sushi master - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Client decoration
te: క్లయింట్ అలంకరణ

en: Whether the window draws WM decorations itself
te: విండో WM అలంకరణలు కూడా చూపించారో  లేదో

en: Type
te: రకం

en: Loading…
te: నింపుతున్నది…

en: Size
te: పరిమాణం

en: Modified
te: మార్చబడినది

en: from
te: నుండి

en: by
te: చే

en: %d item | %d items
te[0]: %d అంశం
te[1]: %d అంశాలు

en: Empty Folder
te: ఖాళీ సంచయం
