gnome-utils - en to cs translation catalogue (75 entries)

en: System Log
cs: Systémový protokol

en: View or monitor system log files
cs: Prohlížet nebo sledovat soubory systémových protokolů

en: logs;debug;error;
cs: logy;protokoly;evidence;ladění;chyba;chyby;

en: Log file to open up on startup
cs: Soubor protokolu, který otevřít při startu

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
cs: Určuje soubor protokolu zobrazovaný při startu. Výchozí je buď /var/adm/messages nebo /var/log/messages, podle vašeho operačního systému.

en: Size of the font used to display the log
cs: Velikost písma používaného pro zobrazování protokolu

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
cs: Určuje velikost neproporcionálního písma používaného pro zobrazování protokolů v hlavním stromovém pohledu. Výchozí hodnota je převzata z výchozí velikosti písma terminálu.

en: Height of the main window in pixels
cs: Výška hlavního okna v pixelech

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
cs: Určuje výšku hlavního okna prohlížeče protokolů v pixelech.

en: Width of the main window in pixels
cs: Šířka hlavního okna v pixelech

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
cs: Určuje šířku hlavního okna prohlížeče protokolů v pixelech.

en: Log files to open up on startup
cs: Soubory s protokoly, které otevřít při startu

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
cs: Určuje seznam souborů s protokoly, které otevřít při startu. Výchozí seznam je vytvořen čtením /etc/syslog.conf.

en: List of saved filters
cs: Seznam uložených filtrů

en: List of saved regexp filters
cs: Seznam uložených regulárních filtrů

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je svobodný software; můžete jej šířit a/nebo upravovat podle ustanovení GNU General Public License vydané Free Software Foundation; buď verze 2 této licence nebo (dle vlastního uvážení) kterékoliv pozdější verze.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je šířen v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
cs: Kopii GNU General Public License byste měli obdržet spolu s tímto programem; pokud se tak nestalo, napište si o ni Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: There was an error displaying help: %s
cs: Při zobrazování nápovědy došlo k chybě: %s

en: A system log viewer for GNOME.
cs: Prohlížeč systémových protokolů pro GNOME.

en: Show the version of the program.
cs: Zobrazit verzi programu.

en: [URI...]
cs: [URI…]

note: Translators: this is a fatal error quit message printed on the * command line
en: Could not parse arguments
cs: Nelze zpracovat argumenty

note: Translators: this is a fatal error quit message printed on the * command line
en: Could not register the application
cs: Nelze zaregistrovat aplikaci

en: Impossible to open the file %s
cs: Nelze otevřít soubor %s

en: Auto Scroll
cs: Automatický posun

en: About System Log
cs: O Systémovém protokolu

en: Help
cs: Nápověda

en: Quit
cs: Ukončit

en: Filter name is empty!
cs: Název filtru je prázdný!

en: Filter name may not contain the ':' character
cs: Název filtru nesmí obsahovat znak „:“

en: Regular expression is empty!
cs: Regulární výraz je prázdný!

en: Regular expression is invalid: %s
cs: Regulární výraz není platný: %s

en: Please specify either foreground or background color!
cs: Prosím stanovte buď barvu popředí nebo pozadí!

en: Edit filter
cs: Upravit filtr

en: Add new filter
cs: Přidat nový filtr

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: Filters
cs: Filtry

en: _Name:
cs: Náz_ev:

en: _Regular Expression:
cs: _Regulární výraz:

en: Highlight
cs: Zvýraznit

en: Hide
cs: Skrýt

en: Foreground:
cs: Popředí:

en: Background:
cs: Pozadí:

en: Effect:
cs: Efekt:

en: Find previous occurrence of the search string
cs: Najít předchozí výskyt hledaného řetězce

en: Find next occurrence of the search string
cs: Najít následující výskyt hledaného řetězce

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
cs: Chyba při rozbalování protokolu zabaleného do GZip. Soubor je možná poškozený.

en: You don't have enough permissions to read the file.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění ke čtení souboru.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
cs: Soubor není obyčejným nebo textovým souborem.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
cs: Tato verze systémového protokolu nepodporuje protokoly zabalené ve formátu GZip.

en: Loading...
cs: Načítá se…

en: today
cs: dnes

en: yesterday
cs: včera

en: Search in "%s"
cs: Prohledat „%s“

note: translators: this is part of a label composed with * a date string, for example "updated today 23:54"
en: updated
cs: aktualizováno

en: Wrapped
cs: Zabalený

en: No matches found
cs: Žádné shody nenalezeny

en: Can't read from "%s"
cs: Nelze číst z „%s“

en: Open Log
cs: Otevřít protokol

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Could not open the following files:
cs: Nelze otevřít následující soubory:

en: Open...
cs: Otevřít…

en: Close
cs: Zavřít

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Zoom In
cs: Zvětšit

en: Zoom Out
cs: Zmenšit

en: Normal Size
cs: Normální velikost

en: Show Matches Only
cs: Zobrazit pouze shody

en: Manage Filters...
cs: Spravovat filtry…
