sushi master - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Provide a facility for quickly viewing different kinds of files
sl: Program za hitro pregledovanje različnih vrst datotek

en: Sushi is a file previewer for the GNOME desktop environment. It is an independent component that integrates with GNOME Files (Nautilus).
sl: Sushi je program za predogled datotek za namizje GNOME. Program je neodvisen od sistemskih knjižnic in razširja zmožnosti Datotek GNOME (Nautilus).

en: Type
sl: Vrsta

en: %d item | %d items
sl[0]: %d predmetov
sl[1]: %d predmet
sl[2]: %d predmeta
sl[3]: %d predmeti

en: Empty Folder
sl: Prazna mapa

en: Size
sl: Velikost

en: Modified
sl: Spremenjeno

note: TRANSLATORS: This is a filename, e.g. "image.jpg"
en: Unable to display %s
sl: Datoteke %s ni mogoče prikazati.

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
sl: Odpri s programom %s

en: Open
sl: Odpri

en: from
sl: od

en: by
sl: od

en: %d of %d
sl: %d od %d
