sushi master - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
pa: ਕਲਾਇਟ ਸਜਾਵਟ

en: Whether the window draws WM decorations itself
pa: ਕੀ ਵਿੰਡੋ ਖੁਦ WM ਸਜਾਵਟ ਕਰੇ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Loading…
pa: ਲੋਡ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ…

en: Size
pa: ਅਕਾਰ

en: Modified
pa: ਸੋਧ ਕੀਤੀ

en: from
pa: ਵਿੱਚੋਂ

en: by
pa: ਵਲੋਂ

en: %d of %d
pa: %d, %d ਵਿੱਚੋ

en: %d item | %d items
pa[0]: %d ਆਈਟਮ
pa[1]: %d ਆਈਟਮਾਂ

en: Empty Folder
pa: ਖਾਲੀ ਫੋਲਡਰ
