sushi master - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Sushi
eo: Suŝio

en: Provide a facility for quickly viewing different kinds of files
eo: Provizi instalaĵon por rapide vidi malsamajn specojn de dosieroj

en: Sushi is a file previewer for the GNOME desktop environment. It is an independent component that integrates with GNOME Files (Nautilus).
eo: Suŝio estas dosiero-antaŭrigardilo por la labortabla medio GNOME. Ĝi estas sendependa komponanto, kiu integriĝas kun GNOME-dosieroj (Nautilo).

en: Type
eo: Tipo

en: %d item | %d items
eo[0]: %d elemento
eo[1]: %d elementoj

en: Empty Folder
eo: Malplena dosierujo

en: Size
eo: Grando

en: Modified
eo: Modifite

note: TRANSLATORS: This is a filename, e.g. "image.jpg"
en: Unable to display %s
eo: Ne eblas montri %s

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
eo: Malfermi per %s

en: Open
eo: Malfermi

en: from
eo: de

en: by
eo: de

en: %d of %d
eo: %d de %d
