sushi master - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Provide a facility for quickly viewing different kinds of files
ms: Sediakan satu kemudahan untuk melihat jenis-jenis fail berbeza secara pantas

en: Type
ms: Jenis

en: Empty Folder
ms: Folder Kosong

en: Size
ms: Saiz

en: Modified
ms: Diubah suai

note: TRANSLATORS: This is a filename, e.g. "image.jpg"
en: Unable to display %s
ms: Tidak boleh paparkan %s

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
ms: Buka Dengan %s

en: Open
ms: Buka

en: from
ms: daripada

en: by
ms: oleh

en: %d of %d
ms: %d dari %d
