gnome-utils - en to br translation catalogue (89 entries)

en: Log File Viewer
br: Gweler kerzhlevrioù

en: View or monitor system log files
br: Gwelout pe deurel evezh ouzh kerzhlevrioù ar reizhiad

en: Height of the main window in pixels
br: Sav ar prenestr pennañ e pikselioù

en: Log file to open up on startup
br: kerzhlevr da zigeriñ gant al loc'hañ

en: Log files to open up on startup
br: kerzhlevrioù da zigeriñ gant al loc'hañ

en: Size of the font used to display the log
br: Ment an nodrezh arveret da skrammañ ar c'herzhlevr

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
br: Erspizañ a ra ur roll kerzhlevrioù da zigeriñ gant al loc'hañ. Ur roll dre ziouer zo krouet dre lenn /etc/syslog.conf.

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
br: Erspizañ a ra sav prenestr pennañ gweler ar c'herzhlevr e pikselioù

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
br: Erspizañ a ra ar roll kerzhlevrioù da skrammañ gant al loc'hañ. An hini dre ziouer zo pe /var/adm/messages pe /var/log/messages, hervez ho reizhiad korvoiñ.

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
br: Erspizañ a ra ment an nodrezh e led fest da skrammañ ar c'herzhlevr war gwel pennañ dre wezennad. Diouzh ment nodrezh an dermenell dre ziouer eo tapet ar vent dre ziouer.

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
br: Erspizañ a ra led prenestr pennañ gweler ar c'herzhlevr e pikselioù

en: Width of the main window in pixels
br: Led ar prenestr pennañ e pikselioù

en: Background:
br: Drekleur :

en: Effect:
br: Efed :

en: Foreground:
br: Rakleur :

en: Hide
br: Kuzhañ

en: Highlight
br: Usskediñ

en: _Name:
br: _Anv :

en: _Regular Expression:
br: _Bomm reoliek :

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
br: Ur meziant digor eo ar goulev-mañ ; dasparzhet pe/ha daskemmet e vez dindan termenoù al Lañvaz Foran Hollek GNU evel ma'z eo bet embannet gant Diazezadenn ar Meziantoù Digor ; da lâret eo handelv 2 eus al lañvaz pe (evel ma plij deoc'h) ne vern pe handelv nevesoc'h.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
br: Dasparzhet eo ar meziant-mañ gant ar spi e vo talvoudus met GANT GWARANT EBET ; hep ar gwarant enpleg a-fet TALVOUDEGEZH KENWERZHEL pe VARREGEZH EVIT UR PAL PERSONEL. Taolit ur sell war Lañvaz Foran Hollek GNU evit gouzout hiroc'h.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
br: Moarvat hoc'h eus bet un eilad eus al Lañvaz Foran Hollek GNU gant File-Roller ; ma n'hoc'h eus ket bet,skrivit da : Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: Impossible to open the file %s
br: N'eus ket tro da zigeriñ ar restr %s

en: Filter name is empty!
br: Goullo eo anv ar sil !

en: Filter name may not contain the ':' character
br: Arabat da anv ar sil bezañ gant an arouezenn ':' ennañ

en: Regular expression is empty!
br: Goullo eo ar bomm reoliek !

en: Regular expression is invalid: %s
br: Didalvoudek eo ar bomm reoliek : %s

en: Please specify either foreground or background color!
br: Mar plij, erspizit liv ar rakleur pe liv an drekleur !

en: Edit filter
br: Embann ar sil

en: Add new filter
br: Ouzhpennañ ur sil nevez

en: Filters
br: Siloù

en: _Find:
br: _Kavout :

en: Find Previous
br: Klask an hini kent

en: Find previous occurrence of the search string
br: Kavout reveziadenn gent an hedad klask

en: Find Next
br: Klask an hini war-lerc'h

en: Find next occurrence of the search string
br: Kavout reveziadenn da heul an hedad klask

en: Clear the search string
br: Skarzhañ hedad ar c'hlask

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
br: Fazi e-pad ma oa o tigoazhañ ar c'herzhlevr GZipet. Kontronet eo bet ar restr moarvat.

en: You don't have enough permissions to read the file.
br: N'hoc'h eus ket aotreoù a-walc'h abenn lenn ar restr.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
br: Ar restr n'eo ket ur restr reoliek pe n'eo ket ur restr mod testenn.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
br: Ne vez ket skoret ar c'herzhlevrioù GZipet gant handelv kerzhlevr ar reizhiad-mañ

en: Loading...
br: O kargañ...

en: Show the application's version
br: Diskouez handelv an arload

en: [LOGFILE...]
br: [KERZHLEVR...]

en:  - Browse and monitor logs
br:  -Furchal ha teurel evezh ouzh ar c'herzhlevrioù

en: Log Viewer
br: Gweler kerzhlevr

en: System Log Viewer
br: Gweler kerzhlevr ar reizhiad

en: last update: %s
br: hizivaat diwezhañ : %s

en: %d lines (%s) - %s
br: %d linennoù (%s) - %s

en: Open Log
br: Digeriñ ar c'herzhlevr

en: There was an error displaying help: %s
br: Bez e oa ur fazi en ur skrammañ ar skoazell : %s

en: Wrapped
br: Tizhet eo dibenn ar restr

en: Not found
br: N'eo ket bet kavet

en: A system log viewer for GNOME.
br: Ur gweler evit kerzhlevr ar reizhiad evit GNOME.

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: _Embann

en: _View
br: G_welout

en: _Filters
br: _Siloù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Open...
br: _Digeriñ...

en: Open a log from file
br: Digeriñ ur c'herzhlevr diouzh ur restr

en: _Close
br: _Serriñ

en: Close this log
br: Serriñ ar c'herzhlevr-mañ

en: _Quit
br: _Kuitaat

en: Quit the log viewer
br: Kuitaat gweler ar c'herzhlevr

en: _Copy
br: _Eilañ

en: Copy the selection
br: Eilañ an diuzad

en: Select _All
br: Diuz pep tr_a

en: Select the entire log
br: Diuzañ ar c'herzhlevr a-bezh

en: _Find...
br: _Kavout...

en: Find a word or phrase in the log
br: Kavout ur ger pe ur frazenn er c'herzhlevr

en: Bigger text size
br: Ment an destenn vrasoc'h

en: Smaller text size
br: Ment an destenn vihanoc'h

en: Normal text size
br: Ment an destenn reizh

en: Manage Filters
br: Ardeiñ ar siloù

en: Manage filters
br: Ardeiñ ar siloù

en: _Contents
br: Endal_c'hadoù

en: Open the help contents for the log viewer
br: Digeriñ endalc'hadoù ar skozell evit gweler ar c'herzhlevr

en: _About
br: _Diwar-benn

en: Show the about dialog for the log viewer
br: Diskouez ar voestad emziviz Diwar-benn evit gweler ar c'herzhlevr

en: _Statusbar
br: Barrennad ar _stad

en: Show Status Bar
br: Diskouez barrenn ar stad

en: Side _Pane
br: _Panell gostez

en: Show Side Pane
br: Diskouez ar banell gostez

en: Show matches only
br: Diskouez ar c'hlotadennoù hepken

en: Only show lines that match one of the given filters
br: Diskouez arroudennoù a glot gant unan eus ar siloù lavaret

en: Can't read from "%s"
br: N'hall ket lenn diwar "%s"

en: Version:
br: Handelv :

en: Could not open the following files:
br: N'hall ket digeriñ ar restroù da heul :
