sushi master - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
mr: क्लाएंट सजावट

en: Whether the window draws WM decorations itself
mr: पटल स्वतःहून WM सजावट रेखाटते

en: Type
mr: प्रकार

en: Loading…
mr: लोड करत आहे…

en: Size
mr: आकार

en: Modified
mr: संपादित केले

en: from
mr: पासून

en: by
mr: तर्फे

en: %d of %d
mr: %d, %d पैकी

en: %d item | %d items
mr[0]: %d घटक
mr[1]: %d घटके

en: Empty Folder
mr: रिकामे फोल्डर
