sushi master - en to sr@latin translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
sr@latin: Ukras klijenta

en: Whether the window draws WM decorations itself
sr@latin: Da li prozor sam iscrtava ukrase upravnika prozora

en: Type
sr@latin: Vrsta

en: Loading…
sr@latin: Učitavam…

en: Size
sr@latin: Veličina

en: Modified
sr@latin: Izmenjena

en: from
sr@latin: od

en: by
sr@latin: od

en: %d of %d
sr@latin: %d od %d

en: %d item | %d items
sr@latin[0]: %d stavka
sr@latin[1]: %d stavke
sr@latin[2]: %d stavki
sr@latin[3]: Jedna stavka

en: Empty Folder
sr@latin: Prazna fascikla
