gnome-utils 0 - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Height of the main window in pixels
hr: Visina glavnog prozora u pikselima

en: Log file to open up on startup
hr: Log datoteka koju treba otvoriti prilikom pokretanja

en: Log files to open up on startup
hr: Dnevnici za otvaranje prilikom pokretanja programa

en: Size of the font used to display the log
hr: Veličina fonta korištenog za prikaz dnevnika

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
hr: Određuje popis dnevnika koji će se otvoriti prilikom pokretanja programa. Uobičajen popis je kreiran čitanjem /etc/syslog.conf.

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
hr: Određuje visinu glavnog prozora preglednika dnevnika u pikselima.

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
hr: Određuje dnevnik koji će biti prikazan prilikom pokretanja programa. Uobičajeni je ili /var/adm/messages ili /var/log/messages, u zavisnosti od vašeg operativnog sustava.

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
hr: Određuje veličinu fonta jednake širine korištenog za prikaz dnevnika u glavnom pogledu stabla. Uobičajeni je uzet iz uobičajene veličine fonta terminala.

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
hr: Određuje širinu glavnog prozora preglednika dnevnika u pikselima.

en: Width of the main window in pixels
hr: Širina glavnog prozora u pikselima

en: _Name:
hr: _Ime

en: Show the application's version
hr: Prikaži verziju programa

en:  - Browse and monitor logs
hr:  - Pregledavaj i prati dnevnike

en: Log Viewer
hr: Preglednik dnevnika

en: System Log Viewer
hr: Preglednik sustavskih logova

en: %d lines (%s) - %s
hr: %d linije (%s) - %s

en: Open Log
hr: Otvori dnevnik

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: A system log viewer for GNOME.
hr: Pregledavatelj log datoteka za GNOME.

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _View
hr: _Pogled

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Open...
hr: _Otvori...

en: Open a log from file
hr: Otvori datoteku dnevnika

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Close this log
hr: Zatvori ovaj dnevnik

en: _Quit
hr: _Izlaz

en: Quit the log viewer
hr: Napusti preglednik dnevnika

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: Copy the selection
hr: Kopiraj označeno

en: Select _All
hr: Označi _sve

en: Select the entire log
hr: Označi cijeli dnevnik

en: Bigger text size
hr: Veća veličina teksta

en: Smaller text size
hr: Manja veličina teksta

en: Normal text size
hr: Normalna veličina teksta

en: _Contents
hr: _Sadržaj

en: Open the help contents for the log viewer
hr: Otvori sadržaje pomoći za preglednik dnevnika

en: _About
hr: _O programu...

en: Show the about dialog for the log viewer
hr: Prikaži "O programu" za preglednik dnevnika

en: _Statusbar
hr: _Statusna traka

en: Show Status Bar
hr: Prikaži statusnu traku

en: Side _Pane
hr: Bočni _prozor

en: Show Side Pane
hr: Prikaži bočni prozor

en: Version:
hr: Inačica:
