gnome-games - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: _New Puzzle
nl: _Nieuw spel

en: _Clear Board
nl: Bord _wissen

en: _Print
nl: Af_drukken

en: Print _Current Puzzle…
nl: _Huidige sudoku afdrukken…

en: Print _Multiple Puzzles…
nl: _Meerdere sudoku’s afdrukken…

en: High_lighter
nl: _Uitlichten

en: _Warnings
nl: _Waarschuwingen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Sudoku
nl: _Over Sudoku

en: Undo your last action
nl: Uw laatste actie ongedaan maken

en: Redo your last action
nl: Uw laatste actie herhalen

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Start playing the custom puzzle you have created
nl: Beginnen met spelen van het aangepaste spel dat u heeft gemaakt

en: Go back to the current game
nl: Teruggaan naar het huidige spel

en: _Easy
nl: _Makkelijk

en: _Medium
nl: _Middel

en: _Hard
nl: M_oeilijk

en: _Very Hard
nl: _Zeer moeilijk

en: _Create your own puzzle
nl: Uw _eigen spel maken

en: Test your logic skills in this number grid puzzle
nl: Stel uw logische denkvermogen op de proef met deze cijferpuzzel

en: Play the popular Japanese logic game. GNOME Sudoku is a must-install for Sudoku lovers, with a simple, unobtrusive interface that makes playing Sudoku fun for players of any skill level.
nl: Speel de populaire Japanse denkpuzzel. GNOME Sudoku is zeer aanbevolen voor liefhebbers van sudoku, met een simpele, niet-verstorende interface die het spelen van sudoku leuk maakt voor spelers van elk niveau.

en: Each game is assigned a difficulty similar to those given by newspapers and websites, so your game will be as easy or as difficult as you want it to be.
nl: Elk spel krijgt een moeilijkheidsgraad toegewezen die ongeveer gelijk is aan die van kranten en websites, dus uw spel zal ongeveer zo makkelijk of moeilijk zijn als u wilt.

en: If you like to play on paper, you can print games out. You can choose how many games you want to print per page and what difficulty of games you want to print: as a result, GNOME Sudoku can act a renewable Sudoku book for you.
nl: Als u op papier wilt spelen, kunt u spellen afdrukken. U kunt kiezen hoeveel spellen u wilt printen per pagina en welke moeilijkheidsgraad voor spellen u wilt printen, wat erin resulteert dat GNOME Sudoku als een hernieuwbaar sudokuboek kan dienen.

en: A GNOME sudoku game preview
nl: Voorbeeld van een GNOME-sudoku spel

en: The GNOME Project
nl: Het GNOME-project

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: magic;square;
nl: magie;vierkant;

en: Difficulty level of sudokus to be printed
nl: Moeilijkheidsgraad van de af te drukken sudoku’s

en: Set the difficulty level of the sudokus you want to print. Possible values are: "easy", "medium", "hard", "very_hard"
nl: Stel de moeilijkheidsgraad in van de sudoku’s die u wilt afdrukken. Mogelijkheden zijn ‘gemakkelijk’, ‘gemiddeld’, ‘moeilijk’, ‘zeer moeilijk’

en: Number of Sudokus to print
nl: Aantal af te drukken sudoku’s

en: Set the number of sudokus you want to print
nl: Stel het aantal sudoku’s in dat u wilt afdrukken

en: Number of Sudokus to print per page
nl: Aantal af te drukken sudoku’s per pagina

en: Set the number of sudokus you want to print per page
nl: Stel het aantal sudoku’s in dat u wilt afdrukken per pagina

en: Warn about unfillable squares and duplicate numbers
nl: _Waarschuwen bij niet in te vullen vakjes en dubbele cijfers

en: Displays a big red X in a square if it cannot possibly be filled by any number and duplicate numbers are highlighted in red
nl: Geeft een grote rode X weer in een vakje als het niet ingevuld kan worden met enig getal en dubbele cijfers worden gemarkeerd met rood

en: Additionally warn when correct solution is violated or not earmarked
nl: Geef een extra waarschuwing wanneer de juiste oplossing genegeerd wordt of geen ezelsoortje heeft

en: Changes the background color of a square to red if the value does not match puzzle solution, or if no earmark matches the puzzle solution
nl: Wijzig de achtergrondkleur van een vak naar rood wanneer de waarde niet overeenkomt met de oplossing voor de puzzel, of als er geen ezelsoortje overeenkomt met de oplossing van de puzzel

en: Highlight row, column and square that contain the selected cell
nl: Markeer de rij, kolom en vierkant dat het geselecteerde vakje bevat

en: Width of the window in pixels
nl: De breedte van het hoofdvenster in beeldpunten

en: Height of the window in pixels
nl: De hoogte van het hoofdvenster in beeldpunten

en: true if the window is maximized
nl: waar als het venster is gemaximaliseerd

en: Initialize the earmarks with the possible values for each cell
nl: De ezelsoortjes instellen met de mogelijke waarden voor elk vakje

en: Print Multiple Puzzles
nl: Meerdere sudoku’s afdrukken

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Number of puzzles
nl: Aa_ntal sudoku’s

en: _Number of puzzles per page
nl: Aa_ntal puzzels per pagina

en: Difficulty
nl: Moeilijkheidsgraad

en: Unknown Difficulty
nl: Onbekende moeilijkheidsgraad

en: Easy Difficulty
nl: Lage moeilijkheidsgraad

en: Medium Difficulty
nl: Gemiddelde moeilijkheidsgraad

en: Hard Difficulty
nl: Hoge moeilijkheidsgraad

en: Very Hard Difficulty
nl: Zeer hoge moeilijkheidsgraad

en: Custom Puzzle
nl: Aangepaste grootte

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
nl: Uitgaveversie tonen

note: Help string for command line --show-possible flag
en: Show the possible values for each cell
nl: De mogelijke waardes voor elk vakje weergeven

note: Error dialog shown when starting a custom game that is not valid.
en: The puzzle you have entered is not a valid Sudoku.
nl: De sudoku die u heeft ingevoerd is geen geldige sudoku.

en: Please enter a valid puzzle.
nl: Voer een geldige sudoku in.

note: Warning dialog shown when starting a custom game that has multiple solutions.
en: The puzzle you have entered has multiple solutions.
nl: De sudoku die u heeft ingevoerd heeft meerdere oplossingen.

en: Valid Sudoku puzzles have exactly one solution.
nl: Geldige sudoku’s hebben precies één oplossing.

en: _Back
nl: _Terug

en: Play _Anyway
nl: _Toch spelen

en: Well done, you completed the puzzle in %d minute! | Well done, you completed the puzzle in %d minutes!
nl[0]: Goed gedaan, u heeft de sudoku in %d minuut opgelost!
nl[1]: Goed gedaan, u heeft de sudoku in %d minuten opgelost!

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Play _Again
nl: _Nogmaals spelen

en: Reset the board to its original state?
nl: Het bord naar zijn oorspronkelijke status herstellen?

note: Appears on the About dialog. %s is the version of the QQwing puzzle generator in use.
en: The popular Japanese logic puzzle
    
    Puzzles generated by QQwing %s
nl: De populaire Japanse denkpuzzel
    
    Sudoku’s gegenereerd door QQwing %s

en: Clear
nl: Wissen

note: Error message if printing fails
en: Error printing file:
nl: Fout bij het printen van bestand:

note: Text on overlay when game is paused
en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Select Difficulty
nl: Selecteer moeilijkheidsgraad

en: Create Puzzle
nl: Sudoku maken
