sushi master - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Provide a facility for quickly viewing different kinds of files
ca: Proporciona la capacitat de veure ràpidament diferents tipus de fitxers

en: Sushi is a file previewer for the GNOME desktop environment. It is an independent component that integrates with GNOME Files (Nautilus).
ca: El Sushi és un previsualitzador de fitxers per a l'entorn d'escriptori GNOME. Es tracta d'un component independent que s'integra amb el Fitxers del GNOME (Nautilus).

en: Type
ca: Tipus

en: %d item | %d items
ca[0]: %d element
ca[1]: %d elements

en: Empty Folder
ca: Carpeta buida

en: Size
ca: Mida

en: Modified
ca: Modificat

note: TRANSLATORS: This is a filename, e.g. "image.jpg"
en: Unable to display %s
ca: No s'ha pogut mostrar %s

note: TRANSLATORS: This is the display name of an application, e.g. "Open With Image Viewer"
en: Open With %s
ca: Obre amb %s

en: Open
ca: Obre

en: from
ca: des de

en: by
ca: per

en: %d of %d
ca: %d de %d
