sushi master - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Loading…
gd: ’Ga luchdadh…

en: Size
gd: Meud

en: Modified
gd: Air atharrachadh

en: from
gd: o

en: by
gd: le

en: %d of %d
gd: %d à %d

en: %d item | %d items
gd[0]: %d nì
gd[1]: %d nì
gd[2]: %d nithean
gd[3]: %d nì

en: Empty Folder
gd: Pasgan falamh
