sushi master - en to mjw translation catalogue (5 entries)

en: %d item | %d items
mjw[0]: Son %d
mjw[1]: Son %d

en: Empty Folder
mjw: Angse Folder

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
mjw: %s pen kangpu

en: Open
mjw: Kangpu

en: %d of %d
mjw: %d do %d longpen
