Sushi master - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: %d item | %d items
ast[0]: %d elementu
ast[1]: %d elementos

en: Empty Folder
ast: Vaciar carpeta

en: Type
ast: Tipu

en: Loading…
ast: Cargando…

en: Size
ast: Tamañu

en: Modified
ast: Modificada

en: from
ast: dende

en: by
ast: por

en: %d of %d
ast: %d de %d
