sushi master - en to as translation catalogue (11 entries)

en: Client decoration
as: ক্লাএন্ট সাজ্-সজ্জা

en: Whether the window draws WM decorations itself
as: উইন্ডোয় WM সাজ্-সজ্জাসমূহ নিজে কৰে নে

en: Type
as: ধৰণ

en: Loading…
as: ল'ড কৰা হৈছে…

en: Size
as: আকাৰ

en: Modified
as: পৰিবৰ্তিত

en: from
as: পৰা

en: by
as: দ্বাৰা

en: %d of %d
as: %d ৰ %d

en: %d item | %d items
as[0]: %d বস্তু
as[1]: %d বস্তুবোৰ

en: Empty Folder
as: ফোল্ডাৰ খালি কৰক
