gnome-games - en to uk translation catalogue (83 entries)

en: _New Puzzle…
uk: _Нова головоломка…

en: Create Custom Game…
uk: Створити нетипову гру…

en: _Clear Board…
uk: _Очистити дошку…

en: _Print
uk: На_друкувати…

en: Print _Current Puzzle…
uk: Надрукувати _поточну головоломку…

en: Print _Multiple Puzzles…
uk: Друкувати де_кілька головоломок…

en: High_lighter
uk: _Підсвічування

en: _Warnings
uk: П_опередження

en: _Timer
uk: _Таймер

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Sudoku
uk: _Про «Судоку»

en: Sudoku
uk: Судоку

en: Undo Action
uk: Скасувати дію

en: Redo Action
uk: Повторити дію

en: Back
uk: Назад

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Play Custom Puzzle
uk: Грати у власну головоломку

en: Select Game Difficulty
uk: Виберіть складність гри

en: _Easy
uk: _Проста

en: _Medium
uk: _Посередня

en: _Hard
uk: С_кладна

en: _Very Hard
uk: Д_уже складно

en: _Start Game
uk: _Почати гру

en: GNOME Sudoku
uk: Судоку GNOME

en: Test your logic skills in this number grid puzzle
uk: Перевірте логічні здібності у цій числовій головоломці

en: Play the popular Japanese logic game. GNOME Sudoku is a must-install for Sudoku lovers, with a simple, unobtrusive interface that makes playing Sudoku fun for players of any skill level.
uk: Зіграй в популярну японську логічну гру. «Судоку GNOME» – гра, яку любителі судоку обов'язково мають встановити. Це – гра з простим, ненав'язливим інтерфейсом, що дає змогу відчути задоволення від гри гравцям будь-якого рівня.

en: Each game is assigned a difficulty similar to those given by newspapers and websites, so your game will be as easy or as difficult as you want it to be.
uk: Кожна гра має рівень складності подібний до тих, які в газетах або на сайтах. Тому ваша гра буде такою легкою або такою складною, як ви того захочете.

en: If you like to play on paper, you can print games out. You can choose how many games you want to print per page and what difficulty of games you want to print: as a result, GNOME Sudoku can act a renewable Sudoku book for you.
uk: Якщо ви полюбляєте грати на папері, ви можете роздрукувати ігри. Можете вибрати скільки ігор ви забажаєте роздрукувати на одній сторінці та їхній рівень складності: як наслідок: «Судоку GNOME» може поновлюваною книгу з судоку.

en: A GNOME sudoku game preview
uk: Перегляд гри Судоку

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: magic;square;
uk: магія;площа;

en: Difficulty level of sudokus to be printed
uk: Рівень складності судоку на друкування

en: Set the difficulty level of the sudokus you want to print. Possible values are: "easy", "medium", "hard", "very_hard"
uk: Виберіть рівень складності судоку, які хочете роздрукувати. Можливі значення: «easy», «medium», «hard», «very_hard»

en: Number of Sudokus to print
uk: Кількість судоку на друкування

en: Set the number of sudokus you want to print
uk: Встановіть кількість судоку, котру бажаєте надрукувати

en: Number of Sudokus to print per page
uk: Кількість судоку на сторінку для друкування

en: Set the number of sudokus you want to print per page
uk: Встановіть кількість судоку на сторінку, яку хочете надрукувати

en: Warn about unfillable squares and duplicate numbers
uk: Попереджувати про незаповнені клітинки та однакові числа

en: Displays a big red X in a square if it cannot possibly be filled by any number and duplicate numbers are highlighted in red
uk: Показує великий червоний «X» в клітинці, якщо вона не може містити жодного числа та підсвічувати червоним числа, що повторюються

en: Additionally warn when correct solution is violated or not earmarked
uk: Додатково попереджати, якщо умови правильного розв'язку порушено або вони недосяжні

en: Changes the background color of a square to red if the value does not match puzzle solution, or if no earmark matches the puzzle solution
uk: Змінює колір тла клітинки на червоний, якщо значення не відповідає розв'язанню або у розв'язанні немає відповідників із таким ходом

en: Highlight row, column and square that contain the selected cell
uk: Підсвітити рядки, стовпці та квадрати, які містять вибранку клітинку

en: The puzzle's difficulty
uk: Складність гри

en: Toggle timer and pause buttons
uk: Перемкнути кнопки таймера і паузи

en: Width of the window in pixels
uk: Ширина вікна, у точках

en: Height of the window in pixels
uk: Висота вікна, в точках

en: true if the window is maximized
uk: встановлено, якщо вікно розгорнуто

en: Initialize the earmarks with the possible values for each cell
uk: Спочатку показувати можливі значення для кожної клітинки

en: Print Multiple Puzzles
uk: Надрукувати декілька головоломок

en: Number of Puzzles
uk: Кількість головоломок

en: Number of puzzles per page
uk: Кількість головоломок на сторінку

en: Difficulty
uk: Складність

en: Easy
uk: Проста

en: Medium
uk: Середня

en: Hard
uk: Складна

en: Very Hard
uk: Дуже складна

en: Unknown Difficulty
uk: Невідома складність

en: Easy Difficulty
uk: Легка складність

en: Medium Difficulty
uk: Помірна складність

en: Hard Difficulty
uk: Складна складність

en: Very Hard Difficulty
uk: Дуже складна складність

en: Custom Puzzle
uk: Власна головоломка

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
uk: Показати версію випуску

note: Help string for command line --show-possible flag
en: Show the possible values for each cell
uk: Показувати можливі значення для кожної клітинки

note: Error dialog shown when starting a custom game that is not valid.
en: The puzzle you have entered is not a valid Sudoku.
uk: Головоломку, яку ви ввели, — не сумісна з судоку.

en: Please enter a valid puzzle.
uk: Введіть правильну головоломку.

en: Close
uk: Закрити

note: Warning dialog shown when starting a custom game that has multiple solutions.
en: The puzzle you have entered has multiple solutions.
uk: Головоломка, яку ви ввели, має кілька розв'язків.

en: Valid Sudoku puzzles have exactly one solution.
uk: Правильний судоку може мати тільки один розв'язок.

en: _Back
uk: _Назад

en: Play _Anyway
uk: О_днаково зіграти

en: Well done, you completed the puzzle in %d minute! | Well done, you completed the puzzle in %d minutes!
uk[0]: Чудово! Ви склали головоломку за %d хвилину
uk[1]: Чудово! Ви склали головоломку за %d хвилини
uk[2]: Чудово! Ви склали головоломку за %d хвилин

en: Quit
uk: Вийти

en: Play _Again
uk: Зіграти _ще раз

en: Reset the board to its original state?
uk: Скинути дошку до її початкового стану?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

note: Appears on the About dialog. %s is the version of the QQwing puzzle generator in use.
en: The popular Japanese logic puzzle
    
    Puzzles generated by QQwing %s
uk: Популярна японська логічна головоломка
    
    Головоломки породжує — QQwing %s

en: Clear
uk: Очистити

note: Error message if printing fails
en: Error printing file:
uk: Помилка друкування файла:

en: Select Difficulty
uk: Виберіть складність

en: Create Puzzle
uk: Створити головоломку

en: Play
uk: Грати

en: Pause
uk: Пауза
