gnome-utils - en to eo translation catalogue (57 entries)

en: List of saved filters
eo: Listo de konservitaj filtriloj

en: Background:
eo: Fono:

en: Effect:
eo: Efekto:

en: Foreground:
eo: Malfono:

en: Hide
eo: Kaŝi

en: Highlight
eo: Emfazi

en: _Name:
eo: _Nomo:

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
eo: Tiu programo estas libera programo; vi povas distribui ĝin kaj/aŭ modifi ĝin laŭ la termoj de la Ĝenerala Publika Permesilo de GNU kiel elsendita de la Free Software Foundation; aŭ dua versio de la permesilo aŭ (laŭvole) iu-ajn posta versio.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
eo: Tiu programo estas distribuite kun la espero ke ĝi estos utila, sed SEN IA AJN GARANTIO; eĉ sen la implica garantio de NEGOCEBLO aŭ ADAPTADO AL IU APARTA CELO. Vidu la Ĝeneralan Publikan Permesilon de GNU por pli da detaloj.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
eo: Vi devintus ricevi kopion de la Ĝenerala Publika Permesilo de GNU kune kun ĉi tiu programo; se ne, skribu al la Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, Usono.

en: Filter name is empty!
eo: Filtrilonomo estas malplene!

en: Edit filter
eo: Redakti filtrilon

en: Add new filter
eo: Aldoni novan filtrilon

en: Filters
eo: Filtriloj

en: _Find:
eo: _Trovi:

en: Find Previous
eo: Trovi la antaŭan

en: Find previous occurrence of the search string
eo: Trovi la antaŭan aperon de la serĉata ĉeno

en: Find Next
eo: Trovi la sekvan

en: Find next occurrence of the search string
eo: Trovi la sekvan aperon de la serĉata ĉeno

en: Loading...
eo: Ŝargante...

en: Show the application's version
eo: Montri la version de la programo

en: [LOGFILE...]
eo: [PROTOKOLDOSIERO...]

en: Log Viewer
eo: Protokolorigardilo

en: System Log Viewer
eo: Sistemprotokola rigardilo

en: last update: %s
eo: pasinta ĝistatigo: %s

en: %d lines (%s) - %s
eo: %d linioj (%s) - %s

en: Open Log
eo: Malfermi protokolon

en: There was an error displaying help: %s
eo: Eraro okazis dum montrado de helpo: %s

en: Not found
eo: Ne trovite

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Edit
eo: R_edakti

en: _View
eo: _Vido

en: _Filters
eo: _Filtriloj

en: _Help
eo: _Helpo

en: _Open...
eo: _Malfermi...

en: Open a log from file
eo: Malfermi protokolon de dosiero

en: _Close
eo: _Fermi

en: Close this log
eo: Fermi tiun protokolon

en: _Quit
eo: Ĉ_esi

en: _Copy
eo: _Kopii

en: Copy the selection
eo: Kopii la elektaĵon

en: Select _All
eo: Elekti ĉi_ujn

en: _Find...
eo: _Trovi...

en: Bigger text size
eo: Pli granda tekstgrando

en: Smaller text size
eo: Pli malgranda tekstgrando

en: Normal text size
eo: Normala tekstgrando

en: Manage Filters
eo: Administri filtrilojn

en: Manage filters
eo: Administri filtrilojn

en: _Contents
eo: _Enhavoj

en: _About
eo: _Pri

en: _Statusbar
eo: _Statobreto

en: Show Status Bar
eo: Montri statobreton

en: Side _Pane
eo: Flanka _panelo

en: Show Side Pane
eo: Montri flankan panelon

en: Can't read from "%s"
eo: Ne eblis legi de "%s"

en: Version:
eo: Versio:

en: Could not open the following files:
eo: Ne eblis malfermi la sekvontajn dosierojn:
