gnome-games master - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: _New Puzzle
kk: Ж_аңа ойын

en: Create Custom Game
kk: Таңдауыңызша ойынды жасау

en: _Clear Board
kk: Та_зарту

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: Print _Current Puzzle…
kk: Ағ_ымдағы судоку баспаға шығару…

en: Print _Multiple Puzzles…
kk: _Бірнеше судоку баспаға шығару…

en: High_lighter
kk: Тү_спен ерекшелеу

en: _Warnings
kk: _Ескертулер

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Sudoku
kk: Судоку тур_алы

en: Sudoku
kk: Судоку

en: Undo your last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Redo your last action
kk: Соңғы әрекетті қайталау

en: Go back to the current game
kk: Ағымдағы ойынға қайтып оралу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Pause
kk: Аялдату

en: Start playing the custom puzzle you have created
kk: Сіз жасаған таңдауыңызша ойжұмбақпен ойынды бастау

en: Select Game Difficulty
kk: Ойын қиындығын таңдау

en: Easy
kk: Оңай

en: Medium
kk: Орташа

en: Hard
kk: Қиын

en: Very Hard
kk: Өте қиын

en: Start Game
kk: Ойынды бастау

en: GNOME Sudoku
kk: GNOME судоку

en: Test your logic skills in this number grid puzzle
kk: Сандық тормен осы ойжұмбақта логикалық зеректігіңізді тексеріңіз

en: Play the popular Japanese logic game. GNOME Sudoku is a must-install for Sudoku lovers, with a simple, unobtrusive interface that makes playing Sudoku fun for players of any skill level.
kk: Танымал жапон логикалық ойынын ойнау. GNOME судоку - бұл судоку әуесқойларына ұнайтын қарапайым, кедергісіз интерфейсі бар қолданба, ол судоку ойынын кез-келген деңгейдегі ойыншыларға қызықты етеді.

en: Each game is assigned a difficulty similar to those given by newspapers and websites, so your game will be as easy or as difficult as you want it to be.
kk: Әрбір ойынның өз қиындық деңгейі бар, ол ойыныңыз қаншалықты жеңіл немесе күрделі болатынына әсер етеді.

en: If you like to play on paper, you can print games out. You can choose how many games you want to print per page and what difficulty of games you want to print: as a result, GNOME Sudoku can act a renewable Sudoku book for you.
kk: Егер сіз қағаз нұсқасында ойнауды ұнатсаңыз, ойындарды басып шығаруға болады. Әр парақта қанша ойын болатынын және ойын күрделілігін таңдауға болады: нәтижесінде GNOME судоку сіз үшін тауыспайтын судоку кітабы бола алады.

en: A GNOME sudoku game preview
kk: GNOME судоку ойынын алдын ала қарау

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: magic;square;
kk: magic;square;сиқырлы;шаршы;

en: Difficulty level of sudokus to be printed
kk: Баспа үшін судоку күрделілік деңгейі

en: Set the difficulty level of the sudokus you want to print. Possible values are: "easy", "medium", "hard", "very_hard"
kk: Баспаға шығарғыңыз келетін судоку қиындық деңгейін көрсетіңіз. Мүмкін мәндері: "easy", "medium", "hard", "very_hard"

en: Number of Sudokus to print
kk: Баспаға шығарылатын судоку саны

en: Set the number of sudokus you want to print
kk: Басып шығарғыңыз келетін судоку санын көрсету

en: Number of Sudokus to print per page
kk: Баспаға шығарылатын бір беттегі судоку саны

en: Set the number of sudokus you want to print per page
kk: Басып шығарғыңыз келетін бір беттегі судоку санын көрсету

en: Warn about unfillable squares and duplicate numbers
kk: Толтырылмайтын шаршылар мен қосарланған сандар туралы ескерту

en: Displays a big red X in a square if it cannot possibly be filled by any number and duplicate numbers are highlighted in red
kk: Егер шаршыны ешбір санмен толтыруға болмаса, онда үлкен қызыл X көрсетіледі, ал қосарланған сандар қызыл түспен ерекшеленеді

en: Additionally warn when correct solution is violated or not earmarked
kk: Дұрыс шешім бұзылған немесе тағайындалмаған кезде қосымша ескерту

en: Changes the background color of a square to red if the value does not match puzzle solution, or if no earmark matches the puzzle solution
kk: Мән ойжұмбақ шешіміне сәйкес келмесе немесе ойжұмбақ шешіміне ешқандай арнауыш сәйкес келмесе, шаршының фон түсін қызылға өзгертеді

en: Highlight row, column and square that contain the selected cell
kk: Таңдалған ұяшық орналасқан жолды, бағанды және шаршыны бөлектеу

en: Width of the window in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Height of the window in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: true if the window is maximized
kk: терезе максималды болса, мәні true болады

en: Initialize the earmarks with the possible values for each cell
kk: Әрбір ұяшық үшін мүмкін мәндері бар түсіндірмелерді іске қосу

en: Print Multiple Puzzles
kk: Бірнеше ойжұмбақты басып шығару

en: Number of Puzzles
kk: Ойжұмбақтар саны

en: Number of puzzles per page
kk: Бір беттегі ойжұмбақтар саны

en: Difficulty
kk: Қиындық

en: Unknown Difficulty
kk: Белгісіз қиындық

en: Easy Difficulty
kk: Оңай қиындық

en: Medium Difficulty
kk: Орташа қиындық

en: Hard Difficulty
kk: Жоғары қиындық

en: Very Hard Difficulty
kk: Өте жоғары қиындық

en: Custom Puzzle
kk: Таңдауыңызша өлшем

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
kk: Шығарылым нұсқасын көрсету

note: Help string for command line --show-possible flag
en: Show the possible values for each cell
kk: Әрбір ұяшық үшін мүмкін мәндерді көрсету

note: Error dialog shown when starting a custom game that is not valid.
en: The puzzle you have entered is not a valid Sudoku.
kk: Сіз енгізген ойжұмбақ жарамды судоку емес.

en: Please enter a valid puzzle.
kk: Жарамды ойжұмбақты енгізіңіз.

en: Close
kk: Жабу

note: Warning dialog shown when starting a custom game that has multiple solutions.
en: The puzzle you have entered has multiple solutions.
kk: Сіз енгізген ойжұмбақтың бірнеше шешімі бар.

en: Valid Sudoku puzzles have exactly one solution.
kk: Жарамды судоку ойжұмбақтарының тек бір шешімі бар.

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: Play _Anyway
kk: Со_нда да ойнау

en: Well done, you completed the puzzle in %d minute! | Well done, you completed the puzzle in %d minutes!
kk[0]: Жарайсыз, сіз тапсырманы %d минутта орындадыңыз!

en: Quit
kk: Шығу

en: Play _Again
kk: Қ_айта ойнау

en: Reset the board to its original state?
kk: Тақтаны бастапқы күйіне қалпына келтіру керек пе?

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

note: Appears on the About dialog. %s is the version of the QQwing puzzle generator in use.
en: The popular Japanese logic puzzle
    
    Puzzles generated by QQwing %s
kk: Танымал Жапондық логикалық ойжұмбақ ойыны
    
    Ойжұмбақтарды генерациялаған QQwing %s

en: Clear
kk: Тазарту

note: Error message if printing fails
en: Error printing file:
kk: Файлды баспаға шығару қатесі:

en: Select Difficulty
kk: Қиындықты таңдау

en: Create Puzzle
kk: Ойжұмбақты жасау
