gnome-utils - en to xh translation catalogue (23 entries)

en: Log file to open up on startup
xh: Ifayili yokungena evulwa xa kuqaliswa

en: _Name:
xh: _Igama:

en: Find Next
xh: Fumana eLandelayo

en: System Log Viewer
xh: Inkqubo yokuBona iNgxelo yoKwenzekileyo

en: A system log viewer for GNOME.
xh: Inkqubo ka GNOME yokubona ingxelo yokwenzekileyo.

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _View
xh: _Bona

en: _Help
xh: _Uncedo

en: _Open...
xh: _Vula...

en: Open a log from file
xh: Vula ingxelo yokwenzekileyo kwifayili

en: _Close
xh: _Vala

en: Close this log
xh: Vala le Ngxelo yoKwenzekileyo

en: _Quit
xh: _Phuma

en: Quit the log viewer
xh: Phuma kwimboniso yokwenzekileyo

en: _Copy
xh: _Kopa

en: Copy the selection
xh: Kopa ukhetho

en: Select _All
xh: Khetha _Zonke

en: Select the entire log
xh: Khetha ilog yonke

en: _Find...
xh: _Fumana...

en: _Contents
xh: _Iziqulatho

en: Open the help contents for the log viewer
xh: Vula iziqulatho zoncedo malunga nesibuki selog

en: _About
xh: _Malunga

en: Show the about dialog for the log viewer
xh: Bonisa malunga nengxoxo yesibonakalisi sengxelo yokwenzekileyo
