sushi master - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଆଭୁଷଣ

en: Whether the window draws WM decorations itself
or: ୱିଣ୍ଡୋ WM ଆଭୁଷଣକୁ ନିଜେ ଅଙ୍କନ କରିଥାଏ କି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Loading…
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି…

en: Size
or: ଆକାର

en: Modified
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: from
or: ଠାରୁ

en: by
or: ଦ୍ବାରା

en: %d of %d
or: %d ର %d

en: %d item | %d items
or[0]: %d ବସ୍ତୁ
or[1]: %d ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ

en: Empty Folder
or: ଖାଲି ଫୋଲଡର
