gnome-utils MASTER - en to et translation catalogue (65 entries)

en: System Log
et: Süsteemilogi näitaja

en: View or monitor system log files
et: Süsteemi logifailide sirvimine või jälgimine

en: logs;debug;error;
et: logimine;logid;silumine;viga;vead;veateated;

en: Log file to open up on startup
et: Käivitamisel avatav logifail

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
et: Käivitamisel avatava logifaili määramine. Sõltuvalt sinu operatsioonisüsteemist on selleks vaikimisi kas /var/adm/messages või /var/log/messages.

en: Size of the font used to display the log
et: Logi kuvamise kirjatüübi suurus

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
et: Peaakna puuvaates kasutatava fikseeritud laiusega kirjatüübi suuruse määramine. Vaikimisi võetakse selle väärtus terminali vaikimisi kirjatüübilt.

en: Height of the main window in pixels
et: Peaakna kõrgus pikslites

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna kõrguse määramine pikslites.

en: Width of the main window in pixels
et: Peaakna laius pikslites

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna laiuse määramine pikslites.

en: Log files to open up on startup
et: Käivitamisel avatavad logifailid

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
et: Käivitamisel avatava logifailide loetelu määramine. Vaikimisi loetelu koostatakse faili /etc/syslog.conf põhjal.

en: List of saved filters
et: Salvestatud filtrite nimekiri

en: List of saved regexp filters
et: Salvestatud regulaaravaldisfiltrite nimekiri

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: A system log viewer for GNOME.
et: Süsteemilogi näitaja GNOME keskkonnale.

en: Impossible to open the file %s
et: Faili `%s' pole võimalik avada

en: Auto Scroll
et: Automaatkerimine

en: About System Log
et: Süsteemilogi näitajast lähemalt

en: Help
et: Abi

en: Quit
et: Lõpeta

en: Filter name is empty!
et: Filtri nimi on tühi!

en: Filter name may not contain the ':' character
et: Filtri nimes ei tohi olla märki ':'

en: Regular expression is empty!
et: Regulaaravaldis on tühi!

en: Regular expression is invalid: %s
et: Regulaaravaldis on vigane: %s

en: Please specify either foreground or background color!
et: Palun määra teksti- ja taustavärvused!

en: Edit filter
et: Redigeeri filtrit

en: Add new filter
et: Lisa uus filter

en: Filters
et: Filtrid

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Regular Expression:
et: _Regulaaravaldis:

en: Highlight
et: Esiletõstmine

en: Hide
et: Peitmine

en: Foreground:
et: Kiri:

en: Background:
et: Taust:

en: Effect:
et: Efekt:

en: Open...
et: Ava...

en: Close
et: Sulge

en: Copy
et: Kopeeri

en: Select All
et: Vali kõik

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Normal Size
et: Tavasuurus

en: Show Matches Only
et: Näidatakse ainult vastavusi

en: Manage Filters...
et: Halda filtreid...

en: Find previous occurrence of the search string
et: Stringi eelmise esinemiskoha leidmine

en: Find next occurrence of the search string
et: Stringi järgmise esinemiskoha leidmine

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
et: Viga gzipiga pakitud logi lahtipakkimisel. Võib-olla on fail rikutud.

en: You don't have enough permissions to read the file.
et: Sul puudub õigus seda faili lugeda.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
et: See fail pole kas tekstifail või pole see üldse tavaline fail.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
et: See süsteemi logiraamatu näitaja versioon ei toeta gzipiga pakitud logisid.

en: Loading...
et: Laadimine...

en: today
et: täna

en: yesterday
et: eile

en: Search in "%s"
et: Otsi kohast "%s"

note: translators: this is part of a label composed with * a date string, for example "updated today 23:54"
en: updated
et: uuendatud

en: Wrapped
et: Murtud

en: No matches found
et: Ühtegi vastet ei leitud

en: Can't read from "%s"
et: Allikast "%s" pole võimalik lugeda

en: Open Log
et: Logi avamine

en: Could not open the following files:
et: Järgnevaid faile pole võimalik avada:
