sushi master - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: %d item | %d items
ar[0]: لا عناصر
ar[1]: عنصر واحد
ar[2]: عنصران
ar[3]: %d عناصر
ar[4]: %d عنصراً
ar[5]: %d عنصر

en: Empty Folder
ar: مجلد فارغ

en: Type
ar: النّوع

en: Loading…
ar: يُحمّل…

en: Size
ar: الحجم

en: Modified
ar: مُعدَّل

en: from
ar: مِن

en: by
ar: أداء

en: %d of %d
ar: %d من %d
