gnome-system-monitor - en to cs translation catalogue (337 entries)

en: System Monitor
cs: Sledování systému

en: View and manage system resources
cs: Zobrazit a spravovat systémové prostředky

en: System Monitor is a process viewer and system monitor with an attractive, easy-to-use interface.
cs: Sledování systému je prohlížeč procesů a sledování systému v přívětivém uživatelském rozhraní se snadnou obsluhou.

en: System Monitor can help you find out what applications are using the processor or the memory of your computer, can manage the running applications, force stop processes not responding, and change the state or priority of existing processes.
cs: Sledování systému vám může pomoci najít, která aplikace vám vytěžuje procesor nebo paměť ve vašem počítači, můžete v něm spravovat běžící aplikace, násilně ukončovat procesy, které nereagují, a měnit stav a prioritu stávajících procesů.

en: The resource graphs feature shows you a quick overview of what is going on with your computer displaying recent network, memory and processor usage.
cs: Na grafech využití prostředů, které zobrazují vytížení sítě, paměti a procesoru, získáte rychlý přehled, co se ve vašem počítači děje.

en: Process list view
cs: Seznamové zobrazení procesů

en: Resources overview
cs: Přehled prostředků

en: File Systems view
cs: Zobrazení souborových systémů

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: GNOME System Monitor
cs: Sledování systému GNOME

en: View current processes and monitor system state
cs: Zobrazit aktuální procesy a sledovat stav systému

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;
cs: Sledování;Systém;Proces;CPU;Procesor;Paměť;RAM;Síť;Historie;Využití;Zátěž;

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
cs: Otevřít nabídku

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
cs: Zobrazit předvolby

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Search
cs: Hledat

[ctx: shortcut window]
en: Show Processes
cs: Zobrazit procesy

[ctx: shortcut window]
en: Show Resources
cs: Zobrazit prostředky

[ctx: shortcut window]
en: Show File Systems
cs: Zobrazit souborové systémy

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
cs: Aktualizovat

[ctx: shortcut window]
en: Processes
cs: Procesy

[ctx: shortcut window]
en: Show dependencies
cs: Zobrazovat závislosti

[ctx: shortcut window]
en: Show process properties
cs: Zobrazit vlastnosti procesu

[ctx: shortcut window]
en: Memory maps
cs: Mapy paměti

[ctx: shortcut window]
en: Open files
cs: Otevřené soubory

[ctx: shortcut window]
en: Send stop signal
cs: Poslat signál „stop“

[ctx: shortcut window]
en: Send continue signal
cs: Poslat signál „pokračovat“

[ctx: shortcut window]
en: Send Terminate signal
cs: Poslat signál „ukončit“

[ctx: shortcut window]
en: Send Kill signal
cs: Poslat signál „zabít“

en: Search
cs: Hledat

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: _Processes
cs: _Procesy

en: Search processes and users
cs: Hledat procesy a uživatele

en: _End Process | _End Processes
cs[0]: U_končit proces
cs[1]: U_končit procesy
cs[2]: U_končit procesy

en: Process Properties
cs: Vlastnosti procesu

en: _Resources
cs: P_rostředky

en: Memory
cs: Paměť

en: Swap
cs: Odkládací prostor

en: Memory and Swap
cs: Paměť a odkládací prostor

en: Receiving
cs: Příjem

en: Total Received
cs: Celkem přijato

en: Sending
cs: Odesílání

en: Total Sent
cs: Celkem odesláno

en: Network
cs: Síť

en: Reading
cs: Čtení

en: Total Read
cs: Celkem přečteno

en: Writing
cs: Zápis

en: Total Written
cs: Celkem zapsáno

en: _File Systems
cs: _Souborové systémy

[ctx: Window title for Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files
cs: Hledání otevřených souborů

en: Filter files by name
cs: Filtrovat soubory podle názvu

en: Case insensitive
cs: Rozlišovat velikosti písmen

en: Memory Maps
cs: Mapy paměti

[ctx: Menu item to Open Search for Open Files dialog]
en: Search for Open Files…
cs: Hledat otevřené soubory…

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Help
cs: Nápověda

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: About System Monitor
cs: O aplikaci Sledování systému

en: _Refresh
cs: _Aktualizovat

en: _Active Processes
cs: _Aktivní procesy

en: A_ll Processes
cs: _Všechny procesy

en: M_y Processes
cs: _Moje procesy

en: Show _Dependencies
cs: Zobrazovat zá_vislosti

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Memory Maps
cs: _Mapy paměti

note: Translators: this means 'Files that are open' (open is not a verb here)
en: Open _Files
cs: Otevřené _soubory

en: _Change Priority
cs: _Změnit prioritu

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: High
cs: Vysoká

en: Normal
cs: Normální

en: Low
cs: Nízká

en: Very Low
cs: Velmi nízká

en: Custom
cs: Volitelná

en: Set _Affinity…
cs: Připnout k _CPU…

en: _Stop…
cs: Za_stavit…

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Terminate…
cs: U_končit…

en: _Kill…
cs: Za_bít…

en: Open Files
cs: Otevřené soubory

en: Kill process
cs: Zabít proces

en: Privileges are required to control other users’ processes
cs: K ovládání procesu jiného uživatele je nutné oprávnění

en: Renice process
cs: Změnit prioritu procesu

en: Privileges are required to change the priority of processes
cs: Ke změně priority procesu je nutné oprávnění

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Monitor;System;Process;CPU;Memory;Network;History;Usage;Performance;Task;Manager;Activity;
cs: sledování;systém;proces;CPU;procesor;paměť;RAM;síť;historie;využití;zátěž;výkon;úloha;úlohy;správa;aktivita;činnost;

en: Processes
cs: Procesy

en: Behavior
cs: Chování

en: _Update Interval in Seconds
cs: Interval akt_ualizace v sekundách

en: Enable _Smooth Refresh
cs: Povolit _plynulé aktualizování

en: Alert Before Ending or _Killing Processes
cs: Varovat před u_končením nebo zabitím procesů

en: _Divide CPU Usage by CPU Count
cs: _Dělit vytížení procesoru počtem procesorů

en: Show Memory in IEC
cs: Zobrazovat paměť pomocí binárních předpon

en: Information Fields
cs: Informační pole

en: Process information shown in list:
cs: Informace o procesech zobrazené v seznamu:

en: Resources
cs: Prostředky

en: _Chart Data Points
cs: Datové body _grafu

en: Draw Charts as S_mooth Graphs
cs: Vykreslovat graf jako _hladkou křivku

en: _Draw CPU Chart as Stacked Area Chart
cs: _Vykreslovat graf CPU jako skládaný plošný graf

en: Show Memory and Swap in IEC
cs: Zobrazovat paměť a odkládací prostor pomocí binárních předpon

en: Show Memory in Logarithmic Scale
cs: Zobrazovat paměť na logaritmické stupnici

en: _Show Network Speed in Bits
cs: Zobrazovat rychlo_st sítě v bitech

en: Show Network _Totals in Bits
cs: Zobrazovat _celkový síťový provoz v bitech

en: File Systems
cs: Souborové systémy

en: Show _All File Systems
cs: Zobrazov_at všechny souborové systémy

en: File system information shown in list
cs: Informace o souborových systémech zobrazené v seznamu

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Change _Priority
cs: Změnit _prioritu

en: _Nice value:
cs: Hodnota _nice:

en: <small><i><b>Note:</b> The priority of a process is given by its nice value. A lower nice value corresponds to a higher priority.</i></small>
cs: <small><i><b>Poznámka:</b> Priorita procesu je dána jeho hodnotou nice. Nižší hodnota nice odpovídá vyšší prioritě.</i></small>

en: Set Affinity
cs: Připnutí k CPU

en: _Apply
cs: _Použít

en: Run on all CPUs
cs: Běh na všech CPU

en: A simple process and system monitor.
cs: Jednoduché sledování procesů a systému.

en: Show the Processes tab
cs: Zobrazit kartu Procesy

en: Show the Resources tab
cs: Zobrazit kartu Prostředky

en: Show the File Systems tab
cs: Zobrazit kartu Souborové systémy

en: Show the application’s version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: Device
cs: Zařízení

en: Directory
cs: Složka

en: Type
cs: Typ

en: Total
cs: Celkem

en: Free
cs: Volné

en: Available
cs: K dispozici

en: Used
cs: Použito

note: Translators: color picker title, %s is CPU, Memory, Swap, Receiving, Sending
en: Pick a Color for “%s”
cs: Vybrat barvu pro „%s“

en: Today %l∶%M %p
cs: Dnes v %H∶%M

en: Yesterday %l∶%M %p
cs: Včera v %H∶%M

en: %a %l∶%M %p
cs: %a, %H∶%M

en: %b %d %l∶%M %p
cs: %e. %B %H∶%M

en: %b %d %Y
cs: %e. %B %Y

en: Fraction
cs: Podíl

note: TRANSLATORS: description of the pie color picker's (mem, swap) filled percentage property
en: Percentage full for pie color pickers
cs: Plný procentuální podíl výběrů barvy výsečového grafu

en: Title
cs: Nadpis

en: The title of the color selection dialog
cs: Nadpis dialogu výběru barvy

en: Pick a Color
cs: Vybrat barvu

en: Current Color
cs: Aktuální barva

en: The selected color
cs: Vybraná barva

en: Type of color picker
cs: Typ výběru barvy

en: Click to set graph colors
cs: Kliknutím nastavíte barvy grafu

en: %u hr | %u hrs
cs[0]: %u hodina
cs[1]: %u hodiny
cs[2]: %u hodin

en: %u min | %u mins
cs[0]: %u minuta
cs[1]: %u minuty
cs[2]: %u minut

en: %u sec | %u secs
cs[0]: %u sekunda
cs[1]: %u sekundy
cs[2]: %u sekund

note: Update label Translators: CPU usage percentage label: 95.7%
en: %.1f%%
cs: %.1f %%

en: not available
cs: nedostupné

note: xgettext: "540MiB (53 %) of 1.0 GiB" or "540MB (53 %) of 1.0 GB"
en: %s (%.1f%%) of %s
cs: %s (%.1f %%) z %s

note: xgettext: Used cache string, e.g.: "Cache 2.4GiB" or "Cache 2.4GB"
en: Cache %s
cs: Mezipaměť %s

en: %d open file | %d open files
cs[0]: %d otevřený soubor
cs[1]: %d otevřené soubory
cs[2]: %d otevřených souborů

en: %d matching open file | %d matching open files
cs[0]: %d odpovídající otevřený soubor
cs[1]: %d odpovídající otevřené soubory
cs[2]: %d odpovídajících otevřených souborů

en: Process
cs: Proces

en: Filename
cs: Název souboru

note: xgettext: virtual memory start
en: VM Start
cs: Začátek VP

note: xgettext: virtual memory end
en: VM End
cs: Konec VP

note: xgettext: virtual memory syze
en: VM Size
cs: Velikost VP

en: Flags
cs: Příznaky

note: xgettext: virtual memory offset
en: VM Offset
cs: Posun VM

note: xgettext: memory that has not been modified since it has been allocated
en: Private clean
cs: Soukromá čistá paměť

note: xgettext: memory that has been modified since it has been allocated
en: Private dirty
cs: Soukromá špinavá paměť

note: xgettext: shared memory that has not been modified since it has been allocated
en: Shared clean
cs: Sdílená čistá paměť

note: xgettext: shared memory that has been modified since it has been allocated
en: Shared dirty
cs: Sdílená špinavá paměť

en: _Memory maps for process “%s” (PID %u):
cs: _Mapy paměti procesu „%s“ (PID %u):

en: file
cs: soubor

en: pipe
cs: roura

en: IPv6 network connection
cs: Připojení k síti IPv6

en: IPv4 network connection
cs: Připojení k síti IPv4

en: local socket
cs: místní socket

en: unknown type
cs: neznámý typ

en: Object
cs: Objekt

en: _Files opened by process “%s” (PID %u):
cs: _Soubory otevřené procesem „%s“ (PID %u):

en: Main window width
cs: Šířka hlavního okna

en: Main window height
cs: Výška hlavního okna

en: Main Window should open maximized
cs: Hlavní okno se má otevírat maximalizováné

en: Show process dependencies in tree form
cs: Zobrazovat závislosti procesů ve formě stromu

en: Solaris mode for CPU percentage
cs: Režim Solaris CPU

en: If TRUE, system-monitor operates in “Solaris mode” where a task’s CPU usage is divided by the total number of CPUs. Otherwise, it operates in “Irix mode”.
cs: Je-li ZAPNUTO, system-monitor pracuje v „režimu Solaris“, ve kterém je vytížení procesoru u úlohy děleno celkovým počtem procesorů. Jinak pracuje v „režimu Irix“.

en: Show memory in IEC
cs: Zobrazovat paměť pomocí binárních předpon

en: Enable/Disable smooth refresh
cs: Povolit/zakázat plynulé aktualizování

en: Show warning dialog when killing processes
cs: Zobrazit varovný dialog při zabíjení procesů

en: Time in milliseconds between updates of the process view
cs: Čas v milisekundách mezi aktualizacemi zobrazení procesů

en: Time in milliseconds between updates of the graphs
cs: Čas v milisekundách mezi aktualizacemi grafů

en: Whether information about all file systems should be displayed
cs: Jestli se má zobrazovat informace o všech souborových systémech

en: Whether to display information about all file systems (including types like “autofs” and “procfs”). Useful for getting a list of all currently mounted file systems.
cs: Jestli se má zobrazovat informace o všech souborových systémech (včetně typů jako „autofs“ a „procfs“). Užitečné pro získání seznamu všech připojených souborových systémech.

en: Time in milliseconds between updates of the devices list
cs: Čas v milisekundách mezi aktualizacemi seznamu zařízení

en: Time amount of data points in the resource graphs
cs: Množství času vůči datovým bodům v grafech prostředků

en: Determines which processes to show.
cs: Určuje, které procesy se mají zobrazit.

en: Saves the currently viewed tab
cs: Uloží aktuálně zobrazovanou kartu

en: CPU colors
cs: Barvy CPU

en: Each entry is in the format (CPU#, Hexadecimal color value)
cs: Každá položka je ve formátu (CPU#, barva šestnáctkově)

en: Default graph memory color
cs: Výchozí barva grafu paměti

en: Default graph swap color
cs: Výchozí barva grafu odkládacího prostoru

en: Default graph incoming network traffic color
cs: Výchozí barva grafu příchozího síťového provozu

en: Default graph outgoing network traffic color
cs: Výchozí barva grafu odchozího síťového provozu

en: Default graph disk read color
cs: Výchozí barva grafu diskového čtení

en: Default graph disk write color
cs: Výchozí barva grafu diskového zápisu

en: Show network traffic in bits
cs: Zobrazovat síťový provoz v bitech

en: Show network totals in bits
cs: Zobrazovat celkový síťový provoz v bitech

en: Show memory in logarithmic scale
cs: Zobrazovat paměť na logaritmické stupnici

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU chart as a stacked area chart instead of a line chart.
cs: Je-li je zapnuto, system-monitor zobrazuje graf CPU jako skládaný plošný graf namísto čárového grafu.

en: Show CPU chart as stacked area chart
cs: Zobrazit graf CPU jako skládaný plošný graf

en: Show CPU, Memory, Network, and Disk charts as smooth graphs using Bezier curves
cs: Zobrazovat graf CPU, paměti, sítě a disku jako hladké Beziérovy křivky

en: If TRUE, system-monitor shows the CPU, Memory, Network, and Disk charts as smoothed graphs, otherwise as line charts.
cs: Je-li zapnuto, system-monitor zobrazuje graf CPU, paměti, sítě a disku jako vyhlazenou křivku, jinak jako lomené čáry.

en: Show memory and swap in IEC
cs: Zobrazovat paměť a odkládací prostor pomocí binárních předpon

en: Process view sort column
cs: Sloupec řazení zobrazení procesů

en: Process view columns order
cs: Pořadí sloupců zobrazení procesů

en: Process view sort order
cs: Pořadí řazení zobrazení procesů

en: Width of process “Name” column
cs: Šířka sloupce „Název“ procesu

en: Show process “Name” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Název“ procesu

en: Width of process “User” column
cs: Šířka sloupce „Vlastník“ procesu

en: Show process “User” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Vlastník“ procesu

en: Width of process “Status” column
cs: Šířka sloupce „Stav“ procesu

en: Show process “Status” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Stav“ procesu

en: Width of process “Virtual Memory” column
cs: Šířka sloupce „Virtuální paměť“ procesu

en: Show process “Virtual Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Virtuální paměť“ procesu

en: Width of process “Resident Memory” column
cs: Šířka sloupce „Rezidentní paměť“ procesu

en: Show process “Resident Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Rezidentní paměť“ procesu

en: Width of process “Writable Memory” column
cs: Šířka sloupce „Zapisovatelná paměť“ procesu

en: Show process “Writable Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Zapisovatelná paměť“ procesu

en: Width of process “Shared Memory” column
cs: Šířka sloupce „Sdílená paměť“ procesu

en: Show process “Shared Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Sdílená paměť“ procesu

en: Width of process “X Server Memory” column
cs: Šířka sloupce „Paměť serveru X“ procesu

en: Show process “X Server Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Paměť serveru X“ procesu

en: Width of process “CPU %” column
cs: Šířka sloupce „% CPU“ procesu

en: Show process “CPU %” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „% CPU“ procesu

en: Width of process “CPU Time” column
cs: Šířka sloupce „Čas CPU“ procesu

en: Show process “CPU Time” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Čas CPU“ procesu

en: Width of process “Started” column
cs: Šířka sloupce „Spuštěn“ procesu

en: Show process “Started” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Spuštěn“ procesu

en: Width of process “Nice” column
cs: Šířka sloupce „Nice“ procesu

en: Show process “Nice” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Nice“ procesu

en: Width of process “ID” column
cs: Šířka sloupce „ID“ procesu

en: Show process “ID” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „ID“ procesu

en: Width of process “SELinux Security Context” column
cs: Šířka sloupce „Kontext zabezpečení SELinux“ procesu

en: Show process “SELinux Security Context” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Kontext zabezpečení SELinux“ procesu

en: Width of process “Command Line” column
cs: Šířka sloupce „Příkaz“ procesu

en: Show process “Command Line” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Příkaz“ procesu

en: Width of process “Memory” column
cs: Šířka sloupce „Paměť“ procesu

en: Show process “Memory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Paměť“ procesu

en: Width of process “Waiting Channel” column
cs: Šířka sloupce „Kanál čekání“ procesu

en: Show process “Waiting Channel” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Kanál čekání“ procesu

en: Width of process “Control Group” column
cs: Šířka sloupce „Řídící skupina“ procesu

en: Show process “Control Group” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Řídící skupina“ procesu

en: Width of process “Unit” column
cs: Šířka sloupce „Součást“ procesu

en: Show process “Unit” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Součást“ procesu

en: Width of process “Session” column
cs: Šířka sloupce „Sezení“ procesu

en: Show process “Session” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Sezení“ procesu

en: Width of process “Seat” column
cs: Šířka sloupce „Sídlo“ procesu

en: Show process “Seat” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Sídlo“ procesu

en: Width of process “Owner” column
cs: Šířka sloupce „Vlastník“ procesu

en: Show process “Owner” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Vlastník“ procesu

en: Width of process “Disk read total” column
cs: Šířka sloupce „Diskové čtení celkem“ procesu

en: Show process “Disk read total” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Diskové čtení celkem“ procesu

en: Width of process “Disk write total” column
cs: Šířka sloupce „Diskový zápis celkem“ procesu

en: Show process “Disk write total” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Diskový zápis celkem“ procesu

en: Width of process “Disk read” column
cs: Šířka sloupce „Diskové čtení“ procesu

en: Show process “Disk read” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Diskové čtení“ procesu

en: Width of process “Disk write” column
cs: Šířka sloupce „Diskový zápis“ procesu

en: Show process “Disk write” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Diskový zápis“ procesu

en: Width of process “Priority” column
cs: Šířka sloupce „Priorita“ procesu

en: Show process “Priority” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Priorita“ procesu

en: Disk view sort column
cs: Sloupec řazení zobrazení disků

en: Disk view sort order
cs: Pořadí řazení zobrazení disků

en: Disk view columns order
cs: Pořadí sloupců zobrazení disků

en: Width of disk view “Device” column
cs: Šířka sloupce „Zařízení“ v seznamu disků

en: Show disk view “Device” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Zařízení“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Directory” column
cs: Šířka sloupce „Složka“ v seznamu disků

en: Show disk view “Directory” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Složka“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Type” column
cs: Šířka sloupce „Typ“ v seznamu disků

en: Show disk view “Type” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Typ“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Total” column
cs: Šířka sloupce „Celkem“ v seznamu disků

en: Show disk view “Total” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Celkem“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Free” column
cs: Šířka sloupce „Volné“ v seznamu disků

en: Show disk view “Free” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Volné“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Available” column
cs: Šířka sloupce „K dispozici“ v seznamu disků

en: Show disk view “Available” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „K dispozici“ v seznamu disků

en: Width of disk view “Used” column
cs: Šířka sloupce „Použito“ v seznamu disků

en: Show disk view “Used” column on startup
cs: Zobrazovat po spuštění sloupec „Použito“ v seznamu disků

en: Memory map sort column
cs: Sloupec řazení paměťových map

en: Memory map sort order
cs: Pořadí řazení paměťových map

en: Open files sort column
cs: Sloupec řazení otevřených souborů

en: Open files sort order
cs: Pořadí řazení otevřených souborů

en: Icon
cs: Ikona

en: Cannot change the priority of process with PID %d to %d.
    %s
cs: Nelze změnit prioritu procesu s pid %d na %d.
    %s

en: _OK
cs: _Budiž

en: Cannot kill process with PID %d with signal %d.
    %s
cs: Nelze zabít proces s pid %d signálem %d.
    %s

note: xgettext: primary alert message for killing single process
en: Are you sure you want to kill the selected process “%s” (PID: %u)?
cs: Opravdu chcete zabít vybraný proces „%s“ (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for ending single process
en: Are you sure you want to end the selected process “%s” (PID: %u)?
cs: Opravdu chcete ukončit vybraný proces „%s“ (PID: %u)?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping single process
en: Are you sure you want to stop the selected process “%s” (PID: %u)?
cs: Opravdu chcete zastavit vybraný proces „%s“ (PID: %u)?

note: xgettext: primary alert message for killing multiple processes
en: Are you sure you want to kill the selected process? | Are you sure you want to kill the %d selected processes?
cs[0]: Opravdu chcete zabít vybraný proces?
cs[1]: Opravdu chcete zabít %d vybrané procesy?
cs[2]: Opravdu chcete zabít %d vybraných procesů?

note: xgettext: primary alert message for ending multiple processes
en: Are you sure you want to end the selected process? | Are you sure you want to end the %d selected processes?
cs[0]: Opravdu chcete ukončit vybraný proces?
cs[1]: Opravdu chcete ukončit %d vybrané procesy?
cs[2]: Opravdu chcete ukončit %d vybraných procesů?

note: SIGSTOP xgettext: primary alert message for stopping multiple processes
en: Are you sure you want to stop the selected process? | Are you sure you want to stop the %d selected processes?
cs[0]: Opravdu chcete zastavit vybraný proces?
cs[1]: Opravdu chcete zastavit %d vybrané procesy?
cs[2]: Opravdu chcete zastavit %d vybraných procesů?

note: xgettext: secondary alert message
en: Killing a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be killed.
cs: Zabití procesu může zničit data, přerušit sezení, nebo způsobit bezpečnostní riziko. Zabíjet by se měly jen procesy, které nereagují.

en: _Kill Process | _Kill Processes
cs[0]: _Zabít proces
cs[1]: _Zabít procesy
cs[2]: _Zabít procesy

note: xgettext: secondary alert message
en: Ending a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be ended.
cs: Ukončení procesu může zničit data, přerušit sezení, nebo způsobit bezpečnostní riziko. Ukončovat by se měly jen procesy, které nereagují.

note: SIGSTOP xgettext: secondary alert message
en: Stopping a process may destroy data, break the session or introduce a security risk. Only unresponsive processes should be stopped.
cs: Zastavení procesu může zničit data, přerušit sezení, nebo způsobit bezpečnostní riziko. Zastavovat by se měly jen procesy, které nereagují.

en: _Stop Process | _Stop Processes
cs[0]: Za_stavit proces
cs[1]: Za_stavit procesy
cs[2]: Za_stavit procesy

en: Change Priority of Process “%s” (PID: %u)
cs: Změnit prioritu procesu „%s“ (PID: %u)

en: Change Priority of the selected process | Change Priority of %d selected processes
cs[0]: Změnit prioritu vybraného procesu
cs[1]: Změnit prioritu %d vybraných procesů
cs[2]: Změnit prioritu %d vybraných procesů

en: N/A
cs: ---

en: Process Name
cs: Název procesu

en: User
cs: Uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Virtual Memory
cs: Virtuální paměť

en: Resident Memory
cs: Rezidentní paměť

en: Writable Memory
cs: Zapisovatelná paměť

en: Shared Memory
cs: Sdílená paměť

en: CPU Time
cs: Čas CPU

en: Started
cs: Spuštěn

en: Priority
cs: Priorita

en: Security Context
cs: Kontext zabezpečení

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

note: xgettext: combined noun, the function the process is waiting in, see wchan ps(1)
en: Waiting Channel
cs: Kanál čekání

en: Control Group
cs: Řídící skupina

en: X Server Memory
cs: Paměť serveru X

en: Unit
cs: Součást

en: Session
cs: Sezení

note: TRANSLATORS: Seat = i.e. the physical seat the session of the process belongs to, only for multi-seat environments. See http://en.wikipedia.org/wiki/Multiseat_configuration
en: Seat
cs: Sídlo

en: Owner
cs: Vlastník

en: Disk read total
cs: Diskové čtení celkem

en: Disk write total
cs: Diskový zápis celkem

en: Disk read
cs: Diskové čtení

en: Disk write
cs: Diskový zápis

en: GNU CPU Affinity error
cs: Chyba GNU CPU Affinity

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Select CPUs "%s" (PID %u) is allowed to run on:
cs: Vyberte CPU, na nichž má proces „%s“ (PID %u) dovoleno běžet:

en: Running
cs: Běží

en: Stopped
cs: Zastaven

en: Uninterruptible
cs: Nepřerušitelný

en: Sleeping
cs: Spí

note: xgettext: weeks, days
en: %uw%ud
cs: %ut%ud

note: xgettext: hours (0 -> 23), minutes, seconds
en: %u:%02u:%02u
cs: %u∶%02u∶%02u

note: xgettext: minutes, seconds, centiseconds
en: %u:%02u.%02u
cs: %u∶%02u.%02u

en: Very High Priority
cs: Velmi vysoká priorita

en: High Priority
cs: Vysoká priorita

en: Normal Priority
cs: Normální priorita

en: Low Priority
cs: Nízká priorita

en: Very Low Priority
cs: Velmi nízká priorita
