sushi master - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Provide a facility for quickly viewing different kinds of files
eu: Fitxategi mota desberdinak azkar bistaratzeko tresna bat

en: Sushi is a file previewer for the GNOME desktop environment. It is an independent component that integrates with GNOME Files (Nautilus).
eu: Sushi fitxategien aurrebistak ikusteko aplikazio bat da, GNOME mahaigain-ingurunerako sortua. Osagai independentea da, GNOME Fitxategiak (Nautilus) aplikazioan integratzen dena.

en: Type
eu: Mota

en: %d item | %d items
eu[0]: Elementu %d
eu[1]: %d elementu

en: Empty Folder
eu: Karpeta hutsa

en: Size
eu: Tamaina

en: Modified
eu: Aldatze-data

note: TRANSLATORS: This is a filename, e.g. "image.jpg"
en: Unable to display %s
eu: Ezin da %s erakutsi

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
eu: Ireki honekin: %s

en: Open
eu: Ireki

en: from
eu: diskoa:

en: by
eu: egilea:

en: %d of %d
eu: %d / %d
