gnome-utils master - en to nds translation catalogue (21 entries)

en: Background:
nds: Achtergrund:

en: Hide
nds: Verbargen

en: _Name:
nds: _Naam:

en: _Find:
nds: _Finnen:

en: Loading...
nds: Lade...

en: Not found
nds: Nich funnen

en: _File
nds: _Datei

en: _Edit
nds: _Bewarken

en: _View
nds: _Ansicht

en: _Help
nds: _Hölp

en: _Open...
nds: _Opmaken...

en: _Close
nds: _Sluten

en: _Quit
nds: _Sluten

en: _Copy
nds: _Koperen

en: Copy the selection
nds: Utwahl koperen

en: Select _All
nds: Alles _markeren

en: _Find...
nds: _Finnen...

en: _Contents
nds: _Inholls

en: _About
nds: _Över

en: _Statusbar
nds: _Statusbalken

en: Version:
nds: Verschoon:
