sushi master - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
et: Kliendi dekoratsioonid

en: Whether the window draws WM decorations itself
et: Kas aken joonistab aknahalduri dekoratsioonid ise

en: Type
et: Liik

en: Loading…
et: Laadimine…

en: Size
et: Suurus

en: Modified
et: Muudeti

en: from
et: album

en: by
et: esitaja

en: %d of %d
et: %d / %d

en: %d item | %d items
et[0]: %d element
et[1]: %d elementi

en: Empty Folder
et: Tühi kaust
