

en: Clear _Top Notes
et: P_uhasta ülemised märkmed

en: Clear _Bottom Notes
et: Pu_hasta alumised märkmed

en: _Help
et: A_bi

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Show _Possible Numbers
et: _Näita võimalikke numbreid

en: Always show possible numbers in a square
et: Võimalikud numbrid märgitakse alati mänguväljale

en: Warn About _Unfillable Squares
et: _Hoiatused mittetäidetavate ruutude kohta

en: Warn about squares made unfillable by a move
et: Hoiatamine ruutude eest, mille täitmine käigu tagajärjel võimatuks tehakse

en: _Track Additions
et: _Jälgi lisamisi

en: Mark new additions in a separate color so you can keep track of them.
et: Uusi lisatud numbreid märgitakse nende jälgimise hõlbustamiseks teistsuguse värvusega.

en: Show _Toolbar
et: _Tööriistariba on nähtaval

en: _Highlighter
et: _Esiletõstja

en: Highlight the current row, column and box
et: Käesoleva rea, veeru ja kasti esiletõstmine

en: You completed the puzzle in %d second | You completed the puzzle in %d seconds
et[0]: Sa lahendasid mõistatuse %d sekundiga
et[1]: Sa lahendasid mõistatuse %d sekundiga

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: You completed the puzzle in %(minute)s and %(second)s
et: Sa lahendasid mõistatuse %(minute)s minuti %(second)s sekundiga

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: You completed the puzzle in %(hour)s, %(minute)s and %(second)s
et: Sa lahendasid mõistatuse ajaga %(hour)s:%(minute)s:%(second)s

en: You got %(n)s hint. | You got %(n)s hints.
et[0]: Sa said %(n)s vihje.
et[1]: Sa said %(n)s vihjet.

en: You had %(n)s impossibility pointed out. | You had %(n)s impossibilities pointed out.
et[0]: Osutati %(n)s võimatule käigule.
et[1]: Osutati %(n)s võimatule käigule.

en: You win!
et: Sinu võit!

en: Save this game before starting new one?
et: Kas enne uue mängu alustamist tuleb praegune mäng salvestada?

en: _Save game for later
et: Salvesta mäng _hiljem

en: _Abandon game
et: _Tühista mäng

en: Save game before closing?
et: Kas salvestada mäng enne sulgemist?

en: Puzzle Information
et: Mõistatuse andmed

en: There is no current puzzle.
et: Praegu ei lahendata ühtegi mõistatust.

en: Calculated difficulty:
et: Arvutuslik raskusaste:

en: Very Hard
et: Väga raske

en: Number of moves instantly fillable by elimination:
et: Välistamise teel vahetult täidetavate väljade arv:

en: Number of moves instantly fillable by filling:
et: Vahetult täidetavate väljade arv:

en: Amount of trial-and-error required to solve:
et: Lahendamiseks vajalikke proovimisi:

en: Puzzle Statistics
et: Mõistatuse statistika

note: FIXME: This should create a pop-up dialog
en: Unable to display help: %s
et: Abiteavet pole võimalik kuvada: %s

en: Untracked
et: Jälgijaid pole

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Delete selected tracker.
et: Valitud jälgija kustutamine.

en: Hide current tracker entries.
et: Praeguse jälgija kirjete peitmine.

en: A_pply
et: _Rakenda

en: Apply all tracked values and remove the tracker.
et: Kõikide jälgitavata väärtuste rakendamine ja jälgija eemaldamine.

en: Tracker %s
et: Jälgija %s

en: _Clear
et: _Puhasta

en: No Space
et: Ruumi ei ole

en: No space left on disk
et: Kettal pole enam vaba ruumi

en: Unable to create data folder %(path)s.
et: Andmekataloogi %(path)s pole võimalik luua.

en: There is no disk space left!
et: Kettal pole enam vaba ruumi!

en: Error creating directory
et: Viga kataloogi loomisel

en: Error %(errno)s: %(error)s
et: Viga %(errno)s: %(error)s

en: Unable to save game.
et: Mängu pole võimalik salvestada.

en: Unable to save file %(filename)s.
et: Faili %(filename)s pole võimalik salvestada.

en: Unable to mark game as finished.
et: Mängu pole võimalik lõpetatuks märkida.

en: Sudoku unable to mark game as finished.
et: Sudokul pole võimalik mängu lõpetatuks märkida.
