sushi master - en to bn_IN translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
bn_IN: ক্লায়েন্ট অলঙ্কার

en: Whether the window draws WM decorations itself
bn_IN: উইন্ডোটি WM অলঙ্কারাদি নিজেই আঁকে কিনা

en: Type
bn_IN: প্রকার

en: Loading…
bn_IN: লোড হচ্ছে …

en: Size
bn_IN: মাপ

en: Modified
bn_IN: পরিবর্তিত

en: from
bn_IN: থেকে

en: by
bn_IN: কর্তৃক

en: %d of %d
bn_IN: % d এর % d

en: %d item | %d items
bn_IN[0]: %d বস্তু
bn_IN[1]: %d বস্তুসমূহ

en: Empty Folder
bn_IN: খালি ফোল্ডার
