sushi master - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Loading…
af: Laai tans…

en: Size
af: Grootte

en: Modified
af: Verander

en: from
af: van

en: by
af: deur

en: Empty Folder
af: Leë gids
