gnome-utils 1.96.0 - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: Log file to open up on startup
wa: Fitchî di djournå a drovi a l' enondaedje

en: System Log Viewer
wa: Po vey les djournås do sistinme

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Copy
wa: _Copyî

en: _Statusbar
wa: Bår ås _messaedjes
