gnome-utils - en to uk translation catalogue (65 entries)

en: System Log
uk: Журнал системи

en: View or monitor system log files
uk: Перегляд та контроль системних журналів

en: logs;debug;error;
uk: журнали;зневадження;помилки;

en: Log file to open up on startup
uk: Файл журналу, що відкриватиметься на початку

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
uk: Визначає файл журналу що відкриватиметься на початку. Типово або /var/adm/messages, або /var/log/messages залежно від операційної системи.

en: Size of the font used to display the log
uk: Розмір шрифту для показу журналу

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
uk: Визначає розмір моноширинного шрифту, що використовується для показу журналу у  головному ієрархічному дереві. Типовий шрифт береться з параметру шрифту терміналу.

en: Height of the main window in pixels
uk: Висота головного вікна у точках

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
uk: Вказує у точках висоту вікна перегляду журналу.

en: Width of the main window in pixels
uk: Ширина у точках головного вікна

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
uk: Вказує у точках ширину вікна програми перегляду журналу.

en: Log files to open up on startup
uk: Файли журналу, що відкриваються на початку

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
uk: Визначає список файлів журналів, що відкриватиметься на початку. Типовий список створюється при читанні /etc/syslog.conf.

en: List of saved filters
uk: Список збережених фільтрів

en: List of saved regexp filters
uk: Список збережених фільтрів регулярних виразів

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням. Ви можете поширювати та/або змінювати її, відповідно до умов Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License), яка опублікована Фундацією вільного програмного забезпечення (Free Software Foundation) під версією 2 або новішою (на Ваш розсуд).

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється з надією на те, що може бути корисною, однак БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ; навіть без ймовірної гарантії про МОЖЛИВІСТЬ ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНІСТЬ ВИРІШЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАДАЧ. Для уточнення деталей зверніться до Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License).

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
uk: Ви могли отримати копію Загальної ліцензії GNU (GNU General Public License) разом з цією програмою; якщо ж цього не сталося, зверніться за адресою: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка при показі довідки: %s

en: A system log viewer for GNOME.
uk: Перегляд системних журналів для GNOME.

en: Impossible to open the file %s
uk: Не вдалось відкрити файл %s

en: Auto Scroll
uk: Автоматичне прокручування

en: About System Log
uk: Про програму

en: Help
uk: Довідка

en: Quit
uk: Вийти

en: Filter name is empty!
uk: Ім'я фільтру порожнє!

en: Filter name may not contain the ':' character
uk: Фільтр не може містити символ двокрапки

en: Regular expression is empty!
uk: Регулярний вираз порожній!

en: Regular expression is invalid: %s
uk: Неправильний регулярний вираз: %s

en: Please specify either foreground or background color!
uk: Вкажіть будь-ласка або колір переднього плану або тла!

en: Edit filter
uk: Редагувати фільтр

en: Add new filter
uk: Додати новий фільтр

en: Filters
uk: _Фільтри

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Regular Expression:
uk: _Регулярний вираз:

en: Highlight
uk: Виділення кольором

en: Hide
uk: Сховати

en: Foreground:
uk: Тексту:

en: Background:
uk: Тло:

en: Effect:
uk: Ефект:

en: Open...
uk: Відкрити…

en: Close
uk: Закрити

en: Copy
uk: Копіювати

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Zoom In
uk: Зблизити

en: Zoom Out
uk: Віддалити

en: Normal Size
uk: Звичайний розмір

en: Show Matches Only
uk: Показувати лише збіги

en: Manage Filters...
uk: Керувати фільтрами…

en: Find previous occurrence of the search string
uk: Знайти попередній екземпляр рядка пошуку

en: Find next occurrence of the search string
uk: Знайти наступний екземпляр рядка пошуку

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
uk: Помилка при розпакуванні журналу, стиснутого GZip. Можливо файл пошкоджено.

en: You don't have enough permissions to read the file.
uk: Недостатньо прав для читання файлу.

en: The file is not a regular file or is not a text file.
uk: Файл не є ані звичайним ані текстовим файлом.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
uk: Ця версія Системного Журналу не підтримує журнали, запаковані GZip.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: today
uk: сьогодні

en: yesterday
uk: вчора

en: Search in "%s"
uk: Пошук у «%s»

note: translators: this is part of a label composed with * a date string, for example "updated today 23:54"
en: updated
uk: оновлено

en: Wrapped
uk: Згорнуто

en: No matches found
uk: Не знайдено жодного збігу

en: Can't read from "%s"
uk: Не вдалось прочитати з "%s"

en: Open Log
uk: Відкрити журнал

en: Could not open the following files:
uk: Не вдалось відкрити наступні файли:
